Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 snowman6705

Tagság: 2006-12-14 14:40:59 Tagszám: #38549 Hozzászólások: 813 |
3110. Elküldve: 2009-12-05 14:25:56, Sportmusorok
|
[6926.] |
neten nem adják a kézi VB-t?
|
| | | [válaszok erre: #3111] |
[előzmény: (3109) taurus, 2009-12-05 13:48:04] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3109. Elküldve: 2009-12-05 13:48:04, Sportmusorok
|
[6927.] |
Majd gyorsan elöfizetek a dilire.
|
| | | [válaszok erre: #3110] |
[előzmény: (3108) Leíratkozott felhasználó, 2009-12-05 13:47:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3108. Elküldve: 2009-12-05 13:47:08, Sportmusorok
|
[6928.] |
Nemsoká lesz a magyar meccs
|
| | | [válaszok erre: #3109] |
[előzmény: (3106) taurus, 2009-12-05 13:14:57] |
|
|
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3107. Elküldve: 2009-12-05 13:14:57, Sportmusorok
|
[6929.] |
Már ad... Vmi 38 rugó, vagy ilyesmi. De nekem saját cuccom van, Azbox Elite HD, DVB-S+DVB-C tunerrel...
|
| | |
[előzmény: (3103) taurus, 2009-12-05 13:10:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3106. Elküldve: 2009-12-05 13:14:57, Sportmusorok
|
[6930.] |
Az szuper. Akkor ezeket csak elég kevesen tudják majd nézni.
Ja, és a hellonál még az a néhány elöfizető.
|
| | | [válaszok erre: #3108] |
[előzmény: (3104) Atilu, 2009-12-05 13:11:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
3105. Elküldve: 2009-12-05 13:11:53, Sportmusorok
|
[6931.] |
Jól gondolod.
|
| | |
[előzmény: (3101) taurus, 2009-12-05 13:04:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
3104. Elküldve: 2009-12-05 13:11:31, Sportmusorok
|
[6932.] |
Kábel.
|
| | | [válaszok erre: #3106] |
[előzmény: (3103) taurus, 2009-12-05 13:10:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3103. Elküldve: 2009-12-05 13:10:24, Sportmusorok
|
[6933.] |
A Digi nem is ad még HD beltérit.
|
| | | [válaszok erre: #3104 #3107] |
[előzmény: (3102) f14a, 2009-12-05 13:07:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3102. Elküldve: 2009-12-05 13:07:18, Sportmusorok
|
[6934.] |
Én most épp nézem, bár a kézivébé nem HD-ben jön... Ettől függetlenül korrekt, és legalább 16:9 :)
A BL, EL meccsek, Bundesliga meg egyszerűen gyönyörű rajta... Technikailag persze még nem tökély, csak 2 hete megy, vagy picit több, és még "tanulják" a cuccot :(
|
| | | [válaszok erre: #3103] |
[előzmény: (3099) taurus, 2009-12-05 13:02:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3101. Elküldve: 2009-12-05 13:04:31, Sportmusorok
|
[6935.] |
Gondolom nem a magyar meccseket.
|
| | | [válaszok erre: #3105] |
[előzmény: (3097) Atilu, 2009-12-05 12:58:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3100. Elküldve: 2009-12-05 13:04:04, Sportmusorok
|
[6936.] |
A sorsolást az m1 adta tegnap. Egy kicsit akadozott a kép és a hang néha . Nem tudom máshol is ilyen volt.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3099. Elküldve: 2009-12-05 13:02:37, Sportmusorok
|
[6937.] |
Kiváncsi vagyok én arra a Digi HD -ra.
Olyan sz@r azért biztos nem lesz mint ami 4 éve volt a Sportklub által. Maszatos sz@r volt az egész kép.
|
| | | [válaszok erre: #3102] |
[előzmény: (3098) f14a, 2009-12-05 12:59:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3098. Elküldve: 2009-12-05 12:59:47, Sportmusorok
|
[6938.] |
Ettől nem félned kell, ez gyakorlatilag BIZTOS. :(((
Majd nézheted a Sportklubon, ha van olyanod... Legalább is egyelőre ez az utolsó "kacsa" ami kibukott.
Ha mákom van, akkor azt is a Digi veszi meg, és akkor legalább a HD minőség meglesz. Amúgy még az se :(((
|
| | | [válaszok erre: #3099] |
[előzmény: (3096) taurus, 2009-12-05 12:55:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
3097. Elküldve: 2009-12-05 12:58:47, Sportmusorok
|
[6939.] |
"amiket a Digisport nem ad?"
Sport1 és Sport2
|
| | | [válaszok erre: #3101] |
[előzmény: (3093) f14a, 2009-12-05 09:49:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3096. Elküldve: 2009-12-05 12:55:17, Sportmusorok
|
[6940.] |
Attól félek hogy a focivébét is eladják majd a közszolgálatisok.
|
| | | [válaszok erre: #3098] |
[előzmény: (3095) f14a, 2009-12-05 12:53:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3095. Elküldve: 2009-12-05 12:53:28, Sportmusorok
|
[6941.] |
És most erre mit mondjak? :(
A közszolgálatinak nincs miből. A UPC-nek meg ezek szerint nem ért annyit, amennyit a Diginek.
A nézők meg ebben az országban már régóta le vannak érdekelve :(((
|
| | | [válaszok erre: #3096] |
[előzmény: (3094) taurus, 2009-12-05 12:47:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3094. Elküldve: 2009-12-05 12:47:35, Sportmusorok
|
[6942.] |
A kézivébé is sok nézőhöz eljut.
|
| | | [válaszok erre: #3095] |
[előzmény: (3093) f14a, 2009-12-05 09:49:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3093. Elküldve: 2009-12-05 09:49:29, Sportmusorok
|
[6943.] |
Arról lehet valahonnan infót szerezni, hogy mely tévétársaságok adják azokat a meccseket (kézivébé), amiket a Digisport nem ad?
Próbáltam keresgélni, de ilyen listát sajna nem leltem :(
|
| | | [válaszok erre: #3094 #3097 #3132] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3092. Elküldve: 2009-12-05 09:42:40, Sportmusorok
|
[6944.] |
Oláhok adják csak?
|
| | |
[előzmény: (3088) Leíratkozott felhasználó, 2009-12-05 09:28:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
3091. Elküldve: 2009-12-05 09:42:32, Sportmusorok
|
[6945.] |
Egyébként itt a műsor.
http://www.kezilabda.com/
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (3090) Leíratkozott felhasználó, 2009-12-05 09:41:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3090. Elküldve: 2009-12-05 09:41:13, Sportmusorok
|
[6946.] |
Mindegyiket megnéztem, csak azt nem.
|
| | | [válaszok erre: #3091] |
[előzmény: (3089) Chs, 2009-12-05 09:38:22] |
|
|
|
|
 Chs

Tagság: 2008-12-27 20:53:03 Tagszám: #67955 Hozzászólások: 25 |
3089. Elküldve: 2009-12-05 09:38:22, Sportmusorok
|
[6947.] |
Digisport 14:00
|
| | | [válaszok erre: #3090] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3088. Elküldve: 2009-12-05 09:28:31, Sportmusorok
|
[6948.] |
Jól tudom, hogy ma kezdődik a női kézilabda vb? Mintha úgy olvastam volna az újságban, hogy ma játszunk Tunéziával, de a műsorújságban sehol sem találom
|
| | | [válaszok erre: #3092] |
|
|
|
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
3087. Elküldve: 2009-12-04 21:31:19, Sportmusorok
|
[6949.] |
Kösz.
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | |
[előzmény: (3086) sanca2, 2009-12-04 21:04:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3086. Elküldve: 2009-12-04 21:04:46, Sportmusorok
|
[6950.] |
igen élőben adja
http://www.orbitshowtime.com/ShowGuide/Online/Sports_en_gb.aspx
más........................
Balzsay Károly 12 menetes mérkőzése a WBO interkontinentális övéért
- ellenfele: Eduard Gutknecht;
nem csak az RTL klubb adja......
13'E -en Polsat Sport HD is
|
| | | [válaszok erre: #3087] |
[előzmény: (3085) miroka, 2009-12-04 21:00:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|