Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
3085. Elküldve: 2009-12-04 21:00:02, Sportmusorok
|
[6951.] |
Ez azt jelenti, hogy a Showtime sport adja élőben ? Pontos időt lehet tudni ?
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | | [válaszok erre: #3086] |
[előzmény: (3084) sanca2, 2009-12-04 17:15:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3084. Elküldve: 2009-12-04 17:15:27, Sportmusorok
|
[6952.] |
|
| | | [válaszok erre: #3085] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3083. Elküldve: 2009-12-03 21:51:15, Sportmusorok
|
[6953.] |
Figyelni is kell mikor kiírják a nevüket. Volt hogy csodálkoztam, hogy milyen ismeretlen arcok ülnek a kispadon.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (3082) miroka, 2009-12-03 21:38:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miroka

Tagság: 2003-05-16 00:06:56 Tagszám: #4188 Hozzászólások: 2550 |
3082. Elküldve: 2009-12-03 21:38:30, Sportmusorok
|
[6954.] |
És 5db bíróval !!!
K90-Ny55.5 180cm-es Kathrein ( C-Ku ) 120cm-es Channel Master ( Ku ) Nagykecske ( Ku circular ) Vu+ Duo4K, Illusionsat M3, Illusionsat M2
|
| | | [válaszok erre: #3083] |
[előzmény: (3081) stubyte, 2009-12-03 21:20:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3081. Elküldve: 2009-12-03 21:20:56, Sportmusorok
|
[6955.] |
Zoli egy 11-est kiharcolt, - kihagyták- , de most meg gólt fejelt.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3082] |
[előzmény: (3080) Leíratkozott felhasználó, 2009-12-03 21:02:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3080. Elküldve: 2009-12-03 21:02:56, Sportmusorok
|
[6956.] |
Anettka kimaradt De ezek után a Borosék is elvállalják
|
| | | [válaszok erre: #3081] |
[előzmény: (3079) stubyte, 2009-12-03 21:00:09] |
|
|
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3079. Elküldve: 2009-12-03 21:00:09, Sportmusorok
|
[6957.] |
Sírtunk Csiszár miatt a Digisporton...
meg kell nézni Havast a Story-n
p.s.: Vajon melyik adó fogja "felfedezni" sport műsorvezetőnek : Terry Blacket, vagy Zámbó Árpit ?
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3080] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3077. Elküldve: 2009-11-29 18:02:04, Sportmusorok
|
[6959.] |
A DVSC - ZTE meccsen csak úgy potyognak a gólok
|
| |
|
|
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3076. Elküldve: 2009-11-29 16:10:59, Sportmusorok
|
[6960.] |
csak nem???
az valami kis medve
|
| | |
[előzmény: (3075) stubyte, 2009-11-29 15:37:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3075. Elküldve: 2009-11-29 15:37:26, Sportmusorok
|
[6961.] |
A max2HD-vel meg vagyok elégedve, de már kóstolgatom a linux-ot
Most éppen ubuntu-n vagyok.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3076] |
[előzmény: (3074) sanca2, 2009-11-29 15:21:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
3074. Elküldve: 2009-11-29 15:21:16, Sportmusorok
|
[6962.] |
Vagy a tv-t......................................
kellene már egy JJJÓÓÓ HD-s beltéri, nem ..........................................
|
| | | [válaszok erre: #3075] |
[előzmény: (3073) stubyte, 2009-11-29 15:16:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
3073. Elküldve: 2009-11-29 15:16:49, Sportmusorok
|
[6963.] |
A reteksporton valami borzadály a kép. Inkább nézem a Fiorentinát
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #3074] |
[előzmény: (3072) banok5, 2009-11-29 14:37:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
3072. Elküldve: 2009-11-29 14:37:21, Sportmusorok
|
[6964.] |
szép nap ez a mai :)
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #3073] |
[előzmény: (3069) huni66, 2009-11-29 09:41:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
3071. Elküldve: 2009-11-29 10:35:00, Sportmusorok
|
[6965.] |
No majd a Vitray
|
| | |
[előzmény: (3068) István76, 2009-11-24 18:31:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 egedi

Tagság: 2004-05-18 12:10:25 Tagszám: #10527 Hozzászólások: 4131 |
3070. Elküldve: 2009-11-29 10:29:03, Sportmusorok
|
[6966.] |
Szegény Csiszár sztárolják, de sajnos beszéd hibás egy kissé. Ettől még lehetne eredeti de nem ehhez vagyunk szokva
Egedi
|
| | |
[előzmény: (3068) István76, 2009-11-24 18:31:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
3069. Elküldve: 2009-11-29 09:41:14, Sportmusorok
|
[6967.] |
Ma Barca - Real a Sport1-en......
Mondjuk az Arsenal - Chelses se lesz semmi az Eurosport2-n.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #3072] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 István76

Tagság: 2005-08-18 11:31:06 Tagszám: #21267 Hozzászólások: 1558 |
3068. Elküldve: 2009-11-24 18:31:11, Sportmusorok
|
[6968.] |
"Megkezdjük a ma esti estét..."
DigiSport Csiszár Jenő -módra...
Ez az idióta egy magyar mondatot se tud összerakni... Minek felvezető műsort csinálni,ha nincs értelme?
|
| | | [válaszok erre: #3070 #3071] |
[előzmény: (3066) banok5, 2009-11-24 17:19:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 István76

Tagság: 2005-08-18 11:31:06 Tagszám: #21267 Hozzászólások: 1558 |
3067. Elküldve: 2009-11-24 17:21:45, Sportmusorok
|
[6969.] |
Sevilla-rajongóknak:
Unirea Urziceni - Sevilla FC
20.45-től a TVR1-en (román)
|
| | |
[előzmény: (3066) banok5, 2009-11-24 17:19:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
3066. Elküldve: 2009-11-24 17:19:08, Sportmusorok
|
[6970.] |
Debrecen-Liverpool 20.45 TV2
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #3067 #3068] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dezso0724

Tagság: 2005-10-07 14:46:04 Tagszám: #22635 Hozzászólások: 1432 |
3065. Elküldve: 2009-11-21 09:26:54, Sportmusorok
|
[6971.] |
Nekem is, mikor már ide írtam.
Legközelebb csak azután nézem meg amikor ide már írtam
|
| | |
[előzmény: (3064) Leíratkozott felhasználó, 2009-11-21 09:24:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3064. Elküldve: 2009-11-21 09:24:02, Sportmusorok
|
[6972.] |
Nekem elsőre bejött
|
| | | [válaszok erre: #3065] |
[előzmény: (3063) dezso0724, 2009-11-21 09:22:50] |
|
|
|
|
 dezso0724

Tagság: 2005-10-07 14:46:04 Tagszám: #22635 Hozzászólások: 1432 |
3063. Elküldve: 2009-11-21 09:22:50, Sportmusorok
|
[6973.] |
Tudja valaki mi történt a www.liveonsat.com oldallal? Egy hete nem jön be az oldal. Tud valaki helyette alternatívát? Aki esetleg nem tudná, ezen az oldalon lehetett megnézni, melyik napon milyen meccset hol lehet nézni műholdon.
Dezső
|
| | | [válaszok erre: #3064] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
3062. Elküldve: 2009-11-20 18:24:32, Sportmusorok
|
[6974.] |
Hja, hát ha kamuzik a "felső vezetés" :)
Vérten majd csak 20 percet jáccik :) Lehet, de akkor az első 20-at... És akkor a Zizi a balszél... Hát ehhez képest max. irányít :)))
|
| | |
[előzmény: (3061) Leíratkozott felhasználó, 2009-11-20 18:16:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3061. Elküldve: 2009-11-20 18:16:53, Sportmusorok
|
[6975.] |
Ehhez képest elég jól áll eddig a helyzet.
|
| | | [válaszok erre: #3062] |
[előzmény: (3060) f14a, 2009-11-20 18:01:56] |
|
|
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|