Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 psycohol

Tagság: 2006-06-28 22:54:26 Tagszám: #32122 Hozzászólások: 1452 |
3010. Elküldve: 2009-10-26 10:47:56, Sportmusorok
|
[7026.] |
Sziasztok!
Az U19-esek Európa bajnoki selejtezőjét hol tudom nézni szerdán? Mert látok itt neten egy cikket miszerint szerdán Oroszországgal mérkőzik az U19-es Magyar válogatott. "A magyar válogatott szerdán Oroszországgal találkozik, a mérkőzés eredményétől függetlenül már az elitkörben érezheti magát, legrosszabb esetben nem az első helyen jut ki."
Mesh 100 cm, DM 3800, AB Cryptobox 600 HD, Inverto BU single, Cavel RG-6 kábel.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3009. Elküldve: 2009-10-24 20:44:18, Sportmusorok
|
[7027.] |
Akkor ezt olvasd el, nem jó hír:
2009.10.17. - A1GP - Törölték az ausztrál versenyt, kérdéses a széria jövője
A nagy készülődés ellenére az A1GP képviselői szombaton hivatalos közleményben hozták nyilvánosságra, hogy anyagi okok miatt a 2009/2010-es szezonnyitó versenyre, az ausztrál SuperGP-re mégsem kerül sor.
Az A1GP tradícionális esemény keretei között, 2009. október 22-25. között tért volna vissza Ausztráliába, azonban kevesebb mint egy héttel a versenyhétvége kezdete előtt az autók még mindig nem hagyták el az Egyesült Királyságot. A széria képviselői bár mindent megtettek annak érdekében, hogy a kocsik időben a helyszínre érkezzenek, nem jártak sikerrel. A verseny törlését az A1GP elnöke, Tony Teixeira jelentette be.
|
| | |
[előzmény: (3008) montoya, 2009-10-24 20:17:37] |
|
|
|
|
 montoya

Tagság: 2008-02-20 09:42:14 Tagszám: #56025 Hozzászólások: 363 |
3008. Elküldve: 2009-10-24 20:17:37, Sportmusorok
|
[7028.] |
Remélem a Raisport adja,mert azt lehet nézni,elég sok helyen.köcce
montoya
|
| | | [válaszok erre: #3009] |
[előzmény: (3007) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-24 19:58:24] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3007. Elküldve: 2009-10-24 19:58:24, Sportmusorok
|
[7029.] |
Ezt találtam, hogy tavaly mely csatornák közvetítették, hátha idén is lesz köztük, amelyik adni fogja.
EUROPE
Belgium
NT1 - Free to air digital
France
NT1 - Free to air digital
Greece, Cyprus
Supersport - Satellite
Greece (highlights only)
ERT
Italy
Raisportpiù - Satellite
Luxembourg
NT1 - Free to air digital
Malta
Melita - TBC
Monaco
NT1 - Free to air digital
The Netherlands
RTL7 - Free to air
Portugal
Sport TV
Russia (Highlights only)
RTR Sport - Free to air
Spain
Sogecable - Satellite
Switzerland (German speaking)
Schweiser Sport Fernshen (SSF) - Free to air
Switzerland (French speaking)
NT1 - Free to air digital
Ukraine
Poverkhnost TV - Satellite
United Kingdom (Highlights)
Channel Five - Free to air
United Kingdom, Republic of Ireland, Isle of Man, Channel Islands
Sky Sports - Satellite
WORLDWIDE
Gilette World Sport
|
| | | [válaszok erre: #3008] |
[előzmény: (3006) montoya, 2009-10-24 19:34:18] |
|
|
|
|
 montoya

Tagság: 2008-02-20 09:42:14 Tagszám: #56025 Hozzászólások: 363 |
3006. Elküldve: 2009-10-24 19:34:18, Sportmusorok
|
[7030.] |
köszi a válaszokat
montoya
|
| | | [válaszok erre: #3007] |
|
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3005. Elküldve: 2009-10-24 19:30:36, Sportmusorok
|
[7031.] |
Tavaly adta élőben a hotbirden vagy az Abu Dhabi Sport vagy a Dubai Sports is, lehet most is adják
|
| | |
[előzmény: (3003) montoya, 2009-10-24 19:16:52] |
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3004. Elküldve: 2009-10-24 19:26:58, Sportmusorok
|
[7032.] |
OCTOBER 2009
Fri 23 Australia - Qualifying Sky Sports 2 11.55pm A1GP
Sat 24 Australia - Race Day Sky Sports 21.55am (Sun) A1GP
|
| | |
[előzmény: (3003) montoya, 2009-10-24 19:16:52] |
|
|
|
|
 montoya

Tagság: 2008-02-20 09:42:14 Tagszám: #56025 Hozzászólások: 363 |
3003. Elküldve: 2009-10-24 19:16:52, Sportmusorok
|
[7033.] |
Hali
Ha valaki tudja hogy a holnap kezdődő A1 GP-t hol lehet nézni akár on-line vagy máshogyan az legyen szíves osztja meg velem
montoya
|
| | | [válaszok erre: #3004 #3005] |
|
|
Törzstag
|
|
 Móka Miklós eská

Tagság: 2006-04-26 21:46:24 Tagszám: #30002 Hozzászólások: 136 |
3002. Elküldve: 2009-10-22 20:57:49, Sportmusorok
|
[7034.] |
visszatért a Novasport.
|
| |
|
Haladó
|
|
 feek

Tagság: 2007-03-06 13:46:13 Tagszám: #42489 Hozzászólások: 336 |
3001. Elküldve: 2009-10-21 22:11:30, Sportmusorok
|
[7035.] |
Ne keresd.
|
| | |
[előzmény: (3000) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-21 21:35:50] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
3000. Elküldve: 2009-10-21 21:35:50, Sportmusorok
|
[7036.] |
akkor én ne is keressem?
mert csak egy echo771esem van emus.
|
| | | [válaszok erre: #3001] |
[előzmény: (2998) feek, 2009-10-21 21:32:31] |
|
|
|
|
 Móka Miklós eská

Tagság: 2006-04-26 21:46:24 Tagszám: #30002 Hozzászólások: 136 |
2999. Elküldve: 2009-10-21 21:34:54, Sportmusorok
|
[7037.] |
akkor digiből kikerült jól értem? vagy megy utána az összes többi digis cseh is?
|
| |
|
Haladó
|
|
 feek

Tagság: 2007-03-06 13:46:13 Tagszám: #42489 Hozzászólások: 336 |
2998. Elküldve: 2009-10-21 21:32:31, Sportmusorok
|
[7038.] |
Akinek van cseh kártyája annak ideiglenesen FTA jelenleg, amúgy fizetni kell érte. Ha nincs kártyád , akkor számodra nem aktuális.
|
| | | [válaszok erre: #3000] |
[előzmény: (2997) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-21 21:30:27] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2997. Elküldve: 2009-10-21 21:30:27, Sportmusorok
|
[7039.] |
23.5fokon fta?és melyik tp-n van és ha nem fta emus beltérivel lehet nézni?
|
| | | [válaszok erre: #2998] |
[előzmény: (2993) sathaver, 2009-10-21 20:59:02] |
|
|
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
2996. Elküldve: 2009-10-21 21:07:42, Sportmusorok
|
[7040.] |
Astra 19.2-on ' is jó, megy rendesen a UPC csomagba
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-10-21 21:28:24]
|
| | |
[előzmény: (2993) sathaver, 2009-10-21 20:59:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 feek

Tagság: 2007-03-06 13:46:13 Tagszám: #42489 Hozzászólások: 336 |
2995. Elküldve: 2009-10-21 21:01:30, Sportmusorok
|
[7041.] |
Nem, nagy a feketeség.
|
| | |
[előzmény: (2994) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-21 20:59:41] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2994. Elküldve: 2009-10-21 20:59:41, Sportmusorok
|
[7042.] |
dea nyugati 1fokon lehet nézni?
|
| | | [válaszok erre: #2995] |
[előzmény: (2991) feek, 2009-10-21 20:57:10] |
|
|
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
2993. Elküldve: 2009-10-21 20:59:02, Sportmusorok
|
[7043.] |
Köszi Tesó!
Kingofsat-on megnéztem okt 4 bejegyzéssel van 23.5 fokon tehát már uj helyen az nem lehet gond.
Marad az elsö tipp , hogy jogi gond vagy egyéb technikai probléma
|
| | | [válaszok erre: #2996 #2997] |
[előzmény: (2990) sanca2, 2009-10-21 20:51:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
2992. Elküldve: 2009-10-21 20:57:47, Sportmusorok
|
[7044.] |
Chelsea v AtléticoMadrid 1:0
|
| | |
[előzmény: (2990) sanca2, 2009-10-21 20:51:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 feek

Tagság: 2007-03-06 13:46:13 Tagszám: #42489 Hozzászólások: 336 |
2991. Elküldve: 2009-10-21 20:57:10, Sportmusorok
|
[7045.] |
Jelenleg mindkét tp.-n , de 25.-étől már csak a 12070 H tp.-én.
|
| | | [válaszok erre: #2994] |
[előzmény: (2989) sathaver, 2009-10-21 20:47:21] |
|
Törzstag
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
2990. Elküldve: 2009-10-21 20:51:21, Sportmusorok
|
[7046.] |
23,5 fokon megy 0:0
hibátlan
|
| | | [válaszok erre: #2992 #2993] |
[előzmény: (2989) sathaver, 2009-10-21 20:47:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
2989. Elküldve: 2009-10-21 20:47:21, Sportmusorok
|
[7047.] |
a Nova sport át van már rakva 23,5 fokon?
mert hanem akkor a Diginél van gond
|
| | | [válaszok erre: #2990 #2991] |
[előzmény: (2986) feek, 2009-10-21 20:36:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 feek

Tagság: 2007-03-06 13:46:13 Tagszám: #42489 Hozzászólások: 336 |
2988. Elküldve: 2009-10-21 20:41:24, Sportmusorok
|
[7048.] |
Nem hiszem, csak akkor , ha van cseh kártyád+előfizetésed.
|
| | |
[előzmény: (2987) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-21 20:38:42] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2987. Elküldve: 2009-10-21 20:38:42, Sportmusorok
|
[7049.] |
akkor kerestesse be a holdat?
|
| | | [válaszok erre: #2988] |
[előzmény: (2986) feek, 2009-10-21 20:36:19] |
|
|
|
|
 feek

Tagság: 2007-03-06 13:46:13 Tagszám: #42489 Hozzászólások: 336 |
2986. Elküldve: 2009-10-21 20:36:19, Sportmusorok
|
[7050.] |
A Nova az összes csatiját más tp.-re rakja október végén az Astrán is, ezt a CS Link kártyatulajdonosok észreveszik néhány nap múlva. Lehet, hogy ezzel kapcsolatos a sötétség , de természetesen ez egyáltalán nem biztos.
|
| | | [válaszok erre: #2987 #2989] |
|
|
Törzstag
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|