Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2985. Elküldve: 2009-10-21 20:24:09, Sportmusorok
|
[7051.] |
ezt tudtam eddig is csak nem forgatom el mert a másik tv-n a realt nézik és elvileg ugy volt hogy én nézem a nova sporton de valamiért csak a fekete képernyő van rajta
|
| | |
[előzmény: (2983) sanca2, 2009-10-21 20:15:01] |
|
|
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
2983. Elküldve: 2009-10-21 20:15:01, Sportmusorok
|
[7053.] |
A La Carte 5
Al Jazeera Sport +3
Al Jazeera Sport +4
Boom Sport One
Diema
Hi Sports
ITV 1
ITV 1 Wales
Nova Sport (Cze)
Nova Sports 3 (Hellas)
NTV+ Sport Classic
RTÉ Two
Scottish TV
Sky Calcio 1
Sky Sport 1 (Germany)
Sky Sport Info (Portal)
Sport 3 (Ukr)
Sport 5+
Sport TV2
SuperSport 7 (ZA)
SuperSport 7A
TV2 Sport (Den)
TV6 Lithuania
Ulster TV
Viasat Football (Nor)
Viasat Sport (Fin/Swe)
~ Al Jazeera Sport HD
~ DigitAlb HD6
~ ITV HD
~ Sky Calcio 1 HD
|
| | | [válaszok erre: #2985] |
[előzmény: (2982) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-21 20:04:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2982. Elküldve: 2009-10-21 20:04:33, Sportmusorok
|
[7054.] |
a nyugati 1 fokon melyik csatorna adja még a chelsea-atleticót?
|
| | | [válaszok erre: #2983 #2984] |
|
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2981. Elküldve: 2009-10-21 19:41:27, Sportmusorok
|
[7055.] |
de pont most miért nem lehetett már legaláb a meccs után...
|
| | |
[előzmény: (2980) sathaver, 2009-10-21 19:27:40] |
|
|
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
2980. Elküldve: 2009-10-21 19:27:40, Sportmusorok
|
[7056.] |
Lehet összekapott a Digi és a Nova és emiatt nem továbbítják
|
| | | [válaszok erre: #2981] |
[előzmény: (2979) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-21 19:11:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2979. Elküldve: 2009-10-21 19:11:23, Sportmusorok
|
[7057.] |
igen mi van a NOVA SPORTTAL nyugati 1fokon?tegnap még ment nálam pediga a chelsea -atleticót azon akartam nézni de valaki nagyon beleköpött a levesbe
tud nekem valami adót mondani ahol nézhetném?
|
| | | [válaszok erre: #2980] |
|
|
|
|
|
 klotyómanó

Tagság: 2008-01-05 13:46:32 Tagszám: #53877 Hozzászólások: 158 |
2978. Elküldve: 2009-10-21 18:09:39, Sportmusorok
|
[7058.] |
Bocs a késésért, de csak most ültem vissza a géphez.
Jelen pillanatban egy Argentinos - Racing meccset adnak ( 1 : 0 ).
Én utálom a futballt, be se volt hangolva nálam ez a csatorna a tévén, csak akkor kerestem le, amikor megtudtam, hogy meg fog szünni, hátha betesznek helyette valami normálisat.
" És az Isten megteremté a férfit. Ezután megteremté a nőt. Majd megsajnálja a férfit és megteremté az alkoholt. "
|
| | |
[előzmény: (2975) stubyte, 2009-10-21 15:21:29] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2977. Elküldve: 2009-10-21 17:50:52, Sportmusorok
|
[7059.] |
Én is meg akartam ezt kérdezni még tegnap, csak mindig elfelejtettem.
|
| | |
[előzmény: (2976) Móka Miklós eská, 2009-10-21 17:46:12] |
|
|
|
|
 Móka Miklós eská

Tagság: 2006-04-26 21:46:24 Tagszám: #30002 Hozzászólások: 136 |
2976. Elküldve: 2009-10-21 17:46:12, Sportmusorok
|
[7060.] |
Üdv!
Tudtok valamit a Nova Sportról Digi csomag.
nálam 2 napja semmi
|
| | | [válaszok erre: #2977] |
|
|
Haladó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
2975. Elküldve: 2009-10-21 15:21:29, Sportmusorok
|
[7061.] |
És mit adnak
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #2978] |
[előzmény: (2974) klotyómanó, 2009-10-21 14:13:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 klotyómanó

Tagság: 2008-01-05 13:46:32 Tagszám: #53877 Hozzászólások: 158 |
2974. Elküldve: 2009-10-21 14:13:52, Sportmusorok
|
[7062.] |
Ahhoz képest, hogy a Sportklub + már egy hete hivatalosan megszűnt, nálunk (fibernet)
még mindig megy... :)
" És az Isten megteremté a férfit. Ezután megteremté a nőt. Majd megsajnálja a férfit és megteremté az alkoholt. "
|
| | | [válaszok erre: #2975] |
|
|
Haladó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
2973. Elküldve: 2009-10-21 13:23:05, Sportmusorok
|
[7063.] |
Azért Ciprusnak vetett egy mesterhármast 0-2 után
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (2971) peeety84, 2009-10-21 12:59:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 peeety84

Tagság: 2008-11-09 17:44:51 Tagszám: #65396 Hozzászólások: 270 |
2972. Elküldve: 2009-10-21 13:01:30, Sportmusorok
|
[7064.] |
ja és attól mert sztár kategóriába tartozik Pirlo és Kaka, attól még mögötte játszottak és ki tudták szolgálni, csak hát Gilardino nem élt vele. az biztos hogy jobban fekszik neki a Fiorentina stílusa és az is biztos, hogy sokkal nagyobb kedvel játszik mint a Milánban....
|
| |
|
Haladó
|
|
 peeety84

Tagság: 2008-11-09 17:44:51 Tagszám: #65396 Hozzászólások: 270 |
2971. Elküldve: 2009-10-21 12:59:29, Sportmusorok
|
[7065.] |
amit nem tudott megoldani....de egyébként a válogatottban sem remekelt eddig annyira!
|
| | | [válaszok erre: #2973] |
|
|
Haladó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
2970. Elküldve: 2009-10-21 12:57:43, Sportmusorok
|
[7066.] |
Pirlo és Kaka már inkább a sztár kategóriába sorolandó...
Gattuso, Ő igen - Ő egy tipikus vízhordó
Más volt ott a játékrendszer. Nem ő volt a kulcsfigura. Ott vele egy tipikus befejező csatárt játszattak, mint pl. van Nistelrooy vagy Raul, vagy Filippo Inzaghi.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (2969) peeety84, 2009-10-21 12:45:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 peeety84

Tagság: 2008-11-09 17:44:51 Tagszám: #65396 Hozzászólások: 270 |
2969. Elküldve: 2009-10-21 12:45:42, Sportmusorok
|
[7067.] |
azért a Milánban is voltak mögötte: Pirlo, Gattuso, Kaka...és mégis olyan halvány volt, én tiszta szívből utáltam!!! most meg kezdem megkedvelni...
|
| | | [válaszok erre: #2970] |
|
|
Haladó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
2968. Elküldve: 2009-10-21 12:37:42, Sportmusorok
|
[7068.] |
Meg milyen munkabírású vízhordók vannak mögöttük. Vargas, Santana, Zanetti...
Ha ők nem lennének, akkor ők sem villognának...
Mint csapat nagyon össze vannak rakva.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (2967) peeety84, 2009-10-21 11:29:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 peeety84

Tagság: 2008-11-09 17:44:51 Tagszám: #65396 Hozzászólások: 270 |
2967. Elküldve: 2009-10-21 11:29:43, Sportmusorok
|
[7069.] |
ezzel a Gilardino gyerekkel meg mi lett? a Milánba szinte semmit sem csinálta, most meg úgy élvezte a játékot, öröm volt nézni (sajnos)! nagyon megértik egymást Mutuval, lehet hogy átpartyztak 1-2 éjszakát közösen....
|
| | | [válaszok erre: #2968] |
|
|
Haladó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
2966. Elküldve: 2009-10-21 11:26:14, Sportmusorok
|
[7070.] |
Én azt a 30-at legalább 70-nek láttam. Pedig nem rózsaszín a szemüvegem. Rudolf meglőtte a BL-játéknap gólját. Emlékszem még Platinire, aki 87 percig gyakorlatilag csak sétálgatott a pályán majd rúgott olyan gólt hogy 2 hétig arról beszélt mindenki. És ezt nem egyszer megcsinálta...
Mészárosra hárult a legnagyobb nyomás, ezt már az első 10 percben észre kellett volna venni. Az a labdabiztonság ami az olaszokat jellemezte nagyon sokat ért. Gyakorlatilag többet futottunk, de a sok eladott labda, a középpályán elkövetett hibák, mind-mind komoly feladatot jelentett a védőinknek.
Nem Rudolf helyére kellett volna cserélni Oláh-t. Ügyes gyerek több lehetőséget kellene neki adni.
Egy 65-70. percben egy kettős csere többet ért volna szerény meglátásom szerint. Elég hosszú most a Debrecen kispadja ki kell azt is használni.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (2964) junior19, 2009-10-21 09:29:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zolibá

Tagság: 2006-05-16 14:15:16 Tagszám: #30624 Hozzászólások: 569 |
2965. Elküldve: 2009-10-21 11:20:11, Sportmusorok
|
[7071.] |
Na azért a Rudolf gyorsaságban és játéktudásban MESSZE a LEGJOBB ebben a csapatban (lásd tegnapi gólja).....
Üdv.zolibá
Octagon SF4008, DM800HD (clone) 4w-1w-5e-9e-19,2e-28,2e-36e, LG 37LD450
|
| | |
[előzmény: (2964) junior19, 2009-10-21 09:29:19] |
|
Törzstag
|
|
 junior19

Tagság: 2007-01-20 22:16:30 Tagszám: #40330 Hozzászólások: 2281 |
2964. Elküldve: 2009-10-21 09:29:19, Sportmusorok
|
[7072.] |
Ezt mindenki tudja,csak a magyar edzők nem.Leandro is tudása 30%-át nyújtotta.Rudolf kb 60 percet.Ez legalább két emberelőny.Amíg az sem változik nálunk,hogy a kedvencek akkor sem maradnak ki,ha nem edzenek,de a meccs napján már tud járni.
Nem lennék Oláh Loránt helyében.Tudva,hogy a csapat inkább egy csatárral játszik,ha Rudolf nem vállalja.Szép kilátások,szerintem ha tud a télen távozik.
|
| | | [válaszok erre: #2965 #2966] |
[előzmény: (2963) stubyte, 2009-10-21 07:49:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
2963. Elküldve: 2009-10-21 07:49:41, Sportmusorok
|
[7073.] |
A Mészárost nem lett volna szabad berakni egy ilyen meccsre, ha nem egészséges.
Persze utólag könnyű okosnak lenni.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #2964] |
[előzmény: (2962) peeety84, 2009-10-21 07:46:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 peeety84

Tagság: 2008-11-09 17:44:51 Tagszám: #65396 Hozzászólások: 270 |
2962. Elküldve: 2009-10-21 07:46:49, Sportmusorok
|
[7074.] |
kicsit agresszívebbek vagyunk hátul és simán meglehetett volna...!de ez is szép eredmény!
HAJRÁ LOKI!!!
még a végén befogjuk a Liverpoolt....
|
| | | [válaszok erre: #2963] |
|
|
Haladó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
2961. Elküldve: 2009-10-20 21:22:02, Sportmusorok
|
[7075.] |
sajna 4:2
|
| | |
[előzmény: (2960) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-20 21:20:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|