Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2908. Elküldve: 2009-10-16 18:51:42, Sportmusorok
|
[7126.] |
Tökös gyerek, de jól csinálta
|
| | |
[előzmény: (2907) stubyte, 2009-10-16 18:49:57] |
|
|
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
2907. Elküldve: 2009-10-16 18:49:57, Sportmusorok
|
[7127.] |
Középre rúgni. Ehhez hidegvér kellett.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #2908] |
[előzmény: (2906) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-16 18:48:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2906. Elküldve: 2009-10-16 18:48:09, Sportmusorok
|
[7128.] |
Hú bakker, megállt bennem az ütő
|
| | | [válaszok erre: #2907] |
[előzmény: (2905) stubyte, 2009-10-16 18:46:55] |
|
|
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
2905. Elküldve: 2009-10-16 18:46:55, Sportmusorok
|
[7129.] |
Be kell rúgni !
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #2906] |
[előzmény: (2904) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-16 18:39:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2904. Elküldve: 2009-10-16 18:39:33, Sportmusorok
|
[7130.] |
Nem igaz. Kihagytunk hány helyzetet, erre meg hátrányba kerülünk.
|
| | | [válaszok erre: #2905] |
|
|
|
|
|
 f14a

Tagság: 2008-07-27 19:42:36 Tagszám: #61910 Hozzászólások: 2333 |
2903. Elküldve: 2009-10-16 18:39:14, Sportmusorok
|
[7131.] |
Bezzeg nekik :(((
|
| | |
[előzmény: (2902) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-16 18:31:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2902. Elküldve: 2009-10-16 18:31:23, Sportmusorok
|
[7132.] |
Hát nem igaz, hogy egy helyzetünk se megy be
|
| | | [válaszok erre: #2903] |
|
|
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2901. Elküldve: 2009-10-16 16:38:01, Sportmusorok
|
[7133.] |
Úgy ahogy mondod Ezért is szurkoljunk mi is
|
| | |
[előzmény: (2900) sathaver, 2009-10-16 16:33:12] |
|
|
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
2900. Elküldve: 2009-10-16 16:33:12, Sportmusorok
|
[7134.] |
Nyernünk kell nincs mese
|
| | | [válaszok erre: #2901] |
[előzmény: (2899) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-16 16:04:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2899. Elküldve: 2009-10-16 16:04:21, Sportmusorok
|
[7135.] |
16:45-től U20-as bronzmeccs az M1-en és az Eurosporton
|
| | | [válaszok erre: #2900] |
|
|
|
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
2898. Elküldve: 2009-10-14 19:18:29, Sportmusorok
|
[7136.] |
nyugodt lehetsz nem
jól tetted hogy beraktad, lejjeb be van rakva valahol....................már
|
| | |
[előzmény: (2892) junior19, 2009-10-14 15:22:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2897. Elküldve: 2009-10-14 18:13:36, Sportmusorok
|
[7137.] |
Azért kell rámenni sorba és kiírja, hol fogható. De a pirosak az FTA-k általában, az már más kérdés, hogy a kékek közül is bejön néhány.
|
| | |
[előzmény: (2896) feek, 2009-10-14 18:10:20] |
|
|
|
|
 feek

Tagság: 2007-03-06 13:46:13 Tagszám: #42489 Hozzászólások: 336 |
2896. Elküldve: 2009-10-14 18:10:20, Sportmusorok
|
[7138.] |
Nem minden pirossal kiemelt fogható a térségünkben.
A kékek közül is előfordulhat, hogy egyik-másik nézhető.
|
| | | [válaszok erre: #2897] |
[előzmény: (2895) Leíratkozott felhasználó, 2009-10-14 18:08:06] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2895. Elküldve: 2009-10-14 18:08:06, Sportmusorok
|
[7139.] |
Ha rámész a csatornára a kurzorral, kiírja, hogy hol lehet fogni. A piros színnel kiemeltek az FTA-k.
|
| | | [válaszok erre: #2896] |
[előzmény: (2894) tcsabi, 2009-10-14 17:54:52] |
|
|
|
|
 tcsabi

Tagság: 2009-03-25 19:04:33 Tagszám: #72230 Hozzászólások: 262 |
2894. Elküldve: 2009-10-14 17:54:52, Sportmusorok
|
[7140.] |
Kösz szépen!Ebből melyik szabadon fogható?Vagy ez már túl hülye kérdés?Van még ilyen egyáltalán?
|
| | | [válaszok erre: #2895] |
[előzmény: (2885) sanca2, 2009-10-13 20:58:23] |
|
Haladó
|
|
 karervin

Tagság: 2009-07-20 20:50:11 Tagszám: #76286 Hozzászólások: 38 |
2893. Elküldve: 2009-10-14 15:29:18, Sportmusorok
|
[7141.] |
Biztos nem :) Köszönöm!
|
| | |
[előzmény: (2892) junior19, 2009-10-14 15:22:48] |
|
Zöldfülű
|
|
 junior19

Tagság: 2007-01-20 22:16:30 Tagszám: #40330 Hozzászólások: 2281 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 karervin

Tagság: 2009-07-20 20:50:11 Tagszám: #76286 Hozzászólások: 38 |
2891. Elküldve: 2009-10-14 15:14:14, Sportmusorok
|
[7143.] |
Szia sanca2!
Meg tudnád adni, melyik internetes oldalról lehet megnézni, hogy melyik meccset melyik csatorna adja (amit be szoktál mindig másolni, és szuper)?
Köszi
|
| | | [válaszok erre: #2892] |
[előzmény: (2770) sanca2, 2009-10-04 13:20:04] |
|
Zöldfülű
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2890. Elküldve: 2009-10-14 09:19:20, Sportmusorok
|
[7144.] |
Utána láttam az összefoglalót az eurosporton, hát tényleg rossz, hogy lemaradtam.
|
| | |
[előzmény: (2888) peeety84, 2009-10-14 07:37:16] |
|
|
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
2889. Elküldve: 2009-10-14 07:47:46, Sportmusorok
|
[7145.] |
60-65 percig nagyon pariban voltak. Ha több a szerencséjük, vagy jobban koncentrálnak a végén akkor meglephették volna a brazilokat. Egy nagy bajuk van nincs igazi irányítójuk, és több kicsit önző játékosuk is van.
Nem biztos hogy a braziloknak feküdni fog az afrikai stílus. Nem lesz egyszerű nyerniük.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (2887) psycohol, 2009-10-13 22:02:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 peeety84

Tagság: 2008-11-09 17:44:51 Tagszám: #65396 Hozzászólások: 270 |
2888. Elküldve: 2009-10-14 07:37:16, Sportmusorok
|
[7146.] |
Robertoo bánhatod, utána kezdtek el focizni a fiúk!
na majd ma este kíváncsi leszek a "nagyokra", küzdeni fognak vajon a becsületért, vagy beletörődnek a szomorú igazságba...
|
| | | [válaszok erre: #2890] |
|
|
Haladó
|
|
 psycohol

Tagság: 2006-06-28 22:54:26 Tagszám: #32122 Hozzászólások: 1452 |
2887. Elküldve: 2009-10-13 22:02:30, Sportmusorok
|
[7147.] |
Ahogy néztem most ezt a Brazil - Costa Rica mérkőzést, nem voltak olyan jók ezek a Costa Ricaiak. Nem voltak olyan gyors pontos passzaik,meg nem voltak ők sem valami gyorsak. Én szerintem a Magyarok megverik őket. Persze nem kiabálom el de én ezt érzem. :) Azt is megéreztem hogy a Brazilok nyernek,meg azt is hogy Ghána ellen vesztünk. Mivel ahogy Hondurasnál is néztem a gyorsaság nagyon sokat számít és ezek a négerek nagyon tudnak futni. De a következő ellenfelünk szerintem lassú, és nem olyan pontosak a passzaik. ott lesz Koman akkor nem sok esélyük lesz remélem a Costa Ricaiaknak. :)
Mesh 100 cm, DM 3800, AB Cryptobox 600 HD, Inverto BU single, Cavel RG-6 kábel.
|
| | | [válaszok erre: #2889] |
[előzmény: (2886) stubyte, 2009-10-13 21:13:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
2886. Elküldve: 2009-10-13 21:13:54, Sportmusorok
|
[7148.] |
Talán még a brazilok verhetőbbek, mint Costa Rica .
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #2887] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
2885. Elküldve: 2009-10-13 20:58:23, Sportmusorok
|
[7149.] |
|
| | | [válaszok erre: #2894] |
[előzmény: (2883) tcsabi, 2009-10-13 19:17:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2884. Elküldve: 2009-10-13 20:39:21, Sportmusorok
|
[7150.] |
Nálunk meg áramszünet volt, így lemaradtam a meccsről. Az első gólunk után ment el az áram
|
| |
|
|
|
|
Sportmusorok (üzenet: 10018, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|