Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499684/5 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (146/31
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Ez a topic a feleslegessé vált, használt, megunt, stb. eszközök adás-vételére van fenntartva. Az ilyen jellegű hirdetéseidet INGYEN megjelentetheted. "Kamionról leesett", szürkeimportból vagy egyéb nem legális módon szerzett eszközök értékesítéséhez nem akarunk segítséget nyújtani. Amennyiben kereskedelmi célból szeretnéd használni ezt a felületet, a részletekről kérj tájékoztatást itt: postatib(@)sat.hu. A jóvá nem hagyott kereskedelmi hirdetéseket figyelmeztetés nélkül töröljük. Ha újból felteszed, akkor azt a szabályzat megsértésének tekintjük és kitiltással honoráljuk.

 
Figyelem:
Mint mindenhol az interneten, sajnos fórumunkon is megnövekedtek a csalások, átverések száma. A saját érdekében mindenkit arra kérünk, hogy - főleg nagyobb összegű vásárlásoknál - az utánvétes postázást válasszák, és ne utalják a termék vételárát előre, maximum olyan tagoknak, akikben az itteni tevékenységük alapján maradéktalanul megbíznak. Hogy az eladó is védve legyen, köztes megoldás lehet, ha valaki a POSTAKÖLTSÉG árát átutalja előre, magát a terméket azonban csak megérkezéskor fizeti ki. Amely eladó a fentiektől látványosan elzárkózik, azt kezeljék gyanúval.

    / 2809 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

HIRDETÉS

(üzenet: 70208, Sat)
 

Manyika
1009. Elküldve: 2002-02-24 03:10:20,

HIRDETÉS

[69201.]

Tomorka:
Budapest
[előzmény: (1008) Tomorka, 2002-02-23 23:45:11]
  


Tomorka
1008. Elküldve: 2002-02-23 23:45:11,

HIRDETÉS

[69202.]

Manyika:
Helyileg hol található ez az antenna?
[válaszok erre: #1009] [előzmény: (1001) Manyika, 2002-02-22 18:44:17]
  


mivan
1007. Elküldve: 2002-02-23 19:52:49,

HIRDETÉS

[69203.]

Nem tud valaki olcsón silvercardot?Sürgös lenne."[email protected]" címre kérnék ajánlatokat.
  


schephy
1006. Elküldve: 2002-02-23 15:12:48,

HIRDETÉS

[69204.]

Technisat SkyStar1 és SkyStar2 kártyák és kiegészítők (Common Interface, Infra red Eye, Remoty, Remote Set, kábelek) kaphatók március 10-től. Bővebb információ e-mailben ([email protected])
http:www.weyland-yutani.hu
  


istvan22222
1005. Elküldve: 2002-02-23 14:36:00,

HIRDETÉS

[69205.]

apofis:
Érdekelne a CAM levélben elküldtem elérhetőségem
[előzmény: (1004) apofis, 2002-02-23 00:16:56]
  


apofis
1004. Elküldve: 2002-02-23 00:16:56,

HIRDETÉS

[69206.]

Eladó Irdeto all cam (régi :-) Ára 59.000.-Ft
[válaszok erre: #1005]
  


luzsica
1003. Elküldve: 2002-02-22 20:49:16,

HIRDETÉS

[69207.]

Columbia DAP eladó vagy ráfizetéssel Columbia CIP-re, Strong 4355P-re stb. cserélném, lényeg a CI és a pozicioner (ORF-et/SRG-t szeretnék nézni, kizárólag oktatási célból ;)).
  


Nokia1
1002. Elküldve: 2002-02-22 19:44:58,

HIRDETÉS

[69208.]

HUMAX IRCI5400 eladó. (A régi verzió.)
[válaszok erre: #1025]
  


Manyika
1001. Elküldve: 2002-02-22 18:44:17,

HIRDETÉS

[69209.]

Motmar nagyon utban van egy 220cm-es antenna.Ezert elado vagy megy a szemetbe.Van rajt 2db. 18'-os tolomotor meg egy univerzalis fej.ARA 10.000FT.
06-70-219-83-38 a szamom.
[válaszok erre: #1008]
  


hegyi
1000. Elküldve: 2002-02-22 16:03:36,

HIRDETÉS

[69210.]

Keresek 0,5db-es univerzalis LNB-t megvetelre.

hegyi
  


hegyi
999. Elküldve: 2002-02-22 16:03:02,

HIRDETÉS

[69211.]

Keresek 0,5db-es univerzális LNB-t megvételre.

hegyi
  


hegyi
998. Elküldve: 2002-02-22 16:02:25,

HIRDETÉS

[69212.]

Keresek 0,5db-es univerzális LNB-t megvételre.

hegyi
  


Mtibor
997. Elküldve: 2002-02-21 19:10:24,

HIRDETÉS

[69213.]

Humax F1-CI beltéri+1.03 Aston modul (CW is) tökéletes állapotban eladó 70000 Ft-ért.

06/30/9564429
[előzmény: (992) TM, 2002-02-18 13:47:48]
  


imi_zeg
996. Elküldve: 2002-02-21 19:04:25,

HIRDETÉS

[69214.]

Eladó a köv. :
STRONG 4375 SRT digit-analog-pozicioneres beltéri.
Árajánlatot az e-mail címemre küldhettek.
Ja és van egy IRDETO CAM is hozzá!
[előzmény: (995) Merai Laszlo, 2002-02-21 13:25:03]
  


Merai Laszlo
995. Elküldve: 2002-02-21 13:25:03,

HIRDETÉS

[69215.]

Imedve:: Lehet !!! 70-274-7921
[válaszok erre: #996]
  


imedve
994. Elküldve: 2002-02-18 23:29:34,

HIRDETÉS

[69216.]

Vennek olcso, beepitett Viaccess-el rendelkezo belterit. Nem kell semmilyen extra, CI sem, lehet hasznalt, olcso legyen. 45-50 kHUF kornyeken. Tudtok valamilyen uzletet ajanlani ?

Koszi,
imedve
  


h5400
993. Elküldve: 2002-02-18 19:40:31,

HIRDETÉS

[69217.]

Humax IRCI-5400 eladó, 155000Ft-ért.
Patchelve tökéletes állapotban.
  


TM
992. Elküldve: 2002-02-18 13:47:48,

HIRDETÉS

[69218.]

Eladó Humax F1-CI (2 modulfogadós) 2000. nyarán vásárolt, kitűnő állapotú, karcmentes beltéri egység. Vele együtt
eladó ASTON 1.03 modul (Cryptoworksre (UPC) alakítható és vissza). Irányár: 90 000 Ft. A beltéri tudja a DISEQC (1.2)
vezérlésű forgatómotrokat is vezérelni. Ezenkívül eladó egy feketecimkés Viaccess modul, ára: 25 000 Ft.

[válaszok erre: #997]
  


black.
991. Elküldve: 2002-02-17 05:42:53,

HIRDETÉS

[69219.]

Elado Skystar 1 pc kartya + CI fogado + Cryptoworks es Viaccess modulok.
  


lolo15
990. Elküldve: 2002-02-16 22:23:05,

HIRDETÉS

[69220.]

topika:
És beltéri?
[előzmény: (989) topika, 2002-02-16 22:16:32]
  


topika
989. Elküldve: 2002-02-16 22:16:32,

HIRDETÉS

[69221.]

Irdeto Allcam SE 4.6,patchelhetö 4.7-re vagy Freecam 2.017,2.018
Ara 65000 Ft
[válaszok erre: #990]
  


lolo15
988. Elküldve: 2002-02-16 22:01:08,

HIRDETÉS

[69222.]

Olyan beltérit vennék, megfelelő modullal(ár miatt lehet, hogy egyfajta elég lenne), amivel olasz, francia, spanyol meccseket tudnék nézni!
  


lolo15
987. Elküldve: 2002-02-16 22:00:50,

HIRDETÉS

[69223.]

Olyan beltérit vennék, megfelelő modullal(ár miatt lehet, hogy egyfajta elég lenne), amivel olasz, francia, spanyol meccseket tudnék nézni!
  


lolo15
986. Elküldve: 2002-02-16 22:00:41,

HIRDETÉS

[69224.]

Olyan beltérit vennék, megfelelő modullal(ár miatt lehet, hogy egyfajta elég lenne), amivel olasz, francia, spanyol meccseket tudnék nézni!
  


loga
985. Elküldve: 2002-02-15 12:07:15,

HIRDETÉS

[69225.]

trx: Nekem van egy dboxom amit el szeretnek adni 3in1 et tud noonemanit dvb vel irányára 110000huf
[előzmény: (984) trx, 2002-02-15 09:04:23]
  
 

HIRDETÉS

(üzenet: 70208, Sat)
 
    / 2809 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0088760852813721 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail