| Ez a topic a feleslegessé vált, használt, megunt, stb. eszközök adás-vételére van fenntartva. Az ilyen jellegű hirdetéseidet INGYEN megjelentetheted. "Kamionról leesett", szürkeimportból vagy egyéb nem legális módon szerzett eszközök értékesítéséhez nem akarunk segítséget nyújtani. Amennyiben kereskedelmi célból szeretnéd használni ezt a felületet, a részletekről kérj tájékoztatást itt: postatib(@)sat.hu. A jóvá nem hagyott kereskedelmi hirdetéseket figyelmeztetés nélkül töröljük. Ha újból felteszed, akkor azt a szabályzat megsértésének tekintjük és kitiltással honoráljuk. |
Figyelem: Mint mindenhol az interneten, sajnos fórumunkon is megnövekedtek a csalások, átverések száma. A saját érdekében mindenkit arra kérünk, hogy - főleg nagyobb összegű vásárlásoknál - az utánvétes postázást válasszák, és ne utalják a termék vételárát előre, maximum olyan tagoknak, akikben az itteni tevékenységük alapján maradéktalanul megbíznak. Hogy az eladó is védve legyen, köztes megoldás lehet, ha valaki a POSTAKÖLTSÉG árát átutalja előre, magát a terméket azonban csak megérkezéskor fizeti ki. Amely eladó a fentiektől látványosan elzárkózik, azt kezeljék gyanúval.
|
HIRDETÉS (üzenet: 70208, Sat) |
|
|
|
 Manyika |
1009. Elküldve: 2002-02-24 03:10:20, HIRDETÉS
|
[69201.] |
Tomorka:
Budapest
|
| | |
[előzmény: (1008) Tomorka, 2002-02-23 23:45:11] |
|
|
|
|
 Tomorka |
1008. Elküldve: 2002-02-23 23:45:11, HIRDETÉS
|
[69202.] |
Manyika:
Helyileg hol található ez az antenna?
|
| | | [válaszok erre: #1009] |
[előzmény: (1001) Manyika, 2002-02-22 18:44:17] |
|
|
|
|
 mivan |
1007. Elküldve: 2002-02-23 19:52:49, HIRDETÉS
|
[69203.] |
Nem tud valaki olcsón silvercardot?Sürgös lenne."[email protected]" címre kérnék ajánlatokat.
|
| |
|
|
|
|
 schephy |
1006. Elküldve: 2002-02-23 15:12:48, HIRDETÉS
|
[69204.] |
Technisat SkyStar1 és SkyStar2 kártyák és kiegészítők (Common Interface, Infra red Eye, Remoty, Remote Set, kábelek) kaphatók március 10-től. Bővebb információ e-mailben ([email protected])
http:www.weyland-yutani.hu
|
| |
|
|
|
|
 istvan22222 |
1005. Elküldve: 2002-02-23 14:36:00, HIRDETÉS
|
[69205.] |
apofis:
Érdekelne a CAM levélben elküldtem elérhetőségem
|
| | |
[előzmény: (1004) apofis, 2002-02-23 00:16:56] |
|
|
|
|
 apofis |
1004. Elküldve: 2002-02-23 00:16:56, HIRDETÉS
|
[69206.] |
Eladó Irdeto all cam (régi :-) Ára 59.000.-Ft
|
| | | [válaszok erre: #1005] |
|
|
|
|
|
 luzsica |
1003. Elküldve: 2002-02-22 20:49:16, HIRDETÉS
|
[69207.] |
Columbia DAP eladó vagy ráfizetéssel Columbia CIP-re, Strong 4355P-re stb. cserélném, lényeg a CI és a pozicioner (ORF-et/SRG-t szeretnék nézni, kizárólag oktatási célból ;)).
|
| |
|
|
|
|
 Nokia1 |
1002. Elküldve: 2002-02-22 19:44:58, HIRDETÉS
|
[69208.] |
HUMAX IRCI5400 eladó. (A régi verzió.)
|
| | | [válaszok erre: #1025] |
|
|
|
|
|
 Manyika |
1001. Elküldve: 2002-02-22 18:44:17, HIRDETÉS
|
[69209.] |
Motmar nagyon utban van egy 220cm-es antenna.Ezert elado vagy megy a szemetbe.Van rajt 2db. 18'-os tolomotor meg egy univerzalis fej.ARA 10.000FT.
06-70-219-83-38 a szamom.
|
| | | [válaszok erre: #1008] |
|
|
|
|
|
 hegyi |
1000. Elküldve: 2002-02-22 16:03:36, HIRDETÉS
|
[69210.] |
Keresek 0,5db-es univerzalis LNB-t megvetelre.
hegyi
|
| |
|
|
|
|
 hegyi |
999. Elküldve: 2002-02-22 16:03:02, HIRDETÉS
|
[69211.] |
Keresek 0,5db-es univerzális LNB-t megvételre.
hegyi
|
| |
|
|
|
|
 hegyi |
998. Elküldve: 2002-02-22 16:02:25, HIRDETÉS
|
[69212.] |
Keresek 0,5db-es univerzális LNB-t megvételre.
hegyi
|
| |
|
|
|
|
 Mtibor |
997. Elküldve: 2002-02-21 19:10:24, HIRDETÉS
|
[69213.] |
Humax F1-CI beltéri+1.03 Aston modul (CW is) tökéletes állapotban eladó 70000 Ft-ért.
06/30/9564429
|
| | |
[előzmény: (992) TM, 2002-02-18 13:47:48] |
|
|
|
|
 imi_zeg |
996. Elküldve: 2002-02-21 19:04:25, HIRDETÉS
|
[69214.] |
Eladó a köv. :
STRONG 4375 SRT digit-analog-pozicioneres beltéri.
Árajánlatot az e-mail címemre küldhettek.
Ja és van egy IRDETO CAM is hozzá!
|
| | |
[előzmény: (995) Merai Laszlo, 2002-02-21 13:25:03] |
|
|
|
|
 Merai Laszlo |
995. Elküldve: 2002-02-21 13:25:03, HIRDETÉS
|
[69215.] |
Imedve:: Lehet !!! 70-274-7921
|
| | | [válaszok erre: #996] |
|
|
|
|
|
 imedve |
994. Elküldve: 2002-02-18 23:29:34, HIRDETÉS
|
[69216.] |
Vennek olcso, beepitett Viaccess-el rendelkezo belterit. Nem kell semmilyen extra, CI sem, lehet hasznalt, olcso legyen. 45-50 kHUF kornyeken. Tudtok valamilyen uzletet ajanlani ?
Koszi,
imedve
|
| |
|
|
|
|
 h5400 |
993. Elküldve: 2002-02-18 19:40:31, HIRDETÉS
|
[69217.] |
Humax IRCI-5400 eladó, 155000Ft-ért.
Patchelve tökéletes állapotban.
|
| |
|
|
|
|
 TM |
992. Elküldve: 2002-02-18 13:47:48, HIRDETÉS
|
[69218.] |
Eladó Humax F1-CI (2 modulfogadós) 2000. nyarán vásárolt, kitűnő állapotú, karcmentes beltéri egység. Vele együtt
eladó ASTON 1.03 modul (Cryptoworksre (UPC) alakítható és vissza). Irányár: 90 000 Ft. A beltéri tudja a DISEQC (1.2)
vezérlésű forgatómotrokat is vezérelni. Ezenkívül eladó egy feketecimkés Viaccess modul, ára: 25 000 Ft.
|
| | | [válaszok erre: #997] |
|
|
|
|
|
 black. |
991. Elküldve: 2002-02-17 05:42:53, HIRDETÉS
|
[69219.] |
Elado Skystar 1 pc kartya + CI fogado + Cryptoworks es Viaccess modulok.
|
| |
|
|
|
|
 lolo15 |
990. Elküldve: 2002-02-16 22:23:05, HIRDETÉS
|
[69220.] |
topika:
És beltéri?
|
| | |
[előzmény: (989) topika, 2002-02-16 22:16:32] |
|
|
|
|
 topika |
989. Elküldve: 2002-02-16 22:16:32, HIRDETÉS
|
[69221.] |
Irdeto Allcam SE 4.6,patchelhetö 4.7-re vagy Freecam 2.017,2.018
Ara 65000 Ft
|
| | | [válaszok erre: #990] |
|
|
|
|
|
 lolo15 |
988. Elküldve: 2002-02-16 22:01:08, HIRDETÉS
|
[69222.] |
Olyan beltérit vennék, megfelelő modullal(ár miatt lehet, hogy egyfajta elég lenne), amivel olasz, francia, spanyol meccseket tudnék nézni!
|
| |
|
|
|
|
 lolo15 |
987. Elküldve: 2002-02-16 22:00:50, HIRDETÉS
|
[69223.] |
Olyan beltérit vennék, megfelelő modullal(ár miatt lehet, hogy egyfajta elég lenne), amivel olasz, francia, spanyol meccseket tudnék nézni!
|
| |
|
|
|
|
 lolo15 |
986. Elküldve: 2002-02-16 22:00:41, HIRDETÉS
|
[69224.] |
Olyan beltérit vennék, megfelelő modullal(ár miatt lehet, hogy egyfajta elég lenne), amivel olasz, francia, spanyol meccseket tudnék nézni!
|
| |
|
|
|
|
 loga |
985. Elküldve: 2002-02-15 12:07:15, HIRDETÉS
|
[69225.] |
trx: Nekem van egy dboxom amit el szeretnek adni 3in1 et tud noonemanit dvb vel irányára 110000huf
|
| | |
[előzmény: (984) trx, 2002-02-15 09:04:23] |
|
|
|
|
HIRDETÉS (üzenet: 70208, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|