| Ez a topic a feleslegessé vált, használt, megunt, stb. eszközök adás-vételére van fenntartva. Az ilyen jellegű hirdetéseidet INGYEN megjelentetheted. "Kamionról leesett", szürkeimportból vagy egyéb nem legális módon szerzett eszközök értékesítéséhez nem akarunk segítséget nyújtani. Amennyiben kereskedelmi célból szeretnéd használni ezt a felületet, a részletekről kérj tájékoztatást itt: postatib(@)sat.hu. A jóvá nem hagyott kereskedelmi hirdetéseket figyelmeztetés nélkül töröljük. Ha újból felteszed, akkor azt a szabályzat megsértésének tekintjük és kitiltással honoráljuk. |
Figyelem: Mint mindenhol az interneten, sajnos fórumunkon is megnövekedtek a csalások, átverések száma. A saját érdekében mindenkit arra kérünk, hogy - főleg nagyobb összegű vásárlásoknál - az utánvétes postázást válasszák, és ne utalják a termék vételárát előre, maximum olyan tagoknak, akikben az itteni tevékenységük alapján maradéktalanul megbíznak. Hogy az eladó is védve legyen, köztes megoldás lehet, ha valaki a POSTAKÖLTSÉG árát átutalja előre, magát a terméket azonban csak megérkezéskor fizeti ki. Amely eladó a fentiektől látványosan elzárkózik, azt kezeljék gyanúval.
|
HIRDETÉS (üzenet: 70210, Sat) |
|
|
|
 Satbela |
811. Elküldve: 2001-12-18 23:03:06, HIRDETÉS
|
[69401.] |
sz.e.:
|
| | |
[előzmény: (804) sz.e., 2001-12-16 19:35:34] |
|
|
|
|
 Nokia1 |
810. Elküldve: 2001-12-18 21:34:43, HIRDETÉS
|
[69402.] |
Eddig azért nem láttál eladót, mert nem volt belőle az országban. Kb fél éve van forgalomban. Ha nem 3in1-et akarsz, akkor ugyanolyan jó, mint az SE4.7
Gyors, megy vele minden Irdeto, BetaCrypt.
|
| |
|
|
|
|
 ojaj |
809. Elküldve: 2001-12-18 20:41:03, HIRDETÉS
|
[69403.] |
Valaki meg tudna mondani mitol lettek hirtelen eladok az alphacrypt kartyak ilyen nagy mennyisegben? Nem mukodnek rendesen? Vagy mi?
|
| | |
[előzmény: (808) Nokia1, 2001-12-18 18:32:06] |
|
|
|
|
 Nokia1 |
808. Elküldve: 2001-12-18 18:32:06, HIRDETÉS
|
[69404.] |
AlphaCrypt modul eladó.
|
| | | [válaszok erre: #809] |
|
|
|
|
|
 crazy |
807. Elküldve: 2001-12-18 11:15:29, HIRDETÉS
|
[69405.] |
alphacrypt modulok eladók tudása irdeto 1-2+betacrypt.ár:45000 0642201547
|
| |
|
|
|
|
 payton |
806. Elküldve: 2001-12-18 10:32:41, HIRDETÉS
|
[69406.] |
Még mindig keresek egy lejárt(lehet blokkolt is) UPC-kártyát!!
|
| |
|
|
|
|
 sz.e. |
805. Elküldve: 2001-12-16 19:35:34, HIRDETÉS
|
[69407.] |
Ha még érdekel - Nokia D-Box patcholt :8o.ooo ft
|
| | |
[előzmény: (791) Tomorka, 2001-12-12 22:51:14] |
|
|
|
|
 sz.e. |
804. Elküldve: 2001-12-16 19:35:34, HIRDETÉS
|
[69408.] |
Ha még érdekel - Nokia D-Box patcholt :8o.ooo ft
|
| | | [válaszok erre: #811 #812] |
[előzmény: (791) Tomorka, 2001-12-12 22:51:14] |
|
|
|
|
 @ti |
803. Elküldve: 2001-12-16 18:50:46, HIRDETÉS
|
[69409.] |
Üdv mindenkinek!
Van egy eladó SkyStar 2 műholdvevőkártyám még 4 hónap EOL előfizetéssel. Az ajánlatokat e-mailben küldjétek!
@ttil@
|
| |
|
|
|
|
 payton |
802. Elküldve: 2001-12-16 01:24:45, HIRDETÉS
|
[69410.] |
Keresek lejárt UPC kártyát
|
| |
|
|
|
|
 Perez |
801. Elküldve: 2001-12-15 21:22:19, HIRDETÉS
|
[69411.] |
crc2000: szinte mindegyik elektronikai alkatrészüzletben. De megpróbálhatod itt is: http://www.elektroart.hu/ telefonon megrendeled és küldik utánvéttel.
|
| | |
[előzmény: (800) crc2000, 2001-12-15 15:35:45] |
|
|
|
|
 crc2000 |
800. Elküldve: 2001-12-15 15:35:45, HIRDETÉS
|
[69412.] |
Hol tudnák venni max232 szintkonverter ic-t?
|
| | | [válaszok erre: #801] |
|
|
|
|
|
 Tomorka |
799. Elküldve: 2001-12-14 19:20:28, HIRDETÉS
|
[69413.] |
vjani:
O.K.! Passzolom az ügyfélnek! Majd jelzem a döntését!
|
| | |
[előzmény: (797) vjani, 2001-12-14 10:44:07] |
|
|
|
|
 korrekt |
798. Elküldve: 2001-12-14 13:43:28, HIRDETÉS
|
[69414.] |
SZIASZTOK ELADÓ EGY ECHOSTAR 2500 DIP BELTÉRI. BEÉPITET POZICIONER+2CI FOGADÓS NAGYÁBOL.IR:70000FT TEL:06303683071
|
| |
|
|
|
|
 vjani |
797. Elküldve: 2001-12-14 10:44:07, HIRDETÉS
|
[69415.] |
Tomorka:
Akár egy diplomata! Na jó, 100 ezer pénz.
|
| | | [válaszok erre: #799] |
[előzmény: (796) Tomorka, 2001-12-13 18:54:55] |
|
|
|
|
 Tomorka |
796. Elküldve: 2001-12-13 18:54:55, HIRDETÉS
|
[69416.] |
vjani:
Hát, valami jelenleg elfogadható árat! Mondjuk nem nekem lenne a gép, én csak közreműködöm.
|
| | | [válaszok erre: #797] |
[előzmény: (793) vjani, 2001-12-13 10:00:10] |
|
|
|
|
 skyfan |
795. Elküldve: 2001-12-13 13:58:20, HIRDETÉS
|
[69417.] |
crc2000:
Ugye tudod,hogy a Channel5 is csak dec 31-ig működik?
(2 hét kb.)
skyfan
|
| | |
[előzmény: (789) crc2000, 2001-12-12 22:17:25] |
|
|
|
|
 Ratkai Tibor |
794. Elküldve: 2001-12-13 12:00:58, HIRDETÉS
|
[69418.] |
1ooooft-ért utánvéttel.
|
| | |
[előzmény: (789) crc2000, 2001-12-12 22:17:25] |
|
|
|
|
 vjani |
793. Elküldve: 2001-12-13 10:00:10, HIRDETÉS
|
[69419.] |
Tomorka:
Mégis, mit tartasz Te "reális árnak" a d-box esetében?
|
| | | [válaszok erre: #796] |
[előzmény: (791) Tomorka, 2001-12-12 22:51:14] |
|
|
|
|
 Ksz |
792. Elküldve: 2001-12-13 00:00:53, HIRDETÉS
|
[69420.] |
Eladó egy jó állapotú Strong SRT4300-as beltéri.
|
| |
|
|
|
|
 Tomorka |
791. Elküldve: 2001-12-12 22:51:14, HIRDETÉS
|
[69421.] |
Helló mindenkinek!
Egyik ismerősömnek Nokia D-box kellene reális áron! Aki tud írjon! Köszi!
|
| | | [válaszok erre: #793 #804 #805] |
[előzmény: (790) crc2000, 2001-12-12 22:19:19] |
|
|
|
|
 crc2000 |
790. Elküldve: 2001-12-12 22:19:19, HIRDETÉS
|
[69422.] |
Surgôs
|
| | | [válaszok erre: #791] |
|
|
|
|
|
 crc2000 |
789. Elküldve: 2001-12-12 22:17:25, HIRDETÉS
|
[69423.] |
Keresek beltéri egységtôl kulönálló muködôképes VIDEOCRYPT (analog) dekodert (nem szobadísznek)[email protected].
|
| | | [válaszok erre: #794 #795] |
|
|
|
|
|
 Csárlsz |
788. Elküldve: 2001-12-12 21:48:29, HIRDETÉS
|
[69424.] |
Endre@: Üdv. 1 e-mail ment
|
| | |
[előzmény: (785) Endre@, 2001-12-11 21:02:14] |
|
|
|
|
 anonimus |
787. Elküldve: 2001-12-11 23:24:58, HIRDETÉS
|
[69425.] |
AMÖBA:20000,-Adnék érte azonnal
|
| | |
[előzmény: (767) AMÖBA, 2001-12-05 18:08:01] |
|
|
|
|
HIRDETÉS (üzenet: 70210, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|