| Ez a topic a feleslegessé vált, használt, megunt, stb. eszközök adás-vételére van fenntartva. Az ilyen jellegű hirdetéseidet INGYEN megjelentetheted. "Kamionról leesett", szürkeimportból vagy egyéb nem legális módon szerzett eszközök értékesítéséhez nem akarunk segítséget nyújtani. Amennyiben kereskedelmi célból szeretnéd használni ezt a felületet, a részletekről kérj tájékoztatást itt: postatib(@)sat.hu. A jóvá nem hagyott kereskedelmi hirdetéseket figyelmeztetés nélkül töröljük. Ha újból felteszed, akkor azt a szabályzat megsértésének tekintjük és kitiltással honoráljuk. |
Figyelem: Mint mindenhol az interneten, sajnos fórumunkon is megnövekedtek a csalások, átverések száma. A saját érdekében mindenkit arra kérünk, hogy - főleg nagyobb összegű vásárlásoknál - az utánvétes postázást válasszák, és ne utalják a termék vételárát előre, maximum olyan tagoknak, akikben az itteni tevékenységük alapján maradéktalanul megbíznak. Hogy az eladó is védve legyen, köztes megoldás lehet, ha valaki a POSTAKÖLTSÉG árát átutalja előre, magát a terméket azonban csak megérkezéskor fizeti ki. Amely eladó a fentiektől látványosan elzárkózik, azt kezeljék gyanúval.
|
HIRDETÉS (üzenet: 70210, Sat) |
|
|
|
 @ttil@ |
761. Elküldve: 2001-12-02 15:49:18, HIRDETÉS
|
[69451.] |
Keresek 3 in 1-re alkalmas beépített irdeto-s beltérit, vagy csak simán modult 4.7 vagy inkább freecam sw-rel. Ajánlatokat e-mailben küldjetek! Köszönöm.
@ttil@
|
| |
|
|
|
|
 K Tibor |
760. Elküldve: 2001-12-02 04:22:37, HIRDETÉS
|
[69452.] |
Elado SKYSTAR 1 DVB PCI Digitalis muholdvevo kartya.
hardveres MPEG DSP proceszorral es boseges csatlakozokkal: VIDEO, AUDIO OUT,
Audio IN, SPDIF, RGB, CVBS OUT (jumperrol)
kozeli kep es telepites itt:
http://www.weethet.nl/english/isat_eon_technotrend2.htm#4
+regisztralt Windvblive 1353 szoftver + letoltesre jogosito login.
www.odsoft.org
+11 honap EOL internet elofizetes.
http://www.weethet.nl/english/isat_eon_transponders.htm
meg ezt is erdemes meglesni:
http://www.weethet.nl/english/isat_eon_technotrend4.htm#11
Ar: 75000
TIBI
|
| | |
[előzmény: (759) BB., 2001-12-01 05:28:33] |
|
|
|
|
 BB. |
759. Elküldve: 2001-12-01 05:28:33, HIRDETÉS
|
[69453.] |
SECA 1.03 modul eladó.
|
| | | [válaszok erre: #760] |
|
|
|
|
|
 egyes |
758. Elküldve: 2001-11-29 19:12:30, HIRDETÉS
|
[69454.] |
Eladó Aston Seca 1.05 modul + távszabályozóval frissítheto kártya + season interface. Ár:30 000 Ft.
|
| | |
[előzmény: (757) szarvas róbert, 2001-11-29 12:33:21] |
|
|
|
|
 szarvas róbert |
757. Elküldve: 2001-11-29 12:33:21, HIRDETÉS
|
[69455.] |
Posta Tibor: Ha még nem késő: Strong 4300 25000 Ft. Tel.:06-30-232-1079
|
| | | [válaszok erre: #758] |
[előzmény: (723) Posta Tibor, 2001-11-19 08:50:56] |
|
|
|
|
 joy7 |
756. Elküldve: 2001-11-28 23:31:22, HIRDETÉS
|
[69456.] |
Eladó Humax Fox FTA digi vevő. Akciós ár dec.10-ig 45e Ft + ajándék polarmount.
|
| |
|
|
|
|
 qwe |
755. Elküldve: 2001-11-28 20:04:29, HIRDETÉS
|
[69457.] |
KHS:
strong belteri nagyker: www.jambor-intertrade.hu a srt4355p 43200ft+áfa +kisker árrés.....
|
| | |
[előzmény: (754) KHS, 2001-11-27 23:08:34] |
|
|
|
|
 KHS |
754. Elküldve: 2001-11-27 23:08:34, HIRDETÉS
|
[69458.] |
Hol lehet manapság Strong műholdvevőt jó áron kapni? (engem a az SRT4355P érdekelne)
|
| | | [válaszok erre: #755] |
|
|
|
|
|
 Nokia1 |
753. Elküldve: 2001-11-27 20:08:27, HIRDETÉS
|
[69459.] |
Humax F1 CI eladó. Ára: 60000Ft.
|
| |
|
|
|
|
 Mbali |
752. Elküldve: 2001-11-27 11:20:30, HIRDETÉS
|
[69460.] |
Keresek Irdeto CI /régi fajta/ modult. 06-20-367-2204
|
| |
|
|
|
|
 apukak |
751. Elküldve: 2001-11-26 23:54:36, HIRDETÉS
|
[69461.] |
alpha modul eladó!(eurocam-ből ast...,via...,alp...,stb)
|
| | |
[előzmény: (750) Alfi500, 2001-11-26 18:25:50] |
|
|
|
|
 Alfi500 |
750. Elküldve: 2001-11-26 18:25:50, HIRDETÉS
|
[69462.] |
Hirschmann Analóg/Digitál beltéri hibátlan állapotban eladó.
Ára:49000Ft.
|
| | | [válaszok erre: #751] |
|
|
|
|
|
 korrekt |
749. Elküldve: 2001-11-26 17:06:11, HIRDETÉS
|
[69463.] |
sziasztok van 1db columbia A/D beépitet pozicioneres beltéri eladó.tel:06303683071
|
| |
|
|
|
|
 Manyika |
748. Elküldve: 2001-11-25 22:50:36, HIRDETÉS
|
[69464.] |
Elado egy xsat cdtv200.Beepitett viaccess,s-vhs es digitalis audio kimenetek.
Iranyara::50.000huf.
|
| |
|
|
|
|
 K.Ferenc |
747. Elküldve: 2001-11-25 22:09:37, HIRDETÉS
|
[69465.] |
Tomorka: Csak a modul 50000Ft, vagy Nokia 9500 (D-box)-al egyutt 120000Ft.
|
| | |
[előzmény: (746) Tomorka, 2001-11-25 21:17:06] |
|
|
|
|
 Tomorka |
746. Elküldve: 2001-11-25 21:17:06, HIRDETÉS
|
[69466.] |
K.Ferenc:
Hi! Mennyiért adod a modult? Mennyi lenne a nokiával együtt? Írj árakat!
|
| | | [válaszok erre: #747] |
[előzmény: (745) K.Ferenc, 2001-11-25 17:33:29] |
|
|
|
|
 K.Ferenc |
745. Elküldve: 2001-11-25 17:33:29, HIRDETÉS
|
[69467.] |
Amon 4.1-es modul eladó, esetleg Nokiaval együtt is.
|
| | | [válaszok erre: #746] |
|
|
|
|
|
 amőba |
744. Elküldve: 2001-11-25 15:45:46, HIRDETÉS
|
[69468.] |
NOKIA 9800-as digitális műholdvevő eladó, legújabb softverrel (1,3). Feltöltve a Magyarországon elérhető adásokkal. Írányár: 85 000 Ft. Érd.: [email protected] vagy 06-20- 9510 761
|
| |
|
|
|
|
 Károlyi Sándor |
743. Elküldve: 2001-11-25 11:13:45, HIRDETÉS
|
[69469.] |
Yenkie: Érdekelne engem egy season interface, mennyiért tudnál nekem küldeni.
Köszönöm!
|
| | |
[előzmény: (496) Yenkie, 2001-08-21 20:57:59] |
|
|
|
|
 loga |
742. Elküldve: 2001-11-24 17:18:14, HIRDETÉS
|
[69470.] |
pls: Ez az a cam fogado ami skystar1 hez valo?
|
| | |
[előzmény: (741) pls, 2001-11-24 13:28:07] |
|
|
|
|
 pls |
741. Elküldve: 2001-11-24 13:28:07, HIRDETÉS
|
[69471.] |
eladó Card Master-IFD!!! 2 modulfogados PC-be használatos minden CAM programozása muxik vele dobozában leirással.
|
| | | [válaszok erre: #742] |
[előzmény: (740) Mbali, 2001-11-24 10:36:23] |
|
|
|
|
 Mbali |
740. Elküldve: 2001-11-24 10:36:23, HIRDETÉS
|
[69472.] |
litabaci: Ha még megvan az Irdeto modulod küldj egy e-mailt ármegjelöléssel.
Üdv: B
|
| | | [válaszok erre: #741] |
[előzmény: (712) litabaci, 2001-11-13 21:25:01] |
|
|
|
|
 Nokia1 |
739. Elküldve: 2001-11-23 23:14:16, HIRDETÉS
|
[69473.] |
Alphacrypt modul eladó.
|
| |
|
|
|
|
 Perez |
738. Elküldve: 2001-11-23 19:44:53, HIRDETÉS
|
[69474.] |
Sony SLV-E780EN Hi-Fi sztereo video még mindig eladó. PAL/SECAM/NTSC4.43 felvétel (sp/lp), PAL/SECAM/NTSC4.43/NTSC3.58 lejátszás. Tuner rész NICAM (m1, tv2, rtl klub) és A2 sztereo. VPS/PDC, ShowView, 2db scart hátoldalon 1 RCA előlapon. 3éves. Ára 35000 Ft.
Macrovision (másoló) dekóder: 5000 Ft.
06 70 210 3282
|
| | |
[előzmény: (719) Perez, 2001-11-16 12:42:02] |
|
|
|
|
 Perez |
737. Elküldve: 2001-11-23 19:41:52, HIRDETÉS
|
[69475.] |
Fekete Viaccess modul még mindig eladó. 28000 Ft.
06 70 2103282
|
| | |
[előzmény: (714) Perez, 2001-11-14 19:11:31] |
|
|
|
|
HIRDETÉS (üzenet: 70210, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|