Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499737/58 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (89/28
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Ez a topic a feleslegessé vált, használt, megunt, stb. eszközök adás-vételére van fenntartva. Az ilyen jellegű hirdetéseidet INGYEN megjelentetheted. "Kamionról leesett", szürkeimportból vagy egyéb nem legális módon szerzett eszközök értékesítéséhez nem akarunk segítséget nyújtani. Amennyiben kereskedelmi célból szeretnéd használni ezt a felületet, a részletekről kérj tájékoztatást itt: postatib(@)sat.hu. A jóvá nem hagyott kereskedelmi hirdetéseket figyelmeztetés nélkül töröljük. Ha újból felteszed, akkor azt a szabályzat megsértésének tekintjük és kitiltással honoráljuk.

 
Figyelem:
Mint mindenhol az interneten, sajnos fórumunkon is megnövekedtek a csalások, átverések száma. A saját érdekében mindenkit arra kérünk, hogy - főleg nagyobb összegű vásárlásoknál - az utánvétes postázást válasszák, és ne utalják a termék vételárát előre, maximum olyan tagoknak, akikben az itteni tevékenységük alapján maradéktalanul megbíznak. Hogy az eladó is védve legyen, köztes megoldás lehet, ha valaki a POSTAKÖLTSÉG árát átutalja előre, magát a terméket azonban csak megérkezéskor fizeti ki. Amely eladó a fentiektől látványosan elzárkózik, azt kezeljék gyanúval.

    / 2809 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

HIRDETÉS

(üzenet: 70210, Sat)
 

@ttil@
761. Elküldve: 2001-12-02 15:49:18,

HIRDETÉS

[69451.]

Keresek 3 in 1-re alkalmas beépített irdeto-s beltérit, vagy csak simán modult 4.7 vagy inkább freecam sw-rel. Ajánlatokat e-mailben küldjetek! Köszönöm.
@ttil@
  


K Tibor
760. Elküldve: 2001-12-02 04:22:37,

HIRDETÉS

[69452.]

Elado SKYSTAR 1 DVB PCI Digitalis muholdvevo kartya.
hardveres MPEG DSP proceszorral es boseges csatlakozokkal: VIDEO, AUDIO OUT,
Audio IN, SPDIF, RGB, CVBS OUT (jumperrol)
kozeli kep es telepites itt:
http://www.weethet.nl/english/isat_eon_technotrend2.htm#4

+regisztralt Windvblive 1353 szoftver + letoltesre jogosito login.
www.odsoft.org

+11 honap EOL internet elofizetes.
http://www.weethet.nl/english/isat_eon_transponders.htm

meg ezt is erdemes meglesni:
http://www.weethet.nl/english/isat_eon_technotrend4.htm#11

Ar: 75000

TIBI

[előzmény: (759) BB., 2001-12-01 05:28:33]
  


BB.
759. Elküldve: 2001-12-01 05:28:33,

HIRDETÉS

[69453.]

SECA 1.03 modul eladó.
[válaszok erre: #760]
  


egyes
758. Elküldve: 2001-11-29 19:12:30,

HIRDETÉS

[69454.]

Eladó Aston Seca 1.05 modul + távszabályozóval frissítheto kártya + season interface. Ár:30 000 Ft.
[előzmény: (757) szarvas róbert, 2001-11-29 12:33:21]
  


szarvas róbert
757. Elküldve: 2001-11-29 12:33:21,

HIRDETÉS

[69455.]

Posta Tibor: Ha még nem késő: Strong 4300 25000 Ft. Tel.:06-30-232-1079
[válaszok erre: #758] [előzmény: (723) Posta Tibor, 2001-11-19 08:50:56]
  


joy7
756. Elküldve: 2001-11-28 23:31:22,

HIRDETÉS

[69456.]

Eladó Humax Fox FTA digi vevő. Akciós ár dec.10-ig 45e Ft + ajándék polarmount.
  


qwe
755. Elküldve: 2001-11-28 20:04:29,

HIRDETÉS

[69457.]

KHS:

strong belteri nagyker: www.jambor-intertrade.hu a srt4355p 43200ft+áfa +kisker árrés.....
[előzmény: (754) KHS, 2001-11-27 23:08:34]
  


KHS
754. Elküldve: 2001-11-27 23:08:34,

HIRDETÉS

[69458.]

Hol lehet manapság Strong műholdvevőt jó áron kapni? (engem a az SRT4355P érdekelne)
[válaszok erre: #755]
  


Nokia1
753. Elküldve: 2001-11-27 20:08:27,

HIRDETÉS

[69459.]

Humax F1 CI eladó. Ára: 60000Ft.
  


Mbali
752. Elküldve: 2001-11-27 11:20:30,

HIRDETÉS

[69460.]

Keresek Irdeto CI /régi fajta/ modult. 06-20-367-2204
  


apukak
751. Elküldve: 2001-11-26 23:54:36,

HIRDETÉS

[69461.]

alpha modul eladó!(eurocam-ből ast...,via...,alp...,stb)
[előzmény: (750) Alfi500, 2001-11-26 18:25:50]
  


Alfi500
750. Elküldve: 2001-11-26 18:25:50,

HIRDETÉS

[69462.]

Hirschmann Analóg/Digitál beltéri hibátlan állapotban eladó.
Ára:49000Ft.
[válaszok erre: #751]
  


korrekt
749. Elküldve: 2001-11-26 17:06:11,

HIRDETÉS

[69463.]

sziasztok van 1db columbia A/D beépitet pozicioneres beltéri eladó.tel:06303683071
  


Manyika
748. Elküldve: 2001-11-25 22:50:36,

HIRDETÉS

[69464.]

Elado egy xsat cdtv200.Beepitett viaccess,s-vhs es digitalis audio kimenetek.
Iranyara::50.000huf.
  


K.Ferenc
747. Elküldve: 2001-11-25 22:09:37,

HIRDETÉS

[69465.]

Tomorka: Csak a modul 50000Ft, vagy Nokia 9500 (D-box)-al egyutt 120000Ft.
[előzmény: (746) Tomorka, 2001-11-25 21:17:06]
  


Tomorka
746. Elküldve: 2001-11-25 21:17:06,

HIRDETÉS

[69466.]

K.Ferenc:
Hi! Mennyiért adod a modult? Mennyi lenne a nokiával együtt? Írj árakat!
[válaszok erre: #747] [előzmény: (745) K.Ferenc, 2001-11-25 17:33:29]
  


K.Ferenc
745. Elküldve: 2001-11-25 17:33:29,

HIRDETÉS

[69467.]

Amon 4.1-es modul eladó, esetleg Nokiaval együtt is.
[válaszok erre: #746]
  


amőba
744. Elküldve: 2001-11-25 15:45:46,

HIRDETÉS

[69468.]

NOKIA 9800-as digitális műholdvevő eladó, legújabb softverrel (1,3). Feltöltve a Magyarországon elérhető adásokkal. Írányár: 85 000 Ft. Érd.: [email protected] vagy 06-20- 9510 761
  


Károlyi Sándor
743. Elküldve: 2001-11-25 11:13:45,

HIRDETÉS

[69469.]

Yenkie: Érdekelne engem egy season interface, mennyiért tudnál nekem küldeni.
Köszönöm!
[előzmény: (496) Yenkie, 2001-08-21 20:57:59]
  


loga
742. Elküldve: 2001-11-24 17:18:14,

HIRDETÉS

[69470.]

pls: Ez az a cam fogado ami skystar1 hez valo?
[előzmény: (741) pls, 2001-11-24 13:28:07]
  


pls
741. Elküldve: 2001-11-24 13:28:07,

HIRDETÉS

[69471.]

eladó Card Master-IFD!!! 2 modulfogados PC-be használatos minden CAM programozása muxik vele dobozában leirással.
[válaszok erre: #742] [előzmény: (740) Mbali, 2001-11-24 10:36:23]
  


Mbali
740. Elküldve: 2001-11-24 10:36:23,

HIRDETÉS

[69472.]

litabaci: Ha még megvan az Irdeto modulod küldj egy e-mailt ármegjelöléssel.
Üdv: B
[válaszok erre: #741] [előzmény: (712) litabaci, 2001-11-13 21:25:01]
  


Nokia1
739. Elküldve: 2001-11-23 23:14:16,

HIRDETÉS

[69473.]

Alphacrypt modul eladó.
  


Perez
738. Elküldve: 2001-11-23 19:44:53,

HIRDETÉS

[69474.]

Sony SLV-E780EN Hi-Fi sztereo video még mindig eladó. PAL/SECAM/NTSC4.43 felvétel (sp/lp), PAL/SECAM/NTSC4.43/NTSC3.58 lejátszás. Tuner rész NICAM (m1, tv2, rtl klub) és A2 sztereo. VPS/PDC, ShowView, 2db scart hátoldalon 1 RCA előlapon. 3éves. Ára 35000 Ft.

Macrovision (másoló) dekóder: 5000 Ft.

06 70 210 3282
[előzmény: (719) Perez, 2001-11-16 12:42:02]
  


Perez
737. Elküldve: 2001-11-23 19:41:52,

HIRDETÉS

[69475.]

Fekete Viaccess modul még mindig eladó. 28000 Ft.
06 70 2103282
[előzmény: (714) Perez, 2001-11-14 19:11:31]
  
 

HIRDETÉS

(üzenet: 70210, Sat)
 
    / 2809 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0077049732208252 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail