Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499739/2 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (62/19
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Ez a topic a feleslegessé vált, használt, megunt, stb. eszközök adás-vételére van fenntartva. Az ilyen jellegű hirdetéseidet INGYEN megjelentetheted. "Kamionról leesett", szürkeimportból vagy egyéb nem legális módon szerzett eszközök értékesítéséhez nem akarunk segítséget nyújtani. Amennyiben kereskedelmi célból szeretnéd használni ezt a felületet, a részletekről kérj tájékoztatást itt: postatib(@)sat.hu. A jóvá nem hagyott kereskedelmi hirdetéseket figyelmeztetés nélkül töröljük. Ha újból felteszed, akkor azt a szabályzat megsértésének tekintjük és kitiltással honoráljuk.

 
Figyelem:
Mint mindenhol az interneten, sajnos fórumunkon is megnövekedtek a csalások, átverések száma. A saját érdekében mindenkit arra kérünk, hogy - főleg nagyobb összegű vásárlásoknál - az utánvétes postázást válasszák, és ne utalják a termék vételárát előre, maximum olyan tagoknak, akikben az itteni tevékenységük alapján maradéktalanul megbíznak. Hogy az eladó is védve legyen, köztes megoldás lehet, ha valaki a POSTAKÖLTSÉG árát átutalja előre, magát a terméket azonban csak megérkezéskor fizeti ki. Amely eladó a fentiektől látványosan elzárkózik, azt kezeljék gyanúval.

    / 2809 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

HIRDETÉS

(üzenet: 70210, Sat)
 

madmaxx
686. Elküldve: 2001-11-01 19:22:21,

HIRDETÉS

[69526.]

elado dolgaim:

18"tolomotor majdnem uj szmala lehet megvan
nagy mount ez is szinte uj
szieszta kalyha 1szer volt hasznalva 1,5eves gazcsatlakozassal
pci 56,6 modem
izas halokartya( 2 darab egyik csak bnc es intel express masik az utp is es fejbol most nemtom a tipusat)
akinek kell skystar2+1eves elofizetes az is irhat....
  


pattila
685. Elküldve: 2001-11-01 14:02:14,

HIRDETÉS

[69527.]

Hi
Eladó 1db STRONG SRT 8000 Tipusú Seca Box
Ára 50000 ft
érdeklődni a 06 70 313 50 60-as számon lehet
[előzmény: (684) joeFish, 2001-10-31 23:22:51]
  


joeFish
684. Elküldve: 2001-10-31 23:22:51,

HIRDETÉS

[69528.]

pls: erdekelne az ISA slotos PCMCIA.
irj az e-mail cimre árat
[válaszok erre: #685] [előzmény: (683) pls, 2001-10-31 23:06:16]
  


pls
683. Elküldve: 2001-10-31 23:06:16,

HIRDETÉS

[69529.]

Eladó 1 db asztali PC-be szerelhető ISA slotos PCMCIA 2 kártyafogadós
Probánál minden kártya()M.muxik benne.
[válaszok erre: #684] [előzmény: (682) Mash, 2001-10-30 21:16:28]
  


Mash
682. Elküldve: 2001-10-30 21:16:28,

HIRDETÉS

[69530.]

vpolo: Nem erdekel a SkyStar2-es? Jelentkezz!
Ha esetleg mast erdekel, akkor az alabbi cimen erdeklodhet a lentebb mar eladasra ajanlott (elofizetes nelkuli) kartya ugyeben.

Mash
[email protected]
[válaszok erre: #683]
  


cdewsxyaq
681. Elküldve: 2001-10-29 21:11:43,

HIRDETÉS

[69531.]

Eladó 1 db asztali PC-be szerelhető ISA slotos PCMCIA kártyafogadó.
Egyszerre 2db PCMCIA kártya rakható bele. 16 bites. Aston <-> Cryptoworks átprogramozás működik vele, Irdetoval próbáltam 4.6SE-t Freecamre, de RESET NOK hibát kaptam. ára 19000Ft
  


iki
680. Elküldve: 2001-10-29 17:26:01,

HIRDETÉS

[69532.]

Csárlsz:hivj már fel a modul miatt
[előzmény: (679) Csárlsz, 2001-10-28 17:52:01]
  


Csárlsz
679. Elküldve: 2001-10-28 17:52:01,

HIRDETÉS

[69533.]

Hali!
Eladó 1 seca 1.03-as modul 30 000-ért.Akit érdekel irjon az e-mail-emre.
[válaszok erre: #680]
  


vpolo
678. Elküldve: 2001-10-26 13:35:41,

HIRDETÉS

[69534.]

Hello mindenki! Engem érdekelne egy használt SKYSTAR-2 es kártya .Ha tud valaki akkor kérem jelezzen. mail:[email protected] vagy tel : 06-30-255-92-81

Előre is köszi
[előzmény: (677) K Tibor, 2001-10-26 00:42:29]
  


K Tibor
677. Elküldve: 2001-10-26 00:42:29,

HIRDETÉS

[69535.]

perry: Hogyer adja kedves uram ?????

Kene egy haveromnak.

[válaszok erre: #678] [előzmény: (676) perry, 2001-10-25 23:05:36]
  


perry
676. Elküldve: 2001-10-25 23:05:36,

HIRDETÉS

[69536.]

Hello minednki van egy elado SKY STAR1 -es kártya [email protected]
[válaszok erre: #677]
  


perry
675. Elküldve: 2001-10-25 23:04:25,

HIRDETÉS

[69537.]

Hello minednki van egy elado SKY STAR1 -es kártya
  


Tomorka
674. Elküldve: 2001-10-24 22:03:55,

HIRDETÉS

[69538.]

K Tibor:
Csatlakoznék Manyikához. Személyes tapasztalat Sony handycam 1 hónaposan döglött meg. (még szerencse, hogy garis volt)
[előzmény: (670) K Tibor, 2001-10-23 22:15:00]
  


Manyika
673. Elküldve: 2001-10-24 18:57:07,

HIRDETÉS

[69539.]

K Tibor: Ja fem fogaskerek hajt egy muanygot,mindenhol nyakfolia es lehetetlen sorozatszamu alkatreszek(SONY S-VHS video).:)
Valamint gyarilag konvergenciahibas 100Hz-es SONY tv made in CE.
[előzmény: (670) K Tibor, 2001-10-23 22:15:00]
  


Mash
672. Elküldve: 2001-10-24 14:43:16,

HIRDETÉS

[69540.]

Eladó SkyStar 2-es kártya, EON elöfizetés nélkül! Árajánlatokat a lenti e-mail címre várok. Aki többet ad érte, az viheti el. :)

Bye!
Mash
[email protected]
  


mtib
671. Elküldve: 2001-10-24 11:10:11,

HIRDETÉS

[69541.]

Eladom Humax F1-CI beltéri egységemet tökéletes állapotban 70.000 Ft-ért. Érd: [email protected]
[előzmény: (670) K Tibor, 2001-10-23 22:15:00]
  


K Tibor
670. Elküldve: 2001-10-23 22:15:00,

HIRDETÉS

[69542.]

Manyika: Sony az szar hifibe, a Sony videotechnikaba jo.

[válaszok erre: #671 #673 #674] [előzmény: (669) Manyika, 2001-10-23 18:54:42]
  


Manyika
669. Elküldve: 2001-10-23 18:54:42,

HIRDETÉS

[69543.]

K Tibor: Na ja :).
Lehet kapni Lengyel sonyt a Muranyiban 5x100watt 115.000ft.Felvett teljesitmenye 220voltrol 95 watt :)))
[válaszok erre: #670] [előzmény: (667) K Tibor, 2001-10-22 18:52:20]
  


K Tibor
668. Elküldve: 2001-10-22 18:52:35,

HIRDETÉS

[69544.]

Manyika: Nem rossz cuccok, de kisse dragak.

MADMAX : Igen, lehet, hogy nem gyartjak, de ez nem jelenti azt, hogy AZERT NEM GYARTJAK MERT ROSSZ.

Sot, VW bogart se gyartanak mar es megis hany embernek kell.....

Udv.
TIBI
[előzmény: (666) Manyika, 2001-10-22 06:21:38]
  


K Tibor
667. Elküldve: 2001-10-22 18:52:20,

HIRDETÉS

[69545.]

Manyika: Nem rossz cuccok, de kisse dragak.

MADMAX : Igen, lehet, hogy nem gyartjak, de ez nem jelenti azt, hogy AZERT NEM GYARTJAK MERT ROSSZ.

Sot, VW bogart se gyartanak mar es megis hany embernek kell.....

Udv.
TIBI
[válaszok erre: #669] [előzmény: (666) Manyika, 2001-10-22 06:21:38]
  


Manyika
666. Elküldve: 2001-10-22 06:21:38,

HIRDETÉS

[69546.]

Elado 2db. ROTEL monoblock.Egyenkent 150watt valos teljesitmeny.
Aruk 90.000ft/db
[válaszok erre: #667 #668]
  


madmaxx
665. Elküldve: 2001-10-22 03:42:39,

HIRDETÉS

[69547.]

persze persze

hivd fel a gyartot es kerdezd meg gyartja e
mivel nemgyartja igy NEM VADIUJ!
az pedig hogy eppen most van nembisztos hogy maskor is van...
ja es honnan tudod hogy hany eves a kartya? mert gonodlom ha ujkent adjak el nemfogjak neked megmondani hogy honnan is valo...
a sattv and catv kialitason a hivatalos forgalmazokat is ekrdeztem hogy fognak e gyartin ilyen kartyat es aszontak nem es kulfoldon se tudnak ujrol mert NEM GYARTJAK, ilen nehez ezt felfogni?
mint ahogy a g400 matrox vga kartyat se gyartjak
es szerinted miert dragabb egy hasznalt matrox g400 dualhead 32mb mint egy uj fos g450?
azert amiert a skysta1 hasznalt dragabb mint az uj fos skystar2
jo magyarazkodast amd gyerekek...
  


K Tibor
664. Elküldve: 2001-10-22 00:03:55,

HIRDETÉS

[69548.]

madmaxx: Me hasznalt VADIUJ :RAMIRIS KFT ,
most neztem az arlistajukat es van is belole, megpedig
HAUPPAGE WINTV DVB-S kartya.

TIBI
[előzmény: (663) madmaxx, 2001-10-21 15:12:28]
  


madmaxx
663. Elküldve: 2001-10-21 15:12:28,

HIRDETÉS

[69549.]

nadekerem azok is hasznalt kartyak
vagy szerinted miert nem ad hozza` dobozt az illeto es miert nem lefoliazott csomagolasban van?
az ma skerdes hogy o add ra garanciat de ilyen alapon en is adhatok mert ezek nem menek tonkre mint az amd cpu -k ;P
gamerek lehet fikazni az intelt ;]]]]]]]
[válaszok erre: #664]
  


K Tibor
662. Elküldve: 2001-10-20 22:42:06,

HIRDETÉS

[69550.]

madmaxx: Egy helyen meg azert lehet kapni SKYSTAR1-et.

Sot, nagy jovoje van a kartyesznek, mert pl, a WINDVBLIVE gond nelkul kiolvassa barmilyen kodolt csatornabol a kulcsokat.....
Van egy haver, akinek megvan Delphi-be a SKYSTAR fuggvenykonyvtara.
Innettol kezdve csak programozas kerdese es barmilyen kodolt ado nezheto...
Es megy az EOL OFFLINE 4X2MBIT/sec-el az Astra-rol.

Udv.
TIBI
[előzmény: (661) madmaxx, 2001-10-20 02:14:28]
  
 

HIRDETÉS

(üzenet: 70210, Sat)
 
    / 2809 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0083389282226562 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail