| Ez a topic a feleslegessé vált, használt, megunt, stb. eszközök adás-vételére van fenntartva. Az ilyen jellegű hirdetéseidet INGYEN megjelentetheted. "Kamionról leesett", szürkeimportból vagy egyéb nem legális módon szerzett eszközök értékesítéséhez nem akarunk segítséget nyújtani. Amennyiben kereskedelmi célból szeretnéd használni ezt a felületet, a részletekről kérj tájékoztatást itt: postatib(@)sat.hu. A jóvá nem hagyott kereskedelmi hirdetéseket figyelmeztetés nélkül töröljük. Ha újból felteszed, akkor azt a szabályzat megsértésének tekintjük és kitiltással honoráljuk. |
Figyelem: Mint mindenhol az interneten, sajnos fórumunkon is megnövekedtek a csalások, átverések száma. A saját érdekében mindenkit arra kérünk, hogy - főleg nagyobb összegű vásárlásoknál - az utánvétes postázást válasszák, és ne utalják a termék vételárát előre, maximum olyan tagoknak, akikben az itteni tevékenységük alapján maradéktalanul megbíznak. Hogy az eladó is védve legyen, köztes megoldás lehet, ha valaki a POSTAKÖLTSÉG árát átutalja előre, magát a terméket azonban csak megérkezéskor fizeti ki. Amely eladó a fentiektől látványosan elzárkózik, azt kezeljék gyanúval.
|
HIRDETÉS (üzenet: 70210, Sat) |
|
|
|
 lojas |
486. Elküldve: 2001-08-19 15:25:23, HIRDETÉS
|
[69726.] |
Csárlsz: stream:06/8fd410b99aba3c79
08/5380f8a53373dcdc
A Mediavision kulcsokért elnézést,nem volt még idöm kiolvasni a kártyábol az oldal ahol voltak pedig megszünt.
|
| | | [válaszok erre: #490] |
[előzmény: (485) Csárlsz, 2001-08-18 22:26:31] |
|
|
|
|
 Csárlsz |
485. Elküldve: 2001-08-18 22:26:31, HIRDETÉS
|
[69727.] |
Aki esetleg tudja a STREAM legújabb kulcsait IRD.-ba az rögtön pötyögtesse be,köszi.Figyelem nem a 0A és 0C.
|
| | | [válaszok erre: #486] |
|
|
|
|
|
 sziamiau |
484. Elküldve: 2001-08-18 04:15:56, HIRDETÉS
|
[69728.] |
Hi!
Igazandibol mind a kettot.:))
Sajnos nem sikerult vasarolnom humaxot.Ezert meg marad a regi.
Keresek fekete viacces v. irdeto all cam-ot.Ha van valakinek elfekvoben varom a valaszat.
Cat
|
| | | [válaszok erre: #488] |
|
|
|
|
|
 litabaci |
483. Elküldve: 2001-08-17 20:39:43, HIRDETÉS
|
[69729.] |
sziamiau: Te most eladni akarsz vagy venni?
|
| | |
[előzmény: (482) sziamiau, 2001-08-17 19:25:03] |
|
|
|
|
 sziamiau |
482. Elküldve: 2001-08-17 19:25:03, HIRDETÉS
|
[69730.] |
Hi!
Sajna megvan,ugy nez ki meg is marad,mert Mo nem lehet kapni semmit.
Se belterit se Ci-t.Szoval marad.
Azert koszi.
Cat
|
| | | [válaszok erre: #483] |
|
|
|
|
|
 korekt |
481. Elküldve: 2001-08-17 12:28:30, HIRDETÉS
|
[69731.] |
sziamiau:meg van még a gépes? engem érdekel ha még meg van.tel:06204102776
|
| | |
[előzmény: (457) sziamiau, 2001-08-10 19:45:41] |
|
|
|
|
 cal |
|
|
|
|
 cal |
479. Elküldve: 2001-08-16 23:30:53, HIRDETÉS
|
[69733.] |
Továbbra is IRDETO m-t keresek. Ár ? [email protected]
|
| |
|
|
|
|
 timoti |
478. Elküldve: 2001-08-16 14:54:03, HIRDETÉS
|
[69734.] |
Csárlsz: hivj tel:06303683071
|
| | |
[előzmény: (477) Csárlsz, 2001-08-16 00:27:26] |
|
|
|
|
 Csárlsz |
477. Elküldve: 2001-08-16 00:27:26, HIRDETÉS
|
[69735.] |
Nekem meg Seca kártya érd:[email protected]
|
| | | [válaszok erre: #478] |
|
|
|
|
|
 zola |
|
|
|
|
 TIMOTI |
475. Elküldve: 2001-08-15 13:36:57, HIRDETÉS
|
[69737.] |
ELADÓ RÉGI TIPUSU 1.03 V ASTON MODUL 55000FT.TEL:06204102776
|
| |
|
|
|
|
 cal |
474. Elküldve: 2001-08-14 22:30:26, HIRDETÉS
|
[69738.] |
zola: Adj egy email címet!
|
| | | [válaszok erre: #476] |
[előzmény: (473) zola, 2001-08-14 22:15:55] |
|
|
|
|
 zola |
473. Elküldve: 2001-08-14 22:15:55, HIRDETÉS
|
[69739.] |
cal: 60000,-tudok egyet
|
| | | [válaszok erre: #474] |
[előzmény: (471) cal, 2001-08-14 22:02:22] |
|
|
|
|
 cal |
|
|
|
|
 cal |
471. Elküldve: 2001-08-14 22:02:22, HIRDETÉS
|
[69741.] |
IRDETO 4.7 SE m-t keresek? Ár?
|
| | | [válaszok erre: #473] |
|
|
|
|
|
 thor |
470. Elküldve: 2001-08-14 21:43:55, HIRDETÉS
|
[69742.] |
to:csárlsz
www.cenansergiu.com.
A 08.11-i kódok már nem jók?
thor
|
| |
|
|
|
|
 Csárlsz |
469. Elküldve: 2001-08-14 20:19:48, HIRDETÉS
|
[69743.] |
Gyerekek nem tudja valaki a stream új kulcsait mert már megint váltott nekem meg éjjel kellene a meccsek miatt.Köszi.
|
| |
|
|
|
|
 Csárlsz |
468. Elküldve: 2001-08-14 20:13:36, HIRDETÉS
|
[69744.] |
lojas: Nem PIC kártyám van hanem Freecam-016,az e-mail-om:[email protected].
|
| | |
[előzmény: (464) lojas, 2001-08-13 21:42:38] |
|
|
|
|
 zola |
467. Elküldve: 2001-08-14 11:20:35, HIRDETÉS
|
[69745.] |
Satbela: Szia
60000,-
|
| | |
[előzmény: (466) Satbela, 2001-08-14 10:04:13] |
|
|
|
|
 Satbela |
466. Elküldve: 2001-08-14 10:04:13, HIRDETÉS
|
[69746.] |
Zola halihó
Érdekel az irdeto modul és az ára.
|
| | | [válaszok erre: #467] |
|
|
|
|
|
 K Tibor |
465. Elküldve: 2001-08-13 22:43:30, HIRDETÉS
|
[69747.] |
Skystar1-es kartyahoz vasarolnek WINDVBLIVE2000 passwordot.
Akinek van hivatalosa, irjon egy emilt.
Kosz
UDV.
TIBI
|
| | |
[előzmény: (464) lojas, 2001-08-13 21:42:38] |
|
|
|
|
 lojas |
464. Elküldve: 2001-08-13 21:42:38, HIRDETÉS
|
[69748.] |
Csárlsz: Dobj meg egy mail-el és küldöm postafordultával.Ha esetleg PIC kártyád lenne mégjobb,mert küldenék belevalot-autoupdate full :) Kalandorok kiméljenek :))
|
| | | [válaszok erre: #465 #468] |
[előzmény: (463) Csárlsz, 2001-08-13 20:02:34] |
|
|
|
|
 Csárlsz |
463. Elküldve: 2001-08-13 20:02:34, HIRDETÉS
|
[69749.] |
lojas: Kössz.Mindjárt gondoltam csak azt hittem hátha...Egyébként meg van ennek a csomagnak a kulcsai,mert a cenansergiun nincsenek.
|
| | | [válaszok erre: #464] |
[előzmény: (461) lojas, 2001-08-13 17:05:37] |
|
|
|
|
 zola |
462. Elküldve: 2001-08-13 20:00:50, HIRDETÉS
|
[69750.] |
Elado 1 Irdeto modul vagy elcserélném Nagravision-ra
|
| |
|
|
|
|
HIRDETÉS (üzenet: 70210, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|