| Ez a topic a feleslegessé vált, használt, megunt, stb. eszközök adás-vételére van fenntartva. Az ilyen jellegű hirdetéseidet INGYEN megjelentetheted. "Kamionról leesett", szürkeimportból vagy egyéb nem legális módon szerzett eszközök értékesítéséhez nem akarunk segítséget nyújtani. Amennyiben kereskedelmi célból szeretnéd használni ezt a felületet, a részletekről kérj tájékoztatást itt: postatib(@)sat.hu. A jóvá nem hagyott kereskedelmi hirdetéseket figyelmeztetés nélkül töröljük. Ha újból felteszed, akkor azt a szabályzat megsértésének tekintjük és kitiltással honoráljuk. |
Figyelem: Mint mindenhol az interneten, sajnos fórumunkon is megnövekedtek a csalások, átverések száma. A saját érdekében mindenkit arra kérünk, hogy - főleg nagyobb összegű vásárlásoknál - az utánvétes postázást válasszák, és ne utalják a termék vételárát előre, maximum olyan tagoknak, akikben az itteni tevékenységük alapján maradéktalanul megbíznak. Hogy az eladó is védve legyen, köztes megoldás lehet, ha valaki a POSTAKÖLTSÉG árát átutalja előre, magát a terméket azonban csak megérkezéskor fizeti ki. Amely eladó a fentiektől látványosan elzárkózik, azt kezeljék gyanúval.
|
HIRDETÉS (üzenet: 70210, Sat) |
|
|
|
 husak |
386. Elküldve: 2001-07-16 20:17:30, HIRDETÉS
|
[69826.] |
loga:NEKEM VAN EGY D-BOX 2 nokia MENNYIT ER NEKED ??
|
| | |
[előzmény: (361) loga, 2001-07-03 11:54:25] |
|
|
|
|
 husak |
385. Elküldve: 2001-07-16 20:14:38, HIRDETÉS
|
[69827.] |
husak: legyszives irj ha elakarod adni ,es egy kicsit bövebbet ,jövö heten utazok magyarba es megbeszeljük
|
| | |
[előzmény: (381) husak, 2001-07-15 10:39:35] |
|
|
|
|
 Lázár |
384. Elküldve: 2001-07-16 15:16:08, HIRDETÉS
|
[69828.] |
Szeretnék vásárolni valahol Mediaguard kártyát, ha tud valaki irjon.
|
| |
|
|
|
|
 anonymous |
383. Elküldve: 2001-07-16 11:46:02, HIRDETÉS
|
[69829.] |
satfan:hivj fel VIACCESS modul ügyben,van egy eladó,30-310-1155
|
| | |
[előzmény: (372) satfan, 2001-07-10 23:07:11] |
|
|
|
|
 iki |
382. Elküldve: 2001-07-16 09:42:36, HIRDETÉS
|
[69830.] |
husak:igen fogja premiert.
|
| | | [válaszok erre: #387] |
[előzmény: (381) husak, 2001-07-15 10:39:35] |
|
|
|
|
 husak |
381. Elküldve: 2001-07-15 10:39:35, HIRDETÉS
|
[69831.] |
megvan meg a humaxod,meg fogja a premiert ?
|
| | | [válaszok erre: #382 #385] |
[előzmény: (356) Ödön, 2001-07-02 18:44:17] |
|
|
|
|
 iki |
380. Elküldve: 2001-07-13 13:51:00, HIRDETÉS
|
[69832.] |
Ödön: engem érdekelne de bekéne számitani egy F1-Vacit beépitett Viacess+két fogadó
|
| | |
[előzmény: (360) Ödön, 2001-07-03 11:44:46] |
|
|
|
|
 tibda |
379. Elküldve: 2001-07-12 18:47:33, HIRDETÉS
|
[69833.] |
fooladi: Mennyiért?
|
| | |
[előzmény: (257) fooladi, 2001-04-27 21:12:06] |
|
|
|
|
 tibda |
378. Elküldve: 2001-07-12 18:39:55, HIRDETÉS
|
[69834.] |
Eladó:Irdeto Free Cam modul.Ár:75.000Ft
|
| |
|
|
|
|
 Manyika |
377. Elküldve: 2001-07-11 22:39:21, HIRDETÉS
|
[69835.] |
NORDMENDE(JVC)HI-FI sztereo S-VHS videomtol megvalnek 30.000Huf elleneben.
|
| |
|
|
|
|
 lojas |
376. Elküldve: 2001-07-11 21:09:31, HIRDETÉS
|
[69836.] |
Elado egy szinte uj állapotu PHILIPS 4 fejes video baráti áron.
|
| |
|
|
|
|
 satfan |
375. Elküldve: 2001-07-11 08:45:45, HIRDETÉS
|
[69837.] |
Csak techikai malőr volt...
safan
|
| |
|
|
|
|
 Ulysses |
374. Elküldve: 2001-07-10 23:49:40, HIRDETÉS
|
[69838.] |
satfan: Te tényleg nagyon akarhatod, ha percenként feladod a hirdetést... :-)))
|
| | |
[előzmény: (370) satfan, 2001-07-10 23:06:51] |
|
|
|
|
 Bukta |
373. Elküldve: 2001-07-10 23:42:07, HIRDETÉS
|
[69839.] |
Eladó ONKYO TX-SV373 5 csatornás házimozi rádióerosíto,Dolby Pro Logic,
AC-3 elokészített,
3x70 Watt + 2x30 Watt teljesítmény,
Digitális tuner 40 programhellyel,
RDS, 3 év gyári garanciával .
Ár :47eFt
Érdeklődni Emailben!
|
| | |
[előzmény: (372) satfan, 2001-07-10 23:07:11] |
|
|
|
|
 satfan |
372. Elküldve: 2001-07-10 23:07:11, HIRDETÉS
|
[69840.] |
VIA***** CAM-et vennék(csak fekete címkés
1.10,v.1.20-s sw-vel)
satfan
|
| | | [válaszok erre: #373 #383] |
|
|
|
|
|
 satfan |
371. Elküldve: 2001-07-10 23:07:04, HIRDETÉS
|
[69841.] |
VIA***** CAM-et vennék(csak fekete címkés
1.10,v.1.20-s sw-vel)
satfan
|
| |
|
|
|
|
 satfan |
370. Elküldve: 2001-07-10 23:06:51, HIRDETÉS
|
[69842.] |
VIA***** CAM-et vennék(csak fekete címkés
1.10,v.1.20-s sw-vel)
satfan
|
| | | [válaszok erre: #374] |
|
|
|
|
|
 szabolcs___ |
369. Elküldve: 2001-07-07 22:15:34, HIRDETÉS
|
[69843.] |
PACE pozicioneres belteri tovabbra is elado....
kb. 35 - 40 ezer.....
hirdetes nemsokkal lentebb van aki erdekel
a telefon tovabbra is: 06-53-383-737 ( 12.00-23.30ig )
|
| |
|
|
|
|
 laza |
368. Elküldve: 2001-07-06 17:34:11, HIRDETÉS
|
[69844.] |
wazz: hol találom meg őket? Géza
|
| | |
[előzmény: (367) wazz, 2001-07-06 14:45:18] |
|
|
|
|
 wazz |
367. Elküldve: 2001-07-06 14:45:18, HIRDETÉS
|
[69845.] |
a Canal+ -nál érdeklődj. A telszámot nem tudom.
Biztos örülni fognak,mert mostanában állítólag nagy kár érte őket,és minden új előfizetőnek örülnek.
Üdv!
|
| | | [válaszok erre: #368] |
|
|
|
|
|
 Lázár |
366. Elküldve: 2001-07-06 10:12:19, HIRDETÉS
|
[69846.] |
Szeretnék vásárolni valahol Mediaguard kártyát, ha tud valaki irjon. Elöre is köszönöm. Géza
|
| |
|
|
|
|
 Ricsi |
365. Elküldve: 2001-07-05 22:40:59, HIRDETÉS
|
[69847.] |
Sziasztok!
Timoty: sajna a Humax VACI-m, pár-perc alatt elkelt. (Csak 1 db, ami saját tulajdonom volt,adásvételivel korrekten – amitől frissítés (Humax 5400) végett váltam meg.
Köszönöm az érdeklődésedet.
Üdv.: Ricsi
|
| |
|
|
|
|
 wau |
364. Elküldve: 2001-07-05 16:08:43, HIRDETÉS
|
[69848.] |
Yenkie:
Aktuális még a dolog?
|
| | |
[előzmény: (202) Yenkie, 2001-03-28 10:26:31] |
|
|
|
|
 timoty |
363. Elküldve: 2001-07-05 15:55:05, HIRDETÉS
|
[69849.] |
ricsi: megvan még a gépes mert több is érdekelne ilyen árba tel 06303683071
|
| | |
[előzmény: (349) ricsi, 2001-06-25 12:00:51] |
|
|
|
|
 atti |
362. Elküldve: 2001-07-04 13:32:19, HIRDETÉS
|
[69850.] |
Eladó egy alig használt Columbia FTA digi beltéri.
|
| |
|
|
|
|
HIRDETÉS (üzenet: 70210, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|