Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499777/0 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (52/11
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Ez a topic a feleslegessé vált, használt, megunt, stb. eszközök adás-vételére van fenntartva. Az ilyen jellegű hirdetéseidet INGYEN megjelentetheted. "Kamionról leesett", szürkeimportból vagy egyéb nem legális módon szerzett eszközök értékesítéséhez nem akarunk segítséget nyújtani. Amennyiben kereskedelmi célból szeretnéd használni ezt a felületet, a részletekről kérj tájékoztatást itt: postatib(@)sat.hu. A jóvá nem hagyott kereskedelmi hirdetéseket figyelmeztetés nélkül töröljük. Ha újból felteszed, akkor azt a szabályzat megsértésének tekintjük és kitiltással honoráljuk.

 
Figyelem:
Mint mindenhol az interneten, sajnos fórumunkon is megnövekedtek a csalások, átverések száma. A saját érdekében mindenkit arra kérünk, hogy - főleg nagyobb összegű vásárlásoknál - az utánvétes postázást válasszák, és ne utalják a termék vételárát előre, maximum olyan tagoknak, akikben az itteni tevékenységük alapján maradéktalanul megbíznak. Hogy az eladó is védve legyen, köztes megoldás lehet, ha valaki a POSTAKÖLTSÉG árát átutalja előre, magát a terméket azonban csak megérkezéskor fizeti ki. Amely eladó a fentiektől látványosan elzárkózik, azt kezeljék gyanúval.

    / 2809 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

HIRDETÉS

(üzenet: 70211, Sat)
 

HellBoy
262. Elküldve: 2001-04-30 19:05:18,

HIRDETÉS

[69951.]

Analog belterik eladok:
Pace mss 500 - 25e Ft
Pace mss 220 - 20e Ft
  


Posta Tibor
261. Elküldve: 2001-04-30 01:46:50,

HIRDETÉS

[69952.]

Elado egy Dell Latitude XPi notebook
Intel P133-as proci, 24M RAM, 2G HDD (bad sector mentes), beepitett floppy, infra port, 2 db PCMCIA slot, beepitett hangkartya, trackball, inteligens, Li-ion akkumulator (nincs lestrapalva), halozati adapter. Hi-color (16bit) 800x600 SVGA display
ara:csak 100000 Ft!!!!


  


Fordito
260. Elküldve: 2001-04-28 22:26:21,

HIRDETÉS

[69953.]

Columbia DAP, új szoftverrel: 49.900 Ft.
  


fooladi
259. Elküldve: 2001-04-28 13:30:51,

HIRDETÉS

[69954.]

kocsó: 135000
[előzmény: (258) kocsó, 2001-04-27 21:30:48]
  


kocsó
258. Elküldve: 2001-04-27 21:30:48,

HIRDETÉS

[69955.]

fooladi: Mégis,mennyi? Még mindig 140 000 Ft?
[válaszok erre: #259] [előzmény: (257) fooladi, 2001-04-27 21:12:06]
  


fooladi
257. Elküldve: 2001-04-27 21:12:06,

HIRDETÉS

[69956.]

Eladnam ECHOSTAR 3000-IP digitalis belterimet.
[válaszok erre: #258 #379]
  


Wágenhoffer Attila
256. Elküldve: 2001-04-26 22:57:09,

HIRDETÉS

[69957.]

Nokia 9600 legfrisseb DVB2000 -el eladó -120 000.-Ft ! Tel: 20-9370-236
  


Nokia1
255. Elküldve: 2001-04-26 18:52:35,

HIRDETÉS

[69958.]

Eladó egy Nokia D-box (9500) modullal 95000ft-ért!
Tökéletes állapotú!
[előzmény: (254) DuGaPo, 2001-04-26 18:42:03]
  


DuGaPo
254. Elküldve: 2001-04-26 18:42:03,

HIRDETÉS

[69959.]

iHi:
Helló! Nem is hallottam még Thomson gyártmányú digibeltériről. Mit tud? FTA-s vagy CI-s, vagy esetleg tartalmaz vmilyen olvasót? Ja és mennyiért adod?
[válaszok erre: #255] [előzmény: (253) iHi, 2001-04-26 17:19:07]
  


iHi
253. Elküldve: 2001-04-26 17:19:07,

HIRDETÉS

[69960.]

Eladnam Thomson digitalis belterimet.
[válaszok erre: #254 #267]
  


r911
252. Elküldve: 2001-04-26 13:27:34,

HIRDETÉS

[69961.]

Manyika: milyen pozicioner ez? nem ismerős, de érdekel!
[előzmény: (238) Manyika, 2001-04-24 23:10:40]
  


r911
251. Elküldve: 2001-04-26 13:18:04,

HIRDETÉS

[69962.]

Van eladó egy Pace MSS 100 beltérim távval prima állapotban. 15 EFt-ért adom, vagy fejjel, új tükörrel 25 Eft ért. ha valakit érdekel irjon!
  


r911
250. Elküldve: 2001-04-26 13:13:31,

HIRDETÉS

[69963.]

MeliZoli: ez Pace volna? ha az akkor érdekel!
[előzmény: (168) MeliZoli, 2001-03-05 20:37:24]
  


r911
249. Elküldve: 2001-04-26 13:06:40,

HIRDETÉS

[69964.]

érdekel a pozicioner ha megvan.T06203377330 Hivj ha aktuális a téma és megbeszéljük.
[előzmény: (238) Manyika, 2001-04-24 23:10:40]
  


:-)
248. Elküldve: 2001-04-26 09:20:38,

HIRDETÉS

[69965.]

matracz: No meg talán a jövo hónapban is fog muködni.
[előzmény: (245) matracz, 2001-04-26 03:43:24]
  


ArosG
247. Elküldve: 2001-04-26 06:10:16,

HIRDETÉS

[69966.]

Keresek Diseq 1.2-es motort 110-es tükörhöz valót, ami baráti áron van !
  


NevemSenki
246. Elküldve: 2001-04-26 06:03:56,

HIRDETÉS

[69967.]

matracz: talan azert mert lehet belöle cryptot csinalni
[előzmény: (245) matracz, 2001-04-26 03:43:24]
  


matracz
245. Elküldve: 2001-04-26 03:43:24,

HIRDETÉS

[69968.]

"Aston Seca 1.05-öt cserélnék 1.03-ra "

az mert jo? mivel jobb az 1.03?
[válaszok erre: #246 #248]
  


Xenu
244. Elküldve: 2001-04-26 03:33:28,

HIRDETÉS

[69969.]

K Tibor:
"A SKY es POwer VU kivetelevel mindenfele kodolt csatorna foghato vele"
- mi kell hozza meg +ba, hogy irdeto,seca stb.. rendszeru csomagokat nezhessunk, elofizetes nelkul? van itt ilyenre lehetoseg egyatalan?

"Lehet hackelt offline letoltest is csinalni.
Lasd fullmark oldalat.....(koszi fullmark)"
- hol az a fullmark

koszi
  


Posta Tibor
243. Elküldve: 2001-04-25 22:40:20,

HIRDETÉS

[69970.]

Virgi: Nalam annyi van, hogy el is adok belole :)
szamlaval, garanciaval
udv: Tibi
www.sat.hu
[előzmény: (242) Virgi, 2001-04-25 21:53:58]
  


Virgi
242. Elküldve: 2001-04-25 21:53:58,

HIRDETÉS

[69971.]

Keresek Common Interface-be Cryptoworks modult!

ha lehet akkor garanciával...
[válaszok erre: #243]
  


Wagenhoffer
241. Elküldve: 2001-04-25 21:15:34,

HIRDETÉS

[69972.]

Elado egy Nokia 9500 + allcam modem + season - 105 000.-Ft -20/9370-236
  


Konrád István
240. Elküldve: 2001-04-25 08:25:26,

HIRDETÉS

[69973.]

Engem érdekelne a Nokia 9600-os. Ha még aktuális, kérlek jelezd vissza.
Köszönettel,
Konrád István
[előzmény: (235) Nokia1, 2001-04-23 19:44:40]
  


lojas
239. Elküldve: 2001-04-25 08:00:03,

HIRDETÉS

[69974.]

K Tibor:Köszönöm az infót!

Bár már hallottam erröl a tipusu digi vevöröl,de akkor még nem tudta a kodolt adokat,engem akkor is a 2Mbit/s -os internet fogott meg.
A fullmarkot megnézem,mert müszakilag is érdekel.
Jó érzés,hogy a listán vannak segítökész emberek,nem ugy mint valami DX Hajos akivel eddig mindenkinek csak a baja volt!

Baráti üdvözlettel : lojas
[előzmény: (236) K Tibor, 2001-04-23 22:40:33]
  


Manyika
238. Elküldve: 2001-04-24 23:10:40,

HIRDETÉS

[69975.]

Elado egy RADIX pozicioner univerzalis taviranyitoval.
10.000Ft ert.
[válaszok erre: #249 #252]
  
 

HIRDETÉS

(üzenet: 70211, Sat)
 
    / 2809 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0076260566711426 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail