| Ez a topic a feleslegessé vált, használt, megunt, stb. eszközök adás-vételére van fenntartva. Az ilyen jellegű hirdetéseidet INGYEN megjelentetheted. "Kamionról leesett", szürkeimportból vagy egyéb nem legális módon szerzett eszközök értékesítéséhez nem akarunk segítséget nyújtani. Amennyiben kereskedelmi célból szeretnéd használni ezt a felületet, a részletekről kérj tájékoztatást itt: postatib(@)sat.hu. A jóvá nem hagyott kereskedelmi hirdetéseket figyelmeztetés nélkül töröljük. Ha újból felteszed, akkor azt a szabályzat megsértésének tekintjük és kitiltással honoráljuk. |
Figyelem: Mint mindenhol az interneten, sajnos fórumunkon is megnövekedtek a csalások, átverések száma. A saját érdekében mindenkit arra kérünk, hogy - főleg nagyobb összegű vásárlásoknál - az utánvétes postázást válasszák, és ne utalják a termék vételárát előre, maximum olyan tagoknak, akikben az itteni tevékenységük alapján maradéktalanul megbíznak. Hogy az eladó is védve legyen, köztes megoldás lehet, ha valaki a POSTAKÖLTSÉG árát átutalja előre, magát a terméket azonban csak megérkezéskor fizeti ki. Amely eladó a fentiektől látványosan elzárkózik, azt kezeljék gyanúval.
|
HIRDETÉS (üzenet: 70211, Sat) |
|
|
|
 HellBoy |
262. Elküldve: 2001-04-30 19:05:18, HIRDETÉS
|
[69951.] |
Analog belterik eladok:
Pace mss 500 - 25e Ft
Pace mss 220 - 20e Ft
|
| |
|
|
|
|
 Posta Tibor |
261. Elküldve: 2001-04-30 01:46:50, HIRDETÉS
|
[69952.] |
Elado egy Dell Latitude XPi notebook
Intel P133-as proci, 24M RAM, 2G HDD (bad sector mentes), beepitett floppy, infra port, 2 db PCMCIA slot, beepitett hangkartya, trackball, inteligens, Li-ion akkumulator (nincs lestrapalva), halozati adapter. Hi-color (16bit) 800x600 SVGA display
ara:csak 100000 Ft!!!!
|
| |
|
|
|
|
 Fordito |
260. Elküldve: 2001-04-28 22:26:21, HIRDETÉS
|
[69953.] |
Columbia DAP, új szoftverrel: 49.900 Ft.
|
| |
|
|
|
|
 fooladi |
259. Elküldve: 2001-04-28 13:30:51, HIRDETÉS
|
[69954.] |
kocsó: 135000
|
| | |
[előzmény: (258) kocsó, 2001-04-27 21:30:48] |
|
|
|
|
 kocsó |
258. Elküldve: 2001-04-27 21:30:48, HIRDETÉS
|
[69955.] |
fooladi: Mégis,mennyi? Még mindig 140 000 Ft?
|
| | | [válaszok erre: #259] |
[előzmény: (257) fooladi, 2001-04-27 21:12:06] |
|
|
|
|
 fooladi |
257. Elküldve: 2001-04-27 21:12:06, HIRDETÉS
|
[69956.] |
Eladnam ECHOSTAR 3000-IP digitalis belterimet.
|
| | | [válaszok erre: #258 #379] |
|
|
|
|
|
 Wágenhoffer Attila |
256. Elküldve: 2001-04-26 22:57:09, HIRDETÉS
|
[69957.] |
Nokia 9600 legfrisseb DVB2000 -el eladó -120 000.-Ft ! Tel: 20-9370-236
|
| |
|
|
|
|
 Nokia1 |
255. Elküldve: 2001-04-26 18:52:35, HIRDETÉS
|
[69958.] |
Eladó egy Nokia D-box (9500) modullal 95000ft-ért!
Tökéletes állapotú!
|
| | |
[előzmény: (254) DuGaPo, 2001-04-26 18:42:03] |
|
|
|
|
 DuGaPo |
254. Elküldve: 2001-04-26 18:42:03, HIRDETÉS
|
[69959.] |
iHi:
Helló! Nem is hallottam még Thomson gyártmányú digibeltériről. Mit tud? FTA-s vagy CI-s, vagy esetleg tartalmaz vmilyen olvasót? Ja és mennyiért adod?
|
| | | [válaszok erre: #255] |
[előzmény: (253) iHi, 2001-04-26 17:19:07] |
|
|
|
|
 iHi |
253. Elküldve: 2001-04-26 17:19:07, HIRDETÉS
|
[69960.] |
Eladnam Thomson digitalis belterimet.
|
| | | [válaszok erre: #254 #267] |
|
|
|
|
|
 r911 |
252. Elküldve: 2001-04-26 13:27:34, HIRDETÉS
|
[69961.] |
Manyika: milyen pozicioner ez? nem ismerős, de érdekel!
|
| | |
[előzmény: (238) Manyika, 2001-04-24 23:10:40] |
|
|
|
|
 r911 |
251. Elküldve: 2001-04-26 13:18:04, HIRDETÉS
|
[69962.] |
Van eladó egy Pace MSS 100 beltérim távval prima állapotban. 15 EFt-ért adom, vagy fejjel, új tükörrel 25 Eft ért. ha valakit érdekel irjon!
|
| |
|
|
|
|
 r911 |
250. Elküldve: 2001-04-26 13:13:31, HIRDETÉS
|
[69963.] |
MeliZoli: ez Pace volna? ha az akkor érdekel!
|
| | |
[előzmény: (168) MeliZoli, 2001-03-05 20:37:24] |
|
|
|
|
 r911 |
249. Elküldve: 2001-04-26 13:06:40, HIRDETÉS
|
[69964.] |
érdekel a pozicioner ha megvan.T06203377330 Hivj ha aktuális a téma és megbeszéljük.
|
| | |
[előzmény: (238) Manyika, 2001-04-24 23:10:40] |
|
|
|
|
 :-) |
248. Elküldve: 2001-04-26 09:20:38, HIRDETÉS
|
[69965.] |
matracz: No meg talán a jövo hónapban is fog muködni.
|
| | |
[előzmény: (245) matracz, 2001-04-26 03:43:24] |
|
|
|
|
 ArosG |
247. Elküldve: 2001-04-26 06:10:16, HIRDETÉS
|
[69966.] |
Keresek Diseq 1.2-es motort 110-es tükörhöz valót, ami baráti áron van !
|
| |
|
|
|
|
 NevemSenki |
246. Elküldve: 2001-04-26 06:03:56, HIRDETÉS
|
[69967.] |
matracz: talan azert mert lehet belöle cryptot csinalni
|
| | |
[előzmény: (245) matracz, 2001-04-26 03:43:24] |
|
|
|
|
 matracz |
245. Elküldve: 2001-04-26 03:43:24, HIRDETÉS
|
[69968.] |
"Aston Seca 1.05-öt cserélnék 1.03-ra "
az mert jo? mivel jobb az 1.03?
|
| | | [válaszok erre: #246 #248] |
|
|
|
|
|
 Xenu |
244. Elküldve: 2001-04-26 03:33:28, HIRDETÉS
|
[69969.] |
K Tibor:
"A SKY es POwer VU kivetelevel mindenfele kodolt csatorna foghato vele"
- mi kell hozza meg +ba, hogy irdeto,seca stb.. rendszeru csomagokat nezhessunk, elofizetes nelkul? van itt ilyenre lehetoseg egyatalan?
"Lehet hackelt offline letoltest is csinalni.
Lasd fullmark oldalat.....(koszi fullmark)"
- hol az a fullmark
koszi
|
| |
|
|
|
|
 Posta Tibor |
243. Elküldve: 2001-04-25 22:40:20, HIRDETÉS
|
[69970.] |
Virgi: Nalam annyi van, hogy el is adok belole :)
szamlaval, garanciaval
udv: Tibi
www.sat.hu
|
| | |
[előzmény: (242) Virgi, 2001-04-25 21:53:58] |
|
|
|
|
 Virgi |
242. Elküldve: 2001-04-25 21:53:58, HIRDETÉS
|
[69971.] |
Keresek Common Interface-be Cryptoworks modult!
ha lehet akkor garanciával...
|
| | | [válaszok erre: #243] |
|
|
|
|
|
 Wagenhoffer |
241. Elküldve: 2001-04-25 21:15:34, HIRDETÉS
|
[69972.] |
Elado egy Nokia 9500 + allcam modem + season - 105 000.-Ft -20/9370-236
|
| |
|
|
|
|
 Konrád István |
240. Elküldve: 2001-04-25 08:25:26, HIRDETÉS
|
[69973.] |
Engem érdekelne a Nokia 9600-os. Ha még aktuális, kérlek jelezd vissza.
Köszönettel,
Konrád István
|
| | |
[előzmény: (235) Nokia1, 2001-04-23 19:44:40] |
|
|
|
|
 lojas |
239. Elküldve: 2001-04-25 08:00:03, HIRDETÉS
|
[69974.] |
K Tibor:Köszönöm az infót!
Bár már hallottam erröl a tipusu digi vevöröl,de akkor még nem tudta a kodolt adokat,engem akkor is a 2Mbit/s -os internet fogott meg.
A fullmarkot megnézem,mert müszakilag is érdekel.
Jó érzés,hogy a listán vannak segítökész emberek,nem ugy mint valami DX Hajos akivel eddig mindenkinek csak a baja volt!
Baráti üdvözlettel : lojas
|
| | |
[előzmény: (236) K Tibor, 2001-04-23 22:40:33] |
|
|
|
|
 Manyika |
238. Elküldve: 2001-04-24 23:10:40, HIRDETÉS
|
[69975.] |
Elado egy RADIX pozicioner univerzalis taviranyitoval.
10.000Ft ert.
|
| | | [válaszok erre: #249 #252] |
|
|
|
|
|
HIRDETÉS (üzenet: 70211, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|