Szakemberek segítsenek! (üzenet: 7455, Sat) |
|
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
2515. Elküldve: 2016-03-16 22:43:32, Szakemberek segítsenek!
|
[4951.] |
Ennek elmagyaraznad a technikai hatteret?
|
| | | [válaszok erre: #2516] |
[előzmény: (2514) szat1, 2016-03-16 22:34:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 szat1

Tagság: 2004-07-11 11:58:59 Tagszám: #11421 Hozzászólások: 294 |
2514. Elküldve: 2016-03-16 22:34:48, Szakemberek segítsenek!
|
[4952.] |
Próbáld meg hogy áramtalanítod és vedd ki a 3v elemet belőle, hagyd úgy állni kb 1 órát.Utána elem nélkül csinálj 1 resetet.
ill mérd meg az elemet is ha van műszered.
Esetleg púpos kondit nem látsz benne?
Zgemma H17, H8.2H,H9S Se ,Sunray4 triple tuner 60as lavor DiseqC motor 0,3db lnb
|
| | | [válaszok erre: #2515] |
[előzmény: (2510) m3conax, 2016-03-16 21:11:53] |
|
Haladó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
2513. Elküldve: 2016-03-16 21:30:16, Szakemberek segítsenek!
|
[4953.] |
A technikai fejlodes a nep baratja ilyen esetekben: nem tul leharcolt vagy kifejezetten tip-top allapotban levo gepek ferhetok hozza olyan ma mar penzekert, ami regebben elkepzelhetetlen lett volna. Mindezt ugy, hogy meg hasznalhatok is. Fogd fel a hianyt a visszateres oromenek kotelezo elozongejekent.
|
| | |
[előzmény: (2512) m3conax, 2016-03-16 21:21:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m3conax

Tagság: 2006-02-11 19:18:44 Tagszám: #26908 Hozzászólások: 816 |
2512. Elküldve: 2016-03-16 21:21:09, Szakemberek segítsenek!
|
[4954.] |
Igen jártam a vaterán, 10500ért van
laptop kliens.
Csakhát a küszöb...
Amiko-8250 Illusionsat m3 Bozsér 1.1 AsusOplay alcor 2650
|
| | | [válaszok erre: #2513] |
[előzmény: (2511) Zolien, 2016-03-16 21:17:28] |
|
Törzstag
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
2511. Elküldve: 2016-03-16 21:17:28, Szakemberek segítsenek!
|
[4955.] |
Latni 10-13 ezerert HP vekonyklienst, ha esetleg megragadott volna ez a vilag. Alaplapra tippelnek, de annyit meg megtehetsz, hogy masik memoriaval kiprobalod.
|
| | | [válaszok erre: #2512] |
[előzmény: (2507) m3conax, 2016-03-16 20:52:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m3conax

Tagság: 2006-02-11 19:18:44 Tagszám: #26908 Hozzászólások: 816 |
2510. Elküldve: 2016-03-16 21:11:53, Szakemberek segítsenek!
|
[4956.] |
Oké , de jól esett kisírni magam
HP Thin Client: T5730
Valakinek megint kontakthibás
az enter...
Amiko-8250 Illusionsat m3 Bozsér 1.1 AsusOplay alcor 2650
|
| | | [válaszok erre: #2514] |
[előzmény: (2508) zoltan46, 2016-03-16 21:01:26] |
|
Törzstag
|
|
 Merlot

Tagság: 2002-04-11 00:00:00 Tagszám: #26 Hozzászólások: 13911 |
2509. Elküldve: 2016-03-16 21:02:31, Szakemberek segítsenek!
|
[4957.] |
Köszönöm minden közreműködőnek!
Minden óhajom így teljesüljön.
GTMEDIA Combo, Octagon SX 87, U2C B6 Full HD | DrHD D15 | Amiko Mini HD I IllusionSat M3-M5-Max2HD | Inverto LNB-k | Digipower és DM 3800 motorok | ofszet tükrök 60-180 cm-ig
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoltan46

Tagság: 2009-05-27 21:54:13 Tagszám: #74537 Hozzászólások: 1064 |
2508. Elküldve: 2016-03-16 21:01:26, Szakemberek segítsenek!
|
[4958.] |
Mindenkinek azt mondom egy tipus ? Model : mindig többet ér mint a sok süket szöveg.Tehát ha egy tipust irtál volna lehet a vállaszt is meg kaptad volna mit kell tenned. Várom a tipusát a készüléknek
Üdvözlettel
|
| | | [válaszok erre: #2510] |
[előzmény: (2507) m3conax, 2016-03-16 20:52:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 m3conax

Tagság: 2006-02-11 19:18:44 Tagszám: #26908 Hozzászólások: 816 |
2507. Elküldve: 2016-03-16 20:52:14, Szakemberek segítsenek!
|
[4959.] |
HP vékony kliens a kliens.
Volt egy áramszünet, ezután már nem indult újra.
(1G memo 1G fles ezen egy xp rohangál(t) )
A táp visszajelző led világít,proci melegszik,
egyéb életjel nincs.
Próbáltam usb-ről bútoltatni, sikertelenül.
Időképre töltök(töltöttem) vele adatokat.
Fizetésig küszöbrágás van, ezért ha valakinek van valami
ötlete megköszönöm. + 1 istenfizessemeg is jár.
Amiko-8250 Illusionsat m3 Bozsér 1.1 AsusOplay alcor 2650
|
| | | [válaszok erre: #2508 #2511] |
|
|
Törzstag
|
|
 Chuang

Tagság: 2013-03-16 13:12:28 Tagszám: #127426 Hozzászólások: 1483 |
2506. Elküldve: 2016-03-16 19:25:03, Szakemberek segítsenek!
|
[4960.] |
hát arra már nem vállalkozok
mert ki vágnának innen
|
| | |
[előzmény: (2505) bojsza, 2016-03-16 19:22:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bojsza

Tagság: 2009-06-14 22:18:15 Tagszám: #75364 Hozzászólások: 5737 |
2505. Elküldve: 2016-03-16 19:22:54, Szakemberek segítsenek!
|
[4961.] |
Én mindig a 100 hsz./oldal beállítást használom, most akkor mennyi ugrálóköteles emberkét kellene még betennem?
Nincs egyszerűbb dolog a világon, mint egy megoldott probléma. / Blaise Pascal /
|
| | | [válaszok erre: #2506] |
[előzmény: (2503) Chuang, 2016-03-16 19:14:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6951 |
2504. Elküldve: 2016-03-16 19:16:21, Szakemberek segítsenek!
|
[4962.] |
"motorteljesítmény közel állandó"
Ha ez igaz lenne, akkor mindkét esetben azonos sebességgel forgatna a motor. Bizonyára Te is tudod hogy V polárnál lassabban forgat. Alacsonyabb feszültség, kisebb áram, kisebb fordulat= kisebb motorteljesítmény.
|
| | |
[előzmény: (2496) stubyte, 2016-03-16 18:08:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Chuang

Tagság: 2013-03-16 13:12:28 Tagszám: #127426 Hozzászólások: 1483 |
2503. Elküldve: 2016-03-16 19:14:50, Szakemberek segítsenek!
|
[4963.] |
3
és bocsi
|
| | | [válaszok erre: #2505] |
[előzmény: (2502) Chuang, 2016-03-16 19:14:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Chuang

Tagság: 2013-03-16 13:12:28 Tagszám: #127426 Hozzászólások: 1483 |
2502. Elküldve: 2016-03-16 19:14:26, Szakemberek segítsenek!
|
[4964.] |
2
|
| | | [válaszok erre: #2503] |
[előzmény: (2501) Chuang, 2016-03-16 19:14:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Chuang

Tagság: 2013-03-16 13:12:28 Tagszám: #127426 Hozzászólások: 1483 |
2501. Elküldve: 2016-03-16 19:14:08, Szakemberek segítsenek!
|
[4965.] |
1
|
| | | [válaszok erre: #2502] |
[előzmény: (2500) Leíratkozott felhasználó, 2016-03-16 19:11:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2500. Elküldve: 2016-03-16 19:11:02, Szakemberek segítsenek!
|
[4966.] |
Akkor már csak vagy három hozzászólás kell és jó lesz 50-es nézetben is
|
| | | [válaszok erre: #2501] |
[előzmény: (2499) Barczik L, 2016-03-16 19:09:30] |
|
|
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
2499. Elküldve: 2016-03-16 19:09:30, Szakemberek segítsenek!
|
[4967.] |
Ki nyomoztátok?!
A 2458 hsz-ben már megírtam.
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | | [válaszok erre: #2500] |
[előzmény: (2498) bojsza, 2016-03-16 18:48:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 bojsza

Tagság: 2009-06-14 22:18:15 Tagszám: #75364 Hozzászólások: 5737 |
2498. Elküldve: 2016-03-16 18:48:01, Szakemberek segítsenek!
|
[4968.] |
Most a 44 is jó, a 45-nél már nyúlik.
E hsz. után már mennie kell a 45hsz/oldalnak is.
A 2453. hsz-t kellene megszerkeszteni az miatt van a csúszás.
Nincs egyszerűbb dolog a világon, mint egy megoldott probléma. / Blaise Pascal /
|
| | | [válaszok erre: #2499] |
[előzmény: (2497) huni66, 2016-03-16 18:38:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
2497. Elküldve: 2016-03-16 18:38:05, Szakemberek segítsenek!
|
[4969.] |
Igazad van.Nálam mindig is 25 - re volt állítva.
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #2498] |
[előzmény: (2495) Leíratkozott felhasználó, 2016-03-16 17:55:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
2496. Elküldve: 2016-03-16 18:08:12, Szakemberek segítsenek!
|
[4970.] |
Fordítva kell lennie, és nagyobbak az áramfelvételi differenciák, mivel a motorteljesítmény közel állandó
pl.: V: 13 V x 300 mA
H: 18 V x ~ 216 mA
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #2504] |
[előzmény: (2493) ITI, 2016-03-16 17:29:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
2495. Elküldve: 2016-03-16 17:55:19, Szakemberek segítsenek!
|
[4971.] |
Ha csak 25 hozzászólást vagy kevesebbet látsz alapból akkor igen, egyébként meg még írni kell még pár hozzászólást, mert nálam 50-re van állítva
|
| | | [válaszok erre: #2497] |
[előzmény: (2492) huni66, 2016-03-16 15:29:33] |
|
|
|
|
 mcfly82

Tagság: 2011-08-28 10:56:29 Tagszám: #94957 Hozzászólások: 759 |
2494. Elküldve: 2016-03-16 17:48:00, Szakemberek segítsenek!
|
[4972.] |
Okés, így már tiszta sor! Köszönöm!
Inverto Black Ultra Single + Optibox DM-3800 @ 90 acél || Orton LSP-02G @ 90 acél || Triax TSI-006 @ piros pont || ZGEMMA H7C || Digikábel
|
| | |
[előzmény: (2493) ITI, 2016-03-16 17:29:32] |
|
Törzstag
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6951 |
2493. Elküldve: 2016-03-16 17:29:32, Szakemberek segítsenek!
|
[4973.] |
Megtaláltam egy korábbi válaszomat, ott is ugyanez volt a téma:
DM 3800-as forgató nyugalmi áramfelvétele 110mA, forgatás közben H polárnál 260-280 mA, V polárnál 240-260 mA.
Akkor ezeket az áramfelvételeket mértem, természetesen fej nélkül.
Se a fej, se a motor nem megy tönkre ha alacsonyabb feszültséget kap. Amiket olvastál a fej tönkremeneteléről, azt egészen biztosan más okozta.
|
| | | [válaszok erre: #2494 #2496] |
[előzmény: (2490) mcfly82, 2016-03-16 14:56:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
2492. Elküldve: 2016-03-16 15:29:33, Szakemberek segítsenek!
|
[4974.] |
Meg is oldottad....
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #2495] |
[előzmény: (2491) Merlot, 2016-03-16 15:27:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Merlot

Tagság: 2002-04-11 00:00:00 Tagszám: #26 Hozzászólások: 13911 |
2491. Elküldve: 2016-03-16 15:27:49, Szakemberek segítsenek!
|
[4975.] |
Mikor szűnik már meg ennek a topiknak az abnormális szélessége???
Esetleg moderátor beavatkozna?
GTMEDIA Combo, Octagon SX 87, U2C B6 Full HD | DrHD D15 | Amiko Mini HD I IllusionSat M3-M5-Max2HD | Inverto LNB-k | Digipower és DM 3800 motorok | ofszet tükrök 60-180 cm-ig
|
| | | [válaszok erre: #2492] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
Szakemberek segítsenek! (üzenet: 7455, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|