Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499874/5 Témák: 19748 Tagok: 113681 Legújabb tag: echo2215 Online: (190/15
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 299 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

Szakemberek segítsenek!

(üzenet: 7455, Sat)
 

Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
2515. Elküldve: 2016-03-16 22:43:32,

Szakemberek segítsenek!

[4951.]

Ennek elmagyaraznad a technikai hatteret?
[válaszok erre: #2516] [előzmény: (2514) szat1, 2016-03-16 22:34:48]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szat1



Tagság: 2004-07-11 11:58:59
Tagszám: #11421
Hozzászólások: 294
2514. Elküldve: 2016-03-16 22:34:48,

Szakemberek segítsenek!

[4952.]

Próbáld meg hogy áramtalanítod és vedd ki a 3v elemet belőle, hagyd úgy állni kb 1 órát.Utána elem nélkül csinálj 1 resetet.
ill mérd meg az elemet is ha van műszered.
Esetleg púpos kondit nem látsz benne?

Zgemma H17, H8.2H,H9S Se ,Sunray4 triple tuner 60as lavor DiseqC motor 0,3db lnb
[válaszok erre: #2515] [előzmény: (2510) m3conax, 2016-03-16 21:11:53]
Haladó
szat1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
2513. Elküldve: 2016-03-16 21:30:16,

Szakemberek segítsenek!

[4953.]

A technikai fejlodes a nep baratja ilyen esetekben: nem tul leharcolt vagy kifejezetten tip-top allapotban levo gepek ferhetok hozza olyan ma mar penzekert, ami regebben elkepzelhetetlen lett volna. Mindezt ugy, hogy meg hasznalhatok is. Fogd fel a hianyt a visszateres oromenek kotelezo elozongejekent.
[előzmény: (2512) m3conax, 2016-03-16 21:21:09]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


m3conax



Tagság: 2006-02-11 19:18:44
Tagszám: #26908
Hozzászólások: 816
2512. Elküldve: 2016-03-16 21:21:09,

Szakemberek segítsenek!

[4954.]

Igen jártam a vaterán, 10500ért van
laptop kliens.
Csakhát a küszöb...





Amiko-8250 Illusionsat m3 Bozsér 1.1 AsusOplay alcor 2650
[válaszok erre: #2513] [előzmény: (2511) Zolien, 2016-03-16 21:17:28]
Törzstag
m3conax adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
2511. Elküldve: 2016-03-16 21:17:28,

Szakemberek segítsenek!

[4955.]

Latni 10-13 ezerert HP vekonyklienst, ha esetleg megragadott volna ez a vilag. Alaplapra tippelnek, de annyit meg megtehetsz, hogy masik memoriaval kiprobalod.
[válaszok erre: #2512] [előzmény: (2507) m3conax, 2016-03-16 20:52:14]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


m3conax



Tagság: 2006-02-11 19:18:44
Tagszám: #26908
Hozzászólások: 816
2510. Elküldve: 2016-03-16 21:11:53,

Szakemberek segítsenek!

[4956.]

Oké , de jól esett kisírni magam icon53.gif

HP Thin Client: T5730


Valakinek megint kontakthibás
az enter...







Amiko-8250 Illusionsat m3 Bozsér 1.1 AsusOplay alcor 2650
[válaszok erre: #2514] [előzmény: (2508) zoltan46, 2016-03-16 21:01:26]
Törzstag
m3conax adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Merlot



Tagság: 2002-04-11 00:00:00
Tagszám: #26
Hozzászólások: 13911
2509. Elküldve: 2016-03-16 21:02:31,

Szakemberek segítsenek!

[4957.]

Köszönöm minden közreműködőnek!

Minden óhajom így teljesüljön. icon21.gif

GTMEDIA Combo, Octagon SX 87, U2C B6 Full HD | DrHD D15 | Amiko Mini HD I IllusionSat M3-M5-Max2HD | Inverto LNB-k | Digipower és DM 3800 motorok | ofszet tükrök 60-180 cm-ig
Kiváló dolgozó
Merlot adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoltan46



Tagság: 2009-05-27 21:54:13
Tagszám: #74537
Hozzászólások: 1064
2508. Elküldve: 2016-03-16 21:01:26,

Szakemberek segítsenek!

[4958.]

Mindenkinek azt mondom egy tipus ? Model : mindig többet ér mint a sok süket szöveg.Tehát ha egy tipust irtál volna lehet a vállaszt is meg kaptad volna mit kell tenned. Várom a tipusát a készüléknek
Üdvözlettel
[válaszok erre: #2510] [előzmény: (2507) m3conax, 2016-03-16 20:52:14]
Kiváló dolgozó
zoltan46 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


m3conax



Tagság: 2006-02-11 19:18:44
Tagszám: #26908
Hozzászólások: 816
2507. Elküldve: 2016-03-16 20:52:14,

Szakemberek segítsenek!

[4959.]

HP vékony kliens a kliens.
Volt egy áramszünet, ezután már nem indult újra.
(1G memo 1G fles ezen egy xp rohangál(t) )
A táp visszajelző led világít,proci melegszik,
egyéb életjel nincs.
Próbáltam usb-ről bútoltatni, sikertelenül.

Időképre töltök(töltöttem) vele adatokat.
Fizetésig küszöbrágás van, ezért ha valakinek van valami
ötlete megköszönöm. + 1 istenfizessemeg is jár.






Amiko-8250 Illusionsat m3 Bozsér 1.1 AsusOplay alcor 2650
[válaszok erre: #2508 #2511]
Törzstag
m3conax adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Chuang



Tagság: 2013-03-16 13:12:28
Tagszám: #127426
Hozzászólások: 1483
2506. Elküldve: 2016-03-16 19:25:03,

Szakemberek segítsenek!

[4960.]

hát arra már nem vállalkozok
mert ki vágnának innen
[előzmény: (2505) bojsza, 2016-03-16 19:22:54]
Kiváló dolgozó
Chuang adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bojsza



Tagság: 2009-06-14 22:18:15
Tagszám: #75364
Hozzászólások: 5737
2505. Elküldve: 2016-03-16 19:22:54,

Szakemberek segítsenek!

[4961.]

Én mindig a 100 hsz./oldal beállítást használom, most akkor mennyi ugrálóköteles emberkét kellene még betennem? icon42.gif

Nincs egyszerűbb dolog a világon, mint egy megoldott probléma. / Blaise Pascal /
[válaszok erre: #2506] [előzmény: (2503) Chuang, 2016-03-16 19:14:50]
Kiváló dolgozó
bojsza adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6951
2504. Elküldve: 2016-03-16 19:16:21,

Szakemberek segítsenek!

[4962.]

"motorteljesítmény közel állandó"
Ha ez igaz lenne, akkor mindkét esetben azonos sebességgel forgatna a motor. Bizonyára Te is tudod hogy V polárnál lassabban forgat. Alacsonyabb feszültség, kisebb áram, kisebb fordulat= kisebb motorteljesítmény.
[előzmény: (2496) stubyte, 2016-03-16 18:08:12]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Chuang



Tagság: 2013-03-16 13:12:28
Tagszám: #127426
Hozzászólások: 1483
2503. Elküldve: 2016-03-16 19:14:50,

Szakemberek segítsenek!

[4963.]

3
icon42.gif icon42.gif icon42.gif

és bocsi
[válaszok erre: #2505] [előzmény: (2502) Chuang, 2016-03-16 19:14:26]
Kiváló dolgozó
Chuang adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Chuang



Tagság: 2013-03-16 13:12:28
Tagszám: #127426
Hozzászólások: 1483
2502. Elküldve: 2016-03-16 19:14:26,

Szakemberek segítsenek!

[4964.]

2
icon42.gif icon42.gif
[válaszok erre: #2503] [előzmény: (2501) Chuang, 2016-03-16 19:14:08]
Kiváló dolgozó
Chuang adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Chuang



Tagság: 2013-03-16 13:12:28
Tagszám: #127426
Hozzászólások: 1483
2501. Elküldve: 2016-03-16 19:14:08,

Szakemberek segítsenek!

[4965.]

1

icon42.gif
[válaszok erre: #2502] [előzmény: (2500) Leíratkozott felhasználó, 2016-03-16 19:11:02]
Kiváló dolgozó
Chuang adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
2500. Elküldve: 2016-03-16 19:11:02,

Szakemberek segítsenek!

[4966.]

Akkor már csak vagy három hozzászólás kell és jó lesz 50-es nézetben is icon50.gif
[válaszok erre: #2501] [előzmény: (2499) Barczik L, 2016-03-16 19:09:30]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
2499. Elküldve: 2016-03-16 19:09:30,

Szakemberek segítsenek!

[4967.]

Ki nyomoztátok?!
A 2458 hsz-ben már megírtam. icon53.gif icon50.gif

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[válaszok erre: #2500] [előzmény: (2498) bojsza, 2016-03-16 18:48:01]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


bojsza



Tagság: 2009-06-14 22:18:15
Tagszám: #75364
Hozzászólások: 5737
2498. Elküldve: 2016-03-16 18:48:01,

Szakemberek segítsenek!

[4968.]

Most a 44 is jó, a 45-nél már nyúlik.
E hsz. után már mennie kell a 45hsz/oldalnak is. icon2.gif

A 2453. hsz-t kellene megszerkeszteni az miatt van a csúszás.

Nincs egyszerűbb dolog a világon, mint egy megoldott probléma. / Blaise Pascal /
[válaszok erre: #2499] [előzmény: (2497) huni66, 2016-03-16 18:38:05]
Kiváló dolgozó
bojsza adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
2497. Elküldve: 2016-03-16 18:38:05,

Szakemberek segítsenek!

[4969.]

Igazad van.Nálam mindig is 25 - re volt állítva. icon2.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #2498] [előzmény: (2495) Leíratkozott felhasználó, 2016-03-16 17:55:19]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
2496. Elküldve: 2016-03-16 18:08:12,

Szakemberek segítsenek!

[4970.]

Fordítva kell lennie, és nagyobbak az áramfelvételi differenciák, mivel a motorteljesítmény közel állandó
pl.: V: 13 V x 300 mA
H: 18 V x ~ 216 mA


STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #2504] [előzmény: (2493) ITI, 2016-03-16 17:29:32]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
2495. Elküldve: 2016-03-16 17:55:19,

Szakemberek segítsenek!

[4971.]

Ha csak 25 hozzászólást vagy kevesebbet látsz alapból akkor igen, egyébként meg még írni kell még pár hozzászólást, mert nálam 50-re van állítva icon25.gif
[válaszok erre: #2497] [előzmény: (2492) huni66, 2016-03-16 15:29:33]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


mcfly82



Tagság: 2011-08-28 10:56:29
Tagszám: #94957
Hozzászólások: 759
2494. Elküldve: 2016-03-16 17:48:00,

Szakemberek segítsenek!

[4972.]

Okés, így már tiszta sor! Köszönöm! icon32.gif

Inverto Black Ultra Single + Optibox DM-3800 @ 90 acél || Orton LSP-02G @ 90 acél || Triax TSI-006 @ piros pont || ZGEMMA H7C || Digikábel
[előzmény: (2493) ITI, 2016-03-16 17:29:32]
Törzstag
mcfly82 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6951
2493. Elküldve: 2016-03-16 17:29:32,

Szakemberek segítsenek!

[4973.]

Megtaláltam egy korábbi válaszomat, ott is ugyanez volt a téma:
DM 3800-as forgató nyugalmi áramfelvétele 110mA, forgatás közben H polárnál 260-280 mA, V polárnál 240-260 mA.
Akkor ezeket az áramfelvételeket mértem, természetesen fej nélkül.
Se a fej, se a motor nem megy tönkre ha alacsonyabb feszültséget kap. Amiket olvastál a fej tönkremeneteléről, azt egészen biztosan más okozta.
[válaszok erre: #2494 #2496] [előzmény: (2490) mcfly82, 2016-03-16 14:56:57]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
2492. Elküldve: 2016-03-16 15:29:33,

Szakemberek segítsenek!

[4974.]

Meg is oldottad.... icon21.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #2495] [előzmény: (2491) Merlot, 2016-03-16 15:27:49]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Merlot



Tagság: 2002-04-11 00:00:00
Tagszám: #26
Hozzászólások: 13911
2491. Elküldve: 2016-03-16 15:27:49,

Szakemberek segítsenek!

[4975.]

Mikor szűnik már meg ennek a topiknak az abnormális szélessége???

Esetleg moderátor beavatkozna?

GTMEDIA Combo, Octagon SX 87, U2C B6 Full HD | DrHD D15 | Amiko Mini HD I IllusionSat M3-M5-Max2HD | Inverto LNB-k | Digipower és DM 3800 motorok | ofszet tükrök 60-180 cm-ig
[válaszok erre: #2492]
Kiváló dolgozó
Merlot adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

Szakemberek segítsenek!

(üzenet: 7455, Sat)
 
    / 299 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010724067687988 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail