Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (81/42
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

addam



Tagság: 2004-02-26 07:59:11
Tagszám: #9030
Hozzászólások: 552
14655. Elküldve: 2009-06-26 17:24:25,

OFF TOPIC

[53751.]

1.:Ez már több mint kétéves hír.

2.:A Pilóta kekszet azóta is Magyarországon gyártják, igaz nem Győrben, hanem Székesfehérváron.

3.:Már régen nem a Danone a tulajonosa a Győri Keksz kft.-nek.



[válaszok erre: #14656] [előzmény: (14654) sztar1, 2009-06-26 16:35:16]
Törzstag
addam adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
14654. Elküldve: 2009-06-26 16:35:16,

OFF TOPIC

[53752.]

Leállt hazánkban a Pilóta-keksz gyártás. Ezek az utolsó Albert és Pilóta-kekszek, továbbá vaníliás karikák, amelyek a győri üzem gyártósorain készülnek. Szombaton a délutános műszak távozásával Győrben megszűnik a patinás, kontinens szerte jól ismert termékek előállítása. Közel száz dolgozó kénytelen új munkát keresni. Csak az a 40 ember marad, aki a Negro-gyártósoron dolgozik majd, de azt nem tudni, meddig. A csoportos leépítés miatt kitelepült a helyszínre a munkaügyi központ, amely a többségében 50 év körüli dolgozóknak próbál most segíteni az állásszerzésben.

A Danone nevű multi a közeljövőben be akarja zárni a Győri Keksz gyárat, így egy sor jól menő magyar terméktől szabadítaná meg a piacot. Ez persze nem az első eset: a francia gyártó azért vette meg a Győrit, hogy mielőbb kivonja a forgalomból. Ezt 2001-ben a daNOne elnevezésű civil bojkott akadályozta meg, egyszerűen azzal, hogy nem vettünk danone terméket valamivel több, mint két hónapig. Nem állt mögötte semmilyen párt, semmilyen nagybefolyású szervezet, ezt mi csináltuk, közönséges emberek, akiknek volt egy csöpp eszük. Akkor sikerrel jártunk. Nem szervezett minket senki, mi szerveztük egymást.

Tisztelettel megkérek mindenkit, hogy NE VEGYEN DANONE TERMÉKET! Ha valaki azt hinné, ez őt nem érinti, az egyszercsak végignézheti, hogyan teszik majd tönkre a Sopronit, a Szofit, a Bocicsokit, a Tokaji aszút, és még sorolhatnám. A Danone joghurtokból, ásványvízből meg tejtermékekből él, amit mi veszünk meg, semmi másból.. Ha nem tudja őket eladni, belepusztul.

Barátaim! Sokan vagyunk, csak tőlünk függ, hogy engedjük-e, hogy ezt tegyék. Müller Gyula Sláger Rádió Zrt. 1011 Budapest, Fő u. 14-18. Tel.: 06-1-888-3030 Fax.: 06-1-888-3099



DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #14655 #14659] [előzmény: (14653) sztar1, 2009-06-26 15:22:31]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11352
14653. Elküldve: 2009-06-26 15:22:31,

OFF TOPIC

[53753.]

na ja.most 3 napig ez lesz a slager a zenetv-ken! szinte az összes csak ezt jatsza,a radiokrol nemis beszelve!

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #14654] [előzmény: (14642) KWP, 2009-06-26 08:47:13]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mlaszlo



Tagság: 2006-01-04 12:35:45
Tagszám: #25351
Hozzászólások: 15235
14652. Elküldve: 2009-06-26 12:30:37,

OFF TOPIC

[53754.]

Műholdas szolgáltatóknál és a műholdas csatornáknál lehet, hogy megint kiesésre lehet számítani. Elég csúnya felhők közelednek Budapest felé:
http://www.idokep.hu/?oldal=live
http://www.idokep.hu/?oldal=felhokep
Kiváló dolgozó
mlaszlo adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


madacsavo



Tagság: 2007-04-02 22:03:10
Tagszám: #43520
Hozzászólások: 741
14651. Elküldve: 2009-06-26 10:34:54,

OFF TOPIC

[53755.]

wááá ahh csak úgy fejbevágott ez az uj skin! icon29.gif
[előzmény: (14650) vizes, 2009-06-26 10:33:27]
Törzstag
madacsavo adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vizes



Tagság: 2006-05-31 16:56:41
Tagszám: #31164
Hozzászólások: 3617
14650. Elküldve: 2009-06-26 10:33:27,

OFF TOPIC

[53756.]

hahóóóóóóóóó
kérem vissza a kék skint
[válaszok erre: #14651]
Kiváló dolgozó
vizes adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szandricska



Tagság: 2009-05-12 18:02:57
Tagszám: #73938
Hozzászólások: 1175
14649. Elküldve: 2009-06-26 09:16:29,

OFF TOPIC

[53757.]

Szia!

Először azt hittem, hogy elromlott, vagy önállósodott a gépem, de már látom, hogy szerencsére nem lett rosszabb!
És ez jó - manapság.

icon50.gif icon61.gif icon61.gif

Üdv. Jó vételt! Élvezetes müholdazást!
Dreambox 7020 > Illu M3/C3 > Albrecht DR-315 +> Grundig G3 > antennákkal: 0.8/1.0°W - 28.2/28.5°E(8/1 Patek)
[előzmény: (14648) öCSIszan, 2009-06-26 09:13:23]
Kiváló dolgozó
szandricska adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


öCSIszan



Tagság: 2006-12-07 22:14:12
Tagszám: #38276
Hozzászólások: 3062
14648. Elküldve: 2009-06-26 09:13:23,

OFF TOPIC

[53758.]

esetleg még az Ifor zöld-sárga kombinációt lehetett volna kipróbálni.

De a többi oldalakon lehet színt cserélni ,itt viszont nem.
[válaszok erre: #14649] [előzmény: (14647) szandricska, 2009-06-26 09:08:25]
Kiváló dolgozó
öCSIszan adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szandricska



Tagság: 2009-05-12 18:02:57
Tagszám: #73938
Hozzászólások: 1175
14647. Elküldve: 2009-06-26 09:08:25,

OFF TOPIC

[53759.]

Eszem ágában sincs, a kérdés komoly.

icon50.gif

Bárki megválaszolhatja, köszönettel veszem.

Üdv. Jó vételt! Élvezetes müholdazást!
Dreambox 7020 > Illu M3/C3 > Albrecht DR-315 +> Grundig G3 > antennákkal: 0.8/1.0°W - 28.2/28.5°E(8/1 Patek)
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-06-26 09:13:40]
[válaszok erre: #14648] [előzmény: (14645) himi, 2009-06-26 09:06:22]
Kiváló dolgozó
szandricska adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
14646. Elküldve: 2009-06-26 09:08:05,

OFF TOPIC

[53760.]

Az is lehet, de ilyenkor reggel kevesebben vannak itt, mint délután és ilyenkor gyorsabb a fórum icon33.gif
[előzmény: (14644) himi, 2009-06-26 09:02:51]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
14645. Elküldve: 2009-06-26 09:06:22,

OFF TOPIC

[53761.]

Most engem kostólgatsz?

Ne ragadj ki részeket a hszből ha kíváncsi vagy valamire keress meg majd válasszolok!

Egyébbként elég sokunknak van legalább 2 szolgáltatónál előfizetésünk. Nem mindenki tart azért okos boxot hogy full ingyen nézze a Digit.

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[válaszok erre: #14647] [előzmény: (14638) szandricska, 2009-06-26 08:28:40]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
14644. Elküldve: 2009-06-26 09:02:51,

OFF TOPIC

[53762.]

Nem erre gondoltam de ha így nézzük ha zöld a lámpa te is gyorsítasz az autóval!

Arra gondoltam hogy a séma váltáskor egy kicsit rendba kapták az oldalt.

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[válaszok erre: #14646] [előzmény: (14637) Leíratkozott felhasználó, 2009-06-26 08:08:03]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
14643. Elküldve: 2009-06-26 08:49:28,

OFF TOPIC

[53763.]

Hihetelen. Béke poraira icon26.gif
[előzmény: (14642) KWP, 2009-06-26 08:47:13]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7360
14642. Elküldve: 2009-06-26 08:47:13,

OFF TOPIC

[53764.]

Ejnye...

Michael Jackson meghalt icon27.gif

http://index.hu/kultur/zene/2009/06/25/elhunyt_michael_jackson/
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-06-26 08:53:37]
[válaszok erre: #14643 #14653]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szandricska



Tagság: 2009-05-12 18:02:57
Tagszám: #73938
Hozzászólások: 1175
14641. Elküldve: 2009-06-26 08:37:53,

OFF TOPIC

[53765.]

Jól kikaptatok tegnap!

Miért nem figyelnek a földijeid? 90 percig tart a meccs!
De nem volt rossz a csapat.

icon50.gif icon61.gif icon61.gif

Üdv. Jó vételt! Élvezetes müholdazást!
Dreambox 7020 > Illu M3/C3 > Albrecht DR-315 +> Grundig G3 > antennákkal: 0.8/1.0°W - 28.2/28.5°E(8/1 Patek)
[előzmény: (14639) sanca2, 2009-06-26 08:32:07]
Kiváló dolgozó
szandricska adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
14640. Elküldve: 2009-06-26 08:36:39,

OFF TOPIC

[53766.]

Ja ja icon33.gif
[előzmény: (14639) sanca2, 2009-06-26 08:32:07]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
14639. Elküldve: 2009-06-26 08:32:07,

OFF TOPIC

[53767.]

De, a zöld szin gyorsít icon21.gif icon21.gif

most még alusznak és kevesen vannak a fórumon icon28.gif

majd ha a digi vált este akkor belassúl icon25.gif
[válaszok erre: #14640 #14641] [előzmény: (14637) Leíratkozott felhasználó, 2009-06-26 08:08:03]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szandricska



Tagság: 2009-05-12 18:02:57
Tagszám: #73938
Hozzászólások: 1175
14638. Elküldve: 2009-06-26 08:28:40,

OFF TOPIC

[53768.]

Két kérdés: "megélhetési ingyen TV nézésre" - mit jelent?
"van mindhárom szolgáltatónál előfizetésem. " - mi az értelme?

Már többször is volt itt olvasható.

icon5.gif icon77.gif icon50.gif

Üdv. Jó vételt! Élvezetes müholdazást!
Dreambox 7020 > Illu M3/C3 > Albrecht DR-315 +> Grundig G3 > antennákkal: 0.8/1.0°W - 28.2/28.5°E(8/1 Patek)
[válaszok erre: #14645]
Kiváló dolgozó
szandricska adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
14637. Elküldve: 2009-06-26 08:08:03,

OFF TOPIC

[53769.]

Nehogy már attól legyen gyorsabb az oldal, mert nem kék a háttér, hanem zöld. Ilyen nincs
[válaszok erre: #14639 #14644] [előzmény: (14636) himi, 2009-06-26 08:03:25]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
14636. Elküldve: 2009-06-26 08:03:25,

OFF TOPIC

[53770.]

Szerintem is kellemesebb mint a kék. Nem szép de kellemesebb. Sőt talán gyorsabb az oldal.

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[válaszok erre: #14637] [előzmény: (14634) Leíratkozott felhasználó, 2009-06-26 07:40:49]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gyurkabá



Tagság: 2007-10-14 11:06:36
Tagszám: #50312
Hozzászólások: 780
14635. Elküldve: 2009-06-26 07:55:32,

OFF TOPIC

[53771.]

Szerintem nagyon kellemes a szemnek. icon18.gif






Gyurkabá
[előzmény: (14634) Leíratkozott felhasználó, 2009-06-26 07:40:49]
Törzstag
gyurkabá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
14634. Elküldve: 2009-06-26 07:40:49,

OFF TOPIC

[53772.]

Nektek tetszik ez a fos zöld szín? Vagy csak az én szemem rossz?
[válaszok erre: #14635 #14636]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


tapa01



Tagság: 2008-03-01 19:35:40
Tagszám: #56507
Hozzászólások: 1008
14633. Elküldve: 2009-06-26 05:20:54,

OFF TOPIC

[53773.]

http://nol.hu/kult/meghalt_michael_jackson
[előzmény: (14632) pirobi, 2009-06-26 05:13:38]
Kiváló dolgozó
tapa01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pirobi



Tagság: 2005-06-05 14:31:24
Tagszám: #19450
Hozzászólások: 2847
14632. Elküldve: 2009-06-26 05:13:38,

OFF TOPIC

[53774.]

JACKSON SZÍVROHAMBAN MEGHALT

http://news.sky.com/skynews/Sky-Live-TV
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-06-26 05:18:46]
[válaszok erre: #14633]
Kiváló dolgozó
pirobi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lorenzen



Tagság: 2005-07-12 15:17:01
Tagszám: #20376
Hozzászólások: 2488
14631. Elküldve: 2009-06-26 00:17:42,

OFF TOPIC

[53775.]

"Lehetséges, hogy a windows xp tűzfal lassítja le nagyon a gépet?"

Csak akkor ha folyamatos támadás alatt áll. Ha kikapcsolod, és nincs előtte router, akkor másodpercek alatt megdrótoznak..
[előzmény: (14630) radioman, 2009-06-25 23:11:28]
Kiváló dolgozó
lorenzen adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.012021064758301 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail