OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
14605. Elküldve: 2009-06-21 12:07:53, OFF TOPIC
|
[53801.] |
SS2 topicban kérdezz utána,
mert nekem SkyStarHD-m van, csak abban tudnék segíteni
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | |
[előzmény: (14604) zoro67, 2009-06-21 12:05:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
14604. Elküldve: 2009-06-21 12:05:17, OFF TOPIC
|
[53802.] |
köszi nemtudom mien drivert kellene először telepítenem sajna cd nincs a netről szedegettem le dolgokat de úgy néz ki nem jókat
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | | [válaszok erre: #14605 #14609] |
[előzmény: (14603) @malacka@, 2009-06-21 12:01:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
14603. Elküldve: 2009-06-21 12:01:45, OFF TOPIC
|
[53803.] |
Az eszközt és az eszközmeghajtók korábban kell telepíteni, mint az egyéb szoftvereket.
csak ennyit ír
eszköz rendben?
driver ?
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #14604] |
[előzmény: (14602) zoro67, 2009-06-21 11:56:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
14602. Elküldve: 2009-06-21 11:56:07, OFF TOPIC
|
[53804.] |
Üdv
Szeretnék telepíteni 1 ss2 tipusú mpeg2-es sat kártyát de nem megy ez az üzenet jelenik meg mit tegyek?
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | | [válaszok erre: #14603] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
14601. Elküldve: 2009-06-20 20:31:23, OFF TOPIC
|
[53805.] |
sziasztok,mostanában a gépem ..win xp home-val leállitáskor csc. exe inicializálás hibával áll le..mi lehet a hiba?
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fifi65

Tagság: 2007-12-01 07:12:52 Tagszám: #52371 Hozzászólások: 898 |
14600. Elküldve: 2009-06-20 11:13:48, OFF TOPIC
|
[53806.] |
dbox2,adb-5800s ,alien2,--mindig extra, Direct+
|
| | |
[előzmény: (14597) kex2, 2009-06-20 09:46:07] |
|
Törzstag
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
14599. Elküldve: 2009-06-20 11:13:37, OFF TOPIC
|
[53807.] |
En felajanlok egy cinemastore es egy majomparade accountot. Akinek kell.
|
| | |
[előzmény: (14598) tranceworld, 2009-06-20 11:10:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tranceworld

Tagság: 2008-08-23 12:29:48 Tagszám: #62828 Hozzászólások: 2452 |
14598. Elküldve: 2009-06-20 11:10:16, OFF TOPIC
|
[53808.] |
Üdv, akinek van valamifele magyar jo torrent oldala meghívója akkor hívjon meg engemis, igazábol ncore ra gondoltam. vagy ehez hasonlora. aki segít. annak elöre is köszönöm
csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
|
| | | [válaszok erre: #14599 #14616] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kex2

Tagság: 2007-11-17 18:32:55 Tagszám: #51780 Hozzászólások: 2947 |
14597. Elküldve: 2009-06-20 09:46:07, OFF TOPIC
|
[53809.] |
_A tökéletes nő az alábbi mondatokat használja, és persze komolyan is
gondolja őket:_
1. Drágám, biztos vagy benne, hogy *eleget ittál*?
2. Ez egy nagyszerű *szellentés* volt! Megismételnéd?
3. Elhatároztam, hogy a házban ezentúl *nem hordok ruhát*.
4. Kimegyek, gyorsan *lefestem* a kerítést.
5. Neked most épp nem a fiúkkal kellene lenned a *kocsmában*?
6. Olyan *szexi *vagy, amikor leiszod magad!
7. Semmi baj, megértem, édesem. *Jövőre is lesz szülinapom*. Most
nyugodtan menj ki a fiúkkal a meccsre!
8. Úgy unatkozom. *Szexeljünk*!
9. Figyelj, arra gondoltam, eleget keresek, miért nem hagyod abba a
munkát és maradsz itthon?
10. Szívem, a csinos szomszéd csajszi megint *meztelenül napozik*.
Gyere, nézd meg!
11. Nem, nem. Csak azért megyek ma az autóval, hogy *kicseréltessem
neked az olajat.
*
12. Figyelj, nézzünk ma egy *jó kis pornót*, bontsunk ki egy üveg sör,
és hívjuk át a barátnőmet egy hármashoz!
13. Kicsim, *felejtsd el a Valentin-napot*, vegyél magadnak inkább egy
focibérletet.
14. Beiratkoztam *jógaórára*, hogy a combomat könnyebben a fejem mögé
tudjam tenni.
15. Tudom, hogy ma már csináltuk, de *csináljuk még egyszer*!
Kedves férfi ismerőseim üzenik, ha a fenti listát olvassa az a nő, aki
úgy érzi, akár csak néhány pontnak is megfelel, a megadott e-mail
címen jelentkezzen.
|
| | | [válaszok erre: #14600] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
14596. Elküldve: 2009-06-19 20:37:16, OFF TOPIC
|
[53810.] |
[flash=450,378,http://myvi.ru/ru/flash/player/o9b-90QtsyGApG7_v4TnCtB1b5byZ0j5uURbUVPJsKEY1]
http://myvi.ru/ru/videodetail.aspx?video=o9b-90QtsyGApG7_v4TnCtCCjMNW-9Qnqu_F96jOKAYxnC9gABhYIOBSllw7r5e0Eux6p5lTY1LfyEGJe94b3r5p13mn-I6ib6tMTBz7EsJ01
azert ezt mar az oroszok is lattak.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
14595. Elküldve: 2009-06-19 19:42:25, OFF TOPIC
|
[53811.] |
keress rá isohunton erre:
Home.2009.BluRay.720p.x264.DTS.HDBRiSe
ha magyarul kell fenn van a first torrenten, én leszedtem a magyar hangot a 1st-ről és beleraktam az isohuntos mkv-be.
|
| | |
[előzmény: (14587) zoro67, 2009-06-19 16:57:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stuti3

Tagság: 2006-11-05 01:26:21 Tagszám: #36759 Hozzászólások: 321 |
14594. Elküldve: 2009-06-19 19:39:17, OFF TOPIC
|
[53812.] |
Bizonyára igazad van, de ha még egy picivel többet segítenél, hogy azt hogyan tegyem. Innen nézem http://tv.On-line.info erre csak rákattintok és kiválasztom a csatit.
Köszi!
stuti3
|
| | |
[előzmény: (14593) amdrulez, 2009-06-19 19:28:16] |
|
Törzstag
|
|
 amdrulez

Tagság: 2005-03-29 16:10:53 Tagszám: #17223 Hozzászólások: 1345 |
14593. Elküldve: 2009-06-19 19:28:16, OFF TOPIC
|
[53813.] |
Hi!
Változtasd meg kódeket, vagy renderer-t!
|
| | | [válaszok erre: #14594] |
[előzmény: (14591) stuti3, 2009-06-19 19:17:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
14592. Elküldve: 2009-06-19 19:27:32, OFF TOPIC
|
[53814.] |
köszi ezt kerestem
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | |
[előzmény: (14589) amdrulez, 2009-06-19 19:10:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stuti3

Tagság: 2006-11-05 01:26:21 Tagszám: #36759 Hozzászólások: 321 |
14591. Elküldve: 2009-06-19 19:17:01, OFF TOPIC
|
[53815.] |
Az NRJ Hits-et szeretném nézni interneten, be is jön, de inverz színekben. Ugyanonnan az ATV színhelyesen látható. ATI HD2600 karim van. Megnéztem 1 őslény PC-n, tök jól jön az NRJ (integrált VGA kártya). Különös probléma. Kérek segítséget.
stuti3
|
| | | [válaszok erre: #14593] |
|
|
Törzstag
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
14590. Elküldve: 2009-06-19 19:13:13, OFF TOPIC
|
[53816.] |
udv adot egy pc ket vinyo menne ra xp es linux melyik az elso vagy ilyenkor mindegy
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 amdrulez

Tagság: 2005-03-29 16:10:53 Tagszám: #17223 Hozzászólások: 1345 |
14589. Elküldve: 2009-06-19 19:10:59, OFF TOPIC
|
[53817.] |
Szia!
Trailerek
|
| | | [válaszok erre: #14592] |
[előzmény: (14587) zoro67, 2009-06-19 16:57:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat_nobody

Tagság: 2005-04-11 11:02:19 Tagszám: #17666 Hozzászólások: 2636 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
14587. Elküldve: 2009-06-19 16:57:46, OFF TOPIC
|
[53819.] |
Nem tudtok valami jó kis Hd-teszt anyagot?
valami kisfilm pl -tájakról
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | | [válaszok erre: #14589 #14595] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
14586. Elküldve: 2009-06-19 16:38:19, OFF TOPIC
|
[53820.] |
Az oke, hogy folyo, csak nem tudtam hol irtam. De Ctrl+F segitett.
Legjobb vetelt az egesz szatelites kozossegnek!
|
| | |
[előzmény: (14585) fiat1954, 2009-06-19 16:30:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
14585. Elküldve: 2009-06-19 16:30:56, OFF TOPIC
|
[53821.] |
én a SZAMOS-t mint folyót ismerem...lám lám
|
| | | [válaszok erre: #14586] |
[előzmény: (14582) Zolien, 2009-06-19 14:18:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7019 |
14584. Elküldve: 2009-06-19 16:00:29, OFF TOPIC
|
[53822.] |
hi
olyan bajom lenne hogy netbookra szeretnék xp-t rakni
cd/dvd olvasó nincs benne
viszont van kártyaolvasó hálókártya és usb.
kérdezném hogy mi a módja ilyan esetben az xp telepítésének.
(usb-cd rom ról is tud boot-olni de ilyenem sajna nincs)
|
| | | [válaszok erre: #14588] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kovacska01

Tagság: 2007-12-01 10:36:49 Tagszám: #52381 Hozzászólások: 624 |
|
Törzstag
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
14582. Elküldve: 2009-06-19 14:18:36, OFF TOPIC
|
[53824.] |
Ostorozom magamat: nem morses, hanem morzes. Nagyon gaz.
Hey, fiat, mi kivan caps lockot? Ezt nem ertem:)
Foobart hasznalom en, az tudja. Celhardver (szoftver)!
Viszlat!
|
| | | [válaszok erre: #14583 #14585] |
[előzmény: (14581) fiat1954, 2009-06-18 19:13:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
14581. Elküldve: 2009-06-18 19:13:01, OFF TOPIC
|
[53825.] |
ja és még valami..bár inkább a kérdés után: a VLC miért nem tudja az OGG VORBIS-t..legalább is az ujabb verzió?..ezidáig gyönyörűen ment a netről a JAZZRÁDIÓ..win..s ujratelepités +uj VLC és már nem tudok semmit innen hallgatni..ja és jót röhögtem Zolien nyitó szaván..szamos..hááááát ezért már érdemes lenne a caps loc-ot bekapcsolni...persze a lustaság vitte az emberiséget előre
|
| | | [válaszok erre: #14582] |
[előzmény: (14580) fiat1954, 2009-06-18 18:26:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|