Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (104/43
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

blikkk



Tagság: 2007-02-16 05:18:50
Tagszám: #41612
Hozzászólások: 1086
14530. Elküldve: 2009-06-10 20:35:32,

OFF TOPIC

[53876.]

Fogsz egy kisméretű, kisfogyasztású p1 alaplapot, feltolod rá a win2000 servert, az összes energiatakarékos cuccot bekapcsolod, teszel bele egy hálókártyát, és megengeded hogy más is használja azt a netet. Én két évig így osztottam a vodás netet itthon. Nem kell rá monitor billentyű, semmi, még videokártya se. A ctrl-alt-del nem kell megnyomni, bejelentkezni se kell, ezek előtt már elkezdi osztani a netet.

Bíró úr, esküszöm, véletlen jött be a hbo.
https://www.esp8266.org
[válaszok erre: #14531] [előzmény: (14524) fiat1954, 2009-06-09 17:35:01]
Kiváló dolgozó
blikkk adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vizes



Tagság: 2006-05-31 16:56:41
Tagszám: #31164
Hozzászólások: 3617
14529. Elküldve: 2009-06-10 20:17:46,

OFF TOPIC

[53877.]

na ez nem ok így
szivárvány lett volna
de túl nagy

http://imajr.com/P6100284-1463459
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-06-10 20:33:06]
Kiváló dolgozó
vizes adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szandricska



Tagság: 2009-05-12 18:02:57
Tagszám: #73938
Hozzászólások: 1175
14528. Elküldve: 2009-06-10 10:32:08,

OFF TOPIC

[53878.]

icon2.gif icon53.gif icon53.gif icon53.gif icon61.gif icon61.gif

Üdv. Jó vételt! Élvezetes müholdazást!
Dreambox 7020 > Illu M3/C3 > Albrecht DR-315 +> Grundig G3 > antennákkal: 0.8/1.0°W - 28.2/28.5°E(8/1 Patek)
[előzmény: (14526) kex2, 2009-06-10 10:27:17]
Kiváló dolgozó
szandricska adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


józsi77



Tagság: 2008-08-27 22:46:01
Tagszám: #63007
Hozzászólások: 589
14527. Elküldve: 2009-06-10 10:31:33,

OFF TOPIC

[53879.]

most néztem nálam dolgozik

Dreambox 500HD--Dreambox 7000s--Kopernikus Dcip--Dragon module 3.oo+Dragon loader card--Diablo Cam 2.3--Diablo Cam2--Cas3--Infinty USB Phoenix--Super Jack--Humax Digi+II x 2
[előzmény: (14525) Suede, 2009-06-09 20:14:14]
Törzstag
józsi77 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kex2



Tagság: 2007-11-17 18:32:55
Tagszám: #51780
Hozzászólások: 2947
14526. Elküldve: 2009-06-10 10:27:17,

OFF TOPIC

[53880.]

Minden rendben
Székely bácsika Pestre utazik a rokonokhoz látogatóba és a fiára bízza a gazdaságot arra az időre, amíg távol lesz.
Ahogy visszatér, a fia már várja a lovaskocsival a vasútállomáson. Elindulnak haza és beszélgetni kezdenek.
Azt mondja az öreg:
-Minden rendben volt, fiam?
-Igen apám.
-Semmi baj nem történt?
-Semmi apám.
Az öreget nem hagyja nyugodni a dolog, és tovább faggatózik:
-De tényleg semmi baj sem történt?
-Hát... Eltört a villa nyele.
-Eltört a villa nyele? Hogyan tört el a villa nyele?
-Hát, mikor vittem a kutyát elásni...
-Miért, megdöglött a kutya?
-Igen.
-Hogy történt?
-Letaposták a lovak és a tehenek...
-Letaposták? Hogy-hogy letaposták?
-Megriadtak amikor kigyulladt az istálló.
-Kigyulladt az istálló !? Mitől gyulladt volna ki az istálló !?
-Hát apám, átfújta a szél a zsarátnokot a nagyházról...
-Hát az is leégett!?
-Igen, de a macska a hibás.
-Már hogy lenne a macska a hibás?
-Felborította a gyertyákat, amikor ravataloztuk a nagymamát.
-Meghalt a nagymama??! Dehát...
-Akkor ütötte meg a guta, Isten nyugosztalja, amikor édesanyám megszökött a postással...
-Megszökött a postással?! Hát akkor minden rendben van, fiam.
-Hát ezt mondtam én is...
[válaszok erre: #14528]
Kiváló dolgozó
kex2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Suede



Tagság: 2006-11-30 20:21:08
Tagszám: #37944
Hozzászólások: 1242
14525. Elküldve: 2009-06-09 20:14:14,

OFF TOPIC

[53881.]

Nalatok megy a Crosat? Nalam nem akar bejonni.. icon72.gif
[válaszok erre: #14527]
Kiváló dolgozó
Suede adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
14524. Elküldve: 2009-06-09 17:35:01,

OFF TOPIC

[53882.]

sziasztok..tehát tömörebben azt szeretném megtudni: a trécomos mobil stick-et hogyan tudnám a WRTG-L routerrel összehozni..
[válaszok erre: #14530]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


brumi21



Tagság: 2009-03-16 11:25:02
Tagszám: #71841
Hozzászólások: 529
14523. Elküldve: 2009-06-09 17:19:10,

OFF TOPIC

[53883.]

Helló tudnátok segiteni samsung max b-450 hifi aux javitásban ?
Törzstag
brumi21 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mukidsl



Tagság: 2007-03-03 19:56:35
Tagszám: #42390
Hozzászólások: 889
14522. Elküldve: 2009-06-08 20:51:23,

OFF TOPIC

[53884.]

Hali.M2-t lhet vele nézni,az Intelsat 907 spot1-es nyaláb vételéhez már nagyobb és pontosan beállitott tükör kell jo fejjel,én anno 120-as antennával fogtam akadásmentesen,kevés idöjárási tartalékkal az akkor még nézhetö NBA tv-t.A másik probléma hogy BISS-ben (?) kodolt,van-e hozzá kulcs?
[előzmény: (14521) Aftermath, 2009-06-08 20:41:04]
Törzstag
mukidsl adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Aftermath



Tagság: 2005-10-30 22:46:31
Tagszám: #23272
Hozzászólások: 32
14521. Elküldve: 2009-06-08 20:41:04,

OFF TOPIC

[53885.]

helló
tanácsot szeretnék kérni hogy ha vennék egy strong srt8300 ci nevezetű beltérit akkor tudnám e nézni a hotbirdön lévő m2 hd-t, és mivel az mpeg4-et is tudja akkor az intelsat 907-en lévő mpeg4-es csatikat tudnám nézni vele?
mert azt mondták nekem hogy nem.
előre is köszönöm
[válaszok erre: #14522]
Zöldfülű
Aftermath adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
14520. Elküldve: 2009-06-08 14:35:14,

OFF TOPIC

[53886.]

Sziasztok!
Van egy T-mobilos MDA vario készülékem. Ha rádugom a PCre (XP) akkr gereric RNDIS eszközként ismeri fel. Sajnos nem találok hozzá illesztő programot. Valaki esetleg nem tudna adni egy drivert a készülékhez?

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mpman



Tagság: 2008-03-12 20:11:16
Tagszám: #57012
Hozzászólások: 389
14519. Elküldve: 2009-06-08 13:45:29,

OFF TOPIC

[53887.]

Hi!
Szavazzatok ha tetszik a két verébre gegob néven fut "Arra van a kaja??" a címe és a fiam fotózta 13. kép a sorban itt van a szavazó oldal linkje:
http://szavazo.freeblog.hu:80/default.aspx
Köszönöm


mpman
Törzstag
mpman adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szandricska



Tagság: 2009-05-12 18:02:57
Tagszám: #73938
Hozzászólások: 1175
14518. Elküldve: 2009-06-08 13:33:13,

OFF TOPIC

[53888.]

icon2.gif
icon61.gif icon61.gif

Üdv. Jó vételt! Élvezetes müholdazást!
Dreambox 7020 > Illu M3/C3 > Albrecht DR-315 +> Grundig G3 > antennákkal: 0.8/1.0°W - 28.2/28.5°E(8/1 Patek)
[előzmény: (14517) mekukoki, 2009-06-08 13:29:31]
Kiváló dolgozó
szandricska adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mekukoki



Tagság: 2007-12-10 17:22:24
Tagszám: #52761
Hozzászólások: 754
14517. Elküldve: 2009-06-08 13:29:31,

OFF TOPIC

[53889.]

Kösz a segítséget! Megcsináltam, persze fordítva kötöttem be a jobb és bal oldalt , de annyi baj legyen. Majd ha megszakad a forrasztás, akkor kicserélem. Amúgy fura egy kábel volt, ilyet még nem láttam, alig találtam meg az árnyékolást.
Kösz még egyszer!
icon50.gif
[válaszok erre: #14518] [előzmény: (14516) szandricska, 2009-06-08 09:23:52]
Törzstag
mekukoki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szandricska



Tagság: 2009-05-12 18:02:57
Tagszám: #73938
Hozzászólások: 1175
14516. Elküldve: 2009-06-08 09:23:52,

OFF TOPIC

[53890.]

Szia Mek! Kizárt dolog!
Még egy vájtfülű zenész sem tudna különbséget tenni.
(én az aranyozásban inkább a szépséget veszem észre, de ez az én fülem hibája!)
A forrasztás tökéletes kapcsolat.
icon50.gif icon61.gif icon61.gif
Precizen csináld, nehogy véletlen, amikor felcsavarod a burkolatot, össze tudjon érni a forrasztás!
Jó munkát!

Üdv. Jó vételt! Élvezetes müholdazást!
Dreambox 7020 > Illu M3/C3 > Albrecht DR-315 +> Grundig G3 > antennákkal: 0.8/1.0°W - 28.2/28.5°E(8/1 Patek)
[válaszok erre: #14517] [előzmény: (14515) mekukoki, 2009-06-08 08:53:50]
Kiváló dolgozó
szandricska adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mekukoki



Tagság: 2007-12-10 17:22:24
Tagszám: #52761
Hozzászólások: 754
14515. Elküldve: 2009-06-08 08:53:50,

OFF TOPIC

[53891.]

Szandricska! Kösz a választ. És egyébként (én annyira nem értek hozzá) gondolom nem vehető észre a minőség romlása, ha normálisan ráforrasztom az új dugót, ugye? Ez nem olyan, mint a hangfalak kábele.
[válaszok erre: #14516] [előzmény: (14509) szandricska, 2009-06-07 20:28:39]
Törzstag
mekukoki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
14514. Elküldve: 2009-06-08 06:00:57,

OFF TOPIC

[53892.]

sziasztok..itt biztosan van aki tudja: bizonytalan költözködés előtt állok és nem lenne célszerű a vezetékes internetem a mostani cimemre lekötni..na most a másik helyen volt ugyan ..asszem trékomos telefovonal,de ugye az nem örkölhető,de a telefon nem is annyira érdekes,csak a vezetékes net ami ugye a jelenlegi lakásomon van...gondolom ez nem átvihető,akkor maradna a mobil internet...van egy WRTG-L routerem, amibe be lehet csatlakoztatni az USB-s eszközök valamelyikét?..elnézést ha nagyon láma vónék..
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
14513. Elküldve: 2009-06-08 05:47:20,

OFF TOPIC

[53893.]

köszi icon50.gif
[előzmény: (14512) TonySoprano, 2009-06-07 23:42:43]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


TonySoprano



Tagság: 2008-03-20 09:55:10
Tagszám: #57283
Hozzászólások: 1372
14512. Elküldve: 2009-06-07 23:42:43,

OFF TOPIC

[53894.]

Hali
innen: http://files.myopera.com/karaj/language/hu_10_alpha.lng
lehet a magyar nyelvi file-t letölteni.
Ha nem megy akkor jobb gomb és " hivatkozás mentése másként" firefoxnál.



High Quality 771 hetvenegy
[válaszok erre: #14513] [előzmény: (14506) fiat1954, 2009-06-07 17:44:08]
Kiváló dolgozó
TonySoprano adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sat_nobody



Tagság: 2005-04-11 11:02:19
Tagszám: #17666
Hozzászólások: 2636
14511. Elküldve: 2009-06-07 21:04:14,

OFF TOPIC

[53895.]

http://cgi.ebay.co.uk/ws/eBayISAPI.dll?ViewItem&;item=310137690456

vagy:

http://www.ramiris.eu/termekek/28104/Zotac_6200A_512M_Passive_PCI_videokartya.html

Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
[előzmény: (14510) Zolien, 2009-06-07 20:51:12]
Kiváló dolgozó
sat_nobody adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
14510. Elküldve: 2009-06-07 20:51:12,

OFF TOPIC

[53896.]

Emberek! Letezik olyan PCI-os videokartya ami az1024x768 felbontast min. 100Hz-n tudja?

Zolien
[válaszok erre: #14511]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szandricska



Tagság: 2009-05-12 18:02:57
Tagszám: #73938
Hozzászólások: 1175
14509. Elküldve: 2009-06-07 20:28:39,

OFF TOPIC

[53897.]

Szia Mek!

Szerintem: ha a későbbiekben csak igy használod, forrassz rá egy 3.5-es dugaszt. Ha szükséges még a 2.5-es lehetőség is, akkor forraszd párhuzamosan a két fajta dugaszt, mert ugyis csak az egyiket használod egyszerre.
Ez jobb minőség, mintha váltót készitesz.

icon50.gif icon61.gif icon61.gif

Üdv. Jó vételt! Élvezetes müholdazást!
Dreambox 7020 > Illu M3/C3 > Albrecht DR-315 +> Grundig G3 > antennákkal: 0.8/1.0°W - 28.2/28.5°E(8/1 Patek)
[válaszok erre: #14515] [előzmény: (14505) mekukoki, 2009-06-07 10:51:02]
Kiváló dolgozó
szandricska adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
14508. Elküldve: 2009-06-07 18:10:54,

OFF TOPIC

[53898.]

szia csak lestem hogy rossz verziót töltöttem -e le...persze a turbó funkciót ki lehet próbálni
[előzmény: (14507) huni66, 2009-06-07 17:49:11]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
14507. Elküldve: 2009-06-07 17:49:11,

OFF TOPIC

[53899.]

Akkor úgy látom, nem csak nekem nem sikerült magyarrá tenni a 10-est.Csak jön napokon belül a teljes verzió és a magyar változat is. icon50.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #14508] [előzmény: (14506) fiat1954, 2009-06-07 17:44:08]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
14506. Elküldve: 2009-06-07 17:44:08,

OFF TOPIC

[53900.]

sziasztok,mitől lesz az új OPERA magyarul tudó?..valami nyelvi plugin kéne hozzá,
[válaszok erre: #14507 #14512]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.012699127197266 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail