Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499896/6 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (87/26
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

butyiba



Tagság: 2002-10-10 00:00:00
Tagszám: #344
Hozzászólások: 844
14480. Elküldve: 2009-06-05 12:13:30,

OFF TOPIC

[53926.]

Olvass utána mert van mágnes kuplungos verzió is ahol száraz a mérőrész. icon53.gif

Üdv
BütyiBá
VU+ Duo2, DM 8000 HD, VU+ Zero Wavefrontier
[válaszok erre: #14482] [előzmény: (14477) vizes, 2009-06-05 12:07:20]
Törzstag
butyiba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vizes



Tagság: 2006-05-31 16:56:41
Tagszám: #31164
Hozzászólások: 3617
14479. Elküldve: 2009-06-05 12:12:18,

OFF TOPIC

[53927.]

a mostani legújabb mérőkben alapból be van építve 1 visszacsapó szelep akár meg is fordíthatod de nem megy 1 centit se vissza
[válaszok erre: #14481] [előzmény: (14478) kex2, 2009-06-05 12:09:33]
Kiváló dolgozó
vizes adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kex2



Tagság: 2007-11-17 18:32:55
Tagszám: #51780
Hozzászólások: 2947
14478. Elküldve: 2009-06-05 12:09:33,

OFF TOPIC

[53928.]

A rokon meg fodította és vissza felé forog! icon21.gif
[válaszok erre: #14479] [előzmény: (14477) vizes, 2009-06-05 12:07:20]
Kiváló dolgozó
kex2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vizes



Tagság: 2006-05-31 16:56:41
Tagszám: #31164
Hozzászólások: 3617
14477. Elküldve: 2009-06-05 12:07:20,

OFF TOPIC

[53929.]

hi
csak annyi észrevétel az egészhez hogy az összes alkatrész, ami forog a mostani vízórákban, mind műagyag amire nem hat a mágnes a ház réz és a vízet se lehet mágnesezni
[válaszok erre: #14478 #14480] [előzmény: (14476) butyiba, 2009-06-05 11:46:16]
Kiváló dolgozó
vizes adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


butyiba



Tagság: 2002-10-10 00:00:00
Tagszám: #344
Hozzászólások: 844
14476. Elküldve: 2009-06-05 11:46:16,

OFF TOPIC

[53930.]

Hali,

Létezhet ilyen mert a fényképen olyan óra van ahol el van szeparálva a mérő rész és egy mágnesen keresztül történik a forgatás. Ha oda teszel egy "még erősebb" mágnest akkor annak az erővonalai fognak érvényesülni és lelassítja vagy teljesen megállítja a forgatást a vízhasználat függvényében.
Egyébként egy pl kiszuperált nagyobb hangszóró mágnessel is célt lehet érni és jóval olcsóbb.
Ez a fajta megoldás nem használható azoknál az óráknál ahol a számlapnál is vizet látsz mert itt egyben van az egész szerkezet és mechanikusan nincs el szeparálva a lapát és a mérőrész.
Az ilyen órákat pl lakótelepeken szokták használni.
100.000 forintból elég sok vizet lehet vételezni pláne ha 2 db-ot kell venni mert külön van a hideg és a meleg.
A szolgáltatók ezért nem szeretik ezt a mágneses órákat hanem a "sima" órákat szokták szerelni.

Ez elég lehúzós icon53.gif

Ez is abba a kategóriába tartozik mint az "önkodoló beltéri".

Üdv
BütyiBá
VU+ Duo2, DM 8000 HD, VU+ Zero Wavefrontier
[válaszok erre: #14477] [előzmény: (14471) tapa01, 2009-06-03 17:55:57]
Törzstag
butyiba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


embertelen



Tagság: 2007-04-13 21:24:42
Tagszám: #43916
Hozzászólások: 3664
14475. Elküldve: 2009-06-05 11:33:22,

OFF TOPIC

[53931.]

koszi akkor megint javitgatnak nallam csak ures oldaljon be
[előzmény: (14474) tibsi, 2009-06-05 11:26:09]
Kiváló dolgozó
embertelen adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tibsi



Tagság: 2005-12-25 13:55:34
Tagszám: #24941
Hozzászólások: 1446
14474. Elküldve: 2009-06-05 11:26:09,

OFF TOPIC

[53932.]

ezt látom:

"Error 503 Service Unavailable

Service Unavailable
Guru Meditation:

XID: 280575045
Varnish "
[válaszok erre: #14475] [előzmény: (14473) embertelen, 2009-06-05 11:19:15]
Kiváló dolgozó
tibsi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


embertelen



Tagság: 2007-04-13 21:24:42
Tagszám: #43916
Hozzászólások: 3664
14473. Elküldve: 2009-06-05 11:19:15,

OFF TOPIC

[53933.]

valaki ranezne az oldalra hogy mukodik nalla http://www.sat-ulc.com/ulc/ nallam besem jon
[válaszok erre: #14474]
Kiváló dolgozó
embertelen adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sat_nobody



Tagság: 2005-04-11 11:02:19
Tagszám: #17666
Hozzászólások: 2636
14472. Elküldve: 2009-06-03 18:17:06,

OFF TOPIC

[53934.]

Simona Halep for Zenki! icon32.gif

http://3.bp.blogspot.com/_T5l4T1v6mz4/SfWd3J_zPrI/AAAAAAAAB4I/kdqt_01VEK4/s400/55f3c50d0f5b3a2573188c9b837941e7_simona+halep+1a.jpg

Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
[előzmény: (14422) Zenki, 2009-05-31 13:38:52]
Kiváló dolgozó
sat_nobody adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tapa01



Tagság: 2008-03-01 19:35:40
Tagszám: #56507
Hozzászólások: 1008
14471. Elküldve: 2009-06-03 17:55:57,

OFF TOPIC

[53935.]

Ez mi? Van ilyen?
http://www.onlineapro.hu/aprohirdetes-vizora_fogyasztascsokkento_--Elektronika-10029-reszletek-7b0f64717a6b6557.html
[válaszok erre: #14476] [előzmény: (14470) tapa01, 2009-06-02 21:37:28]
Kiváló dolgozó
tapa01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tapa01



Tagság: 2008-03-01 19:35:40
Tagszám: #56507
Hozzászólások: 1008
14470. Elküldve: 2009-06-02 21:37:28,

OFF TOPIC

[53936.]

Ez megér ennyit ?

http://www.satboy.com/index.php?a=39
[válaszok erre: #14471]
Kiváló dolgozó
tapa01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stmiklos



Tagság: 2009-01-17 18:22:10
Tagszám: #69302
Hozzászólások: 681
14469. Elküldve: 2009-06-02 21:34:14,

OFF TOPIC

[53937.]

Szevasz!
Ilyen sovány informciók alapján nemigen tudunk segíteni, mert azért kéne tudni:
1. milyen típusú a beltéri 2. Ebből félig-meddig adódik, minek a vételére lehet használni, főleg ha "olyan" szoftver van rajta
3. Milyen műhold irányába áll az antenna /esetleg több fejes, netán multifókuszos, vagy forgatható/?
4. Mit szeretnél nézni?
Üdv: StMiklos
[előzmény: (14465) Aftermath, 2009-06-02 19:06:40]
Törzstag
stmiklos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tapa01



Tagság: 2008-03-01 19:35:40
Tagszám: #56507
Hozzászólások: 1008
14468. Elküldve: 2009-06-02 20:40:59,

OFF TOPIC

[53938.]

Kínában már nyersen lehet kapni a boxokat csak dobozt kell hozzá gyártatni és forgalmazni kiváncsi vagyok mennyi lehet ?
Ja és már ALI 3328 F -es
Ja és ha nézitek a tuner nam gyengén integrállva van sehol egy doboz.


http://www.madeinchina.com/2600516/P6179141/Ali3328F-satellite-receiver.shtml
Kiváló dolgozó
tapa01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
14467. Elküldve: 2009-06-02 20:26:27,

OFF TOPIC

[53939.]

szia miért kéne ,simán ujra regelsz ,kapsz egy termékkódot aztán tovább fut
[előzmény: (14455) slpg590, 2009-06-02 12:01:36]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tapa01



Tagság: 2008-03-01 19:35:40
Tagszám: #56507
Hozzászólások: 1008
14466. Elküldve: 2009-06-02 20:15:20,

OFF TOPIC

[53940.]

"http://video.xfree.hu/?n=rosta_marcell|2cb01c71fc234db06eef0ff2511762f9"
Kiváló dolgozó
tapa01 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Aftermath



Tagság: 2005-10-30 22:46:31
Tagszám: #23272
Hozzászólások: 32
14465. Elküldve: 2009-06-02 19:06:40,

OFF TOPIC

[53941.]

helló
vettem egy STB-ot, rákötöttem a parabolára, de nem jön rajta jel. abszolút nem értek hozzá, és talán sőt biztos h tudtok segíteni h mi tévő legyek. előre is köszi
[válaszok erre: #14469]
Zöldfülű
Aftermath adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
14464. Elküldve: 2009-06-02 18:41:21,

OFF TOPIC

[53942.]

Vannak ezek a Nettop PC pár hónapja az ALDI kínálatábann láttam netezésre film nézésre dvd-írásra jók ezek? és van ezeken
pl-dvi kimenet?

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


brumi21



Tagság: 2009-03-16 11:25:02
Tagszám: #71841
Hozzászólások: 529
14463. Elküldve: 2009-06-02 16:22:23,

OFF TOPIC

[53943.]

valahol echosmart topikban részleteztem icon50.gif
Törzstag
brumi21 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


8888



Tagság: 2008-11-16 20:23:02
Tagszám: #65660
Hozzászólások: 110
14462. Elküldve: 2009-06-02 16:20:23,

OFF TOPIC

[53944.]

Hol www?
Haladó
8888 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


brumi21



Tagság: 2009-03-16 11:25:02
Tagszám: #71841
Hozzászólások: 529
14461. Elküldve: 2009-06-02 16:13:07,

OFF TOPIC

[53945.]

szerintem nem attól boxtol láttam komolyabbat is icon50.gif
Törzstag
brumi21 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


8888



Tagság: 2008-11-16 20:23:02
Tagszám: #65660
Hozzászólások: 110
14460. Elküldve: 2009-06-02 16:10:28,

OFF TOPIC

[53946.]

http://dr-hd.com/f16.htm
Szerintem ez a jövő.

Szerintetek?

Részletes ismertető,

DrDisch Tv Astra19°E
Haladó
8888 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Skypepi



Tagság: 2007-12-11 11:33:18
Tagszám: #52785
Hozzászólások: 260
14459. Elküldve: 2009-06-02 13:32:17,

OFF TOPIC

[53947.]

Bontott alkatrészek nagy választékban,
főként Avensis

[előzmény: (14452) mkriszadmin, 2009-06-01 21:53:32]
Haladó
Skypepi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


brumi21



Tagság: 2009-03-16 11:25:02
Tagszám: #71841
Hozzászólások: 529
14458. Elküldve: 2009-06-02 13:22:01,

OFF TOPIC

[53948.]

slpg590 nem frisiteted teljes versiora ilyenkor a trialt használja azért írta ki neked icon21.gif icon20.gif nod32 3.0 használd habár mindegyik szar icon20.gif tesztelve volt panda volt a legjobb tűzfalasból
nevetséges az hogy egy exe bejön vagy egy jó program és már jelez szóval nevetséges icon52.gif http://nod321.com is vannak kínai licencek
Törzstag
brumi21 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
14457. Elküldve: 2009-06-02 13:16:36,

OFF TOPIC

[53949.]

Hát játram én már erre arra! Jártam Vietnám, Kambodzsa, India, Török, Görög, Olasz, Holland, Német, Cseh, Szlovák, Szerbia, Horvátország, Monakó .....
de ez most hogy is jön ide hogy én merre jártam?
Én válszoltam egy Toyotával kapcsolatos kéerdésre erre afelől érdeklődsz merre jártam.
Ha a Toxotával kapcsolatban kérded akoor az Izsáki úton mert ott van silent75!

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[előzmény: (14454) amstrad, 2009-06-02 09:14:30]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
14456. Elküldve: 2009-06-02 13:09:45,

OFF TOPIC

[53950.]

http://www.for-ever.cn/nod32/
[előzmény: (14455) slpg590, 2009-06-02 12:01:36]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.012343883514404 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail