OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 butyiba

Tagság: 2002-10-10 00:00:00 Tagszám: #344 Hozzászólások: 844 |
14480. Elküldve: 2009-06-05 12:13:30, OFF TOPIC
|
[53926.] |
Olvass utána mert van mágnes kuplungos verzió is ahol száraz a mérőrész.
Üdv
BütyiBá
VU+ Duo2, DM 8000 HD, VU+ Zero Wavefrontier
|
| | | [válaszok erre: #14482] |
[előzmény: (14477) vizes, 2009-06-05 12:07:20] |
|
Törzstag
|
|
 vizes

Tagság: 2006-05-31 16:56:41 Tagszám: #31164 Hozzászólások: 3617 |
14479. Elküldve: 2009-06-05 12:12:18, OFF TOPIC
|
[53927.] |
a mostani legújabb mérőkben alapból be van építve 1 visszacsapó szelep akár meg is fordíthatod de nem megy 1 centit se vissza
|
| | | [válaszok erre: #14481] |
[előzmény: (14478) kex2, 2009-06-05 12:09:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kex2

Tagság: 2007-11-17 18:32:55 Tagszám: #51780 Hozzászólások: 2947 |
14478. Elküldve: 2009-06-05 12:09:33, OFF TOPIC
|
[53928.] |
A rokon meg fodította és vissza felé forog!
|
| | | [válaszok erre: #14479] |
[előzmény: (14477) vizes, 2009-06-05 12:07:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vizes

Tagság: 2006-05-31 16:56:41 Tagszám: #31164 Hozzászólások: 3617 |
14477. Elküldve: 2009-06-05 12:07:20, OFF TOPIC
|
[53929.] |
hi
csak annyi észrevétel az egészhez hogy az összes alkatrész, ami forog a mostani vízórákban, mind műagyag amire nem hat a mágnes a ház réz és a vízet se lehet mágnesezni
|
| | | [válaszok erre: #14478 #14480] |
[előzmény: (14476) butyiba, 2009-06-05 11:46:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 butyiba

Tagság: 2002-10-10 00:00:00 Tagszám: #344 Hozzászólások: 844 |
14476. Elküldve: 2009-06-05 11:46:16, OFF TOPIC
|
[53930.] |
Hali,
Létezhet ilyen mert a fényképen olyan óra van ahol el van szeparálva a mérő rész és egy mágnesen keresztül történik a forgatás. Ha oda teszel egy "még erősebb" mágnest akkor annak az erővonalai fognak érvényesülni és lelassítja vagy teljesen megállítja a forgatást a vízhasználat függvényében.
Egyébként egy pl kiszuperált nagyobb hangszóró mágnessel is célt lehet érni és jóval olcsóbb.
Ez a fajta megoldás nem használható azoknál az óráknál ahol a számlapnál is vizet látsz mert itt egyben van az egész szerkezet és mechanikusan nincs el szeparálva a lapát és a mérőrész.
Az ilyen órákat pl lakótelepeken szokták használni.
100.000 forintból elég sok vizet lehet vételezni pláne ha 2 db-ot kell venni mert külön van a hideg és a meleg.
A szolgáltatók ezért nem szeretik ezt a mágneses órákat hanem a "sima" órákat szokták szerelni.
Ez elég lehúzós
Ez is abba a kategóriába tartozik mint az "önkodoló beltéri".
Üdv
BütyiBá
VU+ Duo2, DM 8000 HD, VU+ Zero Wavefrontier
|
| | | [válaszok erre: #14477] |
[előzmény: (14471) tapa01, 2009-06-03 17:55:57] |
|
Törzstag
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
14475. Elküldve: 2009-06-05 11:33:22, OFF TOPIC
|
[53931.] |
koszi akkor megint javitgatnak nallam csak ures oldaljon be
|
| | |
[előzmény: (14474) tibsi, 2009-06-05 11:26:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tibsi

Tagság: 2005-12-25 13:55:34 Tagszám: #24941 Hozzászólások: 1446 |
14474. Elküldve: 2009-06-05 11:26:09, OFF TOPIC
|
[53932.] |
ezt látom:
"Error 503 Service Unavailable
Service Unavailable
Guru Meditation:
XID: 280575045
Varnish "
|
| | | [válaszok erre: #14475] |
[előzmény: (14473) embertelen, 2009-06-05 11:19:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
14473. Elküldve: 2009-06-05 11:19:15, OFF TOPIC
|
[53933.] |
valaki ranezne az oldalra hogy mukodik nalla http://www.sat-ulc.com/ulc/ nallam besem jon
|
| | | [válaszok erre: #14474] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat_nobody

Tagság: 2005-04-11 11:02:19 Tagszám: #17666 Hozzászólások: 2636 |
14472. Elküldve: 2009-06-03 18:17:06, OFF TOPIC
|
[53934.] |
Simona Halep for Zenki!
http://3.bp.blogspot.com/_T5l4T1v6mz4/SfWd3J_zPrI/AAAAAAAAB4I/kdqt_01VEK4/s400/55f3c50d0f5b3a2573188c9b837941e7_simona+halep+1a.jpg
Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
|
| | |
[előzmény: (14422) Zenki, 2009-05-31 13:38:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tapa01

Tagság: 2008-03-01 19:35:40 Tagszám: #56507 Hozzászólások: 1008 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tapa01

Tagság: 2008-03-01 19:35:40 Tagszám: #56507 Hozzászólások: 1008 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stmiklos

Tagság: 2009-01-17 18:22:10 Tagszám: #69302 Hozzászólások: 681 |
14469. Elküldve: 2009-06-02 21:34:14, OFF TOPIC
|
[53937.] |
Szevasz!
Ilyen sovány informciók alapján nemigen tudunk segíteni, mert azért kéne tudni:
1. milyen típusú a beltéri 2. Ebből félig-meddig adódik, minek a vételére lehet használni, főleg ha "olyan" szoftver van rajta
3. Milyen műhold irányába áll az antenna /esetleg több fejes, netán multifókuszos, vagy forgatható/?
4. Mit szeretnél nézni?
Üdv: StMiklos
|
| | |
[előzmény: (14465) Aftermath, 2009-06-02 19:06:40] |
|
Törzstag
|
|
 tapa01

Tagság: 2008-03-01 19:35:40 Tagszám: #56507 Hozzászólások: 1008 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
14467. Elküldve: 2009-06-02 20:26:27, OFF TOPIC
|
[53939.] |
szia miért kéne ,simán ujra regelsz ,kapsz egy termékkódot aztán tovább fut
|
| | |
[előzmény: (14455) slpg590, 2009-06-02 12:01:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tapa01

Tagság: 2008-03-01 19:35:40 Tagszám: #56507 Hozzászólások: 1008 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aftermath

Tagság: 2005-10-30 22:46:31 Tagszám: #23272 Hozzászólások: 32 |
14465. Elküldve: 2009-06-02 19:06:40, OFF TOPIC
|
[53941.] |
helló
vettem egy STB-ot, rákötöttem a parabolára, de nem jön rajta jel. abszolút nem értek hozzá, és talán sőt biztos h tudtok segíteni h mi tévő legyek. előre is köszi
|
| | | [válaszok erre: #14469] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
14464. Elküldve: 2009-06-02 18:41:21, OFF TOPIC
|
[53942.] |
Vannak ezek a Nettop PC pár hónapja az ALDI kínálatábann láttam netezésre film nézésre dvd-írásra jók ezek? és van ezeken
pl-dvi kimenet?
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 brumi21

Tagság: 2009-03-16 11:25:02 Tagszám: #71841 Hozzászólások: 529 |
14463. Elküldve: 2009-06-02 16:22:23, OFF TOPIC
|
[53943.] |
valahol echosmart topikban részleteztem
|
| |
|
Törzstag
|
|
 8888

Tagság: 2008-11-16 20:23:02 Tagszám: #65660 Hozzászólások: 110 |
14462. Elküldve: 2009-06-02 16:20:23, OFF TOPIC
|
[53944.] |
Hol www?
|
| |
|
Haladó
|
|
 brumi21

Tagság: 2009-03-16 11:25:02 Tagszám: #71841 Hozzászólások: 529 |
14461. Elküldve: 2009-06-02 16:13:07, OFF TOPIC
|
[53945.] |
szerintem nem attól boxtol láttam komolyabbat is
|
| |
|
Törzstag
|
|
 8888

Tagság: 2008-11-16 20:23:02 Tagszám: #65660 Hozzászólások: 110 |
14460. Elküldve: 2009-06-02 16:10:28, OFF TOPIC
|
[53946.] |
http://dr-hd.com/f16.htm
Szerintem ez a jövő.
Szerintetek?
Részletes ismertető,
DrDisch Tv Astra19°E
|
| |
|
Haladó
|
|
 Skypepi

Tagság: 2007-12-11 11:33:18 Tagszám: #52785 Hozzászólások: 260 |
14459. Elküldve: 2009-06-02 13:32:17, OFF TOPIC
|
[53947.] |
Bontott alkatrészek nagy választékban,
főként Avensis
|
| | |
[előzmény: (14452) mkriszadmin, 2009-06-01 21:53:32] |
|
Haladó
|
|
 brumi21

Tagság: 2009-03-16 11:25:02 Tagszám: #71841 Hozzászólások: 529 |
14458. Elküldve: 2009-06-02 13:22:01, OFF TOPIC
|
[53948.] |
slpg590 nem frisiteted teljes versiora ilyenkor a trialt használja azért írta ki neked nod32 3.0 használd habár mindegyik szar tesztelve volt panda volt a legjobb tűzfalasból
nevetséges az hogy egy exe bejön vagy egy jó program és már jelez szóval nevetséges http://nod321.com is vannak kínai licencek
|
| |
|
Törzstag
|
|
 himi

Tagság: 2003-06-29 22:05:09 Tagszám: #5428 Hozzászólások: 3892 |
14457. Elküldve: 2009-06-02 13:16:36, OFF TOPIC
|
[53949.] |
Hát játram én már erre arra! Jártam Vietnám, Kambodzsa, India, Török, Görög, Olasz, Holland, Német, Cseh, Szlovák, Szerbia, Horvátország, Monakó .....
de ez most hogy is jön ide hogy én merre jártam?
Én válszoltam egy Toyotával kapcsolatos kéerdésre erre afelől érdeklődsz merre jártam.
Ha a Toxotával kapcsolatban kérded akoor az Izsáki úton mert ott van silent75!
Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos
OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
|
| | |
[előzmény: (14454) amstrad, 2009-06-02 09:14:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|