OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 lorenzen

Tagság: 2005-07-12 15:17:01 Tagszám: #20376 Hozzászólások: 2488 |
14350. Elküldve: 2009-05-26 08:40:32, OFF TOPIC
|
[54051.] |
Biztosan kell havidíjat fizetni a vételért.
|
| | |
[előzmény: (14349) psycohol, 2009-05-25 23:45:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 psycohol

Tagság: 2006-06-28 22:54:26 Tagszám: #32122 Hozzászólások: 1452 |
14349. Elküldve: 2009-05-25 23:45:31, OFF TOPIC
|
[54052.] |
Sziasztok!
Vaklaki hozzáértő megtudná nekem mondani mi a különbség a DVB-T és a DVB-H között? Úgy hallottam H csak mobilon elérhető és fizetni kell érte ha tv-t akarok nézni. Tervezem DVB-H-t tudó mobil telefon vételét. De ha már a 3 országos +,m2, duna tv csatornáért is fizetni kell esetleg DVB-H-n míg DVB-T-n nem kell akkor inkább ejtem az ötletet. Szerintetek?
Mesh 100 cm, DM 3800, AB Cryptobox 600 HD, Inverto BU single, Cavel RG-6 kábel.
|
| | | [válaszok erre: #14350 #14352] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dundy

Tagság: 2009-02-10 19:46:23 Tagszám: #70316 Hozzászólások: 104 |
14348. Elküldve: 2009-05-25 21:48:25, OFF TOPIC
|
[54053.] |
Szia!
Pedig 100%, hogy így szokták csinálni és az előre történő értesítésről szóló hivatalos levélben is így írják.
Biztos vagy, hogy ez törvénytelen? Gondolom nem mernék ennyire nyíltan így csinálni, ha törvénytelen lenne.
Amúgy több ismerősnél is így működik a közgyűlések "újra"összehívása, 15 perc különbséggel.
|
| | |
[előzmény: (14336) gyurkabá, 2009-05-24 22:54:30] |
|
Haladó
|
|
 palcsi

Tagság: 2006-04-09 10:21:12 Tagszám: #29438 Hozzászólások: 206 |
14347. Elküldve: 2009-05-25 21:04:37, OFF TOPIC
|
[54054.] |
Akkor így gond van. Azt hittem, hogy a zenének ez a klipje.
|
| | |
[előzmény: (14346) serwer, 2009-05-25 19:54:30] |
|
Haladó
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
|
Haladó
|
|
 jgyorki

Tagság: 2008-09-18 19:58:30 Tagszám: #63668 Hozzászólások: 1519 |
14345. Elküldve: 2009-05-25 19:02:26, OFF TOPIC
|
[54056.] |
Kösszi a válaszokat,de pinzem az nem sok van,de ezt valahogy már eldöntöttem.
Szeretnék nyernyÍÍ .
Azt a legnehezebb.
|
| | |
[előzmény: (14340) crupie, 2009-05-25 18:46:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
14344. Elküldve: 2009-05-25 19:02:11, OFF TOPIC
|
[54057.] |
szia van egy rossz hirem ..lehet,ha a meghivóban le is irnak milyen témakörben lehet határozni....és csak abban!!!..tehát ha ez nem volt a közgyűlés témaköre a,akkor eleve nem érvényes a határozat sem..persze olyan zsebbenyúlós dolgokra,mint a nagyfelújitások ez nem érvényes,mert ugye mindenkit súlyosan érint
|
| | |
[előzmény: (14336) gyurkabá, 2009-05-24 22:54:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
|
Haladó
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
|
Haladó
|
|
 palcsi

Tagság: 2006-04-09 10:21:12 Tagszám: #29438 Hozzászólások: 206 |
|
Haladó
|
|
 crupie

Tagság: 2004-01-06 21:29:06 Tagszám: #8020 Hozzászólások: 177 |
14340. Elküldve: 2009-05-25 18:46:26, OFF TOPIC
|
[54061.] |
Ha ez segit a lányomnak is Acer -t vettem.Egy év alatt egyszer kellett szervizbe vinni azt hiszem nem világitoott hátulrol a kijelző Megcsinálták .Valami vista home volt rajta nem volt hozzá semmi "ingyenes" progi ki lett cserélve xp re na mire megtaláltuk a drivereket az kicsit cumi volt
|
| | | [válaszok erre: #14345] |
[előzmény: (14337) jgyorki, 2009-05-25 18:16:37] |
|
Haladó
|
|
 jgyorki

Tagság: 2008-09-18 19:58:30 Tagszám: #63668 Hozzászólások: 1519 |
14338. Elküldve: 2009-05-25 18:27:38, OFF TOPIC
|
[54063.] |
Eddig 1-P1 küzdög.
531019
|
| | | [válaszok erre: #14339 #14342] |
[előzmény: (14337) jgyorki, 2009-05-25 18:16:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jgyorki

Tagság: 2008-09-18 19:58:30 Tagszám: #63668 Hozzászólások: 1519 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gyurkabá

Tagság: 2007-10-14 11:06:36 Tagszám: #50312 Hozzászólások: 780 |
14336. Elküldve: 2009-05-24 22:54:30, OFF TOPIC
|
[54065.] |
Ez teljesen törvényellenes-ugyanis
egy nap nem lehet két közgyűlést
tartani.
Gyurkabá
|
| | | [válaszok erre: #14344 #14348] |
[előzmény: (14332) Dundy, 2009-05-24 20:26:14] |
|
Törzstag
|
|
 vizes

Tagság: 2006-05-31 16:56:41 Tagszám: #31164 Hozzászólások: 3617 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
14333. Elküldve: 2009-05-24 20:26:56, OFF TOPIC
|
[54068.] |
kosz a tippet
|
| | | [válaszok erre: #14334] |
[előzmény: (14331) vizes, 2009-05-24 20:22:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Dundy

Tagság: 2009-02-10 19:46:23 Tagszám: #70316 Hozzászólások: 104 |
14332. Elküldve: 2009-05-24 20:26:14, OFF TOPIC
|
[54069.] |
Köszi szépen a részletes választ és sztar1 serwer sanca2 nektek is köszi a válaszokat.
A héten mindenképpen szerzek egy közgyűlési jegyzőkönyvet.
Azt mondod, hogy a létszámhiány a törvényességet is megkérdőjelezheti? Szerintem Te többet tudsz erről a témáról, mint én, de általában úgy szokták kihirdetni, hogy 17:30kor gyűlés, ha nincs meg a szükséges határozatképesség, akkor új gyűlés 17:45kor. Vagy van vmi min. létszám, aminek minden esetben teljesülnie kell?
Köszi még egyszer!
|
| | | [válaszok erre: #14336] |
[előzmény: (14294) Amatőr61, 2009-05-22 09:37:03] |
|
Haladó
|
|
 vizes

Tagság: 2006-05-31 16:56:41 Tagszám: #31164 Hozzászólások: 3617 |
14331. Elküldve: 2009-05-24 20:22:12, OFF TOPIC
|
[54070.] |
tegyél rá 1 swichet 5-s 2500ft
|
| | | [válaszok erre: #14333] |
[előzmény: (14330) embertelen, 2009-05-24 20:20:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
14330. Elküldve: 2009-05-24 20:20:41, OFF TOPIC
|
[54071.] |
ja igaz de foglalt mind a 8 kimenete
|
| | | [válaszok erre: #14331] |
[előzmény: (14329) sanca2, 2009-05-24 20:17:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
14329. Elküldve: 2009-05-24 20:17:24, OFF TOPIC
|
[54072.] |
Az egyikbe 2 hálókarit rakol és azzal
csak így menni kell mind 2 nek
pár ezer a router sokkal jobb
|
| | | [válaszok erre: #14330] |
[előzmény: (14328) embertelen, 2009-05-24 18:03:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
14328. Elküldve: 2009-05-24 18:03:29, OFF TOPIC
|
[54073.] |
adot 2pc netet hogyan lehet megosztani a router nelkul?
|
| | | [válaszok erre: #14329] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gyurkabá

Tagság: 2007-10-14 11:06:36 Tagszám: #50312 Hozzászólások: 780 |
14327. Elküldve: 2009-05-24 10:03:49, OFF TOPIC
|
[54074.] |
Köszi valaki1979-a jóból nem árt meg
a sok.
Gyurkabá
|
| | |
[előzmény: (14326) valaki 1979, 2009-05-24 08:42:07] |
|
Törzstag
|
|
 valaki 1979

Tagság: 2006-12-30 11:08:15 Tagszám: #39121 Hozzászólások: 1662 |
14326. Elküldve: 2009-05-24 08:42:07, OFF TOPIC
|
[54075.] |
Üdv!
Itt a lista lehet keresgélni!
http://www.rdi-board.com/forumdisplay.php?f=19
-------------------------------------------------------------------------
VU + duo 4kse -
[75°E-45°W][ Opticum 2800-100-as tükör]
|
| | | [válaszok erre: #14327] |
[előzmény: (14325) gyurkabá, 2009-05-24 08:11:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|