OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 gyurkabá

Tagság: 2007-10-14 11:06:36 Tagszám: #50312 Hozzászólások: 780 |
14325. Elküldve: 2009-05-24 08:11:34, OFF TOPIC
|
[54076.] |
Nálam is rendben meglett a letöltés,
délután nézzük meg.
Ezer köszönet sanca2-nek.
Gyurkabá
|
| | | [válaszok erre: #14326] |
[előzmény: (14324) tibsi, 2009-05-23 23:48:22] |
|
Törzstag
|
|
 tibsi

Tagság: 2005-12-25 13:55:34 Tagszám: #24941 Hozzászólások: 1446 |
14324. Elküldve: 2009-05-23 23:48:22, OFF TOPIC
|
[54077.] |
na én meg már meg is néztem és nagyon jól szórakoztam
|
| | | [válaszok erre: #14325] |
[előzmény: (14323) gyurkabá, 2009-05-23 22:40:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gyurkabá

Tagság: 2007-10-14 11:06:36 Tagszám: #50312 Hozzászólások: 780 |
14323. Elküldve: 2009-05-23 22:40:17, OFF TOPIC
|
[54078.] |
Heuréka!!!!!!!!!!!!MEGY.
Gyurkabá
|
| | | [válaszok erre: #14324] |
[előzmény: (14322) sanca2, 2009-05-23 20:36:13] |
|
Törzstag
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
14322. Elküldve: 2009-05-23 20:36:13, OFF TOPIC
|
[54079.] |
Hali
Na elindúlt a letöltés??
|
| | | [válaszok erre: #14323] |
[előzmény: (14319) gyurkabá, 2009-05-23 20:03:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
14321. Elküldve: 2009-05-23 20:14:50, OFF TOPIC
|
[54080.] |
|
| | |
[előzmény: (14319) gyurkabá, 2009-05-23 20:03:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tibsi

Tagság: 2005-12-25 13:55:34 Tagszám: #24941 Hozzászólások: 1446 |
14320. Elküldve: 2009-05-23 20:08:48, OFF TOPIC
|
[54081.] |
igen, már a 4. résznél tartok
|
| | |
[előzmény: (14319) gyurkabá, 2009-05-23 20:03:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gyurkabá

Tagság: 2007-10-14 11:06:36 Tagszám: #50312 Hozzászólások: 780 |
14319. Elküldve: 2009-05-23 20:03:42, OFF TOPIC
|
[54082.] |
Hello Tibsi!
Neked megy a letöltés?
Gyurkabá
|
| | | [válaszok erre: #14320 #14321 #14322] |
[előzmény: (14317) tibsi, 2009-05-23 18:28:12] |
|
Törzstag
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
14318. Elküldve: 2009-05-23 18:58:20, OFF TOPIC
|
[54083.] |
|
| | |
[előzmény: (14317) tibsi, 2009-05-23 18:28:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tibsi

Tagság: 2005-12-25 13:55:34 Tagszám: #24941 Hozzászólások: 1446 |
14317. Elküldve: 2009-05-23 18:28:12, OFF TOPIC
|
[54084.] |
köszi!
|
| | | [válaszok erre: #14318 #14319] |
[előzmény: (14316) sanca2, 2009-05-23 18:23:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tibsi

Tagság: 2005-12-25 13:55:34 Tagszám: #24941 Hozzászólások: 1446 |
14314. Elküldve: 2009-05-23 18:07:53, OFF TOPIC
|
[54087.] |
ezt én is keresem egy ideje, bármilyen megoldás érdekel!
|
| | | [válaszok erre: #14315] |
[előzmény: (14313) gyurkabá, 2009-05-23 18:04:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gyurkabá

Tagság: 2007-10-14 11:06:36 Tagszám: #50312 Hozzászólások: 780 |
14313. Elküldve: 2009-05-23 18:04:47, OFF TOPIC
|
[54088.] |
Keresem a Kopogd le a fán címü
filmet eredeti szinkronnal.Denny K.
magyar hangja Rátonyi Róbert.VHS is
jó,akár másolva DVD-re is.
Gyurkabá
|
| | | [válaszok erre: #14314 #14316 #14316] |
[előzmény: (14312) embertelen, 2009-05-23 16:48:53] |
|
Törzstag
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
14312. Elküldve: 2009-05-23 16:48:53, OFF TOPIC
|
[54089.] |
keresem ezt a filmet Jean-Paul Belmondo A betörés
|
| | | [válaszok erre: #14313] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 valaki 1979

Tagság: 2006-12-30 11:08:15 Tagszám: #39121 Hozzászólások: 1662 |
14311. Elküldve: 2009-05-23 10:16:32, OFF TOPIC
|
[54090.] |
Ok!
-------------------------------------------------------------------------
VU + duo 4kse -
[75°E-45°W][ Opticum 2800-100-as tükör]
|
| | |
[előzmény: (14310) sat_nobody, 2009-05-23 10:12:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat_nobody

Tagság: 2005-04-11 11:02:19 Tagszám: #17666 Hozzászólások: 2636 |
14310. Elküldve: 2009-05-23 10:12:52, OFF TOPIC
|
[54091.] |
Isten őrizz!!!
Felejtsd el őket!!!
Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
|
| | | [válaszok erre: #14311] |
[előzmény: (14309) valaki 1979, 2009-05-23 09:11:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 valaki 1979

Tagság: 2006-12-30 11:08:15 Tagszám: #39121 Hozzászólások: 1662 |
14309. Elküldve: 2009-05-23 09:11:19, OFF TOPIC
|
[54092.] |
Üdv!
Aki vásárolt már a "Pixmania.com-tól"
Kérem irja meg véleményét!
Köszi!
-------------------------------------------------------------------------
VU + duo 4kse -
[75°E-45°W][ Opticum 2800-100-as tükör]
|
| | | [válaszok erre: #14310] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Suede

Tagság: 2006-11-30 20:21:08 Tagszám: #37944 Hozzászólások: 1242 |
14308. Elküldve: 2009-05-22 22:24:07, OFF TOPIC
|
[54093.] |
Koszi mindkettotoknek a segitseget! Kiprobalom..
|
| | |
[előzmény: (14307) serwer, 2009-05-22 22:16:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Suede

Tagság: 2006-11-30 20:21:08 Tagszám: #37944 Hozzászólások: 1242 |
14306. Elküldve: 2009-05-22 22:15:48, OFF TOPIC
|
[54095.] |
Ez persze nekem is eszembe jutott,de mar tobbszor megszivtam ezekkel a letoltesekkel-sokszor gyalazatos volt a minoseg,mikor vegre lejott a dolog..
|
| | |
[előzmény: (14304) serwer, 2009-05-22 22:09:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Suede

Tagság: 2006-11-30 20:21:08 Tagszám: #37944 Hozzászólások: 1242 |
14303. Elküldve: 2009-05-22 21:48:57, OFF TOPIC
|
[54098.] |
Loreena McKennitt .-. Nights from the Alhambra dvd-t keresem,ha megvan valakinek es atmasolna nekem(arajanlatot pu-ben kerek..)
|
| | | [válaszok erre: #14304 #14305] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
14302. Elküldve: 2009-05-22 17:13:19, OFF TOPIC
|
[54099.] |
Megerkezett a vihar ausztriaba
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|