OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 lalipapi

Tagság: 2005-09-20 14:46:33 Tagszám: #22107 Hozzászólások: 1449 |
13997. Elküldve: 2009-05-08 11:53:15, OFF TOPIC
|
[54376.] |
Szasztok!
Van valami működő gyógyszer az XP eredetiség vizsgálat ellen?
Előre is köszönöm!
|
| | | [válaszok erre: #13998 #14004] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360 |
13996. Elküldve: 2009-05-08 11:31:22, OFF TOPIC
|
[54377.] |
Tess figyelni kedves rendszegazda barátaim: Confickernek kijött egy új verziója, ami már leszarja az SP3-at... reggel 08:00 óta szívunk vele...
Fos érzés, hogy van egy jó kis védelmed a hálózat gépein, amik egészen idáig megvédtek... és eljön egy reggel, amikor megjön egy új verzió, ami az összes védelmeden úgy megy át, mint kés a vajon.
NOD32 továbbra is megfogja - de valamilyen okból vannak gépeink, amik az aktív NOD32 ellenére is megfertőződtek :S
|
| | | [válaszok erre: #14000] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
13995. Elküldve: 2009-05-08 07:04:53, OFF TOPIC
|
[54378.] |
Na, erre gondoltam.
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | |
[előzmény: (13994) serwer, 2009-05-08 00:02:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tranceworld

Tagság: 2008-08-23 12:29:48 Tagszám: #62828 Hozzászólások: 2452 |
13993. Elküldve: 2009-05-07 22:33:53, OFF TOPIC
|
[54380.] |
gyerekek merjek fel menni holnap pestre. vagy ha tehetem ne?! álitolag strajk lesz vagy mi a szösz. joejt nektek.
csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
|
| | | [válaszok erre: #13994] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tranceworld

Tagság: 2008-08-23 12:29:48 Tagszám: #62828 Hozzászólások: 2452 |
13992. Elküldve: 2009-05-07 22:31:38, OFF TOPIC
|
[54381.] |
lol
csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
13991. Elküldve: 2009-05-07 21:16:31, OFF TOPIC
|
[54382.] |
Köszi, akkor nyugodt vagyok.
|
| | |
[előzmény: (13990) yaksi, 2009-05-07 20:48:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
13990. Elküldve: 2009-05-07 20:48:40, OFF TOPIC
|
[54383.] |
Érdig. :)
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #13991] |
[előzmény: (13989) hikjma, 2009-05-07 20:43:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
13989. Elküldve: 2009-05-07 20:43:04, OFF TOPIC
|
[54384.] |
Meddig nem fizetős az M7 -es, Érdre akarok menni.
|
| | | [válaszok erre: #13990] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
|
Haladó
|
|
 tranceworld

Tagság: 2008-08-23 12:29:48 Tagszám: #62828 Hozzászólások: 2452 |
13987. Elküldve: 2009-05-07 15:12:48, OFF TOPIC
|
[54386.] |
http://members.driverguide.com/make_model/index.php?action=drivers&modelId=1347
örülök! de nekem meg ezek a driverek kellenének a laptophoz nemtudom lszedni az oldalrol
csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
|
| | | [válaszok erre: #13988] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 anas.tasia

Tagság: 2008-07-24 10:48:48 Tagszám: #61801 Hozzászólások: 4255 |
13986. Elküldve: 2009-05-07 13:37:50, OFF TOPIC
|
[54387.] |
Nálunk ma van a RÁDIÓ napja.
QTH: Nyírlövő - Munkács
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tranceworld

Tagság: 2008-08-23 12:29:48 Tagszám: #62828 Hozzászólások: 2452 |
13985. Elküldve: 2009-05-07 13:36:19, OFF TOPIC
|
[54388.] |
ha meg nyitottad az oldalt. akkor kattints a server files ra! amit leszeretnél tölteni, arra klikk és már le is tölti.
csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 himi

Tagság: 2003-06-29 22:05:09 Tagszám: #5428 Hozzászólások: 3892 |
13984. Elküldve: 2009-05-07 13:12:43, OFF TOPIC
|
[54389.] |
már egy párszór megnéztem de soha nem jöttem rá hogy is működik!
Tudom ez az Én hibám!
Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos
OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
|
| | |
[előzmény: (13983) tranceworld, 2009-05-07 12:59:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tranceworld

Tagság: 2008-08-23 12:29:48 Tagszám: #62828 Hozzászólások: 2452 |
13983. Elküldve: 2009-05-07 12:59:03, OFF TOPIC
|
[54390.] |
akkor nézd meg az oldalam
csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
|
| | | [válaszok erre: #13984] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
13982. Elküldve: 2009-05-07 12:34:50, OFF TOPIC
|
[54391.] |
Nincs oda accountja, kulonben is egy csunya, illegalis dolog az.
|
| | |
[előzmény: (13981) tranceworld, 2009-05-07 12:16:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tranceworld

Tagság: 2008-08-23 12:29:48 Tagszám: #62828 Hozzászólások: 2452 |
13981. Elküldve: 2009-05-07 12:16:23, OFF TOPIC
|
[54392.] |
himi! a bithumenen van win98! magyar!
csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
|
| | | [válaszok erre: #13982] |
[előzmény: (13979) himi, 2009-05-06 17:07:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 psycohol

Tagság: 2006-06-28 22:54:26 Tagszám: #32122 Hozzászólások: 1452 |
13980. Elküldve: 2009-05-07 11:03:50, OFF TOPIC
|
[54393.] |
Sziasztok!
Akadt egy kis gondom. Eddig minden gond nélkül ment a vplug.dll file a gépemen a kaspersky internet securityvel együttműködve. Most azonban ráfrissített a vírus listára és folyamatosan azt löki nekem a kasperskym hogy vírusos a vplug.dll. Pedig nem lehet vírusos mert reggel még nem írta ki, csak miután frissített. Valaki nem tudja akinek kaspersky internet security 2009 van hogy melyik menübe lehet engedélyeztetni a dll-t, hogy ne vírusként ismerje fel?
Mesh 100 cm, DM 3800, AB Cryptobox 600 HD, Inverto BU single, Cavel RG-6 kábel.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 himi

Tagság: 2003-06-29 22:05:09 Tagszám: #5428 Hozzászólások: 3892 |
13979. Elküldve: 2009-05-06 17:07:50, OFF TOPIC
|
[54394.] |
Sziasztok!
Szükségem lenne egy Windows 98 hun install cdre sorozat számmal. Sp bővítések is jó lenne hozzá!
Rá való office is jó lenne hun verzióban!
Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos
OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
|
| | | [válaszok erre: #13981] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11352 |
13978. Elküldve: 2009-05-06 16:13:02, OFF TOPIC
|
[54395.] |
tessek.
29 windows verzio!
http://data.hu/get/1409549/29_Windows_verzio.txt.html
ebböl mar csak tudtok valaogatni. nem sajat feltöltes!!
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
13977. Elküldve: 2009-05-06 15:48:07, OFF TOPIC
|
[54396.] |
Nokia 3110classicra tud-e valaki ertelmes alkalmazasokat, jatekokat?
Zolien
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tranceworld

Tagság: 2008-08-23 12:29:48 Tagszám: #62828 Hozzászólások: 2452 |
13976. Elküldve: 2009-05-06 09:58:17, OFF TOPIC
|
[54397.] |
Zolikám ékezettel irsz? kaptál fizetést vagy mit?
csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 TonySoprano

Tagság: 2008-03-20 09:55:10 Tagszám: #57283 Hozzászólások: 1372 |
13975. Elküldve: 2009-05-06 09:17:29, OFF TOPIC
|
[54398.] |
Oh sorry!
De örömmel konstatálom,hogy meg lettek
az ékezetes karaktereid!
High Quality 771 hetvenegy
|
| | |
[előzmény: (13974) Zolien, 2009-05-05 20:02:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
13974. Elküldve: 2009-05-05 20:02:42, OFF TOPIC
|
[54399.] |
Jóhogy! Be ne tedd a lábad NewArkba mert neked annyi! A család kicsinál. Az action kis 'a'!:)21
|
| | | [válaszok erre: #13975] |
[előzmény: (13973) TonySoprano, 2009-05-05 19:44:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 TonySoprano

Tagság: 2008-03-20 09:55:10 Tagszám: #57283 Hozzászólások: 1372 |
13973. Elküldve: 2009-05-05 19:44:59, OFF TOPIC
|
[54400.] |
Zolien újra in Action!
High Quality 771 hetvenegy
|
| | | [válaszok erre: #13974] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|