OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
13688. Elküldve: 2009-04-22 21:55:53, OFF TOPIC
|
[54676.] |
opera az altalad irt modszerrel sem megy
|
| | | [válaszok erre: #13689 #13691] |
[előzmény: (13685) rézdrót, 2009-04-22 21:47:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
13687. Elküldve: 2009-04-22 21:51:12, OFF TOPIC
|
[54677.] |
Bocs, hogy visszatérek a témára, de kikészít , hogy miért nem jeleníti meg az exproler a www.hanyipartifesztival. hu weboldalt. Az oldalt én "alkottam ", és valahol hibádzik a forráskód, de nem jövök rá, hogy hol. Valami aktív vezérlőt talál hibának. Van-e valami ötletetek ???
|
| | | [válaszok erre: #13690 #13693] |
[előzmény: (13615) k01a, 2009-04-20 21:13:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
13686. Elküldve: 2009-04-22 21:49:27, OFF TOPIC
|
[54678.] |
Firefoxnál!
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | |
[előzmény: (13683) embertelen, 2009-04-22 21:46:11] |
|
Törzstag
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
13685. Elküldve: 2009-04-22 21:47:05, OFF TOPIC
|
[54679.] |
Mi böngésződ van?
A linkre jobb egér katt és alul
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | | [válaszok erre: #13688] |
[előzmény: (13683) embertelen, 2009-04-22 21:46:11] |
|
Törzstag
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
13684. Elküldve: 2009-04-22 21:46:24, OFF TOPIC
|
[54680.] |
Vagy van olyan, hogy hivatkozás címének másolása...........
Az is tökéletes, én a forrásból szoktam
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | |
[előzmény: (13682) rézdrót, 2009-04-22 21:44:59] |
|
Törzstag
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
13683. Elküldve: 2009-04-22 21:46:11, OFF TOPIC
|
[54681.] |
lehet vakvagyok de az sincs
|
| | | [válaszok erre: #13685 #13686] |
[előzmény: (13678) rézdrót, 2009-04-22 21:39:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
13682. Elküldve: 2009-04-22 21:44:59, OFF TOPIC
|
[54682.] |
Ha firefoxot használ akkor tulajdonságokat kell néznie
Nekem sincs parancsikon pont
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | | [válaszok erre: #13684] |
[előzmény: (13681) serwer, 2009-04-22 21:42:58] |
|
Törzstag
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
13680. Elküldve: 2009-04-22 21:42:52, OFF TOPIC
|
[54684.] |
csak húz rendesen rajta végig a kurzort, hogy másoljad az egész linket.
Én a képen széthúztam a panelt, hogy lássad
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | |
[előzmény: (13679) rézdrót, 2009-04-22 21:41:30] |
|
Törzstag
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
13679. Elküldve: 2009-04-22 21:41:30, OFF TOPIC
|
[54685.] |
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | | [válaszok erre: #13680] |
[előzmény: (13677) embertelen, 2009-04-22 21:34:29] |
|
Törzstag
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
13678. Elküldve: 2009-04-22 21:39:02, OFF TOPIC
|
[54686.] |
Nem parancs ikion hanem tulajdonságok!!!!!!!!!!!!!
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | | [válaszok erre: #13683] |
[előzmény: (13677) embertelen, 2009-04-22 21:34:29] |
|
Törzstag
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
13677. Elküldve: 2009-04-22 21:34:29, OFF TOPIC
|
[54687.] |
ujjab gond jobb klikkre nincs parancsikon masolasa
|
| | | [válaszok erre: #13678 #13679 #13681] |
[előzmény: (13667) serwer, 2009-04-22 21:21:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
|
Törzstag
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
13675. Elküldve: 2009-04-22 21:30:34, OFF TOPIC
|
[54689.] |
Megoldás serwer-nél!
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | | [válaszok erre: #13676] |
[előzmény: (13673) embertelen, 2009-04-22 21:28:00] |
|
Törzstag
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
13674. Elküldve: 2009-04-22 21:29:57, OFF TOPIC
|
[54690.] |
Ha ilyen védett link van akkor én firefoxnál jobb egér és oldal forrása........
Itt már a jó linkek vannak
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | |
[előzmény: (13671) serwer, 2009-04-22 21:25:00] |
|
Törzstag
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
13673. Elküldve: 2009-04-22 21:28:00, OFF TOPIC
|
[54691.] |
annyi
|
| | | [válaszok erre: #13675] |
[előzmény: (13670) rézdrót, 2009-04-22 21:24:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
13672. Elküldve: 2009-04-22 21:27:57, OFF TOPIC
|
[54692.] |
Igazad lesz mert most néztem meg tüzetesebben az embertelen által belinkelt képet............
Olyan rapid link nincs!
Tied a jó megoldás.
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | |
[előzmény: (13671) serwer, 2009-04-22 21:25:00] |
|
Törzstag
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
13670. Elküldve: 2009-04-22 21:24:00, OFF TOPIC
|
[54694.] |
A két időtúllépés értéke 600?
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | | [válaszok erre: #13673] |
[előzmény: (13666) embertelen, 2009-04-22 21:21:16] |
|
Törzstag
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
13669. Elküldve: 2009-04-22 21:23:43, OFF TOPIC
|
[54695.] |
kosz megprobalom igy
|
| | |
[előzmény: (13667) serwer, 2009-04-22 21:21:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
13668. Elküldve: 2009-04-22 21:23:19, OFF TOPIC
|
[54696.] |
Igen ez is lehet!!!
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | | [válaszok erre: #13671] |
[előzmény: (13667) serwer, 2009-04-22 21:21:32] |
|
Törzstag
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
13665. Elküldve: 2009-04-22 21:19:56, OFF TOPIC
|
[54699.] |
Ha minden remény elszállt akkor holnap a munkahelyi gépemről feltöltök neked egy teljes usd-t minden beállítással!
De tudnom kellene, hogy dinamikus vagy statikus IP-d van!
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | |
[előzmény: (13664) rézdrót, 2009-04-22 21:18:13] |
|
Törzstag
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
13664. Elküldve: 2009-04-22 21:18:13, OFF TOPIC
|
[54700.] |
esetleg..............
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | | [válaszok erre: #13665] |
[előzmény: (13662) rézdrót, 2009-04-22 21:11:40] |
|
Törzstag
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|