Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499777/14 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (63/25
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

serwer



Tagság: 2008-08-26 00:10:51
Tagszám: #62937
Hozzászólások: 280
13388. Elküldve: 2009-04-08 11:15:08,

OFF TOPIC

[54976.]

szerencsére a nagyobb munkahelyeken nem dolgozóra bízzák, hogy vagy nem tölt icon53.gif , hanem egyszerűen letiltják a portokat, sőt egész ip-tartományokat


[előzmény: (13387) Gyu-La 51Géza, 2009-04-08 10:59:15]
Haladó
serwer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gyu-La 51Géza



Tagság: 2006-11-28 14:04:23
Tagszám: #37843
Hozzászólások: 9385
13387. Elküldve: 2009-04-08 10:59:15,

OFF TOPIC

[54977.]

Hali !
Egy munkahelyen, nem dolgozni, hasznos munkát végezni kellene,
mindenféle magán jellegü "töltögetés" helyett ?
Vagy "csak" én vagyok még ilyen "maradi" beállitottságu ?
[válaszok erre: #13388] [előzmény: (13383) tranceworld, 2009-04-08 09:44:20]
Kiváló dolgozó
Gyu-La 51Géza adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tranceworld



Tagság: 2008-08-23 12:29:48
Tagszám: #62828
Hozzászólások: 2452
13386. Elküldve: 2009-04-08 10:53:27,

OFF TOPIC

[54978.]

ok durva modon oldotta meg a net szolgaltato az internet haszálatot nálam, az hadjám hogy egy routerem van, de mire a kérés ki ér a világhálór addig vagy 6 belso router persze netszolgaltatonal, amin keresztül megy. es majd onnan megy ki meg visssza :D na mindegy csak irtam :D


csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
Kiváló dolgozó
tranceworld adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tranceworld



Tagság: 2008-08-23 12:29:48
Tagszám: #62828
Hozzászólások: 2452
13385. Elküldve: 2009-04-08 10:49:33,

OFF TOPIC

[54979.]

öö lehet nem örülne neki icon53.gif söt lehet olvassa is ezt a topicot. :D na mostmar mindegy icon21.gif akkor probalkozzunk httpvel :D

csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
Kiváló dolgozó
tranceworld adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


serwer



Tagság: 2008-08-26 00:10:51
Tagszám: #62937
Hozzászólások: 280
13384. Elküldve: 2009-04-08 09:53:57,

OFF TOPIC

[54980.]

aranyos kérdés icon53.gif

kérdezd a rendszergazdátokat

valószínűleg le van tiltva a port
[előzmény: (13383) tranceworld, 2009-04-08 09:44:20]
Haladó
serwer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tranceworld



Tagság: 2008-08-23 12:29:48
Tagszám: #62828
Hozzászólások: 2452
13383. Elküldve: 2009-04-08 09:44:20,

OFF TOPIC

[54981.]

Sziasztok, munkahelyi internetnél mért nem lehet töltögetni? ftp közben port hibával nyavajog pedig 6 megás net hmm
icon50.gif icon53.gif icon53.gif icon27.gif

csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
[válaszok erre: #13384 #13387]
Kiváló dolgozó
tranceworld adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mekukoki



Tagság: 2007-12-10 17:22:24
Tagszám: #52761
Hozzászólások: 754
13382. Elküldve: 2009-04-08 08:51:08,

OFF TOPIC

[54982.]

http://www.olcsobbat.hu/
http://www.argep.hu/
http://www.arukereso.hu/
http://depo.hu/
stb.
[válaszok erre: #13396] [előzmény: (13381) dj tami, 2009-04-08 08:48:25]
Törzstag
mekukoki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


dj tami



Tagság: 2006-12-21 18:52:14
Tagszám: #38811
Hozzászólások: 1127
13381. Elküldve: 2009-04-08 08:48:25,

OFF TOPIC

[54983.]

Hali! Tudna valaki egy linket dobni.Hol tudnénk olcson számitástechnikai eszközöket venni.Elöre is köszönöm.


90cm tükör,srt dm2100 diseqc h-h motor,0,3 fej
[válaszok erre: #13382]
Kiváló dolgozó
dj tami adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mekukoki



Tagság: 2007-12-10 17:22:24
Tagszám: #52761
Hozzászólások: 754
13380. Elküldve: 2009-04-08 08:08:47,

OFF TOPIC

[54984.]

Kösz, próbálkozom! icon32.gif
[előzmény: (13379) serwer, 2009-04-08 08:01:19]
Törzstag
mekukoki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


serwer



Tagság: 2008-08-26 00:10:51
Tagszám: #62937
Hozzászólások: 280
13379. Elküldve: 2009-04-08 08:01:19,

OFF TOPIC

[54985.]

a hardveren állítanod nem kell semmit

kísérletezni lehet a lejátszóprogival és a kódekekkel, hogy kisebb legyen a cpu terhelésed
pl. lejátszóprogi:
http://mpc-hc.sourceforge.net/DXVASupport.html
pl. kodekpakk:
http://www.cccp-project.net/

az a probléma, hogy nincs olyan megoldás, ami mindenkinek jó, ezért kísérletezgetni kell icon15.gif
[válaszok erre: #13380] [előzmény: (13378) mekukoki, 2009-04-08 07:09:54]
Haladó
serwer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mekukoki



Tagság: 2007-12-10 17:22:24
Tagszám: #52761
Hozzászólások: 754
13378. Elküldve: 2009-04-08 07:09:54,

OFF TOPIC

[54986.]

Egy buta kérdés: hogyan lehet beállítani videokarinál, hogy átvegye a terhet a cpu-ról akkor, ha hd-videt nézek? A kártya nvidia 9600gt, a cpu dual core 1,80ghz. Megoldható ezzel a párossal?
Előre is kösz!
[válaszok erre: #13379]
Törzstag
mekukoki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
13377. Elküldve: 2009-04-07 20:55:00,

OFF TOPIC

[54987.]

icon32.gif
[előzmény: (13376) fiat1954, 2009-04-07 20:27:53]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
13376. Elküldve: 2009-04-07 20:27:53,

OFF TOPIC

[54988.]

sziasztok ma hallottam ...k+rva jó:adott egy zenés vendéglő,betér egy vendég és kérdezi a pincért cigánypecsenye megoldható-e..a válasz lényegretörő: megoldható,de akkor nem lesz zene icon53.gif
[válaszok erre: #13377]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


serwer



Tagság: 2008-08-26 00:10:51
Tagszám: #62937
Hozzászólások: 280
13375. Elküldve: 2009-04-07 19:42:40,

OFF TOPIC

[54989.]

ha a nyersanyag 16:9-es arányú, akkor nem kell ezzel a részével foglalkozni, gondolom a tévéd is az

a legbutább dvd lejátszó is automatikusan felismeri az oldalarányt

[előzmény: (13374) zoro67, 2009-04-07 19:32:25]
Haladó
serwer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
13374. Elküldve: 2009-04-07 19:32:25,

OFF TOPIC

[54990.]

Ja igen végűlis nem voltam 1 értelmü elismerem szóval úgy akarom átkonvertálni a filmet hogy ha kiírom dvd-re asztali lejátszón lejátszva 16/9 es tv-n ne legyen alul felül fekete csík

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #13375]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
13373. Elküldve: 2009-04-07 19:28:54,

OFF TOPIC

[54991.]

kőszi kipróbálom

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[előzmény: (13370) sat_nobody, 2009-04-07 19:19:15]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


serwer



Tagság: 2008-08-26 00:10:51
Tagszám: #62937
Hozzászólások: 280
13372. Elküldve: 2009-04-07 19:26:01,

OFF TOPIC

[54992.]

a kérdés az, hogy a fekete csíkok be vannak-e kódolva a filmbe, vagy a lejátszó progi generálja?
[előzmény: (13369) zoro67, 2009-04-07 19:13:07]
Haladó
serwer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


amdrulez



Tagság: 2005-03-29 16:10:53
Tagszám: #17223
Hozzászólások: 1345
13371. Elküldve: 2009-04-07 19:23:45,

OFF TOPIC

[54993.]

Szia!

Ha gépen nézed, akkor On-the-Fly (azaz valósidőben), Mediaplayer Classic.
Megnyitod filmet->kirakod teljes képernyőre-> majd a numerikus padon
9 - nagyít
1 - kicsinyít
5 - alaphelyzetbe hozz
8 - függőlegesen nyújt
2 - függőlegesen összehúz
6 - vizszintesen nyújt
4 - vizszintesen összehúz

Szerintem más lejátszó is tudja, de ezt használom ;)

Ha konvertálni szeretnél "csonkítani" pl VirtualDub jó rá...
[előzmény: (13369) zoro67, 2009-04-07 19:13:07]
Kiváló dolgozó
amdrulez adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sat_nobody



Tagság: 2005-04-11 11:02:19
Tagszám: #17666
Hozzászólások: 2636
13370. Elküldve: 2009-04-07 19:19:15,

OFF TOPIC

[54994.]

Én a VirtualDUB-ot használom.

De van még jó pár ilyen.

Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
[válaszok erre: #13373] [előzmény: (13369) zoro67, 2009-04-07 19:13:07]
Kiváló dolgozó
sat_nobody adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
13369. Elküldve: 2009-04-07 19:13:07,

OFF TOPIC

[54995.]

sziasztok von olyan progi amivel meglehet azt csinálni hogy egy szélrsvásznú divx filmet úgy átalakitani hogy nagyob legyen a látható felület csökenjen alul felül a fekete csík mérete

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #13370 #13371 #13372]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lorenzen



Tagság: 2005-07-12 15:17:01
Tagszám: #20376
Hozzászólások: 2488
13368. Elküldve: 2009-04-06 20:19:58,

OFF TOPIC

[54996.]

Az mpeg fájlokat a PVAStrumento programmal lehet kép és hangsávra szétszedni.
(Letöltés a doom9.org, download, digitalTV)

A .mpv videofájlt, .mpa és/vagy .AC3 hangfájlokkal a ImagoMPEG-Muxer programmal lehet összefűzni mpeg videóvá. (http://www.videohelp.com/tools/ImagoMPEG-Muxer)

De ezzel csak összefűzni lehet. Vágni igazítani nem.
[előzmény: (13347) mekukoki, 2009-04-06 08:35:59]
Kiváló dolgozó
lorenzen adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mekukoki



Tagság: 2007-12-10 17:22:24
Tagszám: #52761
Hozzászólások: 754
13367. Elküldve: 2009-04-06 20:06:17,

OFF TOPIC

[54997.]

Azt sajnos (úgy tudom) nem lehet, hogy az mpeg-et újratömörítés nélkül mentse el a végén mpeg-be. Vagy lehet?
[előzmény: (13365) hackman27697, 2009-04-06 19:52:40]
Törzstag
mekukoki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mkriszadmin



Tagság: 2008-09-11 17:03:11
Tagszám: #63445
Hozzászólások: 989
13366. Elküldve: 2009-04-06 19:54:49,

OFF TOPIC

[54998.]

Hello

Valaki nem tud autóba való DVB-T tunert ami h.264 et tud mindig tv vételére kelene.
Törzstag
mkriszadmin adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hackman27697



Tagság: 2009-03-04 14:54:53
Tagszám: #71356
Hozzászólások: 28
13365. Elküldve: 2009-04-06 19:52:40,

OFF TOPIC

[54999.]

mekukoki

Csináld VirtualDub -al azzal mindent meg lehet csinálni, csak utána kell nézni kicsit!
[válaszok erre: #13367] [előzmény: (13347) mekukoki, 2009-04-06 08:35:59]
Zöldfülű
hackman27697 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
13364. Elküldve: 2009-04-06 19:15:50,

OFF TOPIC

[55000.]

abfab(kukac)freemail(pont)hu

köszi icon50.gif
[előzmény: (13363) TonySoprano, 2009-04-06 18:50:07]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010164022445679 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail