OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
13388. Elküldve: 2009-04-08 11:15:08, OFF TOPIC
|
[54976.] |
szerencsére a nagyobb munkahelyeken nem dolgozóra bízzák, hogy vagy nem tölt , hanem egyszerűen letiltják a portokat, sőt egész ip-tartományokat
|
| | |
[előzmény: (13387) Gyu-La 51Géza, 2009-04-08 10:59:15] |
|
Haladó
|
|
 Gyu-La 51Géza

Tagság: 2006-11-28 14:04:23 Tagszám: #37843 Hozzászólások: 9385 |
13387. Elküldve: 2009-04-08 10:59:15, OFF TOPIC
|
[54977.] |
Hali !
Egy munkahelyen, nem dolgozni, hasznos munkát végezni kellene,
mindenféle magán jellegü "töltögetés" helyett ?
Vagy "csak" én vagyok még ilyen "maradi" beállitottságu ?
|
| | | [válaszok erre: #13388] |
[előzmény: (13383) tranceworld, 2009-04-08 09:44:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tranceworld

Tagság: 2008-08-23 12:29:48 Tagszám: #62828 Hozzászólások: 2452 |
13386. Elküldve: 2009-04-08 10:53:27, OFF TOPIC
|
[54978.] |
ok durva modon oldotta meg a net szolgaltato az internet haszálatot nálam, az hadjám hogy egy routerem van, de mire a kérés ki ér a világhálór addig vagy 6 belso router persze netszolgaltatonal, amin keresztül megy. es majd onnan megy ki meg visssza :D na mindegy csak irtam :D
csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tranceworld

Tagság: 2008-08-23 12:29:48 Tagszám: #62828 Hozzászólások: 2452 |
13385. Elküldve: 2009-04-08 10:49:33, OFF TOPIC
|
[54979.] |
öö lehet nem örülne neki söt lehet olvassa is ezt a topicot. :D na mostmar mindegy akkor probalkozzunk httpvel :D
csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
13384. Elküldve: 2009-04-08 09:53:57, OFF TOPIC
|
[54980.] |
aranyos kérdés
kérdezd a rendszergazdátokat
valószínűleg le van tiltva a port
|
| | |
[előzmény: (13383) tranceworld, 2009-04-08 09:44:20] |
|
Haladó
|
|
 tranceworld

Tagság: 2008-08-23 12:29:48 Tagszám: #62828 Hozzászólások: 2452 |
13383. Elküldve: 2009-04-08 09:44:20, OFF TOPIC
|
[54981.] |
Sziasztok, munkahelyi internetnél mért nem lehet töltögetni? ftp közben port hibával nyavajog pedig 6 megás net hmm
csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
|
| | | [válaszok erre: #13384 #13387] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mekukoki

Tagság: 2007-12-10 17:22:24 Tagszám: #52761 Hozzászólások: 754 |
|
Törzstag
|
|
 dj tami

Tagság: 2006-12-21 18:52:14 Tagszám: #38811 Hozzászólások: 1127 |
13381. Elküldve: 2009-04-08 08:48:25, OFF TOPIC
|
[54983.] |
Hali! Tudna valaki egy linket dobni.Hol tudnénk olcson számitástechnikai eszközöket venni.Elöre is köszönöm.
90cm tükör,srt dm2100 diseqc h-h motor,0,3 fej
|
| | | [válaszok erre: #13382] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mekukoki

Tagság: 2007-12-10 17:22:24 Tagszám: #52761 Hozzászólások: 754 |
13380. Elküldve: 2009-04-08 08:08:47, OFF TOPIC
|
[54984.] |
Kösz, próbálkozom!
|
| | |
[előzmény: (13379) serwer, 2009-04-08 08:01:19] |
|
Törzstag
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
13379. Elküldve: 2009-04-08 08:01:19, OFF TOPIC
|
[54985.] |
a hardveren állítanod nem kell semmit
kísérletezni lehet a lejátszóprogival és a kódekekkel, hogy kisebb legyen a cpu terhelésed
pl. lejátszóprogi:
http://mpc-hc.sourceforge.net/DXVASupport.html
pl. kodekpakk:
http://www.cccp-project.net/
az a probléma, hogy nincs olyan megoldás, ami mindenkinek jó, ezért kísérletezgetni kell
|
| | | [válaszok erre: #13380] |
[előzmény: (13378) mekukoki, 2009-04-08 07:09:54] |
|
Haladó
|
|
 mekukoki

Tagság: 2007-12-10 17:22:24 Tagszám: #52761 Hozzászólások: 754 |
13378. Elküldve: 2009-04-08 07:09:54, OFF TOPIC
|
[54986.] |
Egy buta kérdés: hogyan lehet beállítani videokarinál, hogy átvegye a terhet a cpu-ról akkor, ha hd-videt nézek? A kártya nvidia 9600gt, a cpu dual core 1,80ghz. Megoldható ezzel a párossal?
Előre is kösz!
|
| | | [válaszok erre: #13379] |
|
|
Törzstag
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
13377. Elküldve: 2009-04-07 20:55:00, OFF TOPIC
|
[54987.] |
|
| | |
[előzmény: (13376) fiat1954, 2009-04-07 20:27:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
13376. Elküldve: 2009-04-07 20:27:53, OFF TOPIC
|
[54988.] |
sziasztok ma hallottam ...k+rva jó:adott egy zenés vendéglő,betér egy vendég és kérdezi a pincért cigánypecsenye megoldható-e..a válasz lényegretörő: megoldható,de akkor nem lesz zene
|
| | | [válaszok erre: #13377] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
13375. Elküldve: 2009-04-07 19:42:40, OFF TOPIC
|
[54989.] |
ha a nyersanyag 16:9-es arányú, akkor nem kell ezzel a részével foglalkozni, gondolom a tévéd is az
a legbutább dvd lejátszó is automatikusan felismeri az oldalarányt
|
| | |
[előzmény: (13374) zoro67, 2009-04-07 19:32:25] |
|
Haladó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
13374. Elküldve: 2009-04-07 19:32:25, OFF TOPIC
|
[54990.] |
Ja igen végűlis nem voltam 1 értelmü elismerem szóval úgy akarom átkonvertálni a filmet hogy ha kiírom dvd-re asztali lejátszón lejátszva 16/9 es tv-n ne legyen alul felül fekete csík
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | | [válaszok erre: #13375] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
13373. Elküldve: 2009-04-07 19:28:54, OFF TOPIC
|
[54991.] |
kőszi kipróbálom
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | |
[előzmény: (13370) sat_nobody, 2009-04-07 19:19:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
13372. Elküldve: 2009-04-07 19:26:01, OFF TOPIC
|
[54992.] |
a kérdés az, hogy a fekete csíkok be vannak-e kódolva a filmbe, vagy a lejátszó progi generálja?
|
| | |
[előzmény: (13369) zoro67, 2009-04-07 19:13:07] |
|
Haladó
|
|
 amdrulez

Tagság: 2005-03-29 16:10:53 Tagszám: #17223 Hozzászólások: 1345 |
13371. Elküldve: 2009-04-07 19:23:45, OFF TOPIC
|
[54993.] |
Szia!
Ha gépen nézed, akkor On-the-Fly (azaz valósidőben), Mediaplayer Classic.
Megnyitod filmet->kirakod teljes képernyőre-> majd a numerikus padon
9 - nagyít
1 - kicsinyít
5 - alaphelyzetbe hozz
8 - függőlegesen nyújt
2 - függőlegesen összehúz
6 - vizszintesen nyújt
4 - vizszintesen összehúz
Szerintem más lejátszó is tudja, de ezt használom ;)
Ha konvertálni szeretnél "csonkítani" pl VirtualDub jó rá...
|
| | |
[előzmény: (13369) zoro67, 2009-04-07 19:13:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sat_nobody

Tagság: 2005-04-11 11:02:19 Tagszám: #17666 Hozzászólások: 2636 |
13370. Elküldve: 2009-04-07 19:19:15, OFF TOPIC
|
[54994.] |
Én a VirtualDUB-ot használom.
De van még jó pár ilyen.
Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
|
| | | [válaszok erre: #13373] |
[előzmény: (13369) zoro67, 2009-04-07 19:13:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
13369. Elküldve: 2009-04-07 19:13:07, OFF TOPIC
|
[54995.] |
sziasztok von olyan progi amivel meglehet azt csinálni hogy egy szélrsvásznú divx filmet úgy átalakitani hogy nagyob legyen a látható felület csökenjen alul felül a fekete csík mérete
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | | [válaszok erre: #13370 #13371 #13372] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lorenzen

Tagság: 2005-07-12 15:17:01 Tagszám: #20376 Hozzászólások: 2488 |
13368. Elküldve: 2009-04-06 20:19:58, OFF TOPIC
|
[54996.] |
Az mpeg fájlokat a PVAStrumento programmal lehet kép és hangsávra szétszedni.
(Letöltés a doom9.org, download, digitalTV)
A .mpv videofájlt, .mpa és/vagy .AC3 hangfájlokkal a ImagoMPEG-Muxer programmal lehet összefűzni mpeg videóvá. (http://www.videohelp.com/tools/ImagoMPEG-Muxer)
De ezzel csak összefűzni lehet. Vágni igazítani nem.
|
| | |
[előzmény: (13347) mekukoki, 2009-04-06 08:35:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mekukoki

Tagság: 2007-12-10 17:22:24 Tagszám: #52761 Hozzászólások: 754 |
13367. Elküldve: 2009-04-06 20:06:17, OFF TOPIC
|
[54997.] |
Azt sajnos (úgy tudom) nem lehet, hogy az mpeg-et újratömörítés nélkül mentse el a végén mpeg-be. Vagy lehet?
|
| | |
[előzmény: (13365) hackman27697, 2009-04-06 19:52:40] |
|
Törzstag
|
|
 mkriszadmin

Tagság: 2008-09-11 17:03:11 Tagszám: #63445 Hozzászólások: 989 |
13366. Elküldve: 2009-04-06 19:54:49, OFF TOPIC
|
[54998.] |
Hello
Valaki nem tud autóba való DVB-T tunert ami h.264 et tud mindig tv vételére kelene.
|
| |
|
Törzstag
|
|
 hackman27697

Tagság: 2009-03-04 14:54:53 Tagszám: #71356 Hozzászólások: 28 |
13365. Elküldve: 2009-04-06 19:52:40, OFF TOPIC
|
[54999.] |
mekukoki
Csináld VirtualDub -al azzal mindent meg lehet csinálni, csak utána kell nézni kicsit!
|
| | | [válaszok erre: #13367] |
[előzmény: (13347) mekukoki, 2009-04-06 08:35:59] |
|
Zöldfülű
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
13364. Elküldve: 2009-04-06 19:15:50, OFF TOPIC
|
[55000.] |
abfab(kukac)freemail(pont)hu
köszi
|
| | |
[előzmény: (13363) TonySoprano, 2009-04-06 18:50:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|