OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 TonySoprano

Tagság: 2008-03-20 09:55:10 Tagszám: #57283 Hozzászólások: 1372 |
13363. Elküldve: 2009-04-06 18:50:07, OFF TOPIC
|
[55001.] |
Akkor dobj egy mail cimet majd este küldök meghivot
High Quality 771 hetvenegy
|
| | | [válaszok erre: #13364] |
[előzmény: (13362) Gazember, 2009-04-06 18:18:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
13362. Elküldve: 2009-04-06 18:18:21, OFF TOPIC
|
[55002.] |
Lehet, nem tudom ,de ha xxx torrent jöhet az is
|
| | | [válaszok erre: #13363] |
[előzmény: (13361) TonySoprano, 2009-04-06 18:12:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 TonySoprano

Tagság: 2008-03-20 09:55:10 Tagszám: #57283 Hozzászólások: 1372 |
13361. Elküldve: 2009-04-06 18:12:16, OFF TOPIC
|
[55003.] |
A Kismalac az nem egyenlő a Malacka oldallal?
High Quality 771 hetvenegy
|
| | | [válaszok erre: #13362] |
[előzmény: (13349) Gazember, 2009-04-06 10:45:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mekukoki

Tagság: 2007-12-10 17:22:24 Tagszám: #52761 Hozzászólások: 754 |
13360. Elküldve: 2009-04-06 18:01:22, OFF TOPIC
|
[55004.] |
Köszi a listát! Lehet, hogy linux alatt fogom megcsinálni a dolgokat!
|
| | |
[előzmény: (13359) serwer, 2009-04-06 17:51:56] |
|
Törzstag
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
|
Haladó
|
|
 mekukoki

Tagság: 2007-12-10 17:22:24 Tagszám: #52761 Hozzászólások: 754 |
13358. Elküldve: 2009-04-06 17:24:16, OFF TOPIC
|
[55006.] |
Köszi szépen a tippet. De a freeware itt most fontos lenne, ezért úgy fogom megoldani, hogy valamilyen alap videoszerkesztőben, ahol hang és videó külön szerkeszthető megcsinálom a hangot a képhez, aztán kimentem, majd demux-remux az mpeg hangjánál. Macerásabb, de ingyen megoldható.
Kösz mégegyszer!
|
| | | [válaszok erre: #13359] |
[előzmény: (13352) serwer, 2009-04-06 15:56:03] |
|
Törzstag
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
13357. Elküldve: 2009-04-06 17:07:03, OFF TOPIC
|
[55007.] |
remélem :)
sün:
|
| | |
[előzmény: (13351) serwer, 2009-04-06 15:54:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
13356. Elküldve: 2009-04-06 16:27:54, OFF TOPIC
|
[55008.] |
köszi sikerült
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | |
[előzmény: (13354) serwer, 2009-04-06 16:22:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 citroenbx

Tagság: 2008-08-16 11:58:40 Tagszám: #62625 Hozzászólások: 187 |
13355. Elküldve: 2009-04-06 16:24:48, OFF TOPIC
|
[55009.] |
még nem töltődött le teljesen, azért .part a kiterjesztése.
"az úttörő ahol tud, segít !"
|
| | |
[előzmény: (13353) zoro67, 2009-04-06 16:15:51] |
|
Haladó
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
13354. Elküldve: 2009-04-06 16:22:33, OFF TOPIC
|
[55010.] |
nevezd át avira vagy próbáld winrar-ral nyitni
sok sikert !
|
| | | [válaszok erre: #13356] |
[előzmény: (13353) zoro67, 2009-04-06 16:15:51] |
|
Haladó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
13353. Elküldve: 2009-04-06 16:15:51, OFF TOPIC
|
[55011.] |
Sziasztok letöltötem egy videot de nem tudom megnyitni mert valami PART-fájl lett
hibás a letöltés? hogyan tudom megnyitni:?
egész video 720-mb
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | | [válaszok erre: #13354 #13355] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
13352. Elküldve: 2009-04-06 15:56:03, OFF TOPIC
|
[55012.] |
Oriza_Triznyák javaslata megerősítve
|
| | | [válaszok erre: #13358] |
[előzmény: (13347) mekukoki, 2009-04-06 08:35:59] |
|
Haladó
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
13351. Elküldve: 2009-04-06 15:54:16, OFF TOPIC
|
[55013.] |
én is észrevettem, hogy adtak meghívókat, de ugye ezek nincsenek emeltdíjas sms-hez kötve?
nem akarom az ismerőseimet ilyennel bombázni
|
| | | [válaszok erre: #13357] |
[előzmény: (13349) Gazember, 2009-04-06 10:45:12] |
|
Haladó
|
|
 brumi21

Tagság: 2009-03-16 11:25:02 Tagszám: #71841 Hozzászólások: 529 |
|
Törzstag
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
13349. Elküldve: 2009-04-06 10:45:12, OFF TOPIC
|
[55015.] |
Independence-re van 10db meghívóm, ha kell valakinek privizzen.
Kismalac torrent meghívó meg engem érdekellne
|
| | | [válaszok erre: #13351 #13361] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Oriza_Triznyák

Tagság: 2003-10-26 13:25:19 Tagszám: #7101 Hozzászólások: 3429 |
13348. Elküldve: 2009-04-06 09:27:57, OFF TOPIC
|
[55016.] |
Bár nem free, de a Womble Video Wizzard nagyon jó erre a célra.
|
| | |
[előzmény: (13347) mekukoki, 2009-04-06 08:35:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mekukoki

Tagság: 2007-12-10 17:22:24 Tagszám: #52761 Hozzászólások: 754 |
13347. Elküldve: 2009-04-06 08:35:59, OFF TOPIC
|
[55017.] |
Sziasztok!
Olyan freeware progira lenne szükségem, amelyikkel mpeg fájlok alá lehet hangot alátenni, vágni, igazítani, anélkül, hogy a videó részét újra kéne tömöríteni.
Ismer valaki ilyet?
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-04-06 08:45:16]
|
| | | [válaszok erre: #13348 #13352 #13365 #13368] |
|
|
Törzstag
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
13346. Elküldve: 2009-04-05 20:57:03, OFF TOPIC
|
[55018.] |
egy kicsit elfogultnak tűnik az írásod , de ez érthető, mivel ismered
egyébként az ismerősöd engem is próbált támadni néhány hete, akkor is a diplomájára hivatkozott
na ez a bicska nyitogató
Idézet:
| Tudjátok mi a gáz?
Megjövök Canadából; el akarom mondani a kinti tapasztalataimat (műhold témában) erre most evvel ment el a rá szánt időm
| |
szerintem én kanadából is szívesen a műholdas írásodat, nem olyan nehéz ma már az internet korában
|
| | |
[előzmény: (13328) betadin, 2009-04-04 18:18:53] |
|
Haladó
|
|
 zss2

Tagság: 2006-06-18 12:34:45 Tagszám: #31777 Hozzászólások: 531 |
13345. Elküldve: 2009-04-05 19:09:38, OFF TOPIC
|
[55019.] |
Nincsen karikás ostorom, Nincs lakásom, se autóm, és lehet, hogy maholnap munkám sem lesz.
Albérletben élek, és ott is fogok megrohadni.
Nem vagyok gazdag és nem hordok márkás gatyát.
A világ egyik legszebb és legnehezebb nyelvét beszélem, amit rajtam kívül még több millióan lesz@rnak.
A vezetéknevem megelőzi a keresztnevem, és nem tartom furcsának ha valaki Bélának nevezi el a kisfiát.
Ha lesz, a Trabantom megelőzi a gyalogosokat és kerékpárosokat, és nem örülök, ha a turisták összekevernek a bevándorlókkal.
Büszkén gondolok Orbán Viktorra, az igazságosra, Gyurcsány Ferencre, népünk megmentõjére, a tömegközlekedésünkre, az oktatási és egészségügyi rendszerünkre, a közbiztonságunkra, az államadósságunkra, a gyorsan épülő 4-es metrónkra és M0-ás körgyûrûnkre, a faji öldöklőinkre, a tanárverő diákjainkra, a focistáinkra, a kivándorló feltalálóinkra, az adócsaló gazdagokra, az élõsködõ népcsoportra.
Itt élek Európa s**glyukában.
Pesszimizmusban, dohányzásban, alkoholizmusban, rákos megbetegedésekben, öngyilkosságban, a jogszabályok kijátszásában, a törvények megkerülésében mi vagyunk a császárok,
Magyarország!! Én így szeretlek!.........ez a kis szösszenet a brdsz honlapjáról....
|
| |
|
Törzstag
|
|
 kex2

Tagság: 2007-11-17 18:32:55 Tagszám: #51780 Hozzászólások: 2947 |
13344. Elküldve: 2009-04-05 18:28:54, OFF TOPIC
|
[55020.] |
- Honnan tudja a szőke nő, hogy ki fogják rúgni a munkahelyéről?
- ???
- A főnökétől kiviszik a heverőt.
|
| | |
[előzmény: (13343) sanca2, 2009-04-05 18:22:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
13343. Elküldve: 2009-04-05 18:22:59, OFF TOPIC
|
[55021.] |
Egy kisfiú a nappali szobában játszott az új elektromos vasútjával,
amelyet karácsonyra kapott. Anyja a konyhában mosogatott. Egyszer csak
hallja, hogy a vonat megáll, a fia meg elkiáltja magát:
- Hé, faszfejek! Ha le akarnak szállni, most húzzák le a belüket! Azok
a seggfejek meg, akik fel akarnak szállni, mozogjanak, mert indulni
akarunk.
Az anya döbbenten hagyta abba a mosogatást, berohant a szobába és
ráförmedt a fiára:
- Ebben a házban nem beszélünk így, fiatalember! Most pedig felmész a
szobádba, és elgondolkozol a viselkedéseden.
A kisfiú felment a szobába, majd két órával később visszatért, és újra
játszani kezdett a vonattal. Anyja halotta, hogy a vonat megállt, és a
fiú így szólt........
- Azoknak, akik most leszállnak, szeretettel megköszönjük, hogy velünk
utaztak. Ne felejtsék el magukkal vinni a poggyászukat! Akik most
szállnak fel, kérem, tegyék a csomagjaikat az ülés feletti tartóra.
Hamarosan indulunk.
Az anya rettenetesen büszke volt, a fiú pedig folytatta:
- Azok pedig, akik ki vannak akadva a kétórás kibaszott késés miatt,
panaszukkal keressék fel azt a hülye picsát a konyhában !
|
| | | [válaszok erre: #13344] |
[előzmény: (13341) fiat1954, 2009-04-05 18:13:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kex2

Tagság: 2007-11-17 18:32:55 Tagszám: #51780 Hozzászólások: 2947 |
13342. Elküldve: 2009-04-05 18:22:12, OFF TOPIC
|
[55022.] |
|
| | |
[előzmény: (13341) fiat1954, 2009-04-05 18:13:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
13341. Elküldve: 2009-04-05 18:13:10, OFF TOPIC
|
[55023.] |
a szőke nőt rendőrnő állitja meg vezetés közben és kéri a jogositványát...az vadul keres a retiküljében és megkönnyebbülve kiadja a makeup tükrét,mire a rendőrnő megnézi és megszólal:miért nem mondta hogy kollega..viszlát mehet tovább
|
| | | [válaszok erre: #13342 #13343] |
[előzmény: (13340) kex2, 2009-04-05 18:00:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kex2

Tagság: 2007-11-17 18:32:55 Tagszám: #51780 Hozzászólások: 2947 |
13340. Elküldve: 2009-04-05 18:00:27, OFF TOPIC
|
[55024.] |
Juli! Most láttam a férjed egy nagycsokor orgonával a kezébe, jön haza! No akkor megint szét tehetem a lábam! Miért nincs vázátok?
|
| | | [válaszok erre: #13341] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kex2

Tagság: 2007-11-17 18:32:55 Tagszám: #51780 Hozzászólások: 2947 |
13339. Elküldve: 2009-04-05 17:52:12, OFF TOPIC
|
[55025.] |
|
| | |
[előzmény: (13338) fiat1954, 2009-04-05 17:44:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|