Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499774/11 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (88/39
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

Leíratkozott felhasználó
13288. Elküldve: 2009-04-02 19:22:15,

OFF TOPIC

[55076.]

Sziasztok!
Valami gubanc lehet az http://www.rtlhirek.hu/ oldallal. Se képek, sem videók.
Jó látni a szinte üres oldalakat.
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Suede



Tagság: 2006-11-30 20:21:08
Tagszám: #37944
Hozzászólások: 1242
13287. Elküldve: 2009-04-02 15:15:14,

OFF TOPIC

[55077.]

Jol nyomja az "oreg".. icon21.gif
[előzmény: (13286) Gazember, 2009-04-02 10:16:49]
Kiváló dolgozó
Suede adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
13286. Elküldve: 2009-04-02 10:16:49,

OFF TOPIC

[55078.]

na mégegy:

http://fschnell.net/WordPress/?p=1094
[válaszok erre: #13287 #13291]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
13285. Elküldve: 2009-04-02 10:13:14,

OFF TOPIC

[55079.]

http://comment.blog.hu/2009/04/01/aba_botond_nem_kap_kotont
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


MARYO SPYNOZY25



Tagság: 2008-04-09 21:13:32
Tagszám: #58111
Hozzászólások: 562
13284. Elküldve: 2009-04-01 21:44:14,

OFF TOPIC

[55080.]

sziasztok volna egy kérdésem hogy homecast em 200cr vevőt lehet e okosítani? bocs ha nem ide illik kösz!
Törzstag
MARYO SPYNOZY25 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kex2



Tagság: 2007-11-17 18:32:55
Tagszám: #51780
Hozzászólások: 2947
13283. Elküldve: 2009-04-01 21:19:06,

OFF TOPIC

[55081.]





A bölcsész hallgató egy hosszúra nyúlt ivászat után meginvitálja az

ivócimborákat a lakására, levezetni a bulit. Ahogy körbejárják a lakást

kiszúrják, hogy az egyik szobában van egy hatalmas fémgong, mellette egy

jókora ütővel. Kérdik a házigazdát:

* Hát ez meg mi?

* Ez egy beszélő óra!

* Beszélő óra?Hát ezt meg hogy...?

A házigazda felkapja az ütőt, és ráhúz a gongra egy isteneset,hatalmas

döndüléssel. Mire a fal túloldaláról beszól valaki:

* A kurva anyád,hajnali fél három van!!

Kiváló dolgozó
kex2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
13282. Elküldve: 2009-04-01 20:51:13,

OFF TOPIC

[55082.]

Meg is Köszönöm, mert az előbb nem tettem!
Ettől nagyobb gondunk ne legyen!
icon50.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[előzmény: (13281) stmiklos, 2009-04-01 20:46:37]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stmiklos



Tagság: 2009-01-17 18:22:10
Tagszám: #69302
Hozzászólások: 681
13281. Elküldve: 2009-04-01 20:46:37,

OFF TOPIC

[55083.]

Szevasz!
Mégha tréfának is vettem, jelezted is, hogy nem vicc, /ez még mindig belefér az ápr. 1-be/, valahol ráéreztem, hogy komolyan kérded, megkerestem van-e ilyen topik, válaszoltam.
Néked is szép estét... Üdv: StMiklos
Opticum 7100C, most fixW1, SW..66
[válaszok erre: #13282] [előzmény: (13280) Rentner, 2009-04-01 19:05:14]
Törzstag
stmiklos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
13280. Elküldve: 2009-04-01 19:05:14,

OFF TOPIC

[55084.]

Nna Szevasz!
Te meg ne idegelj engem!

Tényleg nem találtam, valahogy mindig elnéztem, azért kellett volna. Kinomban már beirtam, több szem többet lát reményében, de aztán nem lett több szem. Mig végül megtaláltam.
Bocs.!
icon50.gif
És baromi fontos lett volna, és a Te segitséged az első! De hát ápr. 1. van, és végül is rendbe jött minden.
Szép estéd legyen!
icon50.gif icon61.gif icon61.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-04-01 19:30:49]
[válaszok erre: #13281] [előzmény: (13279) stmiklos, 2009-04-01 18:59:13]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stmiklos



Tagság: 2009-01-17 18:22:10
Tagszám: #69302
Hozzászólások: 681
13279. Elküldve: 2009-04-01 18:59:13,

OFF TOPIC

[55085.]

Szevasz!
Kolumbia topic?
Hát a Columbia beltérik c. fórumban:http://www.netboard.hu/viewtopic.php?topic=10360
Üdv: StMiklos /ne szórakozz velem: 2009. ápr. 1?/
[válaszok erre: #13280] [előzmény: (13269) Rentner, 2009-04-01 08:00:05]
Törzstag
stmiklos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
13278. Elküldve: 2009-04-01 18:31:08,

OFF TOPIC

[55086.]

semmi gond! Hátha valaki tud hasonlót!

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[előzmény: (13277) pitynyesz, 2009-04-01 18:21:53]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pitynyesz



Tagság: 2006-03-16 07:43:10
Tagszám: #28457
Hozzászólások: 468
13277. Elküldve: 2009-04-01 18:21:53,

OFF TOPIC

[55087.]

én sajna nem néztem tovább csak idáig ,,, bocsi :)

Uclean USTYM 4k PRO Combo + DigipowerSG-2100A 57.0E-45.0W Inverto Black Premium Ultra Single LNB 0,2 dB nagy kecske...
[válaszok erre: #13278] [előzmény: (13276) himi, 2009-04-01 18:19:23]
Törzstag
pitynyesz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
13276. Elküldve: 2009-04-01 18:19:23,

OFF TOPIC

[55088.]

Na valami ilyesmit keresek csak ez demo A weboldalon amit megad a progi ott meg nincs róla semmi infó


Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[válaszok erre: #13277] [előzmény: (13275) pitynyesz, 2009-04-01 18:02:58]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pitynyesz



Tagság: 2006-03-16 07:43:10
Tagszám: #28457
Hozzászólások: 468
13275. Elküldve: 2009-04-01 18:02:58,

OFF TOPIC

[55089.]

szeva himi! talán ez .. nézd meg :)
http://download.chip.eu/hu/Rendel-0.2.1_1343812.html

Uclean USTYM 4k PRO Combo + DigipowerSG-2100A 57.0E-45.0W Inverto Black Premium Ultra Single LNB 0,2 dB nagy kecske...
[válaszok erre: #13276] [előzmény: (13274) himi, 2009-04-01 17:56:02]
Törzstag
pitynyesz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
13274. Elküldve: 2009-04-01 17:56:02,

OFF TOPIC

[55090.]

Sziasztok!
Olyan progit keresek ami betegnyílvántartó program!
Lehet DOSos illetve WinXP alatt futó is! Fontos követelmény ne legyen nagyon bonyolúlt a használata!
Esetleg ha valaki tud lelőhelyet, megköszönném!

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[válaszok erre: #13275]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
13273. Elküldve: 2009-04-01 17:35:52,

OFF TOPIC

[55091.]

F-Secure.Anti-Virus.2009.v9.00.138.Incl.Patch.And.Keymaker-AGAiN

http://rapidshare.com/files/145400262/FSECURE.AViRUS.2009.9.00.138_2b.rar

jelszó: www.2baksa.net


ha mégse működne az update, akkor használd ezt, mert ez letölti a frissítéseket rendesen: (ebben már javították a memóriazabálását /30%-kal kevesebbel beéri/)

F-Secure.Anti-Virus.Client.Security.8.01.Build.133.Incl.Keygen-AGAiN


http://rapidshare.com/files/206714672/F-Secure_Client_Security_8.01_Build_133_2b.rar

jelszó: www.2baksa.net


______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[előzmény: (13264) fiat1954, 2009-03-31 20:41:32]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zozo76



Tagság: 2006-04-30 20:24:15
Tagszám: #30129
Hozzászólások: 1626
13272. Elküldve: 2009-04-01 13:35:19,

OFF TOPIC

[55092.]

Online tv téma,de ha itt jött szóba,ebben az online tv néző progiba is megtalálható,mellette sok más is:
http://www.szoftverbazis.hu/szoftver/readon-tv-movie-radio-player-4-5-0-0-BL14.html
[előzmény: (13268) stuti3, 2009-03-31 22:54:12]
Kiváló dolgozó
zozo76 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
13271. Elküldve: 2009-04-01 13:10:55,

OFF TOPIC

[55093.]

100.
icon50.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[előzmény: (13269) Rentner, 2009-04-01 08:00:05]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
13270. Elküldve: 2009-04-01 12:02:14,

OFF TOPIC

[55094.]

Jó kis film, egyik kedvencem nekem is, fekete keretes szemüvegek, Sam Neill, nézze mindenki:)
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
13269. Elküldve: 2009-04-01 08:00:05,

OFF TOPIC

[55095.]

Szép, jó napot Mindenkinek!
Vegyük ugy, mintha nem 04.01. lenne.
Hol van a Kolumbia topik? icon5.gif
icon50.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[válaszok erre: #13271 #13279]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stuti3



Tagság: 2006-11-05 01:26:21
Tagszám: #36759
Hozzászólások: 321
13268. Elküldve: 2009-03-31 22:54:12,

OFF TOPIC

[55096.]

Na végre! Egy működő NRJ HITS. Teljes képernyőn is meglepően jó.
Köszi!

stuti3
[válaszok erre: #13272] [előzmény: (13257) gombilaci, 2009-03-31 05:47:39]
Törzstag
stuti3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


serwer



Tagság: 2008-08-26 00:10:51
Tagszám: #62937
Hozzászólások: 280
13267. Elküldve: 2009-03-31 22:51:59,

OFF TOPIC

[55097.]

kösz, jön lefele icon50.gif
[előzmény: (13265) KWP, 2009-03-31 22:26:13]
Haladó
serwer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
13266. Elküldve: 2009-03-31 22:27:09,

OFF TOPIC

[55098.]

Ez egy nagyon jó film!! icon32.gif

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (13265) KWP, 2009-03-31 22:26:13]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
13265. Elküldve: 2009-03-31 22:26:13,

OFF TOPIC

[55099.]

Na kedves Hölgyek-Urak, április elsejére való tekintettel találtam Nektek, legkedvesebb fórumozóknak:) egy filmet, amely remélhetőleg vidámabbá teszi az április elsejét!

A film címe "Műholdvevő a birkák közt" icon25.gif és ne vegye senki sértésnek vagy célzásnak a dolgot:)

Itt a film tartalmi ismertetője

Meg a kommentárok alapján is jónak tűnik. Én magam is holnapra tervezem megnézni, a tartalma alapján érdekes lehet, és amint látom, kötődik annyira kicsiny fórumunk témájához, hogy Ápr 1-jére való tekintettel be merjem linkelni ide :)

A film április elsején és másodikán lesz elérhető a lenti linken, utána aki lemaradt róla az így járt... utólagos visszatöltésre nem lesz lehetőségem, ne is kérje majd senki.

Műholdvevő a birkák közt - 1,5 giga

Felhívnám továbbá a szíves figyelmét minden többszálas letöltőnek, hogy a szerver maximum 2 szálon engedi egy embernek a letöltést, e felett a többi szálra hibát dob vissza.

Jó szórakozást! :)
[válaszok erre: #13266 #13267]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
13264. Elküldve: 2009-03-31 20:41:32,

OFF TOPIC

[55100.]

sziasztok..F-SECURE internet securiti 2009 termékkulcsot ..használhatót.. küldene valaki priviben?..előre is köszi! icon50.gif
[válaszok erre: #13273]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010408163070679 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail