OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
13288. Elküldve: 2009-04-02 19:22:15, OFF TOPIC
|
[55076.] |
Sziasztok!
Valami gubanc lehet az http://www.rtlhirek.hu/ oldallal. Se képek, sem videók.
Jó látni a szinte üres oldalakat.
|
| |
|
|
|
|
 Suede

Tagság: 2006-11-30 20:21:08 Tagszám: #37944 Hozzászólások: 1242 |
13287. Elküldve: 2009-04-02 15:15:14, OFF TOPIC
|
[55077.] |
Jol nyomja az "oreg"..
|
| | |
[előzmény: (13286) Gazember, 2009-04-02 10:16:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 MARYO SPYNOZY25

Tagság: 2008-04-09 21:13:32 Tagszám: #58111 Hozzászólások: 562 |
13284. Elküldve: 2009-04-01 21:44:14, OFF TOPIC
|
[55080.] |
sziasztok volna egy kérdésem hogy homecast em 200cr vevőt lehet e okosítani? bocs ha nem ide illik kösz!
|
| |
|
Törzstag
|
|
 kex2

Tagság: 2007-11-17 18:32:55 Tagszám: #51780 Hozzászólások: 2947 |
13283. Elküldve: 2009-04-01 21:19:06, OFF TOPIC
|
[55081.] |
A bölcsész hallgató egy hosszúra nyúlt ivászat után meginvitálja az
ivócimborákat a lakására, levezetni a bulit. Ahogy körbejárják a lakást
kiszúrják, hogy az egyik szobában van egy hatalmas fémgong, mellette egy
jókora ütővel. Kérdik a házigazdát:
* Hát ez meg mi?
* Ez egy beszélő óra!
* Beszélő óra?Hát ezt meg hogy...?
A házigazda felkapja az ütőt, és ráhúz a gongra egy isteneset,hatalmas
döndüléssel. Mire a fal túloldaláról beszól valaki:
* A kurva anyád,hajnali fél három van!!
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
13282. Elküldve: 2009-04-01 20:51:13, OFF TOPIC
|
[55082.] |
Meg is Köszönöm, mert az előbb nem tettem!
Ettől nagyobb gondunk ne legyen!
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | |
[előzmény: (13281) stmiklos, 2009-04-01 20:46:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stmiklos

Tagság: 2009-01-17 18:22:10 Tagszám: #69302 Hozzászólások: 681 |
13281. Elküldve: 2009-04-01 20:46:37, OFF TOPIC
|
[55083.] |
Szevasz!
Mégha tréfának is vettem, jelezted is, hogy nem vicc, /ez még mindig belefér az ápr. 1-be/, valahol ráéreztem, hogy komolyan kérded, megkerestem van-e ilyen topik, válaszoltam.
Néked is szép estét... Üdv: StMiklos
Opticum 7100C, most fixW1, SW..66
|
| | | [válaszok erre: #13282] |
[előzmény: (13280) Rentner, 2009-04-01 19:05:14] |
|
Törzstag
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
13280. Elküldve: 2009-04-01 19:05:14, OFF TOPIC
|
[55084.] |
Nna Szevasz!
Te meg ne idegelj engem!
Tényleg nem találtam, valahogy mindig elnéztem, azért kellett volna. Kinomban már beirtam, több szem többet lát reményében, de aztán nem lett több szem. Mig végül megtaláltam.
Bocs.!
És baromi fontos lett volna, és a Te segitséged az első! De hát ápr. 1. van, és végül is rendbe jött minden.
Szép estéd legyen!
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W). [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-04-01 19:30:49]
|
| | | [válaszok erre: #13281] |
[előzmény: (13279) stmiklos, 2009-04-01 18:59:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stmiklos

Tagság: 2009-01-17 18:22:10 Tagszám: #69302 Hozzászólások: 681 |
|
Törzstag
|
|
 himi

Tagság: 2003-06-29 22:05:09 Tagszám: #5428 Hozzászólások: 3892 |
13278. Elküldve: 2009-04-01 18:31:08, OFF TOPIC
|
[55086.] |
semmi gond! Hátha valaki tud hasonlót!
Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos
OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
|
| | |
[előzmény: (13277) pitynyesz, 2009-04-01 18:21:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pitynyesz

Tagság: 2006-03-16 07:43:10 Tagszám: #28457 Hozzászólások: 468 |
13277. Elküldve: 2009-04-01 18:21:53, OFF TOPIC
|
[55087.] |
én sajna nem néztem tovább csak idáig ,,, bocsi :)
Uclean USTYM 4k PRO Combo + DigipowerSG-2100A 57.0E-45.0W Inverto Black Premium Ultra Single LNB 0,2 dB nagy kecske...
|
| | | [válaszok erre: #13278] |
[előzmény: (13276) himi, 2009-04-01 18:19:23] |
|
Törzstag
|
|
 himi

Tagság: 2003-06-29 22:05:09 Tagszám: #5428 Hozzászólások: 3892 |
13276. Elküldve: 2009-04-01 18:19:23, OFF TOPIC
|
[55088.] |
Na valami ilyesmit keresek csak ez demo A weboldalon amit megad a progi ott meg nincs róla semmi infó
Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos
OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
|
| | | [válaszok erre: #13277] |
[előzmény: (13275) pitynyesz, 2009-04-01 18:02:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pitynyesz

Tagság: 2006-03-16 07:43:10 Tagszám: #28457 Hozzászólások: 468 |
13275. Elküldve: 2009-04-01 18:02:58, OFF TOPIC
|
[55089.] |
szeva himi! talán ez .. nézd meg :)
http://download.chip.eu/hu/Rendel-0.2.1_1343812.html
Uclean USTYM 4k PRO Combo + DigipowerSG-2100A 57.0E-45.0W Inverto Black Premium Ultra Single LNB 0,2 dB nagy kecske...
|
| | | [válaszok erre: #13276] |
[előzmény: (13274) himi, 2009-04-01 17:56:02] |
|
Törzstag
|
|
 himi

Tagság: 2003-06-29 22:05:09 Tagszám: #5428 Hozzászólások: 3892 |
13274. Elküldve: 2009-04-01 17:56:02, OFF TOPIC
|
[55090.] |
Sziasztok!
Olyan progit keresek ami betegnyílvántartó program!
Lehet DOSos illetve WinXP alatt futó is! Fontos követelmény ne legyen nagyon bonyolúlt a használata!
Esetleg ha valaki tud lelőhelyet, megköszönném!
Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos
OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
|
| | | [válaszok erre: #13275] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zozo76

Tagság: 2006-04-30 20:24:15 Tagszám: #30129 Hozzászólások: 1626 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
13271. Elküldve: 2009-04-01 13:10:55, OFF TOPIC
|
[55093.] |
100.
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | |
[előzmény: (13269) Rentner, 2009-04-01 08:00:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
13270. Elküldve: 2009-04-01 12:02:14, OFF TOPIC
|
[55094.] |
Jó kis film, egyik kedvencem nekem is, fekete keretes szemüvegek, Sam Neill, nézze mindenki:)
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
13269. Elküldve: 2009-04-01 08:00:05, OFF TOPIC
|
[55095.] |
Szép, jó napot Mindenkinek!
Vegyük ugy, mintha nem 04.01. lenne.
Hol van a Kolumbia topik?
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #13271 #13279] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stuti3

Tagság: 2006-11-05 01:26:21 Tagszám: #36759 Hozzászólások: 321 |
13268. Elküldve: 2009-03-31 22:54:12, OFF TOPIC
|
[55096.] |
Na végre! Egy működő NRJ HITS. Teljes képernyőn is meglepően jó.
Köszi!
stuti3
|
| | | [válaszok erre: #13272] |
[előzmény: (13257) gombilaci, 2009-03-31 05:47:39] |
|
Törzstag
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
13267. Elküldve: 2009-03-31 22:51:59, OFF TOPIC
|
[55097.] |
kösz, jön lefele
|
| | |
[előzmény: (13265) KWP, 2009-03-31 22:26:13] |
|
Haladó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
13266. Elküldve: 2009-03-31 22:27:09, OFF TOPIC
|
[55098.] |
Ez egy nagyon jó film!!
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | |
[előzmény: (13265) KWP, 2009-03-31 22:26:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357 |
13265. Elküldve: 2009-03-31 22:26:13, OFF TOPIC
|
[55099.] |
Na kedves Hölgyek-Urak, április elsejére való tekintettel találtam Nektek, legkedvesebb fórumozóknak:) egy filmet, amely remélhetőleg vidámabbá teszi az április elsejét!
A film címe "Műholdvevő a birkák közt" és ne vegye senki sértésnek vagy célzásnak a dolgot:)
Itt a film tartalmi ismertetője
Meg a kommentárok alapján is jónak tűnik. Én magam is holnapra tervezem megnézni, a tartalma alapján érdekes lehet, és amint látom, kötődik annyira kicsiny fórumunk témájához, hogy Ápr 1-jére való tekintettel be merjem linkelni ide :)
A film április elsején és másodikán lesz elérhető a lenti linken, utána aki lemaradt róla az így járt... utólagos visszatöltésre nem lesz lehetőségem, ne is kérje majd senki.
Műholdvevő a birkák közt - 1,5 giga
Felhívnám továbbá a szíves figyelmét minden többszálas letöltőnek, hogy a szerver maximum 2 szálon engedi egy embernek a letöltést, e felett a többi szálra hibát dob vissza.
Jó szórakozást! :)
|
| | | [válaszok erre: #13266 #13267] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
13264. Elküldve: 2009-03-31 20:41:32, OFF TOPIC
|
[55100.] |
sziasztok..F-SECURE internet securiti 2009 termékkulcsot ..használhatót.. küldene valaki priviben?..előre is köszi!
|
| | | [válaszok erre: #13273] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|