OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
13187. Elküldve: 2009-03-25 19:23:52, OFF TOPIC
|
[55177.] |
köszi a választ
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | |
[előzmény: (13186) lorenzen, 2009-03-25 19:22:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lorenzen

Tagság: 2005-07-12 15:17:01 Tagszám: #20376 Hozzászólások: 2488 |
13186. Elküldve: 2009-03-25 19:22:25, OFF TOPIC
|
[55178.] |
Közben kiegészítettem az előző hozzászólásom.
|
| | | [válaszok erre: #13187] |
[előzmény: (13185) zoro67, 2009-03-25 19:20:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
13185. Elküldve: 2009-03-25 19:20:12, OFF TOPIC
|
[55179.] |
De jobb kép mint a hagyományos lejátszón?
észrevehető a felskálázás? lcd-tv-n
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | | [válaszok erre: #13186] |
[előzmény: (13184) lorenzen, 2009-03-25 19:18:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lorenzen

Tagság: 2005-07-12 15:17:01 Tagszám: #20376 Hozzászólások: 2488 |
13184. Elküldve: 2009-03-25 19:18:20, OFF TOPIC
|
[55180.] |
Igen, felskálázza.
A TV is felskálázza magának, ha nem tenné, akkor a képernyő közepén egy kis ablakban menne a film.
Ha a felskálázás jobb minőségű, mint amit a TV tud, szebb lehet a kép. Csodát azért nem kell várni. A profi eszközökkel felskálázott képen is azonnal látszik, hogy nem valódi HD
|
| | | [válaszok erre: #13185] |
[előzmény: (13183) zoro67, 2009-03-25 18:57:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
13183. Elküldve: 2009-03-25 18:57:14, OFF TOPIC
|
[55181.] |
Akkor a leírésában az hogy Video felskálázás akár 1080p-re azt jelenti hogy feltud konvertálni egy sima dvd-t? a HDMI-kimenetén?Philips - DVP 5990 -lejátszóról van szó
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | | [válaszok erre: #13184] |
[előzmény: (13181) lorenzen, 2009-03-25 17:09:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
13182. Elküldve: 2009-03-25 18:42:56, OFF TOPIC
|
[55182.] |
Köszi a választ és elnézést a butaságomért
Akkor legaláb olyan lejátszó kell ami ismeri a divx-7-et? és egy progi amivel divx-7 formátumra tudok konvertálni a BluRay-formátumot?meik a legjob progi erre a célra
mármint arra hogy BluRay-divx 7 -et konvertálni
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | | [válaszok erre: #13188] |
[előzmény: (13180) @malacka@, 2009-03-25 16:55:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lorenzen

Tagság: 2005-07-12 15:17:01 Tagszám: #20376 Hozzászólások: 2488 |
13181. Elküldve: 2009-03-25 17:09:09, OFF TOPIC
|
[55183.] |
"hiába töltök le ien és ehez hasonló filmeket az nekem nem jelenik meg hd minőségbenn ? "
Lejátszani sem tudja majd.
|
| | | [válaszok erre: #13183] |
[előzmény: (13179) zoro67, 2009-03-25 15:36:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
13180. Elküldve: 2009-03-25 16:55:07, OFF TOPIC
|
[55184.] |
Ha ez a BluRay lemez másolata, amit BluRay-re kell kiírni, akkor nem.
Ha ez egy DivX-be kódolt BluRay rip, akkor fogod látni a különbséget, mert a 7-es DivX már támogatja a HD tartalmat
a lejátszóhoz azonban csak a 3, 4, 5, 6, van odaírva!
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #13182] |
[előzmény: (13179) zoro67, 2009-03-25 15:36:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
13179. Elküldve: 2009-03-25 15:36:49, OFF TOPIC
|
[55185.] |
Tehát akkor ez sima dvd-lejátszó
csak van hdmi kimenete tehát akkor hiába töltök le ien és ehez hasonló filmeket az nekem nem jelenik meg hd minőségbenn ?
Gyilkossag.Online.2008.Internal.1080p.BluRay.x264.Hungarian-PRETiME
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | | [válaszok erre: #13180 #13181] |
[előzmény: (13178) @malacka@, 2009-03-25 15:32:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
13178. Elküldve: 2009-03-25 15:32:15, OFF TOPIC
|
[55186.] |
utána néztem több helyen is, csak ezeket kezeli:
CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #13179] |
[előzmény: (13176) zoro67, 2009-03-25 15:22:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
13177. Elküldve: 2009-03-25 15:26:32, OFF TOPIC
|
[55187.] |
sehol nem látok HD-DVD vagy BluRay szócskát
szerintem nem alkalmas
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | |
[előzmény: (13176) zoro67, 2009-03-25 15:22:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
13176. Elküldve: 2009-03-25 15:22:01, OFF TOPIC
|
[55188.] |
Sziasztok segítségre lenne szükségem
igaz minden ami a leírásban van?
alkalmas ez a készülék nagyfelbontású 2 rétegű dvd-k lejátszárására?
Philips - DVP 5990
DVD lejátszó, progresszív pásztázás
Video felskálázás akár 1080p-re
HDMI kimenet
USB kapcsolódás
RGB bemenet SCART csatlakozón keresztül
DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX 3.11/4.x/5.x/6x
DivX Ultra lejátszás
12 bit/ 108 Mhz video DAC
192kHz/24bit audio DAC
Dolby Digital
CD, CD-R/RW, MP3-C
WMA, JPEG
Compact design
HD JPEG Kép nézegetés, Easy Link.
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | | [válaszok erre: #13177 #13178] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gyurkabá

Tagság: 2007-10-14 11:06:36 Tagszám: #50312 Hozzászólások: 780 |
13175. Elküldve: 2009-03-25 15:11:30, OFF TOPIC
|
[55189.] |
Hello pitynyesz!Köszi a választ.A
régebbi nekem is van.Tehát irány egy
mozi.
Gyurkabá
|
| | |
[előzmény: (13139) pitynyesz, 2009-03-24 18:06:55] |
|
Törzstag
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
13174. Elküldve: 2009-03-25 14:58:45, OFF TOPIC
|
[55190.] |
kedves önkéntes oktató
melyik része vonatkozik rám?
|
| | |
[előzmény: (13163) saul, 2009-03-25 12:10:08] |
|
Haladó
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
13173. Elküldve: 2009-03-25 14:53:13, OFF TOPIC
|
[55191.] |
valszeg nem lehetnék az ifjú barátotok, de ez itt nem is fontos
|
| | |
[előzmény: (13165) charli, 2009-03-25 12:25:08] |
|
Haladó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
13172. Elküldve: 2009-03-25 14:51:41, OFF TOPIC
|
[55192.] |
2007. február 1-jén megszűnt a keleti normás ultrarövidhullámú (URH-OIRT) műsorszórás
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | |
[előzmény: (13171) Zolien, 2009-03-25 13:58:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
13171. Elküldve: 2009-03-25 13:58:47, OFF TOPIC
|
[55193.] |
Köszi, csak érdekességképpen, mikor született s hányban kapcsolták le?
|
| | | [válaszok erre: #13172] |
[előzmény: (13170) butyiba, 2009-03-25 13:51:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 butyiba

Tagság: 2002-10-10 00:00:00 Tagszám: #344 Hozzászólások: 844 |
13170. Elküldve: 2009-03-25 13:51:14, OFF TOPIC
|
[55194.] |
Már semmit.
A régi szoc rendszerben ez volt a kommunista sugárzási mód. Ma már minden CCIR-ben megy.
Ugyan az a játék mint annó a TV-k terén a SECAM 6,5 Mhz és a PAL 5,5 Mhz hanggal.
Lényeg, hogy eltérjen a kapitalista rendszertől és ne tudjon beszivárogni az információ.
Ha jól emlékszem a Kossuth adó volt az utolsó amelyik OIRT-ben adott. Ma már ez is elérhető CCIR-ben.
Üdv
BütyiBá
VU+ Duo2, DM 8000 HD, VU+ Zero Wavefrontier
|
| | | [válaszok erre: #13171] |
[előzmény: (13169) Zolien, 2009-03-25 13:47:45] |
|
Törzstag
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
13169. Elküldve: 2009-03-25 13:47:45, OFF TOPIC
|
[55195.] |
mimindent foghat egy mezei felhasználó ma OIRTben?
|
| | | [válaszok erre: #13170] |
[előzmény: (13152) sanca2, 2009-03-25 09:02:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
13168. Elküldve: 2009-03-25 13:37:52, OFF TOPIC
|
[55196.] |
Torrenten keress rá erre: "windows.xp.pro.sp3.hun.2009.02.11.by-carlosca"
Tegnap raktam föl én is a toshibámra, simán felment (sata driverek bele vannak integrálva és a laptopok 85%-ra felmegy a leírás szerint)
Az enyém satellite L300 1B9, ehhez van xp driver, valószínű a tiédhez is lesz itt:
http://eu.computers.toshiba-europe.com/innovation/home/ [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-03-25 13:53:42]
|
| | |
[előzmény: (13160) misumokus, 2009-03-25 11:47:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 misumokus

Tagság: 2006-02-02 18:03:10 Tagszám: #26556 Hozzászólások: 328 |
|
Törzstag
|
|
 charli

Tagság: 2008-08-22 08:20:21 Tagszám: #62777 Hozzászólások: 116 |
13166. Elküldve: 2009-03-25 12:27:11, OFF TOPIC
|
[55198.] |
igen...
és ráadásul, én már ezért nem is szólok -mert falra hányt borsó...
de ha valaki a mondatának lényegét (a nem szót) hagyja ki; azért az ciki...
-és még neki áll feljebb...
hát ezért ilyen ez az ország...
|
| | |
[előzmény: (13163) saul, 2009-03-25 12:10:08] |
|
Haladó
|
|
 charli

Tagság: 2008-08-22 08:20:21 Tagszám: #62777 Hozzászólások: 116 |
13165. Elküldve: 2009-03-25 12:25:08, OFF TOPIC
|
[55199.] |
yaksi; hagyd...
biztos jobban ért hozzá ifjú barátunk; nagyobb a tapasztalata, mint nekünk...
én voltam hülye, hogy szóba álltam vele...
|
| | | [válaszok erre: #13173] |
[előzmény: (13164) yaksi, 2009-03-25 12:16:14] |
|
Haladó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
13164. Elküldve: 2009-03-25 12:16:14, OFF TOPIC
|
[55200.] |
Fujitsu-Siemens LI2727 laptop. A FuSi nem támogatja az XP kompatibilitást, véres verejtékkel kell összeszedni innét-onnét a hardverek driverét, hogy menjen. Szerencsére vannak önzetlen emberek, akik miután úgy jártak, mint én, összeszedték és feltették a netre a komplett csomagot!
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #13165] |
[előzmény: (13158) serwer, 2009-03-25 10:29:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|