Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499768/5 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (65/37
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
13188. Elküldve: 2009-03-25 19:54:24,

OFF TOPIC

[55176.]

http://rapidshare.com/files/208414787/DivX.Pro.v7.1.0_2b.rar

jelszó: www.2baksa.net

benne van a konverter is

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #13189] [előzmény: (13182) zoro67, 2009-03-25 18:42:56]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
13187. Elküldve: 2009-03-25 19:23:52,

OFF TOPIC

[55177.]

köszi a választ

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[előzmény: (13186) lorenzen, 2009-03-25 19:22:25]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lorenzen



Tagság: 2005-07-12 15:17:01
Tagszám: #20376
Hozzászólások: 2488
13186. Elküldve: 2009-03-25 19:22:25,

OFF TOPIC

[55178.]

Közben kiegészítettem az előző hozzászólásom.
[válaszok erre: #13187] [előzmény: (13185) zoro67, 2009-03-25 19:20:12]
Kiváló dolgozó
lorenzen adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
13185. Elküldve: 2009-03-25 19:20:12,

OFF TOPIC

[55179.]

De jobb kép mint a hagyományos lejátszón?
észrevehető a felskálázás? lcd-tv-n

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #13186] [előzmény: (13184) lorenzen, 2009-03-25 19:18:20]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lorenzen



Tagság: 2005-07-12 15:17:01
Tagszám: #20376
Hozzászólások: 2488
13184. Elküldve: 2009-03-25 19:18:20,

OFF TOPIC

[55180.]

Igen, felskálázza.
A TV is felskálázza magának, ha nem tenné, akkor a képernyő közepén egy kis ablakban menne a film.

Ha a felskálázás jobb minőségű, mint amit a TV tud, szebb lehet a kép. Csodát azért nem kell várni. A profi eszközökkel felskálázott képen is azonnal látszik, hogy nem valódi HD
[válaszok erre: #13185] [előzmény: (13183) zoro67, 2009-03-25 18:57:14]
Kiváló dolgozó
lorenzen adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
13183. Elküldve: 2009-03-25 18:57:14,

OFF TOPIC

[55181.]

Akkor a leírésában az hogy Video felskálázás akár 1080p-re azt jelenti hogy feltud konvertálni egy sima dvd-t? a HDMI-kimenetén?Philips - DVP 5990 -lejátszóról van szó

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #13184] [előzmény: (13181) lorenzen, 2009-03-25 17:09:09]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
13182. Elküldve: 2009-03-25 18:42:56,

OFF TOPIC

[55182.]

Köszi a választ és elnézést a butaságomért
Akkor legaláb olyan lejátszó kell ami ismeri a divx-7-et? és egy progi amivel divx-7 formátumra tudok konvertálni a BluRay-formátumot?meik a legjob progi erre a célra
mármint arra hogy BluRay-divx 7 -et konvertálni

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #13188] [előzmény: (13180) @malacka@, 2009-03-25 16:55:07]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lorenzen



Tagság: 2005-07-12 15:17:01
Tagszám: #20376
Hozzászólások: 2488
13181. Elküldve: 2009-03-25 17:09:09,

OFF TOPIC

[55183.]

"hiába töltök le ien és ehez hasonló filmeket az nekem nem jelenik meg hd minőségbenn ? "

Lejátszani sem tudja majd.
[válaszok erre: #13183] [előzmény: (13179) zoro67, 2009-03-25 15:36:49]
Kiváló dolgozó
lorenzen adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
13180. Elküldve: 2009-03-25 16:55:07,

OFF TOPIC

[55184.]

Ha ez a BluRay lemez másolata, amit BluRay-re kell kiírni, akkor nem.

Ha ez egy DivX-be kódolt BluRay rip, akkor fogod látni a különbséget, mert a 7-es DivX már támogatja a HD tartalmat

a lejátszóhoz azonban csak a 3, 4, 5, 6, van odaírva!

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #13182] [előzmény: (13179) zoro67, 2009-03-25 15:36:49]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
13179. Elküldve: 2009-03-25 15:36:49,

OFF TOPIC

[55185.]

Tehát akkor ez sima dvd-lejátszó
csak van hdmi kimenete tehát akkor hiába töltök le ien és ehez hasonló filmeket az nekem nem jelenik meg hd minőségbenn ?


Gyilkossag.Online.2008.Internal.1080p.BluRay.x264.Hungarian-PRETiME

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #13180 #13181] [előzmény: (13178) @malacka@, 2009-03-25 15:32:15]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
13178. Elküldve: 2009-03-25 15:32:15,

OFF TOPIC

[55186.]

utána néztem több helyen is, csak ezeket kezeli:
CD-R, CD-RW, DVD+R, DVD+RW, DVD-R, DVD-RW

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #13179] [előzmény: (13176) zoro67, 2009-03-25 15:22:01]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
13177. Elküldve: 2009-03-25 15:26:32,

OFF TOPIC

[55187.]

sehol nem látok HD-DVD vagy BluRay szócskát

szerintem nem alkalmas

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[előzmény: (13176) zoro67, 2009-03-25 15:22:01]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
13176. Elküldve: 2009-03-25 15:22:01,

OFF TOPIC

[55188.]

Sziasztok segítségre lenne szükségem
igaz minden ami a leírásban van?
alkalmas ez a készülék nagyfelbontású 2 rétegű dvd-k lejátszárására?
Philips - DVP 5990


DVD lejátszó, progresszív pásztázás
Video felskálázás akár 1080p-re
HDMI kimenet
USB kapcsolódás
RGB bemenet SCART csatlakozón keresztül
DVD, DVD+R/RW, DVD-R/RW, (S)VCD, DivX 3.11/4.x/5.x/6x
DivX Ultra lejátszás
12 bit/ 108 Mhz video DAC
192kHz/24bit audio DAC
Dolby Digital
CD, CD-R/RW, MP3-C
WMA, JPEG
Compact design
HD JPEG Kép nézegetés, Easy Link.

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #13177 #13178]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gyurkabá



Tagság: 2007-10-14 11:06:36
Tagszám: #50312
Hozzászólások: 780
13175. Elküldve: 2009-03-25 15:11:30,

OFF TOPIC

[55189.]

Hello pitynyesz!Köszi a választ.A
régebbi nekem is van.Tehát irány egy
mozi. icon50.gif






Gyurkabá
[előzmény: (13139) pitynyesz, 2009-03-24 18:06:55]
Törzstag
gyurkabá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


serwer



Tagság: 2008-08-26 00:10:51
Tagszám: #62937
Hozzászólások: 280
13174. Elküldve: 2009-03-25 14:58:45,

OFF TOPIC

[55190.]


kedves önkéntes oktató

melyik része vonatkozik rám?
[előzmény: (13163) saul, 2009-03-25 12:10:08]
Haladó
serwer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


serwer



Tagság: 2008-08-26 00:10:51
Tagszám: #62937
Hozzászólások: 280
13173. Elküldve: 2009-03-25 14:53:13,

OFF TOPIC

[55191.]

valszeg nem lehetnék az ifjú barátotok, de ez itt nem is fontos icon25.gif


[előzmény: (13165) charli, 2009-03-25 12:25:08]
Haladó
serwer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
13172. Elküldve: 2009-03-25 14:51:41,

OFF TOPIC

[55192.]

2007. február 1-jén megszűnt a keleti normás ultrarövidhullámú (URH-OIRT) műsorszórás

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[előzmény: (13171) Zolien, 2009-03-25 13:58:47]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
13171. Elküldve: 2009-03-25 13:58:47,

OFF TOPIC

[55193.]

Köszi, csak érdekességképpen, mikor született s hányban kapcsolták le?
[válaszok erre: #13172] [előzmény: (13170) butyiba, 2009-03-25 13:51:14]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


butyiba



Tagság: 2002-10-10 00:00:00
Tagszám: #344
Hozzászólások: 844
13170. Elküldve: 2009-03-25 13:51:14,

OFF TOPIC

[55194.]

Már semmit.
A régi szoc rendszerben ez volt a kommunista sugárzási mód. Ma már minden CCIR-ben megy.

Ugyan az a játék mint annó a TV-k terén a SECAM 6,5 Mhz és a PAL 5,5 Mhz hanggal.

Lényeg, hogy eltérjen a kapitalista rendszertől és ne tudjon beszivárogni az információ.

Ha jól emlékszem a Kossuth adó volt az utolsó amelyik OIRT-ben adott. Ma már ez is elérhető CCIR-ben.

Üdv
BütyiBá
VU+ Duo2, DM 8000 HD, VU+ Zero Wavefrontier
[válaszok erre: #13171] [előzmény: (13169) Zolien, 2009-03-25 13:47:45]
Törzstag
butyiba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
13169. Elküldve: 2009-03-25 13:47:45,

OFF TOPIC

[55195.]

mimindent foghat egy mezei felhasználó ma OIRTben?
[válaszok erre: #13170] [előzmény: (13152) sanca2, 2009-03-25 09:02:50]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
13168. Elküldve: 2009-03-25 13:37:52,

OFF TOPIC

[55196.]

Torrenten keress rá erre: "windows.xp.pro.sp3.hun.2009.02.11.by-carlosca"
Tegnap raktam föl én is a toshibámra, simán felment (sata driverek bele vannak integrálva és a laptopok 85%-ra felmegy a leírás szerint)
icon2.gif

Az enyém satellite L300 1B9, ehhez van xp driver, valószínű a tiédhez is lesz itt:
http://eu.computers.toshiba-europe.com/innovation/home/
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-03-25 13:53:42]
[előzmény: (13160) misumokus, 2009-03-25 11:47:56]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


misumokus



Tagság: 2006-02-02 18:03:10
Tagszám: #26556
Hozzászólások: 328
13167. Elküldve: 2009-03-25 12:31:56,

OFF TOPIC

[55197.]

köszi a választ,a rejtett particiót hogy találom meg ?


ezeket találtam, de nem tudom hogyan tovább
http://www.pdastore.hu/mid.php?mid=1&;lkod=106&skod=1774
http://ce.computers.toshiba-europe.com/innovation/hu/series/Satellite-L300-series/150081/



"lehet hogy máshol jobban fizetnek ,de itt többet lehet dolgozni "
[előzmény: (13162) charli, 2009-03-25 11:54:54]
Törzstag
misumokus adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
13166. Elküldve: 2009-03-25 12:27:11,

OFF TOPIC

[55198.]

igen...
és ráadásul, én már ezért nem is szólok -mert falra hányt borsó...
de ha valaki a mondatának lényegét (a nem szót) hagyja ki; azért az ciki...
-és még neki áll feljebb...
hát ezért ilyen ez az ország... icon15.gif
[előzmény: (13163) saul, 2009-03-25 12:10:08]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
13165. Elküldve: 2009-03-25 12:25:08,

OFF TOPIC

[55199.]

yaksi; hagyd...
biztos jobban ért hozzá ifjú barátunk; nagyobb a tapasztalata, mint nekünk...
én voltam hülye, hogy szóba álltam vele... icon23.gif
[válaszok erre: #13173] [előzmény: (13164) yaksi, 2009-03-25 12:16:14]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
13164. Elküldve: 2009-03-25 12:16:14,

OFF TOPIC

[55200.]

Fujitsu-Siemens LI2727 laptop. A FuSi nem támogatja az XP kompatibilitást, véres verejtékkel kell összeszedni innét-onnét a hardverek driverét, hogy menjen. Szerencsére vannak önzetlen emberek, akik miután úgy jártak, mint én, összeszedték és feltették a netre a komplett csomagot!

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #13165] [előzmény: (13158) serwer, 2009-03-25 10:29:45]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0096371173858643 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail