Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499766/3 Témák: 19704 Tagok: 113675 Legújabb tag: Domi2012 Online: (88/38
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

gyurkabá



Tagság: 2007-10-14 11:06:36
Tagszám: #50312
Hozzászólások: 780
13138. Elküldve: 2009-03-24 17:51:55,

OFF TOPIC

[55226.]

Szevasztok!Hol lehet 3D-hez szemü-
veget vásárolni?Kösz a tippet. icon18.gif






Gyurkabá
[válaszok erre: #13139]
Törzstag
gyurkabá adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Esicy



Tagság: 2006-04-29 13:03:12
Tagszám: #30081
Hozzászólások: 169
13137. Elküldve: 2009-03-24 16:57:32,

OFF TOPIC

[55227.]

Sziasztok!

Szerintetek mennyit érhet egy kb 2 éves
keveset használt Samsung 42 colos SD
plazma? (480 sort tud)
Állvány nincs meg hozzá..

Sztem 30000, vélemény?
[válaszok erre: #13153 #13154]
Haladó
Esicy adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
13136. Elküldve: 2009-03-24 16:53:05,

OFF TOPIC

[55228.]

Jónapot. Rádiótunert keresek, 10E körül, elsősorban vadászgatni kellene, érzékenység, szelektivitás fontos lenne tehát.

[válaszok erre: #13140 #13141]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
13135. Elküldve: 2009-03-24 14:30:58,

OFF TOPIC

[55229.]

Akkor nemdugdosunk LAN-t, nemdugdosunk memóriakártyákat, floppyt és CD-t, és akkor biztonságban vagyunk... Vagy, ami még jobb: nem kapcsoljuk be a gépet. icon25.gif

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (13133) Leíratkozott felhasználó, 2009-03-24 13:10:32]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lorenzen



Tagság: 2005-07-12 15:17:01
Tagszám: #20376
Hozzászólások: 2488
13134. Elküldve: 2009-03-24 14:03:27,

OFF TOPIC

[55230.]

http://pcforum.hu/hirek/11250/Javithatatlan+biztonsagi+hibat+talaltak+az+Intel+processzorokban.html

Az ijesztgetés fokozódik!
[előzmény: (13133) Leíratkozott felhasználó, 2009-03-24 13:10:32]
Kiváló dolgozó
lorenzen adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
13133. Elküldve: 2009-03-24 13:10:32,

OFF TOPIC

[55231.]

Ne feledd, ha az elv és a gyakorlat jelen esetben "újra" találkozik, akkor lesz aki "fejlessze".
(A 286 - P1 korában lett volna veszélye.)
Nem csak az ethernet kártyákra vonatkozik, egy sima memória kártyának is van FlashROM-ja. ...

A CBM korszakban voltak olyan versenyek, hogy ki tud 3-4 utasításból összehozni többet.
Most itt van az ijesztgetés, PC-re.
[válaszok erre: #13134 #13135] [előzmény: (13132) yaksi, 2009-03-24 12:52:25]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
13132. Elküldve: 2009-03-24 12:52:25,

OFF TOPIC

[55232.]

Vagy a LAN kábel kihúzásával...

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #13133] [előzmény: (13131) Leíratkozott felhasználó, 2009-03-24 12:46:58]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
13131. Elküldve: 2009-03-24 12:46:58,

OFF TOPIC

[55233.]

Üdv.
Egy érdekes cikk : Megírták a mindent túlélő vírust .
Ha a fele igaz, akkor már a jelszavas védelem se fog számítani.
(Megérjük, hogy Jumper-rel lehet lezárni dolgokat.)
[válaszok erre: #13132]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
13130. Elküldve: 2009-03-24 10:52:44,

OFF TOPIC

[55234.]

privi ment
[előzmény: (13129) Gazember, 2009-03-24 10:47:54]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
13129. Elküldve: 2009-03-24 10:47:54,

OFF TOPIC

[55235.]

Köszi, nekiállok mindjárt aztán majd látom mire jutok :), toshiba laptop (L300 1B9) és a vincsi is az ha jól emlékszem.
[válaszok erre: #13130] [előzmény: (13128) charli, 2009-03-24 10:11:58]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
13128. Elküldve: 2009-03-24 10:11:58,

OFF TOPIC

[55236.]

azért nem ilyen egyszerű, ahogy a kollégák írják...

ha ez ehte vista-s gép, lehet még pár grimbusz:
biost át kell állítanod -ha egyáltalán lehet 8vinyó kezelésben lehet gáz);
egyáltalán: első körben nézz utánna, hogy van-e minden hardverhez xp. driver (pl. MSI nyom ki olyan notikat, ami nekem is feladta a leckét -át kellett alakítanom hozzá drivereket; emulálva az MSI digi alaáírását...)

aztán:
xp telepítővel valóban formázhatsz -ha nagyon rá érsz (én nem ajánlanám)

több infó kéne...
a noti gyártója, pontos típus, stb...

-ha konkrét segítség kell; keress meg privátban.
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-03-24 10:32:44]
[válaszok erre: #13129 #13149] [előzmény: (13121) Gazember, 2009-03-24 00:02:45]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
13127. Elküldve: 2009-03-24 10:06:28,

OFF TOPIC

[55237.]

a cuppanás elvét ismertem -azt azért írtam le; hogy szemléletes legyen: zár az ajtó.
a többi infót viszont köszönöm szépen!
első körben azt gondolom, megpróbálom a sziloplasztot... :)
ha nem hoz tartós megoldást, kénytelen leszek cserélni -ma rákérdeztem: drága...
dühít, mert febr. közepén járt le a két és gari...
köszönöm a segítséget!
[előzmény: (13123) donsony1, 2009-03-24 00:06:17]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
13126. Elküldve: 2009-03-24 08:11:14,

OFF TOPIC

[55238.]

Nem tud valaki ajánlani egy olyan angol - magyar szótárprogramot, amibe van kikérdező rész és én is be tudok írni szavakat a kikérdezőbe?
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


serwer



Tagság: 2008-08-26 00:10:51
Tagszám: #62937
Hozzászólások: 280
13125. Elküldve: 2009-03-24 07:00:31,

OFF TOPIC

[55239.]

ha xp-t akarsz rátelepíteni, akkor az xp-cd-vel könnyedén formázhatod a vinyót
[előzmény: (13122) Gazember, 2009-03-24 00:04:59]
Haladó
serwer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
13124. Elküldve: 2009-03-24 01:08:28,

OFF TOPIC

[55240.]

miert nem bootolsz cd-rol? egy rakat boot cd-t le lehet tolteni a netrol. aztan fw.exe vagy nc.exe vagy dn.exe egy kis smartdrv.exe-vel megfuszerezve es mar torolheted is a rendszert. persze ha nincs semmi fontos a winyon egyszerubb a formazas, de erthetetlen szamomra miert kapcsoljak ossze es ragaszkodnak 20 korommel emberek egy reinstall kapcsan a formazashoz generaciokon at...
[előzmény: (13122) Gazember, 2009-03-24 00:04:59]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


donsony1



Tagság: 2007-04-29 08:53:03
Tagszám: #44425
Hozzászólások: 980
13123. Elküldve: 2009-03-24 00:06:17,

OFF TOPIC

[55241.]

"cuppanás"- al ahogy irod és nem lehet rögtön kinyitni... ne foglalkozz természetes dolog . a beáramló melegeb léevegö lehül és rövid időre vákum keletkezik a hütő térben késöbb kiegyenlitödik, és nyilik... az ajtó szigetelésen belül egy flexibilis mágnes van ami vizpárával együt akár vöröses vasoxidos lé is lehet+ megtelepedhet más nemkivánatos dolog is... szervizben kérdezz rá menyi egy új szigetelés ha zavar a dolog. --
[válaszok erre: #13127] [előzmény: (13119) charli, 2009-03-23 22:17:35]
Törzstag
donsony1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
13122. Elküldve: 2009-03-24 00:04:59,

OFF TOPIC

[55242.]

Tul. képpen le akarom formázni a vinyót, de nincs floppy hogy betöltsem az fdisket :O
Ha USB-re rámásolom az menne?
[válaszok erre: #13124 #13125]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
13121. Elküldve: 2009-03-24 00:02:45,

OFF TOPIC

[55243.]

Hogy lehet a vistát könnyedén letakarítani egy laptopról?
Szép és jó ez a vista de naná hogy pont az a szoft nem fut rendesen ami kéne :(
(Amplitube metal) Próbáltam az xp kompatibilitással de kék halál lett a vége.
icon66.gif
[válaszok erre: #13128]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
13120. Elküldve: 2009-03-23 22:21:35,

OFF TOPIC

[55244.]

megnéztem -valóban lyukas; és persze pont ott.
akkor igazad van. icon71.gif
szerintem itt mehet be a pára, és a szigetelés belső feléről old le valami ocsmányságot?
mit javasolsz?
sziloplaszt; vagy csere -gondolom egy vagyonért?
[előzmény: (13119) charli, 2009-03-23 22:17:35]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
13119. Elküldve: 2009-03-23 22:17:35,

OFF TOPIC

[55245.]

bocsi; én nem fejeztem ki világosan: a cuppanáson azt értem, hogy ajtó csukás után nem lehet rögtön nyitni...
akkor ez a gusztustalan folyadék a szigetelésben "lakik"?
mi a csoda ez valójában?
[válaszok erre: #13120 #13123] [előzmény: (13118) sat_nobody, 2009-03-23 20:53:03]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sat_nobody



Tagság: 2005-04-11 11:02:19
Tagszám: #17666
Hozzászólások: 2636
13118. Elküldve: 2009-03-23 20:53:03,

OFF TOPIC

[55246.]

Nézd körbe a gumitömítést az ajtón.

Ez belül üreges, ha kilukad, az gáz. Nem mesélem el, mi van benne...

A cuppanás is a lukra utal.

icon33.gif
[válaszok erre: #13119] [előzmény: (13100) charli, 2009-03-23 19:11:09]
Kiváló dolgozó
sat_nobody adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
13117. Elküldve: 2009-03-23 20:35:51,

OFF TOPIC

[55247.]

nem néztem rá; de ezeket szerintem párban adják -mint írtam én is így vettem...
de én nagyot csalódtam a metro-s ban...
áradoztak róla; gari meg minden -aztán az első télen...
a végén majdnem úgy kellett kivernem belőlük, hogy legalább levásárolhassam az árát...
de a méreg... tél közepén leszerelni; kiszerelni az elektronikát...
aztán ott fújta a szél akaput két hétig...
- nem éri meg!

akkor kérdeztem meg egy német barátomat, aki építőiparban van -statikai mérnök; ő ajánlotta azt a boltot M.Frankfurban.
drága volt, nem mondom; de az elektronikája is "sokat tud" -fotocella érzékeli az áthaladást; nem tud rácsukódni a kocsira; váltani lehet a nyitási kódot a nyitókban; de lehet ugró-kóddal is használni...
de nem is ez a lényeg; hanem, hogy naponta kb. 10 nyitás van; és teszi a dolgát...
múlt tavasszal szétvettem, mondom egy karbantartás (lemostam a tengelyt; zsírzás, stb.). semmi gond vele... szerintem tényleg várd ki, még valami jobbat megvehetsz; mert baromi gáz ha behal... ez se lesz örökös (tudom), talán a nyáron ki is akarom cserélni; mert megszolgálta már az árát...
ha addig nem vásárolsz -majd össze dugjuk a fejünket. én tuti, hogy szaküzletbe megyek -osz-posz; hogy egyet vagy kettőt hozok...
[válaszok erre: #13142] [előzmény: (13114) fiat1954, 2009-03-23 20:19:24]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
13116. Elküldve: 2009-03-23 20:25:22,

OFF TOPIC

[55248.]

koszi, ez hasznos info, meg is probalom.
[előzmény: (13115) @malacka@, 2009-03-23 20:22:43]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
13115. Elküldve: 2009-03-23 20:22:43,

OFF TOPIC

[55249.]

800 forint egy Zalman ZM-FM2 fordulatszabályozó potméter

nekem ilyen van kettő beépítve: az egyikkel a proc ventijét, a másikkal a tápban lévő ventit tudom szabályozni

egyéb venti nincs a gépemben!

kellemesen csendes így

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #13116] [előzmény: (13112) Zolien, 2009-03-23 20:09:56]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
13114. Elküldve: 2009-03-23 20:19:24,

OFF TOPIC

[55250.]

egyelőre az anyagi fedezetet kell hozzá összehozni. a pénz bent marad és kamatozik,mert szar a forint,de a fizuból nem tudom erre..meg még sokmindenre összekuporgatni a fedezetet..egyelőre csak álmodozom a motoros kapuról ,jó ha a vasanyagra futja,viszont motoros kéne ,mert főutvonal mellet van a ház,és kinyit -becsuk kézzel kicsit gázos.amit nem értek,az ,hogy az orbitsat oldalán lévő ismertető a moteck-ról egy pár,vagy darab?
[válaszok erre: #13117] [előzmény: (13111) charli, 2009-03-23 20:05:06]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010613203048706 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail