Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499763/0 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (63/14
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
13038. Elküldve: 2009-03-20 18:18:33,

OFF TOPIC

[55326.]

tegyek meg ra egy lapattal??

teszek! tesek ezt elolvasni!

Szigorodott az internethasználat Kubában

Kubában új törvény szabályozza az Internet használatát, mely tiltja a modemes hozzáférést, helyette dollárban fizetendő hozzáférési pontokat állít fel.

A törvény szerint az eddigi telefonos hozzáférések illegálisnak minősülnek, és a közösség érdekeire, illetve a szűkös anyagi forrásokra hivatkozva csak dollárban fizethető rendszert állít fel. Az Amnesty International emberjogi szervezet szerint a lépés a szigorú kormánykontroll alatt álló médiával rendelkező országban elszigeteli a lakosságot az alternatív nézetektől. A kubai kormány határozottan cáfolta ezeket a feltételezéseket, kijelentve, hogy az iskolákban és a munkahelyeken továbbra is hozzáférhető az Internet.


Kína: kemény állami cenzúra

Kínában a felmérés szerint idén szeptemberben tizenhétmillióan interneteznek, számuk évente megduplázódik. A szolgáltatóknak szűrniük kell a nyugati hírportálokat, az emberi jogi szervezetek oldalait, a Falun Kung szekta, a tibeti és a kínai emigránsok oldalait. Az internetszolgáltatóknak az információipari minisztériumhoz kell folyamodniuk engedélyért, hatvan napig tárolniuk kell a felhasználók adatait, az általuk böngészett oldalak adatait, emailjeiket, és weben folytatott beszélgetéseket. Az adatokat a rendőrség megkeresésére kötelesek kiadni, ellenkező esetben a céget felszámolják. Külföldi cégek jelenleg legfeljebb 49 százalékos tulajdonrészhez juthatnak kínai internetes cégekben.




DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #13040 #13042]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
13037. Elküldve: 2009-03-20 18:11:09,

OFF TOPIC

[55327.]

pedig ez a kemeny valosag! ott tenyleg tilos a müholdas vetel es az internet. emlekszel,annak idejen jarta egy vicc a vilagot,hogy hogyan korlatozzak az oroszok az internetet?? internyet!

kuba,ha tetszik ha nem,komunnista orszag,es a kubai törvenyek tiltjak az angol vagy mas europai orszagok televizio adasainak megtekinteset. eppen ezert engedik csak a turisztikai intezmenyeknek / ertsd : szallodak / akik a turistak miatt kell hogy biztositsag a televizio elerhetöseget. viszont csakis es kizarolag a turistak nezhetik. nincs olyan mint magyarorszagon,hogy a recepcion van egy tv,hogy az ejszakas tudjon valami müsort nezni.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[előzmény: (13036) Zolien, 2009-03-20 18:05:48]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
13036. Elküldve: 2009-03-20 18:05:48,

OFF TOPIC

[55328.]

Ertem en, hogy cenzura, meg kommunizmus, de most komolyan azt kell elkepzelni hogy ott nincs net?! Ez nekem nehezen megy, foleg a mai wi-fis korban. Nem 3. vilag ez.
[válaszok erre: #13037] [előzmény: (13035) sztar1, 2009-03-20 17:46:47]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
13035. Elküldve: 2009-03-20 17:46:47,

OFF TOPIC

[55329.]

Börtönt kaptak a műholdas vétel miatt

Kubában börtönbüntetésre ítéltek embereket, mert műholdas tévéadás vételére alkalmas műszaki hálózatot építettek ki, ami tilos a kommunista országban. A Granma című pártlap közlése szerint a havannai bíróság egyeseket háromévi börtönre, másokat javító-nevelő munkára ítélt. Vétkük hivatalosan „illegális gazdasági tevékenység” volt. A Kubai Kommunista Párt hivatalos lapja óvott attól a veszélytől, amelyet „a kubai valóságot eltorzítani akaró, a kulturális és hazafias értékeket aláásni szándékozó üzenetek vétele jelent”. Kubában a műholdas tévéadásokat, vagy a kábeltévét csak az állami és a turisztikai intézményeknek engedélyezik. Az internet használata szintén tilos a háztartások számára. (MTI)



DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #13036]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
13034. Elküldve: 2009-03-20 16:27:23,

OFF TOPIC

[55330.]

Hali

http://www.youtube.com/watch?v=VQ7c45gs0kA
[előzmény: (13033) Gazember, 2009-03-20 16:14:24]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
13033. Elküldve: 2009-03-20 16:14:24,

OFF TOPIC

[55331.]

http://www.youtube.com/watch?v=n6vMz02d9dQ&feature=related
[válaszok erre: #13034]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
13032. Elküldve: 2009-03-20 15:18:23,

OFF TOPIC

[55332.]


http://www.fn.hu/tech/20080519/nem_hangero_miatt_uvolt/

Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
13031. Elküldve: 2009-03-20 14:32:12,

OFF TOPIC

[55333.]

ja a pontos cim:

Rudolf Diesel Straße 30,

2700 Wiener Neustadt

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[előzmény: (13030) sztar1, 2009-03-20 14:18:04]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
13030. Elküldve: 2009-03-20 14:18:04,

OFF TOPIC

[55334.]

akit erdekel esetleg,az holnap+holnaputan latogasson el Wiener Neustad-ba az Arena Nova kiallito központba megrendezendö auto-motor show-ra.

napi jegy ara 9 Euro
kedvezmenyes jegy 7 Euro

14-ev alatt a belepes ingyenes!

a kedvezmenyes jegy vasarlashoz töltsetek le ezt : http://presse.drive2009.at/flyer_website.pdf es az elsö oldalt nyomtassatok ki. ez egy fö reszere 2 euro kedvezmenyt biztosit. ha csaladdal mentek,akkor többet erdemes kinyomtatni es mindenki maganak vegye meg a belepöt.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #13031]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
13029. Elküldve: 2009-03-20 12:38:05,

OFF TOPIC

[55335.]

Így kell másfél év alatt 320 ezer forintot keresni. (Nem Neked, a banknak.) És néha úgy viselkednek, mintha különösen nagy kegyet gyakorolnának akkor is, amikor odaadják a pénzt, és akkor is, amikor engedik az előtörlesztést.

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (13027) subbidubbi, 2009-03-20 11:56:14]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilveszter63



Tagság: 2008-07-08 19:31:01
Tagszám: #61273
Hozzászólások: 192
13028. Elküldve: 2009-03-20 12:08:28,

OFF TOPIC

[55336.]

Szeretek társalogni én is, csak közben két számítögépet próbálok újraéleszteni.
[előzmény: (13026) charli, 2009-03-20 11:52:11]
Haladó
Szilveszter63 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


subbidubbi



Tagság: 2005-12-25 15:06:25
Tagszám: #24943
Hozzászólások: 140
13027. Elküldve: 2009-03-20 11:56:14,

OFF TOPIC

[55337.]

Azt mondják ne lopj! icon66.gif
1.5 éve felvettem 550000 Ft CHF-os hitelt.
Hétfőig vissza fizettem kb 1200 CHF-et.
Tegnap vissza fizettem a teljes hitel maradékát 614000 Ft-ot.Ne lopj légy tisztességes.
[válaszok erre: #13029] [előzmény: (13019) subbidubbi, 2009-03-20 10:54:13]
Haladó
subbidubbi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
13026. Elküldve: 2009-03-20 11:52:11,

OFF TOPIC

[55338.]

Szilveszter!
Tegnap nem szóltam -csak nem reagáltam az utolsó bejegyzésedre; ahogy más sem... (ez is egy reakció...)
-Ma azért had' tegyek egy megjegyzést:
ha valaki ír valamit, azzal lehet egyetérteni; vagy egyet nem érteni. lehet helyeselni, vagy fröcsögni rá >DE.
ugyan azt szajkózni, szűkebb szókinccsel >vagy leegyszerüsíteni, hogy elvesszen az értelme...
-na ennek nem sok teteje van...
szeretek társalogni (ahogy itt többen is) -de ehhez az kell, hogy a másik félnek is legyenek gondolatai...

(minegy milyen irányú; de könyörgöm: legyen!)

-bocsi mindenkitől...
(és jó étvágyat az ebédhez!)
[válaszok erre: #13028] [előzmény: (13025) Szilveszter63, 2009-03-20 11:41:12]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilveszter63



Tagság: 2008-07-08 19:31:01
Tagszám: #61273
Hozzászólások: 192
13025. Elküldve: 2009-03-20 11:41:12,

OFF TOPIC

[55339.]

Ők még nagyobb tolvajok, el akarják terelni magukról a figyelmet.
Erre megy ki az egész.
[válaszok erre: #13026] [előzmény: (13022) charli, 2009-03-20 11:30:36]
Haladó
Szilveszter63 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
13024. Elküldve: 2009-03-20 11:40:44,

OFF TOPIC

[55340.]

könyörgöm: ne kérjen mindíg bocsánatot mindenki... semmi okod rá...
akinek meg oka lenne az úgy sem fog...
akkor meg minek...
semmi ostoboságot nem tettél -vannak akik kapitális hülyeségeket írnak itt -azok bocsánatot kérnek?
én csak jeleztem; ha érdekel a "téma" hátha vissza olvasol, és bekapcsolódsz a csevejbe... icon32.gif
[előzmény: (13023) subbidubbi, 2009-03-20 11:36:45]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


subbidubbi



Tagság: 2005-12-25 15:06:25
Tagszám: #24943
Hozzászólások: 140
13023. Elküldve: 2009-03-20 11:36:45,

OFF TOPIC

[55341.]

Bocs! Nem olvastam vissza.
[válaszok erre: #13024]
Haladó
subbidubbi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
13022. Elküldve: 2009-03-20 11:30:36,

OFF TOPIC

[55342.]

igen; erről van szó.
csak tudod mi csapda itt?
a "nagyok" (politikusok, üzletemberek; média politikusok) folyton azt beszélik belénk, hogy ez lopás -de az iszonyatos nagy haszonkulcsuk; az elszámoltathatatlan költségtérítések; azok viszont "járnak".
A kulcs szó az egyensúly.
ha a világ büdzsét nézzük; kb. 200 éve nem lenne szabad senkinek meghalnia az éhségtől. és még így is lenne gazdag réteg...

-Ha viszont ilyesmit emlegetsz -pláne ha számokkal alá is támasztod: elkönyvelnek először idealistának; aztán (az előbb említett "nagyok") demoralizáló ellenségnek; majd ha még mindíg járna a szád > icon73.gif
és szevasz...
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-03-20 11:37:38]
[válaszok erre: #13025] [előzmény: (13020) Zolien, 2009-03-20 11:19:23]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
13021. Elküldve: 2009-03-20 11:24:48,

OFF TOPIC

[55343.]

te, ezt mindha már idézte volna valaki icon21.gif tegnap is ezen témáztunk...
[előzmény: (13019) subbidubbi, 2009-03-20 10:54:13]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
13020. Elküldve: 2009-03-20 11:19:23,

OFF TOPIC

[55344.]

En nem mondom azt hogy lopni jo, vagy tisztesseges, vagy kell. De amikor szolgaltatasokat, rendszereket, kereskedoket latok nem egyszer tobbszaz %-os haszonkulccsal dolgoznak, nekem valahogy eszembe sem jut fizetni erte ha nem muszaj.. Mivel egyensuly nincs, nem art ha mindenki sajat maganak talalja meg/alakitja ki.
[válaszok erre: #13022] [előzmény: (13012) charli, 2009-03-19 18:29:50]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


subbidubbi



Tagság: 2005-12-25 15:06:25
Tagszám: #24943
Hozzászólások: 140
13019. Elküldve: 2009-03-20 10:54:13,

OFF TOPIC

[55345.]

http://index.hu/kultur/media/2009/03/19/milliardos_karokat_okoznak_a_muholdas_kalozok_/
[válaszok erre: #13021 #13027]
Haladó
subbidubbi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szandokan13



Tagság: 2007-01-22 14:23:38
Tagszám: #40398
Hozzászólások: 645
13018. Elküldve: 2009-03-19 21:14:45,

OFF TOPIC

[55346.]

Igy igaz egyetértek veled nagyon jól láto d a dolgokat!!!
[előzmény: (12992) charli, 2009-03-19 13:30:41]
Törzstag
szandokan13 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K78



Tagság: 2007-02-26 20:48:44
Tagszám: #42183
Hozzászólások: 3806
13017. Elküldve: 2009-03-19 20:33:13,

OFF TOPIC

[55347.]

Deluxe Music az Astra műholdon elég sok ilyen zenét játszik.
[előzmény: (13014) zoro67, 2009-03-19 19:09:03]
Kiváló dolgozó
K78 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
13016. Elküldve: 2009-03-19 20:04:32,

OFF TOPIC

[55348.]

köszi szépen

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[előzmény: (13015) cz80, 2009-03-19 19:27:58]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cz80



Tagság: 2008-12-27 21:07:59
Tagszám: #67977
Hozzászólások: 711
13015. Elküldve: 2009-03-19 19:27:58,

OFF TOPIC

[55349.]

Talán a bliss a 28° keleten bár az sem annyira de több zene megy ebből a z időből. És fta . Ennyire szűkített körben egyik sem igazán játszik!
[válaszok erre: #13016 #13039] [előzmény: (13014) zoro67, 2009-03-19 19:09:03]
Törzstag
cz80 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
13014. Elküldve: 2009-03-19 19:09:03,

OFF TOPIC

[55350.]

Sziasztok von olyan szabadon fogható zenecsatorna vagy a zenecsatornán műsor amibe 1995-2000-es évek popzenéit játszák

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #13015 #13017]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010493993759155 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail