Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499760/23 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (73/34
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
12836. Elküldve: 2009-03-12 13:27:34,

OFF TOPIC

[55526.]

Ha már hálózatról folyik a társalgás:
létezik, hogy egy hálókártyát (alaplapi) hiába állítok be 10base half duplexre, mégis 100-on megy?
Hiába teszem meg a beállításokat, újraindítom, a dbox2 bootmanager 10/100 hibával kiabál állandóan. Az ősrégi laptopon 10/10 pcmcia kártya van, az tökéletes. Már kerestem ilyen PCI-os hálókártyát, de nem találtam, még a Vaterán sem.

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #12837 #12838]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Szilveszter63



Tagság: 2008-07-08 19:31:01
Tagszám: #61273
Hozzászólások: 192
12835. Elküldve: 2009-03-12 13:09:36,

OFF TOPIC

[55527.]

Egy javaslat. Ne az integrálton legyen a net, hanem a másikon.
És föltétlen kell fálj és nyomtatómegosztás.
[előzmény: (12834) Gazember, 2009-03-12 12:47:16]
Haladó
Szilveszter63 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
12834. Elküldve: 2009-03-12 12:47:16,

OFF TOPIC

[55528.]

köszi, keresek egy hálókártyát remélem nem akadnak össze icon32.gif
[válaszok erre: #12835] [előzmény: (12833) sat_nobody, 2009-03-12 12:35:36]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sat_nobody



Tagság: 2005-04-11 11:02:19
Tagszám: #17666
Hozzászólások: 2636
12833. Elküldve: 2009-03-12 12:35:36,

OFF TOPIC

[55529.]

Meg.

Csak más IP címtartományban legyenek.

Mondjuk 10.0.0.X

Áhoj!
--------------------------------------------
4 * VU+ Zero 4K
[válaszok erre: #12834] [előzmény: (12832) Gazember, 2009-03-12 12:23:23]
Kiváló dolgozó
sat_nobody adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
12832. Elküldve: 2009-03-12 12:23:23,

OFF TOPIC

[55530.]

hali,

Meg lehet azt csinálni hogy az integrált hálókártyám mellé beteszek még egy hálókártyát. Az integrálton menne továbbra is a net, a másikat meg összekötném egy másik géppel. Az a lényeg hogy a két gép lássa egymást, net nem kell a másikra.
[válaszok erre: #12833]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
12831. Elküldve: 2009-03-11 22:13:02,

OFF TOPIC

[55531.]

Gépbolt, egy felfele kerekíttet viszonyítási alap, de jobb lenne egy picit (5-10eFt) több lenne rá szánva.
Csak a valódi számítástechnikai - kis - boltokat ajánlom! (M.M. Kizárva!)
[előzmény: (12830) Zolien, 2009-03-11 21:48:31]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
12830. Elküldve: 2009-03-11 21:48:31,

OFF TOPIC

[55532.]

gépezésre, filmezésre kellene nekem, 17, esetleg 19, 30E még belefér. szóval az igények adottak:)
[válaszok erre: #12831]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


chab7



Tagság: 2003-04-23 00:00:00
Tagszám: #2974
Hozzászólások: 693
12829. Elküldve: 2009-03-11 21:19:53,

OFF TOPIC

[55533.]

így van, ez már helyes icon32.gif

már akartam írni hogy lcd esetén nincs villogás bármennyi a képfrissítés
(bár 50hz-en ilyen "motoszkálásféle az van azért ha nem natív icon12.gif )
[előzmény: (12828) Leíratkozott felhasználó, 2009-03-11 21:11:53]
Törzstag
chab7 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
12828. Elküldve: 2009-03-11 21:11:53,

OFF TOPIC

[55534.]

Én fogalmaztam felületesen.
CRT és LCD 15" és alatta 1024x768 pont a szabvány.
CRT esetén csak az utolsó szériákban lehetett rendesen 80Hz felé vinni a frissítést.
LCD esetében nem számít szövegszerkesztésre, Stb a 60Hz, mert nem villog.
[válaszok erre: #12829] [előzmény: (12824) Zolien, 2009-03-11 20:58:40]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
12827. Elküldve: 2009-03-11 21:08:43,

OFF TOPIC

[55535.]

30E alatt jó lenne valamit találni. nem-wideot.
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
12826. Elküldve: 2009-03-11 21:06:15,

OFF TOPIC

[55536.]

köszi.
[előzmény: (12825) Leíratkozott felhasználó, 2009-03-11 21:03:38]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
12825. Elküldve: 2009-03-11 21:03:38,

OFF TOPIC

[55537.]

SyncMaster 940NV 1440x900@60Hz - a 75Hz-et nem tudtam még kicsikarni -. Nem fáj a szemem tőle és szerencsém van, egy pixel fordult keresztbe. Mindennapi használatra jó! (8ms)
[válaszok erre: #12826] [előzmény: (12823) chab7, 2009-03-11 20:53:09]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
12824. Elküldve: 2009-03-11 20:58:40,

OFF TOPIC

[55538.]

köszi a hozzászólást, de ezzel nem segítettél semmit. vagy te olvasol felületesen vagy én nem fogalmaztam meg jól a magamét. akármelyik is van, sajnálatos icon26.gif
[válaszok erre: #12828] [előzmény: (12822) Leíratkozott felhasználó, 2009-03-11 20:47:51]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


chab7



Tagság: 2003-04-23 00:00:00
Tagszám: #2974
Hozzászólások: 693
12823. Elküldve: 2009-03-11 20:53:09,

OFF TOPIC

[55539.]

ez crt-re igaz

tft/lcd-ben már nem ritka az 1440x800 (vagy 900, nem tudom pontosan) felbontás mint natív.
[válaszok erre: #12825] [előzmény: (12822) Leíratkozott felhasználó, 2009-03-11 20:47:51]
Törzstag
chab7 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
12822. Elküldve: 2009-03-11 20:47:51,

OFF TOPIC

[55540.]

A 15"-os monitor - a legjobb beállítás mellett is CRT-ben 14.5" - 1024x768@60Hz volt a max. szabvány. a 19"-nál lehetett komolyabb felbontást kicsikarni, megfelelő frissítés mellett.
De, ott is elég az 1024x768@100Hz.
[válaszok erre: #12823 #12824] [előzmény: (12821) Zolien, 2009-03-11 20:05:04]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
12821. Elküldve: 2009-03-11 20:05:04,

OFF TOPIC

[55541.]

koszi, megneztem, de felvetodott bennem valami: 1366x768 nativ felbontas egy 15.6" monitorhoz tul nagy, nemde? magyarul alig latszanak rajta a betuk, vagy okes? valakinek konkret tapasztalata?
[válaszok erre: #12822] [előzmény: (12820) Zolien, 2009-03-11 19:20:58]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
12820. Elküldve: 2009-03-11 19:20:58,

OFF TOPIC

[55542.]

Ez talán megoldás lehet neked, Zolien, nézd meg!

http://www.argep.hu/product_781574.html
[válaszok erre: #12821] [előzmény: (12819) Zolien, 2009-03-11 18:16:12]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
12819. Elküldve: 2009-03-11 18:16:12,

OFF TOPIC

[55543.]

csokolom

monitor kene nekem; ~15E kornyeken kene olyat talalnom aminek nemtul nagy a valaszideje es tudja az 1024-et (bar poen, de 15" kozul van amelyik nem tudja)
vagy egy jobbfajta CRT kene inkabb 120Hz-n?

jelenleg egy LG CRT-t nezek 800x600ban mert csak ebben tudja a 100Hz-t, a 85-je meg... negyedoraig sem birom nezni. eleg tarthatatlan allapot ez igy.

CRT vagy TFT? legfobb lenyeg a frissites es a szemkimeles volna.
[válaszok erre: #12820]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


saul



Tagság: 2003-01-14 00:00:00
Tagszám: #798
Hozzászólások: 3797
12818. Elküldve: 2009-03-10 20:14:27,

OFF TOPIC

[55544.]

4:3, 16:9

[][][][]--[Saul]--[][][][]
[előzmény: (12817) Zolien, 2009-03-10 19:52:04]
Kiváló dolgozó
saul adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
12817. Elküldve: 2009-03-10 19:52:04,

OFF TOPIC

[55545.]

gyorskerdes, professzionalis FEEDeket milyen keparanyban is sugarozzak? amit csak specialis vevovel lehet venni.. elfelejtettem.
[válaszok erre: #12818]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
12816. Elküldve: 2009-03-07 21:43:10,

OFF TOPIC

[55546.]

13182274655.gif

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
12815. Elküldve: 2009-03-07 21:27:19,

OFF TOPIC

[55547.]

Jó, akkor nézzük meg hogy van installálva. icon77.gif
Első lépés.
SATAII 0 -ás portba dugtad a vincseszter adatkábelét
SATAII 3.-es portba dugd a DVD-RW adatkábelét.

Második lépés.
Lépj be a BIOS-ba: "Standard CMOS Features" pont alat találod, az IDE Channel 0/2/3 Master/Slave bejegyzéseket.
Ha jól csatlakoztattad a SATA eszközöket, akkor a következők aktívak:
IDE Channel 2 Master és az IDE Channel 3 Slave aktív
Az IDE Channel 2 Master maradjon AUTO-n, mert ez a HDD.
Az IDE Channel 3 Slave-t állítsd Manual módra.
Remélem találsz olyat, hogy PIO mode értéke 4. valamint UDMA mode értéke 4 vagy 2.
(Mivel nincs említés róla, reménykedem a beállítások létezéséért.)

Harmadik lépés örülsz, vagy ha nincs ilyen beállítás.
- Első lépés: A fölösleges elállítások, vissza.
- Második lépés: Vissza a BIOS-ba.
Az "Integrated Peripherals" menüben, az On-Chip SATA Mode Non-Combiner.
PATA IDE Set to Disabled
SATA Port 0/2 Set to Ch. 2 Master/Slave
SATA Port 1/3 Set to Ch. 0 Master/Slave
(Átadja az IDE vezérlőnek, a SATA 1/3 portot és lezárja a PATA (IDE) csatlakozót.)

"Standard CMOS Features" pont alatt, ha minden stimmel.
IDE Channel 2 Master és az IDE Channel 0(3) Slave aktív
Az IDE Channel 2 Master maradjon AUTO-n, mert ez a HDD.
Az IDE Channel 0(3) Slave maradjon AUTO-n.

Negyedik lépés örülsz, vagy megbízol egy szerelőt.
A szerelő, vagy be tudja rendesen állítani a portokat, vagy ajánlani fog egy E-IDE csatlakozású DVD-RW-t, a Dörzsöltebb Blue-Ray írót.

Még egy lehetséges megoldás.
A Win. ill. Linux Regiszter fájlok módosításával tudod kompenzálni, a sebességet.
[előzmény: (12810) gombilaci, 2009-03-07 14:17:15]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
12814. Elküldve: 2009-03-07 18:37:48,

OFF TOPIC

[55548.]

Abszolút így van. Csak az átlag magyar ehhez nem elég felnőtt.
>ez az egyik legszubjektivebb agazat ami csak letezik.
Ez így van -mégis itt van a legtöbb snob majom... Volt olyan ismerősöm aki eszetlenűl lefikázta a kis motyómat; és áradozott a aját sony cuccáról. Aztán elvittem egy zenekari próbára; háttal ülve a zenekarnak, kértem lője be, hol ülnek a zenészek kb.. (hogy helyezkednek el -vonósok, mély-vonósok; rezesek, stb.) Ha hiszed, ha nem; semmit nem talált el... Na mondom, a te fülednek aztán jó lehet a sokol rádió is. hehe...
Szép hétvégét mindenkinek!
[előzmény: (12813) Zolien, 2009-03-07 18:26:57]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
12813. Elküldve: 2009-03-07 18:26:57,

OFF TOPIC

[55549.]

tesztekrol nem is beszeltem, szerintem is az a lenyeg hogy neked tettszen! ez az egyik legszubjektivebb agazat ami csak letezik. jo zenehallgatast:)
[válaszok erre: #12814] [előzmény: (12812) charli, 2009-03-07 17:55:04]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


charli



Tagság: 2008-08-22 08:20:21
Tagszám: #62777
Hozzászólások: 116
12812. Elküldve: 2009-03-07 17:55:04,

OFF TOPIC

[55550.]

Kommersz... Semmi extra -ami a pénztárcámba belefért és tetszett is... A teszteket le..... fütyülöm-inkább az én fülemnek tessen; és be tudjam szerezni jó áron; és ennyi... hehe...
Yamaha RX-V563
front: 2xJamo S708
+egy másik jamo satelitjei meg centere
[válaszok erre: #12813] [előzmény: (12811) Zolien, 2009-03-07 15:14:16]
Haladó
charli adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010803937911987 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail