OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12811. Elküldve: 2009-03-07 15:14:16, OFF TOPIC
|
[55551.] |
ok, csak imadom a feluletesseget, ezert nem olvastalak el rendesen :)
pusztan kivancsisagbol leirod nekem a lancod elemeit? a Power DVD-t mar tudom, aztan?
|
| | | [válaszok erre: #12812] |
[előzmény: (12809) charli, 2009-03-07 13:49:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
12810. Elküldve: 2009-03-07 14:17:15, OFF TOPIC
|
[55552.] |
letiltottam a PATA vezérlőt a biosban
de még mindig baja van,
alig bírja tartani 8x dvd írásnál a puffert
|
| | | [válaszok erre: #12815] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 charli

Tagság: 2008-08-22 08:20:21 Tagszám: #62777 Hozzászólások: 116 |
12809. Elküldve: 2009-03-07 13:49:12, OFF TOPIC
|
[55553.] |
Köszi a sok figyelmességet, tényleg.
Szóval mint írtam, rippelve kaptam a lemezeket... Lmezre írva,dvd lejátszó is viszi -de mindet nem akarom lemzre írni; de néha belehallgatnék. Viszont a powerdvd vagy épp gom csont nélkül kiadja a dts jelet... Marad ez a megoldás...
|
| | | [válaszok erre: #12811] |
[előzmény: (12808) Zolien, 2009-03-07 13:40:07] |
|
Haladó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12808. Elküldve: 2009-03-07 13:40:07, OFF TOPIC
|
[55554.] |
DirectSound megoldas amugy sem a legjobb.
charli PC nelkul nem tudod hallgatni? nincs erre alkalmas asztali lejatszod?
|
| | | [válaszok erre: #12809] |
[előzmény: (12807) charli, 2009-03-07 13:01:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 charli

Tagság: 2008-08-22 08:20:21 Tagszám: #62777 Hozzászólások: 116 |
12807. Elküldve: 2009-03-07 13:01:33, OFF TOPIC
|
[55555.] |
Aztb gondoltam szabatosan írtam elsőre -hehe...
Nem.
Hiszen, ha ezt nem jelöltem volna be, ki sem adja a jelet a winamp, és mint írtam; szól rajta...
Más "szösz" van -itt jogdíj kérdés lehet; amit pl. a winamp nem fozet ki...
|
| | | [válaszok erre: #12808] |
[előzmény: (12806) k01a, 2009-03-07 12:58:07] |
|
Haladó
|
|
 k01a

Tagság: 2007-11-30 18:39:54 Tagszám: #52357 Hozzászólások: 601 |
12806. Elküldve: 2009-03-07 12:58:07, OFF TOPIC
|
[55556.] |
Nekem ez oldotta meg a problémát:
|
| | | [válaszok erre: #12807] |
[előzmény: (12805) charli, 2009-03-07 12:46:32] |
|
Törzstag
|
|
 charli

Tagság: 2008-08-22 08:20:21 Tagszám: #62777 Hozzászólások: 116 |
12805. Elküldve: 2009-03-07 12:46:32, OFF TOPIC
|
[55557.] |
Szia, FOOBAR van a gépemen -Asio meg alap; (guitar rig; stb).
De itt pont arról van szó, hogy DTS-t halljak -ha már eleve ilyen lemezeket kaptam, nem stereoba akarom hallgatni...
Marad a PowerDVD... :)
|
| | | [válaszok erre: #12806] |
[előzmény: (12804) Zolien, 2009-03-07 12:15:04] |
|
Haladó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12804. Elküldve: 2009-03-07 12:15:04, OFF TOPIC
|
[55558.] |
ha sztereoban is jo neked:Foobar! ASIO drivert tolts le hozza de eseti, hogy Kernel Streaming modban (megkerulve minden feleslegs jelutat, windows mixert) szebben, mashogy szolhat. powerdvd-t el fogod felejteni ha a fentieket megleped:) kellemes zenehallgatast
|
| | | [válaszok erre: #12805] |
[előzmény: (12800) charli, 2009-03-07 10:47:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
12803. Elküldve: 2009-03-07 12:04:02, OFF TOPIC
|
[55559.] |
Az alaplapod adatlapján ( Itt. ) szerepel, hogy "Integrated high speed SATA 3Gb/s".
Ennek csak az a gondja DVD meghajtóknál, hogy a legtöbb CSAK 1.5 Gb/s-ot tud. (A Pioneer is.)
Így BIOS-ból vagy szoftveresen OS alól kell "Lelassítanod".
|
| | |
[előzmény: (12791) gombilaci, 2009-03-06 22:40:57] |
|
|
|
|
 charli

Tagság: 2008-08-22 08:20:21 Tagszám: #62777 Hozzászólások: 116 |
12802. Elküldve: 2009-03-07 11:52:08, OFF TOPIC
|
[55560.] |
Szia, köszi a választ.
Mint írtam, idáig én is eljutottam -azért had ne legyek ilyen homály; a PowerDVD-t is említettem... Bocsi, de a kérdésre nem válaszoltál...
Vagy -végül is igen; hiszen Te sem találtál ezekszerint más megoldást... Nem akartam okoskodni; csak nem voltak eddig ilyen zenéim, és meglepett, hogy egy (ehte) audio playerben sem oldották ezt meg... Pedig nem egy nagy kunszt, és a lemezek amiket kaptam (rip) hivatalos amcsi kiadások; tehát nem barkácsolt zenék, hanem így jönnek ki eleve...
Azért köszi a linket -biztos lesz akinek még nincs meg. Jó hétvégét!
|
| | |
[előzmény: (12801) @malacka@, 2009-03-07 11:24:39] |
|
Haladó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
12801. Elküldve: 2009-03-07 11:24:39, OFF TOPIC
|
[55561.] |
Kérdésedben ott a válasz: A lejátszó beállításának hibája.
Amik csak stereo jelet adnak ki abban be van állítva, hogy kódolják bele ebbe a két csatornába a többi jelet. (jobb esetben ez igaz, rosszabb, ha csak a front left és front right szól)
Ezt a funkciót - programja válogatja - lehet állítgatni.
A PowerDVD Ultra jött be nekem ilyen fájlok lejátszására a legjobban.
AC3 suckz, DTS rulez
http://rapidshare.com/files/205534035/CyberLink.PowerDVD.Ultra.v9.0.1501.Multilingual.Incl.Keymaker.rar
pass: www.2baksa.net
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #12802] |
[előzmény: (12800) charli, 2009-03-07 10:47:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 charli

Tagság: 2008-08-22 08:20:21 Tagszám: #62777 Hozzászólások: 116 |
12800. Elküldve: 2009-03-07 10:47:26, OFF TOPIC
|
[55562.] |
Szevasztok,
Hifi-ták segítségét kérném. Kaptam egy nagy rakás zenét AC3 [Dolby 5.1]-ben -gspot: AC3 Audio (448 kbp/s)-nek azonosítja.
Fent van a notimon (laptop) a winamp; jetaudio. Mindkettő szól az optikai kimeneten -egy yamaha fejre van kötve. Winamp először nem is tudott mit kezdeni vele; levettem hozzá az ac3 plugin-t; így lejátsza mindkettő; de stereo jel megy át az erősítőbe... Mindkettőben végig zongoráztam a beállításokat -de semmi változás...
Ha megnyitom egy normálisabb video lejátszóval a fájlokat -pl. gom player; akkor azonnal felismeri az erősítő dolby digital-nak... Van valami tippetek??? Másik audio lejátszó; beállítás? Pls. priviben!
Ha lehet az írjon, akinek valós tapasztalata van ilyennel -tippelgetni én is tudok (tegnap kipróbáltam vagy 8 audio lejátszó progit, de semmi... Power dvd; stb. kinyomja dolby digital-ban; a többi stereoban...
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-03-07 11:05:43]
|
| | | [válaszok erre: #12801 #12804] |
|
|
Haladó
|
|
 sat_nobody

Tagság: 2005-04-11 11:02:19 Tagszám: #17666 Hozzászólások: 2636 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
12798. Elküldve: 2009-03-07 10:08:26, OFF TOPIC
|
[55564.] |
A upc hdd-s beltérim egy órával kevesebbet mutat hogyan tudom pontos időt beállitani
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
12797. Elküldve: 2009-03-07 09:56:38, OFF TOPIC
|
[55565.] |
Mostanában kicsit sűrün jön a kékhalál, ebből ki lehet hámozni hogy mi a gond?
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu
|
| | | [válaszok erre: #12799] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
12796. Elküldve: 2009-03-07 08:49:23, OFF TOPIC
|
[55566.] |
Mivel Gigabyte alaplapod van lehet, hogy a BIOS-ban van beállítva a SATA úgy, hogy az eszközt IDE eszközként lássa.
pl.: a GA-MA78G-DS3H alaplap BIOSában csatlakozónként külön-külön lehet ezt állítgatni
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | |
[előzmény: (12791) gombilaci, 2009-03-06 22:40:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 serwer

Tagság: 2008-08-26 00:10:51 Tagszám: #62937 Hozzászólások: 280 |
12795. Elküldve: 2009-03-07 07:28:10, OFF TOPIC
|
[55567.] |
Lehet, hogy Szóköznek igaza van.
Próbálj más sebességet választani.
Nekem is volt ilyen jellegű problémám, pl. 4szeresen el se indult az írás.Alatta, fölötte igen.
Valamelyik néró verzió hibája volt vagy a hardver nem támogatta a sebességet.
|
| | |
[előzmény: (12791) gombilaci, 2009-03-06 22:40:57] |
|
Haladó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
12794. Elküldve: 2009-03-07 02:03:19, OFF TOPIC
|
[55568.] |
:D
Olajcsere megvolt
|
| | |
[előzmény: (12793) fiat1954, 2009-03-07 01:56:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
12793. Elküldve: 2009-03-07 01:56:38, OFF TOPIC
|
[55569.] |
azért olajat néha cserélj,viszont az ujak már sz*rok... mind a vagyonőr minusz mind az esikszét(sx4)
|
| | | [válaszok erre: #12794] |
[előzmény: (12792) Gazember, 2009-03-06 22:58:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
12792. Elküldve: 2009-03-06 22:58:30, OFF TOPIC
|
[55570.] |
Szidják rengetegen de nem cserélném le semmi pénzért :)
Nem kell összetörni az tény :D
|
| | | [válaszok erre: #12793] |
[előzmény: (12788) fiat1954, 2009-03-06 19:45:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
12791. Elküldve: 2009-03-06 22:40:57, OFF TOPIC
|
[55571.] |
mit értesz azon hogy "v2"
ez valamiféle verziószám??
egyébként nincs PATA cuc a gépben
csak SATA 1db winyó és 1db dvd író
|
| | | [válaszok erre: #12795 #12796 #12803] |
[előzmény: (12789) Leíratkozott felhasználó, 2009-03-06 20:01:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zolcsi68

Tagság: 2005-12-10 17:19:49 Tagszám: #24478 Hozzászólások: 781 |
12790. Elküldve: 2009-03-06 22:04:57, OFF TOPIC
|
[55572.] |
Van valakinek foglma ,hogy fulitsu smartmpeg processor (mb86h25b)alapbol milyen informaciokat hordoz? Gyari szam vagy mas azonositora gondolok. Hogyan lehet ehhez hozzaferni , olvasni. Es estleg meg lehet e valtoztatni?
Wood floor SaRaSota
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
12789. Elküldve: 2009-03-06 20:01:16, OFF TOPIC
|
[55573.] |
Szia!
Úgy csatlakoztasd a SATA csatikat, hogy a 0-SATA v2 maradjon és a 2-SATA v.1.1/1.2 legyen.
(A DVD íród nem bírja/támogatja a használt adatátviteli sebességet.)
PATA csati használata esetén számíts arra, hogy a második SATA csatlakozó pár ütközhet!
|
| | | [válaszok erre: #12791] |
[előzmény: (12782) gombilaci, 2009-03-06 19:10:52] |
|
|
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
12788. Elküldve: 2009-03-06 19:45:37, OFF TOPIC
|
[55574.] |
csörög zörög.de csak megy és megy ,mint annak idején a bogár..ja meséltem már ,hogy csináltam egyet amit be kellett vontatni?..csodálkoztunk is rendesen,szerintem én voltam az egyetlen európában aki mentett már suzit ..persze itt is az ügyfél hanyagságára vezethető volt vissza a hiba
|
| | | [válaszok erre: #12792] |
[előzmény: (12787) Gazember, 2009-03-06 19:28:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
12787. Elküldve: 2009-03-06 19:28:10, OFF TOPIC
|
[55575.] |
Jah én 5 éve hajtom a swiftet, akku cserén kívül még semmi gondom nem volt :D
|
| | | [válaszok erre: #12788] |
[előzmény: (12767) fiat1954, 2009-03-06 17:06:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|