OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 taklad

Tagság: 2004-11-03 19:52:25 Tagszám: #13574 Hozzászólások: 2232 |
12786. Elküldve: 2009-03-06 19:24:44, OFF TOPIC
|
[55576.] |
Nem láttam olyan opciót, de mint írtam, eredetileg nem volt jelszó megadva.
|
| | |
[előzmény: (12783) himi, 2009-03-06 19:15:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12785. Elküldve: 2009-03-06 19:24:04, OFF TOPIC
|
[55577.] |
örülnek en egy régi capa BMW-nek is. a renaultom ugy nyeli a penzt mint jo kuva a gcit.de a benzint azt nem sokat fogyaszt hal istennek
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | |
[előzmény: (12784) fiat1954, 2009-03-06 19:17:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
12784. Elküldve: 2009-03-06 19:17:35, OFF TOPIC
|
[55578.] |
pfujj diesel...autórol volt szó,nem kombájnról.. ..tudod az autó minimum négyhengeres és benzin hajtja ,zárt fülke áttételes kormány meg ilyesmi
|
| | | [válaszok erre: #12785] |
[előzmény: (12769) sztar1, 2009-03-06 17:14:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 himi

Tagság: 2003-06-29 22:05:09 Tagszám: #5428 Hozzászólások: 3892 |
12783. Elküldve: 2009-03-06 19:15:17, OFF TOPIC
|
[55579.] |
Amikor fiókot hozól létre be leht állítani hány napig érvényes a fiók jelszó. ha jól emlékszem.
Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos
OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
|
| | | [válaszok erre: #12786] |
[előzmény: (12778) taklad, 2009-03-06 18:38:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
12782. Elküldve: 2009-03-06 19:10:52, OFF TOPIC
|
[55580.] |
hali
adott egy
- Gigabyte GA-P31-S3G
- WDC WD5000AAKS-75A7B0
- PIONEER DVD-RW DVR-215D
rendszer
mitől lehet az hogy 16-18 megával másol a meghajtó dvd-t , viszont a 8x dvd írásnál meg alig bírja tartani a puffert...
a winyóval is minden ok ...45-48 megával másol.
driverek rendben vannak ...
próbáltam több xp-vel és pár író progival de semmi.
viszont amíg a winyó mellett IDE író volt és nem SATA addig nem volt ilyen bajom....
|
| | | [válaszok erre: #12789] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
12781. Elküldve: 2009-03-06 19:03:41, OFF TOPIC
|
[55581.] |
Szia
ezközkezelőbe jó minden ?
eseleg driver??
mivel belevan építve, engedélyezve van ?
|
| | |
[előzmény: (12779) hikjma, 2009-03-06 18:38:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
12780. Elküldve: 2009-03-06 18:56:55, OFF TOPIC
|
[55582.] |
Szia!
Keresőbe írd be a következőt: ASUS A6JC manual
Asus oldalán ott van minden és még más olvasmányt is találsz!
|
| | |
[előzmény: (12779) hikjma, 2009-03-06 18:38:44] |
|
|
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
12779. Elküldve: 2009-03-06 18:38:44, OFF TOPIC
|
[55583.] |
Az a gond, hogy azt írja ki, hogy a windows nem tud csatlakozni ehhez a webkamerához.
|
| | | [válaszok erre: #12780 #12781] |
[előzmény: (12777) himi, 2009-03-06 18:09:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taklad

Tagság: 2004-11-03 19:52:25 Tagszám: #13574 Hozzászólások: 2232 |
12778. Elküldve: 2009-03-06 18:38:00, OFF TOPIC
|
[55584.] |
Kb. egy hónapja felhasználói fiókokat csináltam az XP-n. Mindkét fiók rendszergazda jogokkal rendelkezik, az egyiken van jelszó a másikon nincs. 1 hónap elteltével a jelszóval nem rendelkező fiók is kérte a jelszavat.Csak úgy tudtam használni a gépet, ha a jelszavas felhasználón keresztül megszüntettem a másik fiók jelszavát, amihez nem is volt jelszó csak egyszerre ott termett. Ezt valahol be lehet állítani, vagy vmi bug?Az idegenkezűség kizárt, mert 30 gépről van szó és mind egyszerre blokkolt le.
|
| | | [válaszok erre: #12783] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 himi

Tagság: 2003-06-29 22:05:09 Tagszám: #5428 Hozzászólások: 3892 |
12777. Elküldve: 2009-03-06 18:09:59, OFF TOPIC
|
[55585.] |
nyomogasd az F1-F12 gombokat sorba. De legyen elindítva valami web kamerát kezelő progi pl skype video beállítás rögtön látod ha elindúlt
Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos
OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
|
| | | [válaszok erre: #12779] |
[előzmény: (12775) hikjma, 2009-03-06 18:03:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12776. Elküldve: 2009-03-06 18:09:09, OFF TOPIC
|
[55586.] |
ez sport quad,de szerintem atlehet alakitani siman.elektromos inditasu,tehat eröt nem kivan a beinditasa.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | |
[előzmény: (12774) himi, 2009-03-06 18:00:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
12775. Elküldve: 2009-03-06 18:03:15, OFF TOPIC
|
[55587.] |
Kaptam egy ASUS A6JC laptopot, a beépített kameráját hogy tudom elindítani, mert nem találok semmilyen erre utaló programot, vagy billentyűt.
|
| | | [válaszok erre: #12777] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 himi

Tagság: 2003-06-29 22:05:09 Tagszám: #5428 Hozzászólások: 3892 |
12774. Elküldve: 2009-03-06 18:00:12, OFF TOPIC
|
[55588.] |
A quad az lehet, hogy majd érint a későbbiekeben. Csak nem verseny men valami nagy monstrum mert a mozgás korlátozott lányomnak lenne.
Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos
OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
|
| | | [válaszok erre: #12776] |
[előzmény: (12772) sztar1, 2009-03-06 17:33:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
12773. Elküldve: 2009-03-06 17:46:07, OFF TOPIC
|
[55589.] |
Ámen!
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | |
[előzmény: (12771) @malacka@, 2009-03-06 17:26:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12772. Elküldve: 2009-03-06 17:33:43, OFF TOPIC
|
[55590.] |
alkatresz kell?? akkor szoljal-szoljatok es beszerzem. azert van annyi kapcsolatom hogy ha kell akkor barmit tudok szerezni . söt nalam akar olcso quad, motor is rendelhetö. pl egy normalis quad ugye kereskedesben 6-700 ezer forint. amit en tudodk adni az 150ezertöl indul es riasztoval ellatott meg alkatresz ellatas is biztositott. söt,hazhoz is szallitom.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #12774] |
[előzmény: (12764) Gazember, 2009-03-06 16:46:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
12771. Elküldve: 2009-03-06 17:26:08, OFF TOPIC
|
[55591.] |
béke poraira
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #12773] |
[előzmény: (12766) yaksi, 2009-03-06 17:00:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ERNYÖ

Tagság: 2007-10-24 12:22:24 Tagszám: #50667 Hozzászólások: 1406 |
12770. Elküldve: 2009-03-06 17:22:58, OFF TOPIC
|
[55592.] |
Ezt az európai piac kényszerítette ki ,a világon máshol eladhatatlan a diesel.
|
| | |
[előzmény: (12767) fiat1954, 2009-03-06 17:06:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12769. Elküldve: 2009-03-06 17:14:02, OFF TOPIC
|
[55593.] |
van jo auto most is. BMW 318D. igaz draga,8,7 millio alapferszeretseggel.ebben van az uj start-stop funkcio is. na jo,az alkatresz draga hozza,de szerintem 10 evig az is auto,söt ha vigyaznak ra akkor tovbb is.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #12784] |
[előzmény: (12767) fiat1954, 2009-03-06 17:06:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12768. Elküldve: 2009-03-06 17:11:16, OFF TOPIC
|
[55594.] |
nekem a renault hütöventillator vezerlö halt meg. beszerezni csak belgiumbol lehet,mert az en renaultom kocka motoros ami a belga piacra keszült,de ez az 1 itt ragadt ausztriaban. szoval ennek a csereje inkabb idöigenyes mintsem draga.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | |
[előzmény: (12764) Gazember, 2009-03-06 16:46:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
12767. Elküldve: 2009-03-06 17:06:30, OFF TOPIC
|
[55595.] |
szia mára jó autó nincs...amikor a subaru meg a honda is csinál dieselt akkor már itt a vég...másik csúcssz*rok a PSA konszenrn termékei..307 lámpaállitó hiba : vez egység +kábelköteg ca: 150 ezer... 1007-es oroszlános ajtónyitógató javitás. 50-től a csillagos égig..szal aki jól és olcsón akar autózni,régi swift-et vagy kettes golfot vesz..ja és nem hitelre!
|
| | | [válaszok erre: #12769 #12770 #12787] |
[előzmény: (12764) Gazember, 2009-03-06 16:46:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
12766. Elküldve: 2009-03-06 17:00:37, OFF TOPIC
|
[55596.] |
Igen, ez megtörtént. Sajnos bármilyen firmet teszek rá, nem megy a vezetékes részén a net. Amint a gépet csatlakoztatom, és megkapja az IP-t, megáll a net, még a wirelessen csatolt gépeken is. :(
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #12771] |
[előzmény: (12765) @malacka@, 2009-03-06 16:49:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
12765. Elküldve: 2009-03-06 16:49:16, OFF TOPIC
|
[55597.] |
nálam a v24-sp1 van fenn jóformán megjelenése óta - megy rendesen
ha minden szoft feltöltése előtt és után csinálsz HW resetet
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #12766] |
[előzmény: (12758) yaksi, 2009-03-05 23:04:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
12764. Elküldve: 2009-03-06 16:46:59, OFF TOPIC
|
[55598.] |
Automata sebváltó behalt a sogorómnak, a garancia lejárta után egy héttel (corolla verso) csak fél milka volt a csere.
|
| | | [válaszok erre: #12767 #12768 #12772] |
[előzmény: (12762) fiat1954, 2009-03-06 05:35:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12763. Elküldve: 2009-03-06 16:13:12, OFF TOPIC
|
[55599.] |
http://www.pixter.hu/video?id=10153
mulatós kamionsoför.
Egy lagziban szívesen, de az utakon semmiképpen sem találkozna az ember azzal a román kamionsofőrrel, aki videóra vette, hogy mulat vezetés közben, egy forgalmas autópályán. Miután a felvételt feltették az internetre, a rendőrség is keresi a mulatós kamionost.
A sofőr a zúzos cigányzene hatására először a biztonsági övét kapcsolta ki, majd felállt a saját ülésére és ott táncolt. Aztán a jobboldali ülésen is ugrált. Néha azért megfogta a kormányt, de volt, amikor a lábával kormányzott. A pár perces videó során nem sokszor figyelt előre, inkább csak ökörködött a társának. Szerencsére nem lett semmi baj a mutatványból, de ez legkevésbé sem rajta múlott.
„Csak unatkoztam, nem csináltam semmi különöset. Mindig éneklünk, mikor vezetünk” – magyarázta a sofőr, akit a felelőtlen viselkedése miatt keres a román rendőrség. A felvétel akkor készült - állítása szerint -, amikor Hollandiából Belgiumba mentek, de az eset akár Magyarországon is megtörténhetett volna, hiszen egész Európát járja a román kamionos.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
12762. Elküldve: 2009-03-06 05:35:57, OFF TOPIC
|
[55600.] |
szia a szlogen kb. tiz éve nem igaz..persze nem lerobban,de olyan pénzeket kell rákölteni,hogy abból két lerobbanóst eltartok...és ez a minőségrontás minden termékre igaz
|
| | | [válaszok erre: #12764] |
[előzmény: (12754) rakal, 2009-03-05 22:40:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|