Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499758/21 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (71/39
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

taklad



Tagság: 2004-11-03 19:52:25
Tagszám: #13574
Hozzászólások: 2232
12786. Elküldve: 2009-03-06 19:24:44,

OFF TOPIC

[55576.]

Nem láttam olyan opciót, de mint írtam, eredetileg nem volt jelszó megadva.
[előzmény: (12783) himi, 2009-03-06 19:15:17]
Kiváló dolgozó
taklad adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
12785. Elküldve: 2009-03-06 19:24:04,

OFF TOPIC

[55577.]

örülnek en egy régi capa BMW-nek is. a renaultom ugy nyeli a penzt mint jo kuva a gcit.de a benzint azt nem sokat fogyaszt hal istennek

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[előzmény: (12784) fiat1954, 2009-03-06 19:17:35]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
12784. Elküldve: 2009-03-06 19:17:35,

OFF TOPIC

[55578.]

pfujj diesel...autórol volt szó,nem kombájnról.. icon53.gif ..tudod az autó minimum négyhengeres és benzin hajtja ,zárt fülke áttételes kormány meg ilyesmi
[válaszok erre: #12785] [előzmény: (12769) sztar1, 2009-03-06 17:14:02]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
12783. Elküldve: 2009-03-06 19:15:17,

OFF TOPIC

[55579.]

Amikor fiókot hozól létre be leht állítani hány napig érvényes a fiók jelszó. ha jól emlékszem.

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[válaszok erre: #12786] [előzmény: (12778) taklad, 2009-03-06 18:38:00]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
12782. Elküldve: 2009-03-06 19:10:52,

OFF TOPIC

[55580.]

hali
adott egy

- Gigabyte GA-P31-S3G
- WDC WD5000AAKS-75A7B0
- PIONEER DVD-RW DVR-215D

rendszer

mitől lehet az hogy 16-18 megával másol a meghajtó dvd-t , viszont a 8x dvd írásnál meg alig bírja tartani a puffert...

a winyóval is minden ok ...45-48 megával másol.

driverek rendben vannak ...
próbáltam több xp-vel és pár író progival de semmi.

viszont amíg a winyó mellett IDE író volt és nem SATA addig nem volt ilyen bajom....


[válaszok erre: #12789]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
12781. Elküldve: 2009-03-06 19:03:41,

OFF TOPIC

[55581.]

Szia

ezközkezelőbe jó minden ?

eseleg driver??

mivel belevan építve, engedélyezve van ?

[előzmény: (12779) hikjma, 2009-03-06 18:38:44]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
12780. Elküldve: 2009-03-06 18:56:55,

OFF TOPIC

[55582.]

Szia!

Keresőbe írd be a következőt: ASUS A6JC manual

Asus oldalán ott van minden és még más olvasmányt is találsz!
[előzmény: (12779) hikjma, 2009-03-06 18:38:44]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


hikjma



Tagság: 2004-01-18 20:04:41
Tagszám: #8252
Hozzászólások: 2794
12779. Elküldve: 2009-03-06 18:38:44,

OFF TOPIC

[55583.]

Az a gond, hogy azt írja ki, hogy a windows nem tud csatlakozni ehhez a webkamerához. icon77.gif
[válaszok erre: #12780 #12781] [előzmény: (12777) himi, 2009-03-06 18:09:59]
Kiváló dolgozó
hikjma adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taklad



Tagság: 2004-11-03 19:52:25
Tagszám: #13574
Hozzászólások: 2232
12778. Elküldve: 2009-03-06 18:38:00,

OFF TOPIC

[55584.]

Kb. egy hónapja felhasználói fiókokat csináltam az XP-n. Mindkét fiók rendszergazda jogokkal rendelkezik, az egyiken van jelszó a másikon nincs. 1 hónap elteltével a jelszóval nem rendelkező fiók is kérte a jelszavat.Csak úgy tudtam használni a gépet, ha a jelszavas felhasználón keresztül megszüntettem a másik fiók jelszavát, amihez nem is volt jelszó csak egyszerre ott termett. Ezt valahol be lehet állítani, vagy vmi bug?Az idegenkezűség kizárt, mert 30 gépről van szó és mind egyszerre blokkolt le.
[válaszok erre: #12783]
Kiváló dolgozó
taklad adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
12777. Elküldve: 2009-03-06 18:09:59,

OFF TOPIC

[55585.]

nyomogasd az F1-F12 gombokat sorba. De legyen elindítva valami web kamerát kezelő progi pl skype video beállítás rögtön látod ha elindúlt


Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[válaszok erre: #12779] [előzmény: (12775) hikjma, 2009-03-06 18:03:15]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
12776. Elküldve: 2009-03-06 18:09:09,

OFF TOPIC

[55586.]

ez sport quad,de szerintem atlehet alakitani siman.elektromos inditasu,tehat eröt nem kivan a beinditasa.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[előzmény: (12774) himi, 2009-03-06 18:00:12]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hikjma



Tagság: 2004-01-18 20:04:41
Tagszám: #8252
Hozzászólások: 2794
12775. Elküldve: 2009-03-06 18:03:15,

OFF TOPIC

[55587.]

Kaptam egy ASUS A6JC laptopot, a beépített kameráját hogy tudom elindítani, mert nem találok semmilyen erre utaló programot, vagy billentyűt. icon77.gif
[válaszok erre: #12777]
Kiváló dolgozó
hikjma adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
12774. Elküldve: 2009-03-06 18:00:12,

OFF TOPIC

[55588.]

A quad az lehet, hogy majd érint a későbbiekeben. Csak nem verseny men valami nagy monstrum mert a mozgás korlátozott lányomnak lenne.

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[válaszok erre: #12776] [előzmény: (12772) sztar1, 2009-03-06 17:33:43]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
12773. Elküldve: 2009-03-06 17:46:07,

OFF TOPIC

[55589.]

Ámen! icon16.gif

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[előzmény: (12771) @malacka@, 2009-03-06 17:26:08]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
12772. Elküldve: 2009-03-06 17:33:43,

OFF TOPIC

[55590.]

alkatresz kell?? akkor szoljal-szoljatok es beszerzem. azert van annyi kapcsolatom hogy ha kell akkor barmit tudok szerezni . söt nalam akar olcso quad, motor is rendelhetö. pl egy normalis quad ugye kereskedesben 6-700 ezer forint. amit en tudodk adni az 150ezertöl indul es riasztoval ellatott meg alkatresz ellatas is biztositott. söt,hazhoz is szallitom.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #12774] [előzmény: (12764) Gazember, 2009-03-06 16:46:59]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
12771. Elküldve: 2009-03-06 17:26:08,

OFF TOPIC

[55591.]

béke poraira icon16.gif

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #12773] [előzmény: (12766) yaksi, 2009-03-06 17:00:37]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ERNYÖ



Tagság: 2007-10-24 12:22:24
Tagszám: #50667
Hozzászólások: 1406
12770. Elküldve: 2009-03-06 17:22:58,

OFF TOPIC

[55592.]

Ezt az európai piac kényszerítette ki ,a világon máshol eladhatatlan a diesel.
[előzmény: (12767) fiat1954, 2009-03-06 17:06:30]
Kiváló dolgozó
ERNYÖ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
12769. Elküldve: 2009-03-06 17:14:02,

OFF TOPIC

[55593.]

van jo auto most is. BMW 318D. igaz draga,8,7 millio alapferszeretseggel.ebben van az uj start-stop funkcio is. na jo,az alkatresz draga hozza,de szerintem 10 evig az is auto,söt ha vigyaznak ra akkor tovbb is.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #12784] [előzmény: (12767) fiat1954, 2009-03-06 17:06:30]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
12768. Elküldve: 2009-03-06 17:11:16,

OFF TOPIC

[55594.]

nekem a renault hütöventillator vezerlö halt meg. beszerezni csak belgiumbol lehet,mert az en renaultom kocka motoros ami a belga piacra keszült,de ez az 1 itt ragadt ausztriaban. szoval ennek a csereje inkabb idöigenyes mintsem draga.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[előzmény: (12764) Gazember, 2009-03-06 16:46:59]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
12767. Elküldve: 2009-03-06 17:06:30,

OFF TOPIC

[55595.]

szia mára jó autó nincs...amikor a subaru meg a honda is csinál dieselt akkor már itt a vég...másik csúcssz*rok a PSA konszenrn termékei..307 lámpaállitó hiba : vez egység +kábelköteg ca: 150 ezer... 1007-es oroszlános ajtónyitógató javitás. 50-től a csillagos égig..szal aki jól és olcsón akar autózni,régi swift-et vagy kettes golfot vesz..ja és nem hitelre! icon53.gif
[válaszok erre: #12769 #12770 #12787] [előzmény: (12764) Gazember, 2009-03-06 16:46:59]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
12766. Elküldve: 2009-03-06 17:00:37,

OFF TOPIC

[55596.]

Igen, ez megtörtént. Sajnos bármilyen firmet teszek rá, nem megy a vezetékes részén a net. Amint a gépet csatlakoztatom, és megkapja az IP-t, megáll a net, még a wirelessen csatolt gépeken is. :(

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #12771] [előzmény: (12765) @malacka@, 2009-03-06 16:49:16]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
12765. Elküldve: 2009-03-06 16:49:16,

OFF TOPIC

[55597.]

nálam a v24-sp1 van fenn jóformán megjelenése óta - megy rendesen

ha minden szoft feltöltése előtt és után csinálsz HW resetet

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #12766] [előzmény: (12758) yaksi, 2009-03-05 23:04:48]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
12764. Elküldve: 2009-03-06 16:46:59,

OFF TOPIC

[55598.]

Automata sebváltó behalt a sogorómnak, a garancia lejárta után egy héttel (corolla verso) csak fél milka volt a csere. icon50.gif
[válaszok erre: #12767 #12768 #12772] [előzmény: (12762) fiat1954, 2009-03-06 05:35:57]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
12763. Elküldve: 2009-03-06 16:13:12,

OFF TOPIC

[55599.]

http://www.pixter.hu/video?id=10153

mulatós kamionsoför.

Egy lagziban szívesen, de az utakon semmiképpen sem találkozna az ember azzal a román kamionsofőrrel, aki videóra vette, hogy mulat vezetés közben, egy forgalmas autópályán. Miután a felvételt feltették az internetre, a rendőrség is keresi a mulatós kamionost.
A sofőr a zúzos cigányzene hatására először a biztonsági övét kapcsolta ki, majd felállt a saját ülésére és ott táncolt. Aztán a jobboldali ülésen is ugrált. Néha azért megfogta a kormányt, de volt, amikor a lábával kormányzott. A pár perces videó során nem sokszor figyelt előre, inkább csak ökörködött a társának. Szerencsére nem lett semmi baj a mutatványból, de ez legkevésbé sem rajta múlott.

„Csak unatkoztam, nem csináltam semmi különöset. Mindig éneklünk, mikor vezetünk” – magyarázta a sofőr, akit a felelőtlen viselkedése miatt keres a román rendőrség. A felvétel akkor készült - állítása szerint -, amikor Hollandiából Belgiumba mentek, de az eset akár Magyarországon is megtörténhetett volna, hiszen egész Európát járja a román kamionos.



DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
12762. Elküldve: 2009-03-06 05:35:57,

OFF TOPIC

[55600.]

szia a szlogen kb. tiz éve nem igaz..persze nem lerobban,de olyan pénzeket kell rákölteni,hogy abból két lerobbanóst eltartok...és ez a minőségrontás minden termékre igaz
[válaszok erre: #12764] [előzmény: (12754) rakal, 2009-03-05 22:40:16]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010378122329712 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail