OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 pitynyesz

Tagság: 2006-03-16 07:43:10 Tagszám: #28457 Hozzászólások: 468 |
12736. Elküldve: 2009-03-04 18:16:39, OFF TOPIC
|
[55626.] |
Szevasztok! mi a veszett fene van a crosatal? vki tud-e vmit rola ? ha rá megyek tiszta káosz van
Uclean USTYM 4k PRO Combo + DigipowerSG-2100A 57.0E-45.0W Inverto Black Premium Ultra Single LNB 0,2 dB nagy kecske...
|
| | | [válaszok erre: #12737] |
|
|
Törzstag
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
12735. Elküldve: 2009-03-04 16:42:47, OFF TOPIC
|
[55627.] |
Amerika a leggszemetebb ország a földön
|
| | |
[előzmény: (12733) sztar1, 2009-03-04 16:13:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ERNYÖ

Tagság: 2007-10-24 12:22:24 Tagszám: #50667 Hozzászólások: 1406 |
12734. Elküldve: 2009-03-04 16:16:18, OFF TOPIC
|
[55628.] |
Eetleg aki nem ismeri. www.areadvd.de Vannak benne elég jó tesztek régebbi modellekről is.
|
| | |
[előzmény: (12732) Zolien, 2009-03-04 15:03:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12733. Elküldve: 2009-03-04 16:13:16, OFF TOPIC
|
[55629.] |
azert erdekes hogy az ugymond Nagy Almában mindent jobban tudnak es azt hiszik ök a vilaghatalom. a washington post egy szemet kamu ujsag. szeret tulozni es tulzo marmar undorito lekezelessel ir europarol.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #12735] |
[előzmény: (12724) sanca2, 2009-03-04 13:30:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12732. Elküldve: 2009-03-04 15:03:58, OFF TOPIC
|
[55630.] |
Sziasztok!
Van egy nagy gondom a mai lejátszókkal. Ami első és szembetűnő, igen, ez a kaszni. Vékony, rozoga, kevés az amire azt mondom: hosszútávon is megtűröm a lakókörnyezetemben, megpihentethetem a szemem rajta. Én a robosztusabb, neadj isten jól megépített playákra szavazok. Iyet veszek akár még a kevesebb tudás árán is. Egyszerűen más. Nekem. (Persze ha nagyon elhatalmasodik a HD korszak ott már nem lesz kec-mec.)
De van egy másik tényező is amely izgat. Nevezetesen a készülékek hangja. Melyik készülék hogy szerepel futóműként? Audio CD lejátszásra gondolok, aki valaha is csak egy kicsit belekóstol a Hi-Fibe, az tudja: nem mindegy mivel pörgetjük a lemezt. Ahány futómű, ahány kaszni, annyi hang. Melyikhez milyen DAC vált be a legjobban, továbbá saját hangjuk is foglalkoztat filmen, de főleg zenén. Nagyfelbontású anyagok, különös tekintettel a koncert DVD-kre, melyikkel mi javallott. Hol kezdődik a videophile? Mi az amit már nem érdemes? Régi zászlóshajókat kaphatunk szinte vicces összegekért, ezekről is szólhatnánk; anno álom, ma valóság:)
Egyúttal lehetne ez egy kronológiai téma is; egy helyre összegyűjtve a legelső asztali gyártmányoktól napjainkig (tényleg, melyik volt a legelső?), mikor jelent meg ez, mikor avult el amaz, mi mit váltott ki, milyen képjavítő áramkörök láttak napvilágot mely gyártó által, szóval minden ami belefér. Ki mit vett meg először, majd mire cserélte? Kronológia.
Nos ezekről szeretnék olvasni, tapasztalatokat (meg ami jön:)), remélem vannak még páran így, hasonló érdeklődéssel.
Itt van rögtön egy Pioneer DV-535 1999-ből: Amerikában sárga, felénk zöld kijelzővel került forgalomba. DTS-t tudott, mp3-at még nem:) Szerintem szép:)
http://www.michaeldvd.com.au/hardwarerevie...eer535Front.jpg
|
| | | [válaszok erre: #12734] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ERNYÖ

Tagság: 2007-10-24 12:22:24 Tagszám: #50667 Hozzászólások: 1406 |
12731. Elküldve: 2009-03-04 13:56:07, OFF TOPIC
|
[55631.] |
Tavaly nyáron az Álltalad is említett körök 230-nál kivitték a" lét",mi meg itt maradtunk .....
|
| | |
[előzmény: (12730) sanca2, 2009-03-04 13:50:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
12730. Elküldve: 2009-03-04 13:50:56, OFF TOPIC
|
[55632.] |
Sajnos lesz több is
|
| | | [válaszok erre: #12731] |
[előzmény: (12728) ERNYÖ, 2009-03-04 13:45:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
12729. Elküldve: 2009-03-04 13:46:08, OFF TOPIC
|
[55633.] |
Na, az szép is lenne, ha tehetnék ellene!
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | |
[előzmény: (12727) sanca2, 2009-03-04 13:43:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ERNYÖ

Tagság: 2007-10-24 12:22:24 Tagszám: #50667 Hozzászólások: 1406 |
12728. Elküldve: 2009-03-04 13:45:09, OFF TOPIC
|
[55634.] |
Sancikám ha hadja,ha nem 312.-huf 1euro
|
| | | [válaszok erre: #12730] |
[előzmény: (12727) sanca2, 2009-03-04 13:43:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
12727. Elküldve: 2009-03-04 13:43:08, OFF TOPIC
|
[55635.] |
Te csak abban vagy hibás mert hagyod hogy lenyúlják
|
| | | [válaszok erre: #12728 #12729] |
[előzmény: (12726) Rentner, 2009-03-04 13:40:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
12726. Elküldve: 2009-03-04 13:40:20, OFF TOPIC
|
[55636.] |
Én is intézek neki egy ujabb Pulitzer dijat, ha megmondja: miben vagyok hibás, amikor lenyulják a pénzemet? (és odaadják a bankároknak, akik pedig jól szórakoznak általa!) Mert nekem ezek a "másikok" - és hibáztatom is őket, amig az ellenkezőjét nem bizonyitják.
Rosszabbak ezek mint a csótányok.
Ugy, hogy olvassunk csak a sorok között is!
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #12727] |
[előzmény: (12724) sanca2, 2009-03-04 13:30:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ERNYÖ

Tagság: 2007-10-24 12:22:24 Tagszám: #50667 Hozzászólások: 1406 |
12725. Elküldve: 2009-03-04 13:40:19, OFF TOPIC
|
[55637.] |
Ez a nagy gáz.......fájt nekik,nehogy állampolgárságot kapjatok. SZÉGYEN
|
| | |
[előzmény: (12722) TonySoprano, 2009-03-04 09:26:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
12724. Elküldve: 2009-03-04 13:30:17, OFF TOPIC
|
[55638.] |
Hali
"A Washington Post szerint ez csak pszichológia
Téved, aki azt hiszi, hogy Európa egységére leginkább a kelet-európai gazdasági válság jelent veszélyt, hogy a gyengébb, volt kommunista gazdaságok lehúzzák gazdagabb, nyugati szomszédaikat - írta kedden a The Washington Post elemzője.
A hosszú ideje a minél szorosabb és szélesebb gazdasági együttműködést hirdető Európai Unió bajban van, amely azonban nem keletről ered - állapította meg Anne Applebaum, a mértékadó, liberális hangvételű lap szerkesztőségi bizottságának tagja. A valóságban a válság nem egy Nyugat és Kelet közötti régi törésvonalat tárt fel, és pláne nincs szó új vasfüggönyről, - írja Applebaum -"ahogy az ingerült és eredménytelen magyar miniszterelnök fogalmazott". Inkább egy még régebbi és nyilvánvalóbb igazságra derült fény: a legtöbb ember másokat hibáztat a saját hibái miatt, még azokért a hibákért is, amelyeket egyértelműen saját maga idézett elő - írta a Pulitzer-díjas szerző."
|
| | | [válaszok erre: #12726 #12733] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
12723. Elküldve: 2009-03-04 11:17:06, OFF TOPIC
|
[55639.] |
Nem azok a hibásak akiket ide akarnak küldeni hozni hanem aki ide engedi őket
sajnos teljesen tönkre akarják tenni Magyarországot
szítják az ellentéteket és kavarják a szart ez kell a kampósorrúaknak
akkor örülnek ha másokat tönkretehetnek és befojásolhatnak
itt azt akarják hogy elszabadúljon a pokol mert akkor mindent megtehetnek ITT
|
| | |
[előzmény: (12722) TonySoprano, 2009-03-04 09:26:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 TonySoprano

Tagság: 2008-03-20 09:55:10 Tagszám: #57283 Hozzászólások: 1372 |
12722. Elküldve: 2009-03-04 09:26:38, OFF TOPIC
|
[55640.] |
Az a lényeg,hogy a Guantanamoról érkezö
foglyok kapnak igazolvány,munkát,segélyt,lakást.....
Blikknek meg még meló sem jut.Én meg pár km-re a határ másik oldalán Magyar léttemre még vízumot sem kapok,hogy a rokonaimat meg látogassam.........
No Comment!
(És bocsánat a nagyon off-ért!!!)
High Quality 771 hetvenegy
|
| | | [válaszok erre: #12723 #12725] |
[előzmény: (12720) fiat1954, 2009-03-04 05:12:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
12721. Elküldve: 2009-03-04 09:24:01, OFF TOPIC
|
[55641.] |
Szia!
Régebben a "Star Commander" (DOS) -os programmal értem el jó eredményeket.
Használható 1541, 1571 és megfelelő plugin-al wav formában beolvasott kazetták kezelésére.
(Nem minden kazetta turbót ismer!)
Az SC-hez találtam egy XE1541 kábel rajzot.
Lásd lentebb.
Vice nevű emulátor még ma is létezik, főleg linux alatt.
Az ígéretes CCS64-el rég találkoztam. (Nyomtatni is tudott, persze x1541-el.)
A kezdet kezdetén, nagyon jó oldal volt a Magyar Commodore 64 H.Q.
Ma már inkább PC-n futó, vagy demó programokat tartalmaz, de a nagy játékok adatai is megtalálhatók!
A képhez egy fontos infó:
"Az 1N5819 típus helyett használhatunk, pl. BAT85-és diódát, de NE próbálkozzunk, pl. 1N4148-as típussal, mert ezzel a diódával az esetek döntő többségében NEM működik az adatátvitel."
|
| | |
[előzmény: (12692) gombilaci, 2009-03-01 21:58:13] |
|
|
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
12720. Elküldve: 2009-03-04 05:12:06, OFF TOPIC
|
[55642.] |
szomorú és szigorú dolog ez minden oldalról nézve
|
| | | [válaszok erre: #12722] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 blikkk

Tagság: 2007-02-16 05:18:50 Tagszám: #41612 Hozzászólások: 1086 |
12719. Elküldve: 2009-03-04 01:46:37, OFF TOPIC
|
[55643.] |
Rosszul írtam Kossuth Lajos nevét, kijavítottam, elnézést kérek tőle.
Bíró úr, esküszöm, véletlen jött be a hbo.
https://www.esp8266.org
|
| | |
[előzmény: (12718) blikkk, 2009-03-04 01:38:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 blikkk

Tagság: 2007-02-16 05:18:50 Tagszám: #41612 Hozzászólások: 1086 |
12718. Elküldve: 2009-03-04 01:38:27, OFF TOPIC
|
[55644.] |
Szomorúan írom ezt a pár sort: Melót keresek. Áramkörtervezés elvi szinten, gyakorlatban protellal, PIC programozás, szórakoztatóelektronikai, ipari elektronikai cuccok javítása, antennaszerelés, vagyonvédelmi telepítés, tervezés megy. 12 éve seftelek, szerelek, próbálkozok, nem volt munkahelyem. Most eljutottam arra a szintre, hogy nem tudom fenntartani a lakást. Kénytelen vagyok elállni dolgozni. Papírom nincs semmiről, de a munka rövid ismertetése után el tudom dönteni, meg tudom-e csinálni. Ha valaki tud segíteni, nagyon megköszönném. 12 évig fennt tudtam magam tartani, amióta a lopcsány vezette zsidó csűrhe dühöng a Kossuth téri zsinagógában, azóta egyre szarabb. Most jutottam el odáig, hogy találtam 60 rugós kikapcsolós villanyszát a postaládában, amit nem tudok kifizetni.
Bíró úr, esküszöm, véletlen jött be a hbo.
https://www.esp8266.org [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-03-04 01:44:36]
|
| | | [válaszok erre: #12719] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lorenzen

Tagság: 2005-07-12 15:17:01 Tagszám: #20376 Hozzászólások: 2488 |
12717. Elküldve: 2009-03-04 00:03:17, OFF TOPIC
|
[55645.] |
A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a "fényt az alagút végén". A kellemetlenségért elnézést kérünk.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
12716. Elküldve: 2009-03-03 19:23:32, OFF TOPIC
|
[55646.] |
hali skacok,mit tudni a mozi minefield-ről? mikorra teszik ki?
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
12714. Elküldve: 2009-03-03 18:58:28, OFF TOPIC
|
[55648.] |
szia az enyém megint jobb: itt a világvége..a legjobb repper fehér... a legjobb golfozó fekete...ja és a németek sem akarnak már harcolni..
|
| | |
[előzmény: (12704) kex2, 2009-03-02 11:28:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
12713. Elküldve: 2009-03-03 18:48:47, OFF TOPIC
|
[55649.] |
ja persze az van de foglalt mind a negy slotja ezert kel igy megoldanom
|
| | |
[előzmény: (12712) mekukoki, 2009-03-03 18:45:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mekukoki

Tagság: 2007-12-10 17:22:24 Tagszám: #52761 Hozzászólások: 754 |
12712. Elküldve: 2009-03-03 18:45:48, OFF TOPIC
|
[55650.] |
Két hálókártya kell az első gépbe, meg egy crosslink kábel, amivel összekötöd a kettőt. A neten sok leírás van azzal kapcsolatban, hogy melyik oprendszeren hogyan kell beállítani.
De szerintem egy switch egyszerűbb megoldás, vagy egy olcsó router is megteszi.
|
| | | [válaszok erre: #12713] |
[előzmény: (12710) embertelen, 2009-03-03 18:29:30] |
|
Törzstag
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|