Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499756/19 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (68/33
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

pitynyesz



Tagság: 2006-03-16 07:43:10
Tagszám: #28457
Hozzászólások: 468
12736. Elküldve: 2009-03-04 18:16:39,

OFF TOPIC

[55626.]

Szevasztok! mi a veszett fene van a crosatal? vki tud-e vmit rola ? ha rá megyek tiszta káosz van icon11.gif

Uclean USTYM 4k PRO Combo + DigipowerSG-2100A 57.0E-45.0W Inverto Black Premium Ultra Single LNB 0,2 dB nagy kecske...
[válaszok erre: #12737]
Törzstag
pitynyesz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
12735. Elküldve: 2009-03-04 16:42:47,

OFF TOPIC

[55627.]

Amerika a leggszemetebb ország a földön icon73.gif icon73.gif icon40.gif icon39.gif icon67.gif
[előzmény: (12733) sztar1, 2009-03-04 16:13:16]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ERNYÖ



Tagság: 2007-10-24 12:22:24
Tagszám: #50667
Hozzászólások: 1406
12734. Elküldve: 2009-03-04 16:16:18,

OFF TOPIC

[55628.]

Eetleg aki nem ismeri. www.areadvd.de Vannak benne elég jó tesztek régebbi modellekről is.
[előzmény: (12732) Zolien, 2009-03-04 15:03:58]
Kiváló dolgozó
ERNYÖ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
12733. Elküldve: 2009-03-04 16:13:16,

OFF TOPIC

[55629.]

azert erdekes hogy az ugymond Nagy Almában mindent jobban tudnak es azt hiszik ök a vilaghatalom. a washington post egy szemet kamu ujsag. szeret tulozni es tulzo marmar undorito lekezelessel ir europarol.

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #12735] [előzmény: (12724) sanca2, 2009-03-04 13:30:17]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
12732. Elküldve: 2009-03-04 15:03:58,

OFF TOPIC

[55630.]

Sziasztok!

Van egy nagy gondom a mai lejátszókkal. Ami első és szembetűnő, igen, ez a kaszni. Vékony, rozoga, kevés az amire azt mondom: hosszútávon is megtűröm a lakókörnyezetemben, megpihentethetem a szemem rajta. Én a robosztusabb, neadj isten jól megépített playákra szavazok. Iyet veszek akár még a kevesebb tudás árán is. Egyszerűen más. Nekem. (Persze ha nagyon elhatalmasodik a HD korszak ott már nem lesz kec-mec.)

De van egy másik tényező is amely izgat. Nevezetesen a készülékek hangja. Melyik készülék hogy szerepel futóműként? Audio CD lejátszásra gondolok, aki valaha is csak egy kicsit belekóstol a Hi-Fibe, az tudja: nem mindegy mivel pörgetjük a lemezt. Ahány futómű, ahány kaszni, annyi hang. Melyikhez milyen DAC vált be a legjobban, továbbá saját hangjuk is foglalkoztat filmen, de főleg zenén. Nagyfelbontású anyagok, különös tekintettel a koncert DVD-kre, melyikkel mi javallott. Hol kezdődik a videophile? Mi az amit már nem érdemes? Régi zászlóshajókat kaphatunk szinte vicces összegekért, ezekről is szólhatnánk; anno álom, ma valóság:)

Egyúttal lehetne ez egy kronológiai téma is; egy helyre összegyűjtve a legelső asztali gyártmányoktól napjainkig (tényleg, melyik volt a legelső?), mikor jelent meg ez, mikor avult el amaz, mi mit váltott ki, milyen képjavítő áramkörök láttak napvilágot mely gyártó által, szóval minden ami belefér. Ki mit vett meg először, majd mire cserélte? Kronológia.
Nos ezekről szeretnék olvasni, tapasztalatokat (meg ami jön:)), remélem vannak még páran így, hasonló érdeklődéssel.

Itt van rögtön egy Pioneer DV-535 1999-ből: Amerikában sárga, felénk zöld kijelzővel került forgalomba. DTS-t tudott, mp3-at még nem:) Szerintem szép:)

http://www.michaeldvd.com.au/hardwarerevie...eer535Front.jpg
[válaszok erre: #12734]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ERNYÖ



Tagság: 2007-10-24 12:22:24
Tagszám: #50667
Hozzászólások: 1406
12731. Elküldve: 2009-03-04 13:56:07,

OFF TOPIC

[55631.]

Tavaly nyáron az Álltalad is említett körök 230-nál kivitték a" lét",mi meg itt maradtunk .....
[előzmény: (12730) sanca2, 2009-03-04 13:50:56]
Kiváló dolgozó
ERNYÖ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
12730. Elküldve: 2009-03-04 13:50:56,

OFF TOPIC

[55632.]

Sajnos lesz több is icon73.gif icon73.gif
[válaszok erre: #12731] [előzmény: (12728) ERNYÖ, 2009-03-04 13:45:09]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
12729. Elküldve: 2009-03-04 13:46:08,

OFF TOPIC

[55633.]

Na, az szép is lenne, ha tehetnék ellene! icon50.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[előzmény: (12727) sanca2, 2009-03-04 13:43:08]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ERNYÖ



Tagság: 2007-10-24 12:22:24
Tagszám: #50667
Hozzászólások: 1406
12728. Elküldve: 2009-03-04 13:45:09,

OFF TOPIC

[55634.]

Sancikám ha hadja,ha nem 312.-huf 1euro
[válaszok erre: #12730] [előzmény: (12727) sanca2, 2009-03-04 13:43:08]
Kiváló dolgozó
ERNYÖ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
12727. Elküldve: 2009-03-04 13:43:08,

OFF TOPIC

[55635.]

Te csak abban vagy hibás mert hagyod hogy lenyúlják icon21.gif
[válaszok erre: #12728 #12729] [előzmény: (12726) Rentner, 2009-03-04 13:40:20]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
12726. Elküldve: 2009-03-04 13:40:20,

OFF TOPIC

[55636.]

Én is intézek neki egy ujabb Pulitzer dijat, ha megmondja: miben vagyok hibás, amikor lenyulják a pénzemet? (és odaadják a bankároknak, akik pedig jól szórakoznak általa!) Mert nekem ezek a "másikok" - és hibáztatom is őket, amig az ellenkezőjét nem bizonyitják.
Rosszabbak ezek mint a csótányok.
icon50.gif
Ugy, hogy olvassunk csak a sorok között is!

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[válaszok erre: #12727] [előzmény: (12724) sanca2, 2009-03-04 13:30:17]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ERNYÖ



Tagság: 2007-10-24 12:22:24
Tagszám: #50667
Hozzászólások: 1406
12725. Elküldve: 2009-03-04 13:40:19,

OFF TOPIC

[55637.]

Ez a nagy gáz.......fájt nekik,nehogy állampolgárságot kapjatok. SZÉGYEN
[előzmény: (12722) TonySoprano, 2009-03-04 09:26:38]
Kiváló dolgozó
ERNYÖ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
12724. Elküldve: 2009-03-04 13:30:17,

OFF TOPIC

[55638.]

Hali

"A Washington Post szerint ez csak pszichológia

Téved, aki azt hiszi, hogy Európa egységére leginkább a kelet-európai gazdasági válság jelent veszélyt, hogy a gyengébb, volt kommunista gazdaságok lehúzzák gazdagabb, nyugati szomszédaikat - írta kedden a The Washington Post elemzője.

A hosszú ideje a minél szorosabb és szélesebb gazdasági együttműködést hirdető Európai Unió bajban van, amely azonban nem keletről ered - állapította meg Anne Applebaum, a mértékadó, liberális hangvételű lap szerkesztőségi bizottságának tagja. A valóságban a válság nem egy Nyugat és Kelet közötti régi törésvonalat tárt fel, és pláne nincs szó új vasfüggönyről, - írja Applebaum -"ahogy az ingerült és eredménytelen magyar miniszterelnök fogalmazott". Inkább egy még régebbi és nyilvánvalóbb igazságra derült fény: a legtöbb ember másokat hibáztat a saját hibái miatt, még azokért a hibákért is, amelyeket egyértelműen saját maga idézett elő - írta a Pulitzer-díjas szerző."
[válaszok erre: #12726 #12733]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
12723. Elküldve: 2009-03-04 11:17:06,

OFF TOPIC

[55639.]

Nem azok a hibásak akiket ide akarnak küldeni hozni hanem aki ide engedi őket

sajnos teljesen tönkre akarják tenni Magyarországot

szítják az ellentéteket és kavarják a szart ez kell a kampósorrúaknak icon73.gif

akkor örülnek ha másokat tönkretehetnek és befojásolhatnak

itt azt akarják hogy elszabadúljon a pokol mert akkor mindent megtehetnek ITT icon73.gif icon73.gif
[előzmény: (12722) TonySoprano, 2009-03-04 09:26:38]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


TonySoprano



Tagság: 2008-03-20 09:55:10
Tagszám: #57283
Hozzászólások: 1372
12722. Elküldve: 2009-03-04 09:26:38,

OFF TOPIC

[55640.]

Az a lényeg,hogy a Guantanamoról érkezö
foglyok kapnak igazolvány,munkát,segélyt,lakást.....
Blikknek meg még meló sem jut.Én meg pár km-re a határ másik oldalán Magyar léttemre még vízumot sem kapok,hogy a rokonaimat meg látogassam.........
No Comment!
(És bocsánat a nagyon off-ért!!!)

High Quality 771 hetvenegy
[válaszok erre: #12723 #12725] [előzmény: (12720) fiat1954, 2009-03-04 05:12:06]
Kiváló dolgozó
TonySoprano adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
12721. Elküldve: 2009-03-04 09:24:01,

OFF TOPIC

[55641.]

Szia!
Régebben a "Star Commander" (DOS) -os programmal értem el jó eredményeket.
Használható 1541, 1571 és megfelelő plugin-al wav formában beolvasott kazetták kezelésére.
(Nem minden kazetta turbót ismer!)
Az SC-hez találtam egy XE1541 kábel rajzot.
Lásd lentebb.
Vice nevű emulátor még ma is létezik, főleg linux alatt.
Az ígéretes CCS64-el rég találkoztam. (Nyomtatni is tudott, persze x1541-el.)
A kezdet kezdetén, nagyon jó oldal volt a Magyar Commodore 64 H.Q.
Ma már inkább PC-n futó, vagy demó programokat tartalmaz, de a nagy játékok adatai is megtalálhatók!
A képhez egy fontos infó:
"Az 1N5819 típus helyett használhatunk, pl. BAT85-és diódát, de NE próbálkozzunk, pl. 1N4148-as típussal, mert ezzel a diódával az esetek döntő többségében NEM működik az adatátvitel."
[előzmény: (12692) gombilaci, 2009-03-01 21:58:13]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
12720. Elküldve: 2009-03-04 05:12:06,

OFF TOPIC

[55642.]

szomorú és szigorú dolog ez minden oldalról nézve icon37.gif
[válaszok erre: #12722]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


blikkk



Tagság: 2007-02-16 05:18:50
Tagszám: #41612
Hozzászólások: 1086
12719. Elküldve: 2009-03-04 01:46:37,

OFF TOPIC

[55643.]

Rosszul írtam Kossuth Lajos nevét, kijavítottam, elnézést kérek tőle.

Bíró úr, esküszöm, véletlen jött be a hbo.
https://www.esp8266.org
[előzmény: (12718) blikkk, 2009-03-04 01:38:27]
Kiváló dolgozó
blikkk adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


blikkk



Tagság: 2007-02-16 05:18:50
Tagszám: #41612
Hozzászólások: 1086
12718. Elküldve: 2009-03-04 01:38:27,

OFF TOPIC

[55644.]

Szomorúan írom ezt a pár sort: Melót keresek. Áramkörtervezés elvi szinten, gyakorlatban protellal, PIC programozás, szórakoztatóelektronikai, ipari elektronikai cuccok javítása, antennaszerelés, vagyonvédelmi telepítés, tervezés megy. 12 éve seftelek, szerelek, próbálkozok, nem volt munkahelyem. Most eljutottam arra a szintre, hogy nem tudom fenntartani a lakást. Kénytelen vagyok elállni dolgozni. Papírom nincs semmiről, de a munka rövid ismertetése után el tudom dönteni, meg tudom-e csinálni. Ha valaki tud segíteni, nagyon megköszönném. 12 évig fennt tudtam magam tartani, amióta a lopcsány vezette zsidó csűrhe dühöng a Kossuth téri zsinagógában, azóta egyre szarabb. Most jutottam el odáig, hogy találtam 60 rugós kikapcsolós villanyszát a postaládában, amit nem tudok kifizetni.

Bíró úr, esküszöm, véletlen jött be a hbo.
https://www.esp8266.org
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-03-04 01:44:36]
[válaszok erre: #12719]
Kiváló dolgozó
blikkk adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lorenzen



Tagság: 2005-07-12 15:17:01
Tagszám: #20376
Hozzászólások: 2488
12717. Elküldve: 2009-03-04 00:03:17,

OFF TOPIC

[55645.]

A gazdasági válság és az emelkedő energiaárak miatt arra kényszerültünk, hogy kikapcsoljuk a "fényt az alagút végén". A kellemetlenségért elnézést kérünk.
Kiváló dolgozó
lorenzen adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
12716. Elküldve: 2009-03-03 19:23:32,

OFF TOPIC

[55646.]

hali skacok,mit tudni a mozi minefield-ről? mikorra teszik ki?
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
12715. Elküldve: 2009-03-03 19:06:43,

OFF TOPIC

[55647.]

http://rapidshare.com/files/204829543/CyberLink.PowerDVD.Deluxe.v9.0.1428.Multilingual.Incl.Keymaker.rar

pass: www.2baksa.net


______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
12714. Elküldve: 2009-03-03 18:58:28,

OFF TOPIC

[55648.]

szia az enyém megint jobb: itt a világvége..a legjobb repper fehér... a legjobb golfozó fekete...ja és a németek sem akarnak már harcolni.. icon53.gif
[előzmény: (12704) kex2, 2009-03-02 11:28:29]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


embertelen



Tagság: 2007-04-13 21:24:42
Tagszám: #43916
Hozzászólások: 3664
12713. Elküldve: 2009-03-03 18:48:47,

OFF TOPIC

[55649.]

ja persze az van de foglalt mind a negy slotja ezert kel igy megoldanom
[előzmény: (12712) mekukoki, 2009-03-03 18:45:48]
Kiváló dolgozó
embertelen adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mekukoki



Tagság: 2007-12-10 17:22:24
Tagszám: #52761
Hozzászólások: 754
12712. Elküldve: 2009-03-03 18:45:48,

OFF TOPIC

[55650.]

Két hálókártya kell az első gépbe, meg egy crosslink kábel, amivel összekötöd a kettőt. A neten sok leírás van azzal kapcsolatban, hogy melyik oprendszeren hogyan kell beállítani.
De szerintem egy switch egyszerűbb megoldás, vagy egy olcsó router is megteszi.
[válaszok erre: #12713] [előzmény: (12710) embertelen, 2009-03-03 18:29:30]
Törzstag
mekukoki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.01084303855896 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail