OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
12711. Elküldve: 2009-03-03 18:30:24, OFF TOPIC
|
[55651.] |
töbet ér az a müsor mint akármi csak kár hogy nem hd felbontásba ad az rtl klub
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | |
[előzmény: (12709) blikkk, 2009-03-03 18:15:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
12710. Elküldve: 2009-03-03 18:29:30, OFF TOPIC
|
[55652.] |
kernek egykis segitseget adot ket pc egy kapcsolodik a netre ezt osztanam tovab masik pc-re mit kell bealitani a gepeken
|
| | | [válaszok erre: #12712] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 blikkk

Tagság: 2007-02-16 05:18:50 Tagszám: #41612 Hozzászólások: 1086 |
12709. Elküldve: 2009-03-03 18:15:45, OFF TOPIC
|
[55653.] |
Maunikashowban érdemes megnézni azt a két liberális szarkupacot.
Bíró úr, esküszöm, véletlen jött be a hbo.
https://www.esp8266.org
|
| | | [válaszok erre: #12711] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Atilu

Tagság: 2006-12-08 18:52:09 Tagszám: #38313 Hozzászólások: 5619 |
12708. Elküldve: 2009-03-02 20:32:22, OFF TOPIC
|
[55654.] |
Kérdés a hozzá értőkhöz.
NHH adta 500000 DTH előfiz Hun-ban.
Digi állítólag 400000 előfiz.
UPC 175000 előfiz.
Most akkor melyik adat az igazi és ki hazudik?
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 himi

Tagság: 2003-06-29 22:05:09 Tagszám: #5428 Hozzászólások: 3892 |
12706. Elküldve: 2009-03-02 20:18:02, OFF TOPIC
|
[55656.] |
Ezt hol lehet be állítani?
Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos
OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-03-02 20:39:42]
|
| | |
[előzmény: (12705) @malacka@, 2009-03-02 20:07:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
12705. Elküldve: 2009-03-02 20:07:42, OFF TOPIC
|
[55657.] |
A routered túl gyakran akarja megújítani a címedet és ezt nem szeretik a szerver fenntartói.
Állítsd ritkábbra és kész.
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #12706] |
[előzmény: (12697) himi, 2009-03-02 08:23:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 kex2

Tagság: 2007-11-17 18:32:55 Tagszám: #51780 Hozzászólások: 2947 |
12704. Elküldve: 2009-03-02 11:28:29, OFF TOPIC
|
[55658.] |
Rövid szerelmi történet egy vonaton!
A férfi és a nő még sosem találkoztak, de mindkettőnek van házastársa otthon.
Véletlenségből egy hálófülkébe tették őket a Transcontinental vonaton.
A kezdetben kicsit szégyellték, hogy egy fülkében kell aludniuk.
De mivel mindketten nagyon fáradtak voltak, nagyon hamar elaludtak. A férfi a felső, a nő meg az alsó ágyon.
Éjjel 1 körül a férfi finoman szólongatva felébresztette a nőt a kérdéssel:
"Hölgyem,sajnos zavarnom kell. Tudna rajtam segíteni, mivel nagyon fázom. Fel tudná adni nekem a szekrényből a másik takarót? Tényleg borzasztóan fázom!"
"Nekem jobb gondolatom van" mondta a nő - "csak ma éjszakára - úgy látszatból - tegyünk úgy, mintha házastársak lennénk."
"Hooó!...................... Ez nagyszerű" - válaszolta a férfi.
"Akkor jó"- mondta a nő - "Akkor mássz le magad azért a kibaszott takaróért!"
|
| | | [válaszok erre: #12714] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7357 |
12703. Elküldve: 2009-03-02 09:49:50, OFF TOPIC
|
[55659.] |
Érdekes olvasnivaló a témával kapcsolatban, és egy ember akit (a saját hülyeségéből) iszonyúan megszivattak vele.
http://index.hu/tech/jog/mancs1205/?print
|
| | |
[előzmény: (12701) butyiba, 2009-03-02 09:45:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 butyiba

Tagság: 2002-10-10 00:00:00 Tagszám: #344 Hozzászólások: 844 |
12702. Elküldve: 2009-03-02 09:48:51, OFF TOPIC
|
[55660.] |
Nekem van jó pár C64 játék.
Ha egyeztetünk és küldesz floppyt másolok neked szívesen.
Üdv
BütyiBá
VU+ Duo2, DM 8000 HD, VU+ Zero Wavefrontier
|
| | |
[előzmény: (12692) gombilaci, 2009-03-01 21:58:13] |
|
Törzstag
|
|
 butyiba

Tagság: 2002-10-10 00:00:00 Tagszám: #344 Hozzászólások: 844 |
12701. Elküldve: 2009-03-02 09:45:43, OFF TOPIC
|
[55661.] |
Én játékból leveleztem egy ilyennel tavaly. Egy létező Holland mobilszám volt megadva. Küldtek egy űrlapot amit szerintem egy ovodás szebben megcsinál. A fejléc word art-ban volt szerkesztve és állítólag az igazgató titkárnője küldte.
Kértek mindenféle adatokat, természetesen bankszámla stb.
Visszaírtam, hogy küldje el az engedélye számát illetve több információt a cégről illetve a bankjáról ahonnan a pénzt fogják utalni mert le akarom ellenőrizni illetve az ügyvédem felveszi a kapcsolatot a bankkal.
Természetesen semmi ilyen infó nem jött csak amennyiben nem válaszolok elesek a pénztől.
Hát elestem illetve küldtem a anyázós mailt kivel szórakozzanak és csak játszottam velük előzőleg. ( tele káromkodással és hogy menjenek vissza az afrikába ahonnan jöttek )
Azóta nem kapok ilyen mailt.
Üdv
BütyiBá
VU+ Duo2, DM 8000 HD, VU+ Zero Wavefrontier
|
| | | [válaszok erre: #12703] |
[előzmény: (12685) sztar1, 2009-03-01 20:56:54] |
|
Törzstag
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
12700. Elküldve: 2009-03-02 09:36:30, OFF TOPIC
|
[55662.] |
www.sat-tv-radio.hu
"A Gold FM rádiókat üzemeltető társaság debreceni adóját február végén pecsételte le az NHH és ugyanez vár a nyiregyházi és a miskolci rádióikra is, miután az ORTT és az NHH is megvonta a sugárzási ill. frekvenciahasználati engedélyeket."
nem lesz gold fm miskolcon???
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
12699. Elküldve: 2009-03-02 09:30:59, OFF TOPIC
|
[55663.] |
persze tudom hogy van pc-re c64 emu de abban semmi poén nincs , az lenne a lényeg hogy a masinán nosztalgiázzak kicsit
|
| | |
[előzmény: (12696) stmiklos, 2009-03-02 07:35:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Oriza_Triznyák

Tagság: 2003-10-26 13:25:19 Tagszám: #7101 Hozzászólások: 3429 |
12698. Elküldve: 2009-03-02 09:21:52, OFF TOPIC
|
[55664.] |
Amennyiben folyamatosan túl gyakran küldesz ip frissítést a dydns szervere felé kitiltanak. Kéri, hogy nézd meg a logokat hány ilyen üzenetet kaptál, mert ha túl sokat jó esélyed van a kitiltásra. 1 ilyen üzenet esetén nyugodtan ignorálhatod.
Esetleg vedd ki a képet, mert látszik a userneved és az ip címed.
|
| | |
[előzmény: (12697) himi, 2009-03-02 08:23:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 himi

Tagság: 2003-06-29 22:05:09 Tagszám: #5428 Hozzászólások: 3892 |
12697. Elküldve: 2009-03-02 08:23:01, OFF TOPIC
|
[55665.] |
Sziasztok!
Valaki segítene abban, hogy ez a hiba üzenet mit takar?
Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos
OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
|
| | | [válaszok erre: #12698 #12705] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stmiklos

Tagság: 2009-01-17 18:22:10 Tagszám: #69302 Hozzászólások: 681 |
12696. Elküldve: 2009-03-02 07:35:39, OFF TOPIC
|
[55666.] |
Szevasz!
C64-en /is/ ment rádióamatőr internet, 20 évvel ezelőtt, ugyanúgy mint itt, fórum volt, sok kérdés válasz. Annak volt *.txt anyaga, amit nem akartam veszni hagyni.
Azokat tettem át C64-ről PC-re.
Ha jól tudom, létezik C64 emulátor PC-re.
Üdv: StMiklos
|
| | | [válaszok erre: #12699] |
[előzmény: (12695) gombilaci, 2009-03-01 22:11:04] |
|
Törzstag
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
12695. Elküldve: 2009-03-01 22:11:04, OFF TOPIC
|
[55667.] |
és honnan szedted a játékokat??
(link)
txt fileként volt a pc-n és azt küldted át?
|
| | | [válaszok erre: #12696] |
[előzmény: (12693) stmiklos, 2009-03-01 22:07:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 subbidubbi

Tagság: 2005-12-25 15:06:25 Tagszám: #24943 Hozzászólások: 140 |
|
Haladó
|
|
 stmiklos

Tagság: 2009-01-17 18:22:10 Tagszám: #69302 Hozzászólások: 681 |
12693. Elküldve: 2009-03-01 22:07:23, OFF TOPIC
|
[55669.] |
Szevasz!
Nekem volt egy spéci csatlakozóm C64 flopy és a PC közé tulajdonképpen szöveges *.txt állományokat tudtam átmenteni.
Hogy visszafelé ment-e? Nem emlékszem.
Üdv: StMiklos
|
| | | [válaszok erre: #12694 #12695] |
[előzmény: (12692) gombilaci, 2009-03-01 21:58:13] |
|
Törzstag
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7018 |
12692. Elküldve: 2009-03-01 21:58:13, OFF TOPIC
|
[55670.] |
szerintetek van arra megoldás
hogy pc-vel commodore64 flopyra tegyek játékokat ?
nosztalgiából előszedném a masinát
csakhát játék sz nincs hozzá
|
| | | [válaszok erre: #12693 #12702 #12721] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 himi

Tagság: 2003-06-29 22:05:09 Tagszám: #5428 Hozzászólások: 3892 |
12691. Elküldve: 2009-03-01 21:54:37, OFF TOPIC
|
[55671.] |
Éppen valamelyik nap olvastam a nigériai levélről. Komoly börtönbüntetést von maga után nigériában, ha kiderűl ki küldte a levelet. Az a vicc hogy tényleg nigériából küldik. Külföldön alakult egy ellen csoport aki ezeket a nigériai csoportokat szivatja. Kamu átutalásokkal.
Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos
OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
|
| | |
[előzmény: (12689) subbidubbi, 2009-03-01 21:32:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cz80

Tagság: 2008-12-27 21:07:59 Tagszám: #67977 Hozzászólások: 711 |
12690. Elküldve: 2009-03-01 21:48:02, OFF TOPIC
|
[55672.] |
Tudnak ezek azért ezzel sok embert vágnak át! Erősen gondolkodom hogy megmutatom a kérdéses e-mailt egy rendőr havernak hagy eredjenek utána a zsaruk a csajszinak meg a nem létező dolcsi millióival kecsegtető vírusos pc-jének amiről küldözgeti a mocskos üzijeit!!
|
| | |
[előzmény: (12689) subbidubbi, 2009-03-01 21:32:35] |
|
Törzstag
|
|
 subbidubbi

Tagság: 2005-12-25 15:06:25 Tagszám: #24943 Hozzászólások: 140 |
12689. Elküldve: 2009-03-01 21:32:35, OFF TOPIC
|
[55673.] |
Elég egy iwiw-es körlevél min 50 mail cím van benne ha találkozik egy megfelelően vírusos géppel mennek az adatbázisba a címek, utána forintosítják.Majd jönnek a levélkék.
|
| | | [válaszok erre: #12690 #12691] |
[előzmény: (12688) cz80, 2009-03-01 21:22:27] |
|
Haladó
|
|
 cz80

Tagság: 2008-12-27 21:07:59 Tagszám: #67977 Hozzászólások: 711 |
12688. Elküldve: 2009-03-01 21:22:27, OFF TOPIC
|
[55674.] |
Fogalmam sincs talán az e-mail cim alapján vagy valami kémprogival amit a vírusirtók nem vesznek észre nem tudom! Ennyire nem merültem még bele ennek a tanulmányozásába de profik az biztos!!
|
| | | [válaszok erre: #12689] |
[előzmény: (12687) sztar1, 2009-03-01 21:09:50] |
|
Törzstag
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12687. Elküldve: 2009-03-01 21:09:50, OFF TOPIC
|
[55675.] |
de hogy talal meg az ilyen,ha en anonim internetezem??
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #12688] |
[előzmény: (12686) cz80, 2009-03-01 21:06:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|