Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499756/19 Témák: 19704 Tagok: 113673 Legújabb tag: parktae5551 Online: (91/41
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
12711. Elküldve: 2009-03-03 18:30:24,

OFF TOPIC

[55651.]

töbet ér az a müsor mint akármi csak kár hogy nem hd felbontásba ad az rtl klub

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[előzmény: (12709) blikkk, 2009-03-03 18:15:45]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


embertelen



Tagság: 2007-04-13 21:24:42
Tagszám: #43916
Hozzászólások: 3664
12710. Elküldve: 2009-03-03 18:29:30,

OFF TOPIC

[55652.]

kernek egykis segitseget adot ket pc egy kapcsolodik a netre ezt osztanam tovab masik pc-re mit kell bealitani a gepeken icon5.gif
[válaszok erre: #12712]
Kiváló dolgozó
embertelen adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


blikkk



Tagság: 2007-02-16 05:18:50
Tagszám: #41612
Hozzászólások: 1086
12709. Elküldve: 2009-03-03 18:15:45,

OFF TOPIC

[55653.]

Maunikashowban érdemes megnézni azt a két liberális szarkupacot.


Bíró úr, esküszöm, véletlen jött be a hbo.
https://www.esp8266.org
[válaszok erre: #12711]
Kiváló dolgozó
blikkk adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Atilu



Tagság: 2006-12-08 18:52:09
Tagszám: #38313
Hozzászólások: 5619
12708. Elküldve: 2009-03-02 20:32:22,

OFF TOPIC

[55654.]

Kérdés a hozzá értőkhöz.
NHH adta 500000 DTH előfiz Hun-ban.
Digi állítólag 400000 előfiz.
UPC 175000 előfiz.
Most akkor melyik adat az igazi és ki hazudik?
Kiváló dolgozó
Atilu adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
12707. Elküldve: 2009-03-02 20:21:48,

OFF TOPIC

[55655.]

Megjelent a 4-es sorozat az ESET cuccokból. pl.:
http://rapidshare.com/files/204489306/ESET_Smart_Security_Home_Edition_32-Bit_v4.0.314.Key.rar

pass: www.2baksa.net

akit másféle változat (business, sima nod, x64 verzió) is érdekel az nézzen be a jelszóként megadott weblapra és töltse le onnan

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
12706. Elküldve: 2009-03-02 20:18:02,

OFF TOPIC

[55656.]

Ezt hol lehet be állítani?


Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-03-02 20:39:42]
[előzmény: (12705) @malacka@, 2009-03-02 20:07:42]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
12705. Elküldve: 2009-03-02 20:07:42,

OFF TOPIC

[55657.]

A routered túl gyakran akarja megújítani a címedet és ezt nem szeretik a szerver fenntartói.

Állítsd ritkábbra és kész.

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #12706] [előzmény: (12697) himi, 2009-03-02 08:23:01]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kex2



Tagság: 2007-11-17 18:32:55
Tagszám: #51780
Hozzászólások: 2947
12704. Elküldve: 2009-03-02 11:28:29,

OFF TOPIC

[55658.]

Rövid szerelmi történet egy vonaton!



A férfi és a nő még sosem találkoztak, de mindkettőnek van házastársa otthon.

Véletlenségből egy hálófülkébe tették őket a Transcontinental vonaton.



A kezdetben kicsit szégyellték, hogy egy fülkében kell aludniuk.

De mivel mindketten nagyon fáradtak voltak, nagyon hamar elaludtak. A férfi a felső, a nő meg az alsó ágyon.

Éjjel 1 körül a férfi finoman szólongatva felébresztette a nőt a kérdéssel:

"Hölgyem,sajnos zavarnom kell. Tudna rajtam segíteni, mivel nagyon fázom. Fel tudná adni nekem a szekrényből a másik takarót? Tényleg borzasztóan fázom!"

"Nekem jobb gondolatom van" mondta a nő - "csak ma éjszakára - úgy látszatból - tegyünk úgy, mintha házastársak lennénk."

"Hooó!...................... Ez nagyszerű" - válaszolta a férfi.

"Akkor jó"- mondta a nő - "Akkor mássz le magad azért a kibaszott takaróért!"
[válaszok erre: #12714]
Kiváló dolgozó
kex2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


KWP



Tagság: 2002-09-25 00:00:00
Tagszám: #309
Hozzászólások: 7357
12703. Elküldve: 2009-03-02 09:49:50,

OFF TOPIC

[55659.]

Érdekes olvasnivaló a témával kapcsolatban, és egy ember akit (a saját hülyeségéből) iszonyúan megszivattak vele.

http://index.hu/tech/jog/mancs1205/?print
[előzmény: (12701) butyiba, 2009-03-02 09:45:43]
Kiváló dolgozó
KWP adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


butyiba



Tagság: 2002-10-10 00:00:00
Tagszám: #344
Hozzászólások: 844
12702. Elküldve: 2009-03-02 09:48:51,

OFF TOPIC

[55660.]

Nekem van jó pár C64 játék.
Ha egyeztetünk és küldesz floppyt másolok neked szívesen.


Üdv
BütyiBá
VU+ Duo2, DM 8000 HD, VU+ Zero Wavefrontier
[előzmény: (12692) gombilaci, 2009-03-01 21:58:13]
Törzstag
butyiba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


butyiba



Tagság: 2002-10-10 00:00:00
Tagszám: #344
Hozzászólások: 844
12701. Elküldve: 2009-03-02 09:45:43,

OFF TOPIC

[55661.]

Én játékból leveleztem egy ilyennel tavaly. Egy létező Holland mobilszám volt megadva. Küldtek egy űrlapot amit szerintem egy ovodás szebben megcsinál. A fejléc word art-ban volt szerkesztve és állítólag az igazgató titkárnője küldte. icon31.gif
Kértek mindenféle adatokat, természetesen bankszámla stb.
Visszaírtam, hogy küldje el az engedélye számát illetve több információt a cégről illetve a bankjáról ahonnan a pénzt fogják utalni mert le akarom ellenőrizni illetve az ügyvédem felveszi a kapcsolatot a bankkal.
Természetesen semmi ilyen infó nem jött csak amennyiben nem válaszolok elesek a pénztől.
Hát elestem illetve küldtem a anyázós mailt kivel szórakozzanak és csak játszottam velük előzőleg. ( tele káromkodással és hogy menjenek vissza az afrikába ahonnan jöttek )

Azóta nem kapok ilyen mailt. icon53.gif

Üdv
BütyiBá
VU+ Duo2, DM 8000 HD, VU+ Zero Wavefrontier
[válaszok erre: #12703] [előzmény: (12685) sztar1, 2009-03-01 20:56:54]
Törzstag
butyiba adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
12700. Elküldve: 2009-03-02 09:36:30,

OFF TOPIC

[55662.]

www.sat-tv-radio.hu


"A Gold FM rádiókat üzemeltető társaság debreceni adóját február végén pecsételte le az NHH és ugyanez vár a nyiregyházi és a miskolci rádióikra is, miután az ORTT és az NHH is megvonta a sugárzási ill. frekvenciahasználati engedélyeket."


nem lesz gold fm miskolcon???
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
12699. Elküldve: 2009-03-02 09:30:59,

OFF TOPIC

[55663.]

persze tudom hogy van pc-re c64 emu de abban semmi poén nincs , az lenne a lényeg hogy a masinán nosztalgiázzak kicsit

[előzmény: (12696) stmiklos, 2009-03-02 07:35:39]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oriza_Triznyák



Tagság: 2003-10-26 13:25:19
Tagszám: #7101
Hozzászólások: 3429
12698. Elküldve: 2009-03-02 09:21:52,

OFF TOPIC

[55664.]

Amennyiben folyamatosan túl gyakran küldesz ip frissítést a dydns szervere felé kitiltanak. Kéri, hogy nézd meg a logokat hány ilyen üzenetet kaptál, mert ha túl sokat jó esélyed van a kitiltásra. 1 ilyen üzenet esetén nyugodtan ignorálhatod.
Esetleg vedd ki a képet, mert látszik a userneved és az ip címed.
[előzmény: (12697) himi, 2009-03-02 08:23:01]
Kiváló dolgozó
Oriza_Triznyák adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
12697. Elküldve: 2009-03-02 08:23:01,

OFF TOPIC

[55665.]

Sziasztok!
Valaki segítene abban, hogy ez a hiba üzenet mit takar?
DNS_hiba_www.kepfeltoltes.hu_.jpg

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[válaszok erre: #12698 #12705]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stmiklos



Tagság: 2009-01-17 18:22:10
Tagszám: #69302
Hozzászólások: 681
12696. Elküldve: 2009-03-02 07:35:39,

OFF TOPIC

[55666.]

Szevasz!
C64-en /is/ ment rádióamatőr internet, 20 évvel ezelőtt, ugyanúgy mint itt, fórum volt, sok kérdés válasz. Annak volt *.txt anyaga, amit nem akartam veszni hagyni.
Azokat tettem át C64-ről PC-re.
Ha jól tudom, létezik C64 emulátor PC-re.
Üdv: StMiklos
[válaszok erre: #12699] [előzmény: (12695) gombilaci, 2009-03-01 22:11:04]
Törzstag
stmiklos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
12695. Elküldve: 2009-03-01 22:11:04,

OFF TOPIC

[55667.]

és honnan szedted a játékokat??

(link)

txt fileként volt a pc-n és azt küldted át?
[válaszok erre: #12696] [előzmény: (12693) stmiklos, 2009-03-01 22:07:23]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


subbidubbi



Tagság: 2005-12-25 15:06:25
Tagszám: #24943
Hozzászólások: 140
12694. Elküldve: 2009-03-01 22:10:27,

OFF TOPIC

[55668.]

Hmm talán ez segít!
http://sta.c64.org/xe1541c2.html
http://sta.c64.org/sc.html
[előzmény: (12693) stmiklos, 2009-03-01 22:07:23]
Haladó
subbidubbi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stmiklos



Tagság: 2009-01-17 18:22:10
Tagszám: #69302
Hozzászólások: 681
12693. Elküldve: 2009-03-01 22:07:23,

OFF TOPIC

[55669.]

Szevasz!
Nekem volt egy spéci csatlakozóm C64 flopy és a PC közé tulajdonképpen szöveges *.txt állományokat tudtam átmenteni.
Hogy visszafelé ment-e? Nem emlékszem.
Üdv: StMiklos
[válaszok erre: #12694 #12695] [előzmény: (12692) gombilaci, 2009-03-01 21:58:13]
Törzstag
stmiklos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7018
12692. Elküldve: 2009-03-01 21:58:13,

OFF TOPIC

[55670.]

szerintetek van arra megoldás

hogy pc-vel commodore64 flopyra tegyek játékokat ?

nosztalgiából előszedném a masinát
csakhát játék sz nincs hozzá
[válaszok erre: #12693 #12702 #12721]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
12691. Elküldve: 2009-03-01 21:54:37,

OFF TOPIC

[55671.]

Éppen valamelyik nap olvastam a nigériai levélről. Komoly börtönbüntetést von maga után nigériában, ha kiderűl ki küldte a levelet. Az a vicc hogy tényleg nigériából küldik. Külföldön alakult egy ellen csoport aki ezeket a nigériai csoportokat szivatja. Kamu átutalásokkal.

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[előzmény: (12689) subbidubbi, 2009-03-01 21:32:35]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cz80



Tagság: 2008-12-27 21:07:59
Tagszám: #67977
Hozzászólások: 711
12690. Elküldve: 2009-03-01 21:48:02,

OFF TOPIC

[55672.]

Tudnak ezek azért ezzel sok embert vágnak át! Erősen gondolkodom hogy megmutatom a kérdéses e-mailt egy rendőr havernak hagy eredjenek utána a zsaruk a csajszinak meg a nem létező dolcsi millióival kecsegtető vírusos pc-jének amiről küldözgeti a mocskos üzijeit!!
[előzmény: (12689) subbidubbi, 2009-03-01 21:32:35]
Törzstag
cz80 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


subbidubbi



Tagság: 2005-12-25 15:06:25
Tagszám: #24943
Hozzászólások: 140
12689. Elküldve: 2009-03-01 21:32:35,

OFF TOPIC

[55673.]

Elég egy iwiw-es körlevél min 50 mail cím van benne ha találkozik egy megfelelően vírusos géppel mennek az adatbázisba a címek, utána forintosítják.Majd jönnek a levélkék. icon44.gif
[válaszok erre: #12690 #12691] [előzmény: (12688) cz80, 2009-03-01 21:22:27]
Haladó
subbidubbi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cz80



Tagság: 2008-12-27 21:07:59
Tagszám: #67977
Hozzászólások: 711
12688. Elküldve: 2009-03-01 21:22:27,

OFF TOPIC

[55674.]

Fogalmam sincs talán az e-mail cim alapján vagy valami kémprogival amit a vírusirtók nem vesznek észre nem tudom! Ennyire nem merültem még bele ennek a tanulmányozásába de profik az biztos!!
[válaszok erre: #12689] [előzmény: (12687) sztar1, 2009-03-01 21:09:50]
Törzstag
cz80 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sztar1



Tagság: 2004-09-21 15:47:12
Tagszám: #12751
Hozzászólások: 11351
12687. Elküldve: 2009-03-01 21:09:50,

OFF TOPIC

[55675.]

de hogy talal meg az ilyen,ha en anonim internetezem??

DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
[válaszok erre: #12688] [előzmény: (12686) cz80, 2009-03-01 21:06:55]
Kiváló dolgozó
sztar1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011238098144531 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail