OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 mekukoki

Tagság: 2007-12-10 17:22:24 Tagszám: #52761 Hozzászólások: 754 |
12411. Elküldve: 2009-02-23 10:00:24, OFF TOPIC
|
[55951.] |
Nagyon szép, az is lehet, hogy flashben megírta az oldal programozója. De hátha valaki találkozott már olyan programmal, amiben ez egy template. De legegyszerűbb, ha megkérded magától a fotóstól.
Amúgy van itt néhány szoft, amihez nem kell flash-ismeret, de általában ezek fizetősek:
http://www.swftools.com/tools-category.php?cat=154
|
| | |
[előzmény: (12410) hikjma, 2009-02-23 09:43:30] |
|
Törzstag
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
12410. Elküldve: 2009-02-23 09:43:30, OFF TOPIC
|
[55952.] |
Milyen programmal készülhetett ez a fotó galéria? http://www.szerencsigabor.hu/galeria.htm
|
| | | [válaszok erre: #12411 #12412] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 dj tami

Tagság: 2006-12-21 18:52:14 Tagszám: #38811 Hozzászólások: 1127 |
12409. Elküldve: 2009-02-23 08:29:36, OFF TOPIC
|
[55953.] |
Hali!Érdeklödnék hogy tudtok - e valami infot a 9.0E fokon lévő ANA FILMS TV - ről.Valmi tesztelés folyik?Milyen csati lesz?
90cm tükör,srt dm2100 diseqc h-h motor,0,3 fej
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
12408. Elküldve: 2009-02-23 07:54:49, OFF TOPIC
|
[55954.] |
Ha hazaérek, délután, dobok linket. Majdnem minden megvan ezektől is.
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | |
[előzmény: (12405) Csupaszcsiga, 2009-02-22 22:10:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12407. Elküldve: 2009-02-23 01:49:35, OFF TOPIC
|
[55955.] |
Greatest Hits Of The 80's - Lite CD1,CD2,CD3,CD4
ezekre keress, de könyörgöm ne googleban!!! mit vársz?
|
| | |
[előzmény: (12405) Csupaszcsiga, 2009-02-22 22:10:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
12406. Elküldve: 2009-02-22 23:42:48, OFF TOPIC
|
[55956.] |
Hogy tudom azt megoldani, hogy a Googl Maps-ban szerkesztett saját térképen / kis vízcsepp szerűség fordítva/ ezt a jelölést, pl egy étterem helyét középre tegye, ne szélére, vagy a kis térképen kívülre?
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csupaszcsiga

Tagság: 2007-12-23 21:01:45 Tagszám: #53216 Hozzászólások: 174 |
12405. Elküldve: 2009-02-22 22:10:46, OFF TOPIC
|
[55957.] |
Sziasztok!80-as 90-es évek zenéit keresem,letölteném,de a google csak videokat ad,az nem kell,illetve már van!Ami elsösorban érdekel:modern Talking,Blue system,Cccatch,London boys stb ,elöre is köszönöm!
|
| | | [válaszok erre: #12407 #12408 #12492] |
|
|
Haladó
|
|
 kex2

Tagság: 2007-11-17 18:32:55 Tagszám: #51780 Hozzászólások: 2947 |
12404. Elküldve: 2009-02-22 19:30:29, OFF TOPIC
|
[55958.] |
Vagy azt is elopnák!
|
| | |
[előzmény: (12395) @malacka@, 2009-02-22 18:32:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12403. Elküldve: 2009-02-22 19:17:19, OFF TOPIC
|
[55959.] |
eléggé. viszont a dobozok, hangszórók tovább élhetnek egy másik elektronikával.
|
| | |
[előzmény: (12402) mekukoki, 2009-02-22 19:13:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mekukoki

Tagság: 2007-12-10 17:22:24 Tagszám: #52761 Hozzászólások: 754 |
12402. Elküldve: 2009-02-22 19:13:04, OFF TOPIC
|
[55960.] |
És azzal mit lehet csinálni? (úgy, hogy nem nagyon értek hozzá) Véget ért a pályafutása?
|
| | | [válaszok erre: #12403] |
[előzmény: (12401) Zolien, 2009-02-22 19:07:44] |
|
Törzstag
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12401. Elküldve: 2009-02-22 19:07:44, OFF TOPIC
|
[55961.] |
szerintem az erositoben az IC beadta a kulcsot. a por itt nem jatszik.
|
| | | [válaszok erre: #12402] |
[előzmény: (12400) mekukoki, 2009-02-22 19:03:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mekukoki

Tagság: 2007-12-10 17:22:24 Tagszám: #52761 Hozzászólások: 754 |
12400. Elküldve: 2009-02-22 19:03:52, OFF TOPIC
|
[55962.] |
Van egy aktív hangfalpárom pc-hez. Az is sípol, ha nincs bedugva a hangkártyába, akkor is. Ez is lehet a portól? A tetején van két nagy lyuk, ott simán be tud menni a kosz.
|
| | | [válaszok erre: #12401] |
[előzmény: (12398) Zolien, 2009-02-22 18:48:28] |
|
Törzstag
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045 |
12399. Elküldve: 2009-02-22 18:56:13, OFF TOPIC
|
[55963.] |
Szia!
Csak fújatni szabad !!!
Olyan porszívót szoktam erre a célra használni, amelyik pl. festék szórásra is alkalmas. ( Többnyire régebbi gépek, pl. Tajfun. )
|
| | |
[előzmény: (12398) Zolien, 2009-02-22 18:48:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12398. Elküldve: 2009-02-22 18:48:28, OFF TOPIC
|
[55964.] |
van egy kis gond a tv-mmel. 55cm philips,2001-es evjarat. szerintem a magasfesz sipol benne de istentelenul, mar nezni sem birom, olyan idegesito, allandosult ez a hang. sok par rakodhatott le mar ott benn. ki kellene tisztitani, mire ugyeljek?
vagy ha nem is jo nyomon jarok mi lehet a kinja?
|
| | | [válaszok erre: #12399 #12400] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
12397. Elküldve: 2009-02-22 18:37:47, OFF TOPIC
|
[55965.] |
Nekem sima SkyStarHD van, ami a Technotrend driverével stabil, amióta "kedvére való" hardver van alatta.
SkyStarHD2 is stabil néhány ismerősnél
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | |
[előzmény: (12387) Tibi242, 2009-02-22 17:56:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
12396. Elküldve: 2009-02-22 18:37:08, OFF TOPIC
|
[55966.] |
Szia
Skystar HD esetleg ebbe a topikba is megkérdezheted OTT többen és jobban értenek hozzá szerintem
|
| | |
[előzmény: (12393) Tibi242, 2009-02-22 18:09:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
12395. Elküldve: 2009-02-22 18:32:33, OFF TOPIC
|
[55967.] |
Ha elég éhesek a krokodilt is megennék.
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #12404] |
[előzmény: (12373) kex2, 2009-02-22 16:53:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
12394. Elküldve: 2009-02-22 18:12:03, OFF TOPIC
|
[55968.] |
Szia!
Kapcsold be. Hadd szóljon!
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | |
[előzmény: (12390) Szilveszter63, 2009-02-22 18:04:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tibi242

Tagság: 2008-07-11 20:02:26 Tagszám: #61370 Hozzászólások: 2383 |
12393. Elküldve: 2009-02-22 18:09:46, OFF TOPIC
|
[55969.] |
Azért köszönöm!...Majd csak valaki fog tudni segíteni...
|
| | | [válaszok erre: #12396] |
[előzmény: (12392) Leíratkozott felhasználó, 2009-02-22 18:07:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
12392. Elküldve: 2009-02-22 18:07:19, OFF TOPIC
|
[55970.] |
Nekem igen. Bocs. Talán valamelyik képzett varázsló fórumos tud válaszolni.
|
| | | [válaszok erre: #12393] |
[előzmény: (12391) Tibi242, 2009-02-22 18:04:22] |
|
|
|
|
 Tibi242

Tagság: 2008-07-11 20:02:26 Tagszám: #61370 Hozzászólások: 2383 |
12391. Elküldve: 2009-02-22 18:04:22, OFF TOPIC
|
[55971.] |
Túl nehéz kérdést tettem fel?
|
| | | [válaszok erre: #12392] |
[előzmény: (12389) kex2, 2009-02-22 18:00:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
12390. Elküldve: 2009-02-22 18:04:21, OFF TOPIC
|
[55972.] |
Régen jelenkeztél a skype-n cseveghetnénk már egy kicsit.
|
| | | [válaszok erre: #12394] |
[előzmény: (12388) Rentner, 2009-02-22 17:59:15] |
|
Haladó
|
|
 kex2

Tagság: 2007-11-17 18:32:55 Tagszám: #51780 Hozzászólások: 2947 |
12389. Elküldve: 2009-02-22 18:00:48, OFF TOPIC
|
[55973.] |
Egyetértek!
|
| | | [válaszok erre: #12391] |
[előzmény: (12386) fiat1954, 2009-02-22 17:56:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
12388. Elküldve: 2009-02-22 17:59:15, OFF TOPIC
|
[55974.] |
Az utóbbi hónapokban a hiradónak csak atartalmát nézem meg (meg ha valami érdekes van azt), politikát nem, és teljes nyugi van, néha már hiányolom a most kezdő müholdasokat, kulcsot is szivesen küldök (nekem is jól jött volna annak idején) --- sokkal jobb igy!
Sajnos nem tehetünk hatékonyan semmit. A szavazáskor sem, sok lud disznót győz! Huj de disznó vagyok.
Előre is lehet gondolkodni azzal az erővel, amivel utóbb okosak leszünk.
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #12390] |
[előzmény: (12381) Leíratkozott felhasználó, 2009-02-22 17:44:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Tibi242

Tagság: 2008-07-11 20:02:26 Tagszám: #61370 Hozzászólások: 2383 |
12387. Elküldve: 2009-02-22 17:56:40, OFF TOPIC
|
[55975.] |
Kössz Gabesz!
Tehát! SS2 kártyám van, A DVB-S2 után érdeklődöm. Vettem a postatibiéknél nyáron SSHD kártyát, ami nem váltotta be a reményeket, azaz az alternatív programokkal nem volt hajlandó együttműködni a BDA driver. Én a dvb álmot hajtom több éve. Ahogyan végignézek a termékpalettán, az új HD-s kártyák szinte kivétel nélkül BDA driverrel vannak felszerelve, így a dvb dream szóba sem jöhet, mindaddig, amíg az új kártyákhoz nem igazodik. Melyik az az alternatív program, amely képes vezérelni valamelyik nagy gyártó DVB-S2 kártyáját, pl. a SSHD-t?
|
| | | [válaszok erre: #12397] |
[előzmény: (12385) Leíratkozott felhasználó, 2009-02-22 17:51:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|