OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 tranceworld

Tagság: 2008-08-23 12:29:48 Tagszám: #62828 Hozzászólások: 2452 |
12361. Elküldve: 2009-02-22 14:00:38, OFF TOPIC
|
[56001.] |
hali tud valaki nokia e51re pdf olvasót? valahogy jólenne a tan anyagot rá tenni... köszi a segítséget! ja! és nagy havazás várható ismételten! asszem a héten beszerzek egy müanyag holapátot. a sajátot mérgemben sikerult eltorni :Đ
csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
|
| | | [válaszok erre: #12362 #12366] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
12360. Elküldve: 2009-02-22 13:37:57, OFF TOPIC
|
[56002.] |
Van megoldás, és egyszerű.
Hállózatok-Tulajdonságok-othoni hállózatok beállítása.
|
| | |
[előzmény: (12351) Zolien, 2009-02-22 11:24:52] |
|
Haladó
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
12359. Elküldve: 2009-02-22 13:07:51, OFF TOPIC
|
[56003.] |
A stinger kimondotan csak trójai irtást csinál. Nem veszik össsze a nod32...stb-vel.
Egy merevlemezen csak egy vírusírtó és max. kettő oprendszer lehet.
Külömben jön a káosz és az egész összeomlása.
|
| | |
[előzmény: (12350) fiat1954, 2009-02-22 11:17:49] |
|
Haladó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12358. Elküldve: 2009-02-22 12:24:31, OFF TOPIC
|
[56004.] |
lehetseges max. db particiom van, epp FF1.5 alol nezem a forumot most.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 blikkk

Tagság: 2007-02-16 05:18:50 Tagszám: #41612 Hozzászólások: 1086 |
12357. Elküldve: 2009-02-22 12:12:09, OFF TOPIC
|
[56005.] |
Ezért kell 2 partíció. 20Gb winfos, a másik meg adat. 1.5ös firefoxot kell használni, azon semmi vírus nem jön be.
Bíró úr, esküszöm, véletlen jött be a hbo.
https://www.esp8266.org
|
| | |
[előzmény: (12356) Zolien, 2009-02-22 11:51:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12356. Elküldve: 2009-02-22 11:51:13, OFF TOPIC
|
[56006.] |
osszes letezo csokkentett mod modozatot kiprobaltam es mindegyik alatt ugyanugy szepen ujraindul. en is ebben biztam egyebkent.. formazni nem tudok, eleg sok adatom van es nincs penzem 160gb adatnak dvd-ket venni most.
|
| | | [válaszok erre: #12357] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 jgyorki

Tagság: 2008-09-18 19:58:30 Tagszám: #63668 Hozzászólások: 1519 |
12355. Elküldve: 2009-02-22 11:50:11, OFF TOPIC
|
[56007.] |
Szerintem a fejhallgatóddal gondok lesznek,mert az RCA kimenet illesztése 1kohm,a fejhallgatód valószinű hogy kisebb.
Ha megszólal halk lesz és a mély hangok hiányoznak.
Célszerű erősitővel megoldani.
DE egy próbát meg ér.
|
| | |
[előzmény: (12344) mekukoki, 2009-02-22 09:26:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
12354. Elküldve: 2009-02-22 11:34:43, OFF TOPIC
|
[56008.] |
azt sejtettem,hogy esetleg össze fognak ugrani,de pl-ul az F-SECURE eldöcögött az AVAST mellett.mindenesetre iszom a sikerre
|
| | |
[előzmény: (12352) mukidsl, 2009-02-22 11:28:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
12353. Elküldve: 2009-02-22 11:28:40, OFF TOPIC
|
[56009.] |
Csökkentett módban?
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | |
[előzmény: (12351) Zolien, 2009-02-22 11:24:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mukidsl

Tagság: 2007-03-03 19:56:35 Tagszám: #42390 Hozzászólások: 889 |
12352. Elküldve: 2009-02-22 11:28:23, OFF TOPIC
|
[56010.] |
Köztudott,hogy többféle virusirto progi egyidejü jelenléte vagy használata egy pc-n akár rendszerösszeomlást is eredményezhet,szerencse hogy ez nem történt meg,a lényeg hogy sikerült a kivánt eredmény elérése
|
| | | [válaszok erre: #12354] |
[előzmény: (12350) fiat1954, 2009-02-22 11:17:49] |
|
Törzstag
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12351. Elküldve: 2009-02-22 11:24:52, OFF TOPIC
|
[56011.] |
nekem is van most egy szepseg. lsass.exe lall es van 60 masodpercem ujraindulasig, tenni nincs meg. f-sasserre gyanakodtam de azt mondtak nem az, es valoban: az erre szolgalo exe nem irtja mar. nem tudom mi lehet ez de se spysweeper se search&destroy se semmi nem tud vegigfutni merthiszen ujraindul mindig... erre varrjon valaki gombot.
|
| | | [válaszok erre: #12353 #12360] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
12350. Elküldve: 2009-02-22 11:17:49, OFF TOPIC
|
[56012.] |
szia valszeg megoldotta a te javaslatod,mert a NOD még végig sem futott,de viszont megfagyott..valszeg nem birja az AVAST-t,és reboot után már nem volt fent az a gonosztevő!
|
| | | [válaszok erre: #12352 #12359] |
[előzmény: (12347) Szilveszter63, 2009-02-22 09:55:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
12349. Elküldve: 2009-02-22 11:13:09, OFF TOPIC
|
[56013.] |
A csodálatos pro-v gyalu ......
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | |
[előzmény: (12348) blikkk, 2009-02-22 11:10:56] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 blikkk

Tagság: 2007-02-16 05:18:50 Tagszám: #41612 Hozzászólások: 1086 |
12348. Elküldve: 2009-02-22 11:10:56, OFF TOPIC
|
[56014.] |
Nyomorodjon le az AXN scifi !
Ezt is teleb@szták reklámmal.
Bíró úr, esküszöm, véletlen jött be a hbo.
https://www.esp8266.org
|
| | | [válaszok erre: #12349] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
12347. Elküldve: 2009-02-22 09:55:43, OFF TOPIC
|
[56015.] |
Stinger. Én is azt használom.
|
| | | [válaszok erre: #12350] |
[előzmény: (12345) fiat1954, 2009-02-22 09:34:32] |
|
Haladó
|
|
 mukidsl

Tagság: 2007-03-03 19:56:35 Tagszám: #42390 Hozzászólások: 889 |
12346. Elküldve: 2009-02-22 09:53:59, OFF TOPIC
|
[56016.] |
Hali.www.nod32.hu itt a keresöbe ird be hogy ZLOB trójai,és töltsd le a gépeden lévö kártevönek megfelelö irto-eltávolito progit.ZLOB-nak sok modosulata van,de szerintem szerepel a felsorolásban ami neked kell.
|
| | |
[előzmény: (12345) fiat1954, 2009-02-22 09:34:32] |
|
Törzstag
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
12345. Elküldve: 2009-02-22 09:34:32, OFF TOPIC
|
[56017.] |
sziasztok..még mindig egy betolakodó irtásában vagyok érdekelt..létezik nem fizetős spyware progi ami leszedi a ZLOB trójait?...ha lehet freeware
|
| | | [válaszok erre: #12346 #12347] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mekukoki

Tagság: 2007-12-10 17:22:24 Tagszám: #52761 Hozzászólások: 754 |
12344. Elküldve: 2009-02-22 09:26:28, OFF TOPIC
|
[56018.] |
Ok, lehet, hogy akkor inkább keresek valami "közvetítőt", amibe belemegy a fejhallgató. Kösz a segítséget!
|
| | | [válaszok erre: #12355] |
[előzmény: (12342) Rentner, 2009-02-22 09:10:10] |
|
Törzstag
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
12343. Elküldve: 2009-02-22 09:20:40, OFF TOPIC
|
[56019.] |
Csak ugy eszembe jutott: "a szemetek, lopják a Digit" - kapcsán. Olyan Gilette pengét kaptam (4 db-ot majd' 4000.-Ft.-ért, hogy ugy huz, mintha már 10-szer használtam volna! Becserélem egy előbb vásároltra, az meg mint az álom!
Kellene szólni (feljelenteni!) a rendőrségnek, az Apeh-nek meg a Vám-osoknak is, mert ez is nagy értékre elkövetett lopás! Nagyobb mint a Digi előfizetés.
Ugy, hogy talán szerencsésebb lenne mindent az adott környezetében megitélni.
(Bocsi, mindig felidegelem magam az ilyen szuper "soha nem hazudtam" - kijelentéseken.)
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
12342. Elküldve: 2009-02-22 09:10:10, OFF TOPIC
|
[56020.] |
Veszel 3,5 mm-es, sztereo jack-lengő aljat, annyi kéteres,árnyékolt kábelt amennyi elér a fülesedig, 2 db RCA dugaszt - összeforrasztod értelemszerüen és kész. Ha nem egészen leszel megelégedve a minőséggel, akkor megmarad fejhallgató-hosszabbitónak.
De mondom, ha egy sima asztali rádióba beviszed a hangot, már sokkal jobb minőséget kapsz. (akár a hangszóróján, akár fejhallgatón!)
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #12344] |
[előzmény: (12341) mekukoki, 2009-02-22 08:49:12] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mekukoki

Tagság: 2007-12-10 17:22:24 Tagszám: #52761 Hozzászólások: 754 |
12341. Elküldve: 2009-02-22 08:49:12, OFF TOPIC
|
[56021.] |
Köszi! Az ugyanis a gondom, hogy ha a tv-hez dugom a fejhallgatót, akkor áthallatszanak az av csatornák. Ez elég zavaró. Kérdeztem már boltban az átalakítót, csak ott épp nem hallottak még róla.
|
| | | [válaszok erre: #12342] |
[előzmény: (12340) Rentner, 2009-02-22 07:57:40] |
|
Törzstag
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
12340. Elküldve: 2009-02-22 07:57:40, OFF TOPIC
|
[56022.] |
Csak jobb minőséget kapsz, ha egy bármilyen kis erősitőre viszed a hangot, és annak a fejhallgató kimenetét hallgatod.
" rca>3,5 jack." - ilyen csatlakozót lehet kapni is (de legyártani sem nagy dolog!) - próbáld ki, kárt nem teszel vele, és megitélheted a minőségét.
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #12341] |
[előzmény: (12339) mekukoki, 2009-02-21 22:44:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mekukoki

Tagság: 2007-12-10 17:22:24 Tagszám: #52761 Hozzászólások: 754 |
12339. Elküldve: 2009-02-21 22:44:42, OFF TOPIC
|
[56023.] |
Sziasztok!
Beltérihez hozzá lehet kapcsolni valamilyen átalakítóval sztereó fejhallgatót? Valami olyasmire gondolok, hogy 2 audio rca>3,5 jack.
|
| | | [válaszok erre: #12340] |
|
|
Törzstag
|
|
 charli

Tagság: 2008-08-22 08:20:21 Tagszám: #62777 Hozzászólások: 116 |
12338. Elküldve: 2009-02-21 18:51:12, OFF TOPIC
|
[56024.] |
A humorodat értékelem
De, mit is írtál?
>a magyarsága szerintem még istenes is, sokkal veszedelmesebb postok szoktak születni. bár én is igen érzékeny vagyok erre a problémára...
Hát nálam pont ez verte ki a biztosítékot. Pl. beállítássalsemtalálhatómegtalálható
-tudod: klasszikusokat csak pontosan...
Azért másoltam be; mert hihetetlen számomra ez a stilisztika -a grammatikát most hagyjuk...
|
| | |
[előzmény: (12337) Zolien, 2009-02-21 18:44:12] |
|
Haladó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12337. Elküldve: 2009-02-21 18:44:12, OFF TOPIC
|
[56025.] |
képes lennél száraz matekkal széttúrni egy jó kis urban legendet?
charli az 'elméletem' lényegét abban látom, hogy nem a köznek, hanem priváte, neked írta. aztán persze lehet, hogy mit sem törődik vele...
de ezt már tényleg csak mellékesen.
|
| | | [válaszok erre: #12338] |
[előzmény: (12335) K78, 2009-02-21 18:38:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|