OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12311. Elküldve: 2009-02-20 17:56:50, OFF TOPIC
|
[56051.] |
erröl beszeltem! csak a szaros diagnosztikai program van. azzal törölhetem a seggem mert semmi hibat nem talal.futtatas utan minden zöld.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | |
[előzmény: (12310) Szilveszter63, 2009-02-20 17:54:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
|
Haladó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15227 |
12309. Elküldve: 2009-02-20 17:48:10, OFF TOPIC
|
[56053.] |
Nekem xp-m van, de kaptam hozzá Vista-s telepítő cd-t is. Esetleg próbálj meg kapcsolatba lépni a HP-val, hátha tudnak segíteni.
|
| | | [válaszok erre: #12312] |
[előzmény: (12308) sztar1, 2009-02-20 17:36:35] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12308. Elküldve: 2009-02-20 17:36:35, OFF TOPIC
|
[56054.] |
igen,de en hibaüzenetet kapok megnyitaskor.mondvan nem kompatibilis a program a vistaval.viszont a hp oldalan sincs hozzavalo program.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #12309 #12310] |
[előzmény: (12302) mlaszlo, 2009-02-20 17:06:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rucsipu

Tagság: 2003-09-07 08:27:13 Tagszám: #6477 Hozzászólások: 1055 |
12307. Elküldve: 2009-02-20 17:31:41, OFF TOPIC
|
[56055.] |
Szerbusztok !
Keresnék valakit , aki részletesen leírná, hogy hogyan tudnék letölteni albumokat, a petiguru.multiply.com-oldalról.
Köszönettel: andrás
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
12306. Elküldve: 2009-02-20 17:28:24, OFF TOPIC
|
[56056.] |
Az Üzenetváltásban vannak hangulatjelek.
|
| | |
[előzmény: (12300) zsolt00, 2009-02-20 16:58:46] |
|
Haladó
|
|
 Suede

Tagság: 2006-11-30 20:21:08 Tagszám: #37944 Hozzászólások: 1242 |
12305. Elküldve: 2009-02-20 17:18:02, OFF TOPIC
|
[56057.] |
Koszi a segitseget blikkk! Ha nem megy a dolog majd jelentkezem!
|
| | |
[előzmény: (12291) blikkk, 2009-02-19 20:29:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
12304. Elküldve: 2009-02-20 17:15:51, OFF TOPIC
|
[56058.] |
sziasztok ,valami bemászott a gépembe ,mert ugyan nem alapértelmezett az EXPLOLER,de időnként elindul ,és valamilyen linket keresne..ja az avast nem találja.. és valami viruskereső is keresni szeretne,persze nem engedem
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
12303. Elküldve: 2009-02-20 17:06:33, OFF TOPIC
|
[56059.] |
koszi mindenkinek sikerult
|
| | |
[előzmény: (12295) Iseee, 2009-02-20 16:34:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mlaszlo

Tagság: 2006-01-04 12:35:45 Tagszám: #25351 Hozzászólások: 15227 |
12302. Elküldve: 2009-02-20 17:06:11, OFF TOPIC
|
[56060.] |
Szia!
Nekem egy HP Deskjet F380-as készülékem van, az ehhez kapott cd-n lévő program nekem kitesz az asztalra egy "HP szolgáltatóközpont" nevű ikont. Ha erre rákattintok, akkor bejön egy ablak, ahol lehet választani, hogy mit akarok csinálni és nekem az első két lehetőség a kép, illetve dokumentumbeolvasás. Ilyesmi program nem volt azon a telepítő cd-n, amit kaptál?
|
| | | [válaszok erre: #12308] |
[előzmény: (12296) sztar1, 2009-02-20 16:43:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
12301. Elküldve: 2009-02-20 17:03:13, OFF TOPIC
|
[56061.] |
Elösszőr teszt programot futtas vegig a HP menüjébe.
|
| | |
[előzmény: (12299) sztar1, 2009-02-20 16:52:29] |
|
Haladó
|
|
 zsolt00

Tagság: 2008-03-30 17:09:21 Tagszám: #57706 Hozzászólások: 1444 |
12300. Elküldve: 2009-02-20 16:58:46, OFF TOPIC
|
[56062.] |
Hali,hangulat jelet honnan és hogy lehet letölteni a skype-ra
|
| | | [válaszok erre: #12306] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12299. Elküldve: 2009-02-20 16:52:29, OFF TOPIC
|
[56063.] |
rajzolo program?? az meg mi a szösz??
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #12301] |
[előzmény: (12298) Iseee, 2009-02-20 16:49:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Iseee

Tagság: 2006-01-02 14:28:52 Tagszám: #25261 Hozzászólások: 729 |
12298. Elküldve: 2009-02-20 16:49:22, OFF TOPIC
|
[56064.] |
Rajzolóprogramba keress import gombot. Általában File fül-nél van.
|
| | | [válaszok erre: #12299] |
[előzmény: (12296) sztar1, 2009-02-20 16:43:11] |
|
Törzstag
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
12297. Elküldve: 2009-02-20 16:44:40, OFF TOPIC
|
[56065.] |
Startmenü, Programok, Kellékek, Szórakozás, Hangerőszabályzó. Ott nézd meg, hogy az elnémítás be van e pipálva.
|
| | |
[előzmény: (12295) Iseee, 2009-02-20 16:34:03] |
|
Haladó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12296. Elküldve: 2009-02-20 16:43:11, OFF TOPIC
|
[56066.] |
valaki elmagyarazna nekem,hogy hogyan kell scannel-ni?? van egy HP 1219-es all-in-one nyomtatom,de hiaba nyomom meg a scannel gombot,nem törtenik semmi. cd telepitve van hozza.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | | [válaszok erre: #12298 #12302] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Iseee

Tagság: 2006-01-02 14:28:52 Tagszám: #25261 Hozzászólások: 729 |
12295. Elküldve: 2009-02-20 16:34:03, OFF TOPIC
|
[56067.] |
A skype beállitásoknál válaszd ki a bemeneti eszközt, Az óra mellett nekem a mikrofon néma.
|
| | | [válaszok erre: #12297 #12303] |
[előzmény: (12293) embertelen, 2009-02-20 14:53:33] |
|
Törzstag
|
|
 Szilveszter63

Tagság: 2008-07-08 19:31:01 Tagszám: #61273 Hozzászólások: 192 |
12294. Elküldve: 2009-02-20 16:29:32, OFF TOPIC
|
[56068.] |
Hangerő, Hanghullám, SW, Mikrofon, CD-lejátszó, Vonalbemenet. Ezeket kell beállítani.
|
| | |
[előzmény: (12293) embertelen, 2009-02-20 14:53:33] |
|
Haladó
|
|
 embertelen

Tagság: 2007-04-13 21:24:42 Tagszám: #43916 Hozzászólások: 3664 |
12293. Elküldve: 2009-02-20 14:53:33, OFF TOPIC
|
[56069.] |
tudvalaki segiteni adot a skype egy mikrofon sajat magam hallom de engem nem hallanak a tuloldalon mit kell bealitani hogy haljanak a vonal vegen
|
| | | [válaszok erre: #12294 #12295] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gyu-La 51Géza

Tagság: 2006-11-28 14:04:23 Tagszám: #37843 Hozzászólások: 9385 |
12292. Elküldve: 2009-02-20 14:17:02, OFF TOPIC
|
[56070.] |
Hali !
A mai napról a "véleményem" !
|
| | | [válaszok erre: #12317] |
[előzmény: (12291) blikkk, 2009-02-19 20:29:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 blikkk

Tagság: 2007-02-16 05:18:50 Tagszám: #41612 Hozzászólások: 1086 |
12291. Elküldve: 2009-02-19 20:29:37, OFF TOPIC
|
[56071.] |
Te is meg tudod csinálni. Kiforrasztod a szemet, elviszed a lomexba (www.lomex.hu) és kérsz egy ugyanolyat. Ha nem megy, pesti vagy, megcsinálom.
Bíró úr, esküszöm, véletlen jött be a hbo.
https://www.esp8266.org
|
| | | [válaszok erre: #12292 #12305] |
[előzmény: (12290) Suede, 2009-02-19 20:23:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Suede

Tagság: 2006-11-30 20:21:08 Tagszám: #37944 Hozzászólások: 1242 |
12290. Elküldve: 2009-02-19 20:23:07, OFF TOPIC
|
[56072.] |
Koszi megprobalom! Ha nem megy irany a szerelo-most elkezdtem remenykedni,hogy hatha nem kell kidobnom az egeszet! Tovabbi szep estet Nektek!
|
| | | [válaszok erre: #12291] |
[előzmény: (12289) blikkk, 2009-02-19 20:11:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 blikkk

Tagság: 2007-02-16 05:18:50 Tagszám: #41612 Hozzászólások: 1086 |
12289. Elküldve: 2009-02-19 20:11:01, OFF TOPIC
|
[56073.] |
Szemet kell benne cserélni, pár 100Ftos mutatvány. Közel van a képcsőhöz, a 30000V megmasszírozta egy kicsit. Nézd meg a képcső testkábelét, lehet le van csúszva, azért döglött meg a szem.
Bíró úr, esküszöm, véletlen jött be a hbo.
https://www.esp8266.org
|
| | | [válaszok erre: #12290] |
[előzmény: (12285) Suede, 2009-02-19 19:23:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cz80

Tagság: 2008-12-27 21:07:59 Tagszám: #67977 Hozzászólások: 711 |
12288. Elküldve: 2009-02-19 20:08:47, OFF TOPIC
|
[56074.] |
Ennek nem csodálkoznék ha szét szivatnák a száját meg ha rá terhelnék az összes kintlévőségüket! Ez azért pofátlan hogy így hirdet nem??
|
| | |
[előzmény: (12281) blikkk, 2009-02-19 18:10:45] |
|
Törzstag
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
12287. Elküldve: 2009-02-19 19:56:53, OFF TOPIC
|
[56075.] |
vedd le az infa elötti kis müanyagot.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | |
[előzmény: (12285) Suede, 2009-02-19 19:23:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|