OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12260. Elküldve: 2009-02-17 15:14:19, OFF TOPIC
|
[56101.] |
idozito, hat igen, ha jol tudom a tultoltes is art minden tipusu akksinak? ennek ellenere jomagam meg soha nem lattam idozitoset:/
|
| | | [válaszok erre: #12261] |
[előzmény: (12257) Alien, 2009-02-17 14:36:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
12259. Elküldve: 2009-02-17 14:57:35, OFF TOPIC
|
[56102.] |
hahó ezt olvastad???
|
| | |
[előzmény: (12257) Alien, 2009-02-17 14:36:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
12258. Elküldve: 2009-02-17 14:55:18, OFF TOPIC
|
[56103.] |
Tudom az enyém szar
|
| | |
[előzmény: (12257) Alien, 2009-02-17 14:36:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Alien

Tagság: 2005-03-29 11:33:07 Tagszám: #17218 Hozzászólások: 5435 |
12257. Elküldve: 2009-02-17 14:36:32, OFF TOPIC
|
[56104.] |
2300-2400mAh-ig strapabíró, kicsi az önkisülése, a 2700-as már nem ennyire és inél feljebb megyünk annál inkább nem, töltőbe is jobb a kíméletes, nem a gyorstöltő..meg olyan, amiben időzítő van
DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
|
| | | [válaszok erre: #12258 #12259 #12260] |
[előzmény: (12256) sanca2, 2009-02-17 14:19:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
12255. Elküldve: 2009-02-17 14:17:39, OFF TOPIC
|
[56106.] |
Szia
nekem ansmann 2700mAh NiMH aksik vannak hozzá való töltővel
és nagyon jók
csak úgy szabadna tárolni ha felvan töltve
|
| | |
[előzmény: (12254) Zolien, 2009-02-17 13:58:30] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12254. Elküldve: 2009-02-17 13:58:30, OFF TOPIC
|
[56107.] |
hat mar 3 eve megvannak, igen, en is de nem sokoszor volt rajuk toltve, egyebkent furcsa, jo 8-9 honapig nem voltak hasznalva, elotte meg kozepes szinten korukhoz kepest jol eldocogtek de most ertekelhetetlen, vehetek ujakat. Trust egyebkent mind az elem, minde a tolto mind a fenykepezo. ezeket sem hosszutavra gyartjak:) (fenykepezore gondolok)
Projektora van valakinek?
|
| | | [válaszok erre: #12255 #12256 #12271] |
[előzmény: (12253) sanca2, 2009-02-17 11:34:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
12253. Elküldve: 2009-02-17 11:34:18, OFF TOPIC
|
[56108.] |
nem szabad és lehet Te ölted meg őket (rásegítettél)
|
| | | [válaszok erre: #12254] |
[előzmény: (12252) Zolien, 2009-02-17 11:26:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zolien

Tagság: 2004-12-15 21:00:48 Tagszám: #14500 Hozzászólások: 8508 |
12252. Elküldve: 2009-02-17 11:26:14, OFF TOPIC
|
[56109.] |
NiMH akksikra lehet ratolteni?
igencsak beszartak a ceruzaelem akksijaim a fenykepezohoz, kivancsi vagyok termeszetes halal-e ez vagy voltam szives rasegiteni parszor erre.
|
| | | [válaszok erre: #12253] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mekukoki

Tagság: 2007-12-10 17:22:24 Tagszám: #52761 Hozzászólások: 754 |
12251. Elküldve: 2009-02-16 20:21:46, OFF TOPIC
|
[56110.] |
Megvan a megoldás. Kikapcsoltam a router beépített tűzfalát, máris szaggat teljes sávval. Mondhatom, jó fajta tűzfal....
|
| | |
[előzmény: (12250) mekukoki, 2009-02-16 19:57:34] |
|
Törzstag
|
|
 mekukoki

Tagság: 2007-12-10 17:22:24 Tagszám: #52761 Hozzászólások: 754 |
12250. Elküldve: 2009-02-16 19:57:34, OFF TOPIC
|
[56111.] |
Sziasztok!
Tudna valaki segíteni nekem upc chello + router beállításában?
Az a problémám, hogy router nélkül a letöltés majd dupla annyi, mint router nélkül. A feltöltés mindkét esetben ugyanannyi. Zyxel p335 plus a router.
Előre is köszönöm!
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-02-16 20:10:46]
|
| | | [válaszok erre: #12251 #12263] |
|
|
Törzstag
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
12249. Elküldve: 2009-02-16 19:21:38, OFF TOPIC
|
[56112.] |
Köszi nektek !!!
|
| | |
[előzmény: (12241) @malacka@, 2009-02-16 16:10:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cz80

Tagság: 2008-12-27 21:07:59 Tagszám: #67977 Hozzászólások: 711 |
12248. Elküldve: 2009-02-16 18:50:10, OFF TOPIC
|
[56113.] |
Szivesen ! Nálam 17 méter a távolság a két gép között a félutas megoldás segített!!
|
| | |
[előzmény: (12246) zoro67, 2009-02-16 18:45:27] |
|
Törzstag
|
|
 himi

Tagság: 2003-06-29 22:05:09 Tagszám: #5428 Hozzászólások: 3892 |
12247. Elküldve: 2009-02-16 18:49:34, OFF TOPIC
|
[56114.] |
Én nem értek hozzá de itt biztos mindent megkapsz amire szükséged lehet. Kábel csatlakozó esetleg antenna. Láttam 40 cm hosszú antennát amit a közvetlen a karin lévő antenna helyére rakhatsz vagy a routeren lévő antenna helyére.
www.wireless-bolt.hu/
Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos
OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
|
| | |
[előzmény: (12246) zoro67, 2009-02-16 18:45:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
12246. Elküldve: 2009-02-16 18:45:27, OFF TOPIC
|
[56115.] |
köszi szépen ezt kipróbálom
most a szoba közelebbe sarkába átvittem a gépet a hllókártyásat a gyenge jelszint
nagyon jó-ra változott nem lehet a hálókártyát és az antennát vezetékel összekötni hogy az antenna magosabra kerüjön
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | | [válaszok erre: #12247 #12248] |
[előzmény: (12245) cz80, 2009-02-16 18:25:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 cz80

Tagság: 2008-12-27 21:07:59 Tagszám: #67977 Hozzászólások: 711 |
12245. Elküldve: 2009-02-16 18:25:54, OFF TOPIC
|
[56116.] |
Hali! Így jártam én is az egyik szoba a ház másik felén volt közte volt egy folyosó! Én elvittem Félutra a folyosó közepére a routert és így tökéletes lett!
|
| | | [válaszok erre: #12246] |
[előzmény: (12244) zoro67, 2009-02-16 18:18:55] |
|
Törzstag
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
12244. Elküldve: 2009-02-16 18:18:55, OFF TOPIC
|
[56117.] |
üdv telepítettem egy rutert + egy vezeték nélküli hálózati kártyát az a gond hogy a
kártya nem veszi a jelet vagy nagyon gyengén a két gép külön szobában van
amikor egy helységben vannak a jel kiválló
segitsetek hogy mit csináljak
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | | [válaszok erre: #12245] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Suede

Tagság: 2006-11-30 20:21:08 Tagszám: #37944 Hozzászólások: 1242 |
12243. Elküldve: 2009-02-16 17:57:50, OFF TOPIC
|
[56118.] |
Sziasztok! Van egy 72cm-es tv-m(16:9,sztereo txt stb,stb) aminek olyan problemaja van,hogy nem erzekeli a taviranyitot,csak kozvetlen kozelrol(2-3cm..)igy viszont mukodik rajta minden funkcio.Szerintetek mi lehet a baja es erdemes-e meg megjavitattni,ha egyaltalan lehet..termeszetesen az elemcsere nem oldja meg a problemat Sajnalnam kidobni,mert szep a kep rajta..
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 subbidubbi

Tagság: 2005-12-25 15:06:25 Tagszám: #24943 Hozzászólások: 140 |
|
Haladó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
12241. Elküldve: 2009-02-16 16:10:37, OFF TOPIC
|
[56120.] |
Nem tudom. A jelszóként megadott weblapon szoktam rákeresni és nagyon ritkán nincs találat. Csak megszokásból rakom a rapidos linkeket, mert ez utóbbi kettő is fel van töltve vagy öt szolgáltatóra
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | | [válaszok erre: #12249] |
[előzmény: (12239) hikjma, 2009-02-16 16:06:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
12239. Elküldve: 2009-02-16 16:06:42, OFF TOPIC
|
[56122.] |
A rapidshare -ban hogy lehet keresni?
|
| | | [válaszok erre: #12241 #12242] |
[előzmény: (12237) @malacka@, 2009-02-16 15:57:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
12238. Elküldve: 2009-02-16 16:04:25, OFF TOPIC
|
[56123.] |
Keresek egy letölthető MpegVideoWizard - ot/ okossággal / .
|
| | | [válaszok erre: #12240] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ibox

Tagság: 2008-04-01 16:07:49 Tagszám: #57795 Hozzászólások: 1511 |
12236. Elküldve: 2009-02-16 14:30:36, OFF TOPIC
|
[56125.] |
Hello csupán egy kérdés.
Tudja e-valaki hogy a Homecast S3000 cr DVB Cryptoworks, beltérit lehet -e okositani?????
És ha igen hogy?
GLOBO Wavefrontier T90-Gessat E85-múltifókuszos parabola tükör-- - AB Com Pulse 4k box.Ustym 4k pro box. ..Mindig tv...Golden interstar alpha x 4k,VU+ Zero 4K box-LG OLED C2 164cm Smart tv
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|