Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499683/4 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (124/48
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
12260. Elküldve: 2009-02-17 15:14:19,

OFF TOPIC

[56101.]

idozito, hat igen, ha jol tudom a tultoltes is art minden tipusu akksinak? ennek ellenere jomagam meg soha nem lattam idozitoset:/
[válaszok erre: #12261] [előzmény: (12257) Alien, 2009-02-17 14:36:32]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
12259. Elküldve: 2009-02-17 14:57:35,

OFF TOPIC

[56102.]

hahó ezt olvastad??? icon41.gif

Snap402_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
[előzmény: (12257) Alien, 2009-02-17 14:36:32]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
12258. Elküldve: 2009-02-17 14:55:18,

OFF TOPIC

[56103.]

Tudom az enyém szar icon26.gif icon43.gif


[előzmény: (12257) Alien, 2009-02-17 14:36:32]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Alien



Tagság: 2005-03-29 11:33:07
Tagszám: #17218
Hozzászólások: 5435
12257. Elküldve: 2009-02-17 14:36:32,

OFF TOPIC

[56104.]

2300-2400mAh-ig strapabíró, kicsi az önkisülése, a 2700-as már nem ennyire és inél feljebb megyünk annál inkább nem, töltőbe is jobb a kíméletes, nem a gyorstöltő..meg olyan, amiben időzítő van

DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
[válaszok erre: #12258 #12259 #12260] [előzmény: (12256) sanca2, 2009-02-17 14:19:43]
Kiváló dolgozó
Alien adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
12256. Elküldve: 2009-02-17 14:19:43,

OFF TOPIC

[56105.]

ez az icon50.gif


http://href.hu/x/87zh
[válaszok erre: #12257] [előzmény: (12254) Zolien, 2009-02-17 13:58:30]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
12255. Elküldve: 2009-02-17 14:17:39,

OFF TOPIC

[56106.]

Szia

nekem ansmann 2700mAh NiMH aksik vannak hozzá való töltővel

és nagyon jók

csak úgy szabadna tárolni ha felvan töltve
[előzmény: (12254) Zolien, 2009-02-17 13:58:30]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
12254. Elküldve: 2009-02-17 13:58:30,

OFF TOPIC

[56107.]

hat mar 3 eve megvannak, igen, en is icon72.gif de nem sokoszor volt rajuk toltve, egyebkent furcsa, jo 8-9 honapig nem voltak hasznalva, elotte meg kozepes szinten korukhoz kepest jol eldocogtek de most ertekelhetetlen, vehetek ujakat. Trust egyebkent mind az elem, minde a tolto mind a fenykepezo. ezeket sem hosszutavra gyartjak:) (fenykepezore gondolok)

Projektora van valakinek?
[válaszok erre: #12255 #12256 #12271] [előzmény: (12253) sanca2, 2009-02-17 11:34:18]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
12253. Elküldve: 2009-02-17 11:34:18,

OFF TOPIC

[56108.]

nem szabad icon36.gif és lehet Te ölted meg őket (rásegítettél)
[válaszok erre: #12254] [előzmény: (12252) Zolien, 2009-02-17 11:26:14]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zolien



Tagság: 2004-12-15 21:00:48
Tagszám: #14500
Hozzászólások: 8508
12252. Elküldve: 2009-02-17 11:26:14,

OFF TOPIC

[56109.]

NiMH akksikra lehet ratolteni?
igencsak beszartak a ceruzaelem akksijaim a fenykepezohoz, kivancsi vagyok termeszetes halal-e ez vagy voltam szives rasegiteni parszor erre.
[válaszok erre: #12253]
Kiváló dolgozó
Zolien adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mekukoki



Tagság: 2007-12-10 17:22:24
Tagszám: #52761
Hozzászólások: 754
12251. Elküldve: 2009-02-16 20:21:46,

OFF TOPIC

[56110.]

Megvan a megoldás. Kikapcsoltam a router beépített tűzfalát, máris szaggat teljes sávval. Mondhatom, jó fajta tűzfal.... icon38.gif
[előzmény: (12250) mekukoki, 2009-02-16 19:57:34]
Törzstag
mekukoki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mekukoki



Tagság: 2007-12-10 17:22:24
Tagszám: #52761
Hozzászólások: 754
12250. Elküldve: 2009-02-16 19:57:34,

OFF TOPIC

[56111.]

Sziasztok!

Tudna valaki segíteni nekem upc chello + router beállításában?
Az a problémám, hogy router nélkül a letöltés majd dupla annyi, mint router nélkül. A feltöltés mindkét esetben ugyanannyi. Zyxel p335 plus a router.
Előre is köszönöm!

[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2009-02-16 20:10:46]
[válaszok erre: #12251 #12263]
Törzstag
mekukoki adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hikjma



Tagság: 2004-01-18 20:04:41
Tagszám: #8252
Hozzászólások: 2794
12249. Elküldve: 2009-02-16 19:21:38,

OFF TOPIC

[56112.]

Köszi nektek !!! icon77.gif
[előzmény: (12241) @malacka@, 2009-02-16 16:10:37]
Kiváló dolgozó
hikjma adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cz80



Tagság: 2008-12-27 21:07:59
Tagszám: #67977
Hozzászólások: 711
12248. Elküldve: 2009-02-16 18:50:10,

OFF TOPIC

[56113.]

Szivesen ! Nálam 17 méter a távolság a két gép között a félutas megoldás segített!!
[előzmény: (12246) zoro67, 2009-02-16 18:45:27]
Törzstag
cz80 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
12247. Elküldve: 2009-02-16 18:49:34,

OFF TOPIC

[56114.]

Én nem értek hozzá de itt biztos mindent megkapsz amire szükséged lehet. Kábel csatlakozó esetleg antenna. Láttam 40 cm hosszú antennát amit a közvetlen a karin lévő antenna helyére rakhatsz vagy a routeren lévő antenna helyére.
www.wireless-bolt.hu/

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[előzmény: (12246) zoro67, 2009-02-16 18:45:27]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
12246. Elküldve: 2009-02-16 18:45:27,

OFF TOPIC

[56115.]

köszi szépen ezt kipróbálom
most a szoba közelebbe sarkába átvittem a gépet a hllókártyásat a gyenge jelszint
nagyon jó-ra változott nem lehet a hálókártyát és az antennát vezetékel összekötni hogy az antenna magosabra kerüjön

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #12247 #12248] [előzmény: (12245) cz80, 2009-02-16 18:25:54]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


cz80



Tagság: 2008-12-27 21:07:59
Tagszám: #67977
Hozzászólások: 711
12245. Elküldve: 2009-02-16 18:25:54,

OFF TOPIC

[56116.]

Hali! Így jártam én is az egyik szoba a ház másik felén volt közte volt egy folyosó! Én elvittem Félutra a folyosó közepére a routert és így tökéletes lett! icon32.gif
[válaszok erre: #12246] [előzmény: (12244) zoro67, 2009-02-16 18:18:55]
Törzstag
cz80 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
12244. Elküldve: 2009-02-16 18:18:55,

OFF TOPIC

[56117.]

üdv telepítettem egy rutert + egy vezeték nélküli hálózati kártyát az a gond hogy a
kártya nem veszi a jelet vagy nagyon gyengén a két gép külön szobában van
amikor egy helységben vannak a jel kiválló
segitsetek hogy mit csináljak

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[válaszok erre: #12245]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Suede



Tagság: 2006-11-30 20:21:08
Tagszám: #37944
Hozzászólások: 1242
12243. Elküldve: 2009-02-16 17:57:50,

OFF TOPIC

[56118.]

Sziasztok! Van egy 72cm-es tv-m(16:9,sztereo txt stb,stb) aminek olyan problemaja van,hogy nem erzekeli a taviranyitot,csak kozvetlen kozelrol(2-3cm..)igy viszont mukodik rajta minden funkcio.Szerintetek mi lehet a baja es erdemes-e meg megjavitattni,ha egyaltalan lehet..termeszetesen az elemcsere nem oldja meg a problemat icon21.gif Sajnalnam kidobni,mert szep a kep rajta..
Kiváló dolgozó
Suede adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


subbidubbi



Tagság: 2005-12-25 15:06:25
Tagszám: #24943
Hozzászólások: 140
12242. Elküldve: 2009-02-16 16:12:55,

OFF TOPIC

[56119.]

http://filecrop.com/
[előzmény: (12239) hikjma, 2009-02-16 16:06:42]
Haladó
subbidubbi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
12241. Elküldve: 2009-02-16 16:10:37,

OFF TOPIC

[56120.]

Nem tudom. A jelszóként megadott weblapon szoktam rákeresni és nagyon ritkán nincs találat. Csak megszokásból rakom a rapidos linkeket, mert ez utóbbi kettő is fel van töltve vagy öt szolgáltatóra icon32.gif

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #12249] [előzmény: (12239) hikjma, 2009-02-16 16:06:42]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
12240. Elküldve: 2009-02-16 16:07:43,

OFF TOPIC

[56121.]

http://rapidshare.com/files/150472089/W.MPEG.V.W.DVD_08.2008_2b.rar

pass: www.2baksa.net

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[előzmény: (12238) hikjma, 2009-02-16 16:04:25]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hikjma



Tagság: 2004-01-18 20:04:41
Tagszám: #8252
Hozzászólások: 2794
12239. Elküldve: 2009-02-16 16:06:42,

OFF TOPIC

[56122.]

A rapidshare -ban hogy lehet keresni? icon77.gif
[válaszok erre: #12241 #12242] [előzmény: (12237) @malacka@, 2009-02-16 15:57:54]
Kiváló dolgozó
hikjma adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hikjma



Tagság: 2004-01-18 20:04:41
Tagszám: #8252
Hozzászólások: 2794
12238. Elküldve: 2009-02-16 16:04:25,

OFF TOPIC

[56123.]

Keresek egy letölthető MpegVideoWizard - ot/ okossággal / . icon77.gif
[válaszok erre: #12240]
Kiváló dolgozó
hikjma adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
12237. Elküldve: 2009-02-16 15:57:54,

OFF TOPIC

[56124.]

A múltkor keresett valaki határidőnapló programot. Tessék:
http://rapidshare.com/files/198690073/1.4.4.0-NeoX.rar

pass: www.2baksa.net

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[válaszok erre: #12239]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ibox



Tagság: 2008-04-01 16:07:49
Tagszám: #57795
Hozzászólások: 1511
12236. Elküldve: 2009-02-16 14:30:36,

OFF TOPIC

[56125.]

Hello csupán egy kérdés.
Tudja e-valaki hogy a Homecast S3000 cr DVB Cryptoworks, beltérit lehet -e okositani?????
És ha igen hogy? icon5.gif

GLOBO Wavefrontier T90-Gessat E85-múltifókuszos parabola tükör-- - AB Com Pulse 4k box.Ustym 4k pro box. ..Mindig tv...Golden interstar alpha x 4k,VU+ Zero 4K box-LG OLED C2 164cm Smart tv
Kiváló dolgozó
ibox adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010897874832153 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail