Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499681/2 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (55/19
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

Jakab_j



Tagság: 2006-04-10 13:37:45
Tagszám: #29474
Hozzászólások: 281
12184. Elküldve: 2009-02-12 23:13:44,

OFF TOPIC

[56176.]

jaaaaajjjjj, még mindig a pénztárgép kábelét keresgélem - különben semmi haladás - és véletlenul a google Oldal lefordítása linkjére klikkelltem - hááááát érdemes kipróbálni. Ennyi zagyvaságot ritkán lát az ember.

Jakab
[válaszok erre: #12185] [előzmény: (12183) hikjma, 2009-02-12 23:06:04]
Haladó
Jakab_j adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hikjma



Tagság: 2004-01-18 20:04:41
Tagszám: #8252
Hozzászólások: 2794
12183. Elküldve: 2009-02-12 23:06:04,

OFF TOPIC

[56177.]

Hát ha más nincs ezt lépem meg. icon77.gif
[válaszok erre: #12184] [előzmény: (12181) sanca2, 2009-02-12 23:00:14]
Kiváló dolgozó
hikjma adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jakab_j



Tagság: 2006-04-10 13:37:45
Tagszám: #29474
Hozzászólások: 281
12182. Elküldve: 2009-02-12 23:02:24,

OFF TOPIC

[56178.]

Haat, nem tom.
Nállunk egy az egyben kirohögnének, ha ilyet kérnék.
Bár egy tábla csoki néha csodákra képes.

Jakab
[előzmény: (12180) himi, 2009-02-12 22:58:31]
Haladó
Jakab_j adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
12181. Elküldve: 2009-02-12 23:00:14,

OFF TOPIC

[56179.]

Írj az ottani Polgármesteri hibvatalba vagy hívd fel őket icon33.gif
[válaszok erre: #12183] [előzmény: (12177) hikjma, 2009-02-12 22:44:26]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


himi



Tagság: 2003-06-29 22:05:09
Tagszám: #5428
Hozzászólások: 3892
12180. Elküldve: 2009-02-12 22:58:31,

OFF TOPIC

[56180.]

A Telepulés Önkormányzata népeségnyílvántartási osztály.

Üdv : himi, egy tapasztalt "öreg" Echos

OptiBox Nabilo OS, DM500 Nabilo OS, DM800HD Gemini 5.10 OS, DIGITv Humax IV, T- S
[válaszok erre: #12182] [előzmény: (12177) hikjma, 2009-02-12 22:44:26]
Kiváló dolgozó
himi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hikjma



Tagság: 2004-01-18 20:04:41
Tagszám: #8252
Hozzászólások: 2794
12179. Elküldve: 2009-02-12 22:51:32,

OFF TOPIC

[56181.]

Nincs telefon . icon77.gif
[előzmény: (12178) Jakab_j, 2009-02-12 22:47:11]
Kiváló dolgozó
hikjma adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jakab_j



Tagság: 2006-04-10 13:37:45
Tagszám: #29474
Hozzászólások: 281
12178. Elküldve: 2009-02-12 22:47:11,

OFF TOPIC

[56182.]

Telefonkönyv ? :)

Jakab
[válaszok erre: #12179] [előzmény: (12177) hikjma, 2009-02-12 22:44:26]
Haladó
Jakab_j adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hikjma



Tagság: 2004-01-18 20:04:41
Tagszám: #8252
Hozzászólások: 2794
12177. Elküldve: 2009-02-12 22:44:26,

OFF TOPIC

[56183.]

Tudom valakinek a nevét, azt, hogy melyik településen lakik, keresném a pontos címét.
Hol tudom esetleg ezt meg találni?? icon77.gif
[válaszok erre: #12178 #12180 #12181 #12186]
Kiváló dolgozó
hikjma adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Jakab_j



Tagság: 2006-04-10 13:37:45
Tagszám: #29474
Hozzászólások: 281
12176. Elküldve: 2009-02-12 22:18:37,

OFF TOPIC

[56184.]

Sziasztok.
kellene egy kis segitseg, hatha valaki mar dolgozott, vagy talakozott hasonloval.

Szoval adott egy Electronic cash register, model: CHD 3010T - pénztárgép
Szeretenem PC-vel összekötni, hogy az adatokat PC-röl vegye, illetve müködjön a vonalkodleolvasó. Találtam hozzá drivert, progit, de nem találok semmi leírást a kábelről. A gépen két RS232C port van, egy a PC-nek, egy a leolvasónak. Vajon a PC - pénztárgép csak egy sima "nulmodem", vagy valami spéci kábel.
Kérem, ha valaki tud rólla valamit az szóljon.
Előre is köszönöm mindenkinek a segitséget.
Sziasztok.

Jakab
[válaszok erre: #12187]
Haladó
Jakab_j adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Alien



Tagság: 2005-03-29 11:33:07
Tagszám: #17218
Hozzászólások: 5435
12175. Elküldve: 2009-02-12 13:56:58,

OFF TOPIC

[56185.]

"és ott megoldasz mindent .." -zárlatos lessz icon53.gif

DM800 SE, Tripletuner SR4, A8P, 320GB, GP3/OpenPli4, Karácsony Tamás tönkretette: Digipower 2100A,Triax TDA88, I/BU;
DM800 SE, A8P 320GB, Openpli4, Digipower 2100A,Triax TDS78, Lazer;
[előzmény: (12174) sanca2, 2009-02-12 13:48:50]
Kiváló dolgozó
Alien adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
12174. Elküldve: 2009-02-12 13:48:50,

OFF TOPIC

[56186.]

Estleg egy linuxos számítógépbe rakol HD-s skystar karit és ott megoldasz mindent ( CCcam szervert ) és már megy is mint a villám icon50.gif
[válaszok erre: #12175] [előzmény: (12168) tranceworld, 2009-02-11 22:44:50]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
12173. Elküldve: 2009-02-12 13:19:19,

OFF TOPIC

[56187.]

Amit Te szertnél az egy DM 800 vagy DM 8000 majd Te döntsd el melyik icon50.gif
[előzmény: (12168) tranceworld, 2009-02-11 22:44:50]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


saalty



Tagság: 2005-06-02 17:57:14
Tagszám: #19379
Hozzászólások: 2233
12172. Elküldve: 2009-02-12 13:03:14,

OFF TOPIC

[56188.]

az lenne a kérdésem hogy ezeknek az aktív 5.1-es hangszóróknak van-e optikai bemenetük (vagyis van-e olyan aminek van)....neten néztem pár tipust de átlakban csak analóg 5.1-es bementük van. Beltérit szeretném 5.1-es hangra kötni és igazság szerint nem szeretném lecserélni a jó öreg Technics erésítőmet meg a két hangfalamat...
van egy LG dvd lejátszóm hangszórókkal de azon csak stereo aux bemenet van


- SAMSUNG UE50ES6710, VU+ Solo2 mini
- SAMSUNG LE40C530, Dreambox 800 HD PVR
Kiváló dolgozó
saalty adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


blikkk



Tagság: 2007-02-16 05:18:50
Tagszám: #41612
Hozzászólások: 1086
12171. Elküldve: 2009-02-12 02:52:18,

OFF TOPIC

[56189.]

Jó reggelt! Itt a fórumon hogy lehet aláírásba linket tenni? (rákattintósat)

Bíró úr, esküszöm, véletlen jött be a hbo.
https://www.esp8266.org
Kiváló dolgozó
blikkk adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


TonySoprano



Tagság: 2008-03-20 09:55:10
Tagszám: #57283
Hozzászólások: 1372
12170. Elküldve: 2009-02-11 23:41:09,

OFF TOPIC

[56190.]

Van egy nagy gondom srácok
A pc-mben cseréltem alaplapot és procit.
Az alaplap egy asus M3A78-EH a proci meg egy Amd 5200+
Ezután jelentkezett az a probléma hogy ha a billentyüzeten lenyomva tartok egy gombot
akkor befagy a gép.De csak addig tart amíg
a gombot lenyomva tartom.
Cseréltem grafikus meghajtót,ezután is maradt ez a gond.
Nem tudom mi okozhatja.

High Quality 771 hetvenegy
Kiváló dolgozó
TonySoprano adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tranceworld



Tagság: 2008-08-23 12:29:48
Tagszám: #62828
Hozzászólások: 2452
12169. Elküldve: 2009-02-11 22:47:33,

OFF TOPIC

[56191.]


icon19.gif

ja a válaszokat előre is köszönöm!

csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
Kiváló dolgozó
tranceworld adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tranceworld



Tagság: 2008-08-23 12:29:48
Tagszám: #62828
Hozzászólások: 2452
12168. Elküldve: 2009-02-11 22:44:50,

OFF TOPIC

[56192.]

igaz még nemkaptam meg az ehavi fizum de már azon gondolkodok hogy hogyan tudnam lecserélni a nokia beltérim egy jobbra.....
icon53.gif icon18.gif

Megszeretném kérdezni tőletek hogy most melyik beltéri lenne alkalmas az én jelenlegi igényeimnek(lehetőleg ne gigantikus árakban gondolkodjatok)

1. internetre lehessen csatlakoztatni

2. linux operációs rendszer legyen rajta ( teljes programozhatósággal)

3.legyen benne egy winyó amire lehetne rendes akár több órás filmeket rögzíteni

4. kezelje az pluginokat(cccam,stb)

5. és nemvólna rossz ha a hdt. is kezelné. de utóbbiról lemondok ha nincs :)


csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
[válaszok erre: #12173 #12174]
Kiváló dolgozó
tranceworld adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


anas.tasia



Tagság: 2008-07-24 10:48:48
Tagszám: #61801
Hozzászólások: 4255
12167. Elküldve: 2009-02-11 20:32:37,

OFF TOPIC

[56193.]

Erre a célra kitűnő program. CD-re nem mindig, de DVD-re általában ráfér a lementett állapot.

icon50.gif

QTH: Nyírlövő - Munkács
[előzmény: (12164) stuti3, 2009-02-11 19:50:53]
Kiváló dolgozó
anas.tasia adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taklad



Tagság: 2004-11-03 19:52:25
Tagszám: #13574
Hozzászólások: 2232
12166. Elküldve: 2009-02-11 20:30:56,

OFF TOPIC

[56194.]

Azt nem ismerem, holnap rápillantok ma már megyek focit nézni.

Köszi a lenti válaszokat a regisztrációs kérdésre.
[előzmény: (12164) stuti3, 2009-02-11 19:50:53]
Kiváló dolgozó
taklad adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tranceworld



Tagság: 2008-08-23 12:29:48
Tagszám: #62828
Hozzászólások: 2452
12165. Elküldve: 2009-02-11 20:19:10,

OFF TOPIC

[56195.]

Sziasztok milyen programmal lehet egy adott oldal könyvtár szerkezetét megnézni? régen volt rá valami program de sajna nem emlékszem a nevére, és van egy oldal ahol nincs most index.html feltöltve de kellene egy program róla... a segítseget elore is köszönöm

csak ki lettem tiltva, csak azt nem tudom hogy miért :-D
Kiváló dolgozó
tranceworld adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stuti3



Tagság: 2006-11-05 01:26:21
Tagszám: #36759
Hozzászólások: 321
12164. Elküldve: 2009-02-11 19:50:53,

OFF TOPIC

[56196.]

Vagy az Acronis True Image, nagyon jó, megbízható progi (DVD-re még nem próbáltam vele menteni).

stuti3
[válaszok erre: #12166 #12167 #12188 #12189] [előzmény: (12163) taklad, 2009-02-11 18:54:51]
Törzstag
stuti3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taklad



Tagság: 2004-11-03 19:52:25
Tagszám: #13574
Hozzászólások: 2232
12163. Elküldve: 2009-02-11 18:54:51,

OFF TOPIC

[56197.]

Most sikerült a tökéletes PC összehangolás a 3 tv kártya és a 3 DVBs progi működik a kép sem akad. 4,4Gb-t az egész, ezt a beállitást szeretném átdobni DVD-re, hogy ha gubanc lenne, ne kelljen már ennyit vacakolni vele. Milyen progit javasolnátok? Én a Ghoston gondolkoztam.
[válaszok erre: #12164]
Kiváló dolgozó
taklad adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lorenzen



Tagság: 2005-07-12 15:17:01
Tagszám: #20376
Hozzászólások: 2488
12162. Elküldve: 2009-02-11 18:30:25,

OFF TOPIC

[56198.]

Produkey
http://www.nirsoft.net/utils/product_cd_key_viewer.html

Kiolvassa a telepítő kódot. Ezzel kiszűrheted a már használatban lévő kódokat.
[előzmény: (12155) taklad, 2009-02-11 07:31:27]
Kiváló dolgozó
lorenzen adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taklad



Tagság: 2004-11-03 19:52:25
Tagszám: #13574
Hozzászólások: 2232
12161. Elküldve: 2009-02-11 15:09:07,

OFF TOPIC

[56199.]

Nem volt olyan egyszerű a dolog, mert ez 2007-es és nem láttam a feltelepített verziókon sehol sem a számot /egy CD 3 gépre szólt/.Az egyik ismerősöm azt mondta, hogy telepítsem fel, majd magától visszajelez, ha már nem jó a szám. Felraktam kapcsolatba lépett a túloldallal, majd elindult...A múltkori 4,5V-os elemes gondom meg úgy oldódott meg, hogy az egyik ismerősöm összekötött 3 sima 1,5V-os elemet és tett elé egy diódát, hogy ha véletlenül kapna áramot a PC-től ne engedje át. Ma beszereltem, működik az is.
[előzmény: (12157) sanca2, 2009-02-11 08:02:11]
Kiváló dolgozó
taklad adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


kex2



Tagság: 2007-11-17 18:32:55
Tagszám: #51780
Hozzászólások: 2947
12160. Elküldve: 2009-02-11 14:22:27,

OFF TOPIC

[56200.]

Figyelem!
http://www.technet.hu/techtud/20090212/vigyazat_alcazva_terjed_a_valentin-napi_virus/
Kiváló dolgozó
kex2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010317087173462 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail