OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 gardiner

Tagság: 2004-10-21 09:01:13 Tagszám: #13316 Hozzászólások: 3909 |
63456. Elküldve: 2022-11-07 12:37:37, OFF TOPIC
|
[5626.] |
- Király vagy .... ez lesz az -
- köszö - net -
.
QTH : 47,83N - 19,00E
|
| | |
[előzmény: (63455) EnJoe, 2022-11-07 12:32:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 EnJoe

Tagság: 2004-10-20 08:27:53 Tagszám: #13293 Hozzászólások: 1938 |
63455. Elküldve: 2022-11-07 12:32:17, OFF TOPIC
|
[5627.] |
Nagy valószínűséggel az ipari 16A csatlakozó "dugvilla" - arányai itt látszanak (normál 230VAC dugó - ipari aljzat):
Komolyabb áramfejlesztőkön ma is ezeket használják (a videóban a nagyobb áramú változatát csatlakoztatják): https://youtu.be/5jZEB6qP2JY
|
| | | [válaszok erre: #63456] |
[előzmény: (63454) gardiner, 2022-11-07 09:04:18] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gardiner

Tagság: 2004-10-21 09:01:13 Tagszám: #13316 Hozzászólások: 3909 |
63454. Elküldve: 2022-11-07 09:04:18, OFF TOPIC
|
[5628.] |
- hibáztam.... nem tettem mellé referencia - méretet ( centi, v. a kezem )....
No akkor: a két érintkezője ( ami nem a földelés ) a 'karcsúbb" (= régi típusú villásdugókkal egyező ) átmérőjű, de közelebb vannak egymáshoz, mint a szabványos normál villásdugóé, a földelés ~ a vastagabb ( földelt villásdugók érintkezőjével azonos átmérőjű )
+ azt hiszem, ca. 30 éve, katonai kitelepülésünkkor használt aggregátor - kábelek ( <- tyúkbél ) alkatrésze lehetett ???
.
QTH : 47,83N - 19,00E
|
| | | [válaszok erre: #63455] |
[előzmény: (63447) EnJoe, 2022-11-06 20:17:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
63453. Elküldve: 2022-11-07 07:03:45, OFF TOPIC
|
[5629.] |
Az enyèm is ilyen. Ne is foglalkozz vele. Èn is megcserèltem a kàbeleket,ugyan ugy vilàgit halvànyan. Auèrt,hogy bekapcsolàskor ne zuduljon nagyobb àramfelvètel a ledekre. Igy tartosabb lesz. Mèg mindig jobb,mint az ami elötte volt. Ugyan lidl ben vettem azt is,ip 65 megjelölèssel,mègis belefolyt a vìz. Nem is birt 2 honapot se.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | |
[előzmény: (63452) Bigfic, 2022-11-07 06:28:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Bigfic

Tagság: 2005-10-05 09:45:50 Tagszám: #22557 Hozzászólások: 1728 |
63452. Elküldve: 2022-11-07 06:28:17, OFF TOPIC
|
[5630.] |
Felcseréltem a fázist meg a nullát. Azóta rendben van.
(De már olvastam olyat is, hogy majd csak egy darabig :) )
|
| | | [válaszok erre: #63453] |
[előzmény: (63450) Bigfic, 2022-11-06 20:37:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gomey

Tagság: 2009-06-07 12:13:38 Tagszám: #75148 Hozzászólások: 5215 |
63451. Elküldve: 2022-11-06 21:01:48, OFF TOPIC
|
[5631.] |
Lehet kikapcsolt állapotba se lesz a lámpa feszültségmentes.... Csak nagyobb lesz a szabályzó ellenállása.
|
| | |
[előzmény: (63450) Bigfic, 2022-11-06 20:37:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Bigfic

Tagság: 2005-10-05 09:45:50 Tagszám: #22557 Hozzászólások: 1728 |
63450. Elküldve: 2022-11-06 20:37:26, OFF TOPIC
|
[5632.] |
Olyasmi nekem is van. Nem is igazodok el rajta, hogy mikor mit csinál.
De szerintem ez a 230V-os nem ugyanaz, mert nagyon halványan világít csak. Kb. annyira, hogy semmire sem jó, csak, hogy bosszantson.
Világosban nem is lehet észrevenni.
Most olvastam a kutakodásban, hogy cseréljem meg a bekötés "polaritását".
Na, ezt holnap megpróbálom.
|
| | | [válaszok erre: #63451 #63452] |
[előzmény: (63449) garga pista, 2022-11-06 20:32:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
63449. Elküldve: 2022-11-06 20:32:38, OFF TOPIC
|
[5633.] |
Nekem is van ilyen reflektorom ami így működik, az akkus napelemes. Van rajta egy gomb, azzal lehet váltani a módot, hogy alapból világítson halványan és mozgásra max fényerőn, vagy nem világít és mozgásra kapcsol fel maxra.
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | | [válaszok erre: #63450] |
[előzmény: (63448) Bigfic, 2022-11-06 20:19:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Bigfic

Tagság: 2005-10-05 09:45:50 Tagszám: #22557 Hozzászólások: 1728 |
63448. Elküldve: 2022-11-06 20:19:33, OFF TOPIC
|
[5634.] |
Felszereltem egy mozgásérzékelős Led reflektort.
Elvileg teszi is a dolgát, de mióta besötétedett, látható, hogy halványan állandóan világít. Mozgásra meg teljesen egy darabig.
Ennek így kell működnie?
Még ilyet nem láttam.
Kiiktassam, ha elmegyek itthonról, vagy mi? :)
|
| | | [válaszok erre: #63449] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 EnJoe

Tagság: 2004-10-20 08:27:53 Tagszám: #13293 Hozzászólások: 1938 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6950 |
63446. Elküldve: 2022-11-06 19:20:28, OFF TOPIC
|
[5636.] |
Neked van igazad! Ez egy egyfázisú földelt csatlakozó. Nem Magyar szabvány, de más országban szabványos. Hogy pontosan melyikben, nem tudom.
|
| | |
[előzmény: (63444) Amatőr61, 2022-11-06 18:26:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
63445. Elküldve: 2022-11-06 19:09:35, OFF TOPIC
|
[5637.] |
bebaxna ha az xlr lenne.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | |
[előzmény: (63442) Kisföldeki, 2022-11-06 17:18:00] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
63444. Elküldve: 2022-11-06 18:26:41, OFF TOPIC
|
[5638.] |
Számomra ez egy lengő dugvillának tűnik...
|
| | | [válaszok erre: #63446] |
[előzmény: (63441) gardiner, 2022-11-06 17:12:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gomey

Tagság: 2009-06-07 12:13:38 Tagszám: #75148 Hozzászólások: 5215 |
63443. Elküldve: 2022-11-06 18:07:54, OFF TOPIC
|
[5639.] |
Az is lehet, hogy valami egyedi, szabványtalan csatlakozó.
|
| | |
[előzmény: (63441) gardiner, 2022-11-06 17:12:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kisföldeki

Tagság: 2009-11-10 19:58:47 Tagszám: #79599 Hozzászólások: 4277 |
63442. Elküldve: 2022-11-06 17:18:00, OFF TOPIC
|
[5640.] |
Olyan mintha XLR audio csatlakozó lenne.
|
| | | [válaszok erre: #63445] |
[előzmény: (63441) gardiner, 2022-11-06 17:12:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gardiner

Tagság: 2004-10-21 09:01:13 Tagszám: #13316 Hozzászólások: 3909 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sztar1

Tagság: 2004-09-21 15:47:12 Tagszám: #12751 Hozzászólások: 11351 |
63440. Elküldve: 2022-11-06 13:11:53, OFF TOPIC
|
[5642.] |
ez bevállt. köszönöm.
DreamBox 900HD,Samsung s21 ultra 5G 256Gb,apple tv4,,mytv telenor full,Amazon Fire stick 4K
|
| | |
[előzmény: (63435) Bigfic, 2022-11-05 18:51:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Hbalika

Tagság: 2008-02-26 18:07:11 Tagszám: #56338 Hozzászólások: 435 |
63439. Elküldve: 2022-11-06 07:56:36, OFF TOPIC
|
[5643.] |
Köszönöm :)
Éljen és virágozzék a megbonthatalan konzervdoboz :)
QTH:N47,84 E18,99
|
| | |
[előzmény: (63438) mcfly82, 2022-11-05 22:27:46] |
|
Törzstag
|
|
 mcfly82

Tagság: 2011-08-28 10:56:29 Tagszám: #94957 Hozzászólások: 759 |
63438. Elküldve: 2022-11-05 22:27:46, OFF TOPIC
|
[5644.] |
Inverto Black Ultra Single + Optibox DM-3800 @ 90 acél || Orton LSP-02G @ 90 acél || Triax TSI-006 @ piros pont || ZGEMMA H7C || Digikábel
|
| | | [válaszok erre: #63439] |
[előzmény: (63436) mcfly82, 2022-11-05 20:01:22] |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mcfly82

Tagság: 2011-08-28 10:56:29 Tagszám: #94957 Hozzászólások: 759 |
63436. Elküldve: 2022-11-05 20:01:22, OFF TOPIC
|
[5646.] |
Szia!
Ez a kettő van:
Az RTL3 később lesz.
Inverto Black Ultra Single + Optibox DM-3800 @ 90 acél || Orton LSP-02G @ 90 acél || Triax TSI-006 @ piros pont || ZGEMMA H7C || Digikábel
|
| | | [válaszok erre: #63438] |
[előzmény: (63434) Hbalika, 2022-11-05 18:42:26] |
|
Törzstag
|
|
 Bigfic

Tagság: 2005-10-05 09:45:50 Tagszám: #22557 Hozzászólások: 1728 |
63435. Elküldve: 2022-11-05 18:51:49, OFF TOPIC
|
[5647.] |
Nevezd át mpg-re, mert valójában az és úgy több minden szereti.
Egyébként én is avidemuxal szoktam minden tis régebben.
|
| | | [válaszok erre: #63440] |
[előzmény: (63428) sztar1, 2022-11-05 13:22:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Hbalika

Tagság: 2008-02-26 18:07:11 Tagszám: #56338 Hozzászólások: 435 |
63434. Elküldve: 2022-11-05 18:42:26, OFF TOPIC
|
[5648.] |
Sziasztok!
Hirtelen nem tudom melyik topicba lenne ildomos, ezért inkább ide írok.
Keresek RTL3 HD, viasat film, match4 HD piconokat.
400×240 es méretben.
Köszi.
B
Éljen és virágozzék a megbonthatalan konzervdoboz :)
QTH:N47,84 E18,99
|
| | | [válaszok erre: #63436 #63437] |
|
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
63433. Elküldve: 2022-11-05 18:25:44, OFF TOPIC
|
[5649.] |
Én ezt használom .vob fájlokra, tökéletes.
Annyit azért szeretnék javasolni hogy a DVD-ről mindenképp másold át a gépedre a fájlokat, egyébként nem tudná indexelni őket!
|
| | |
[előzmény: (63429) tibsi, 2022-11-05 13:52:53] |
|
|
|
|
 komik

Tagság: 2013-02-22 13:10:47 Tagszám: #127244 Hozzászólások: 57 |
63432. Elküldve: 2022-11-05 17:08:35, OFF TOPIC
|
[5650.] |
Smart Cutter for DV and DVB
|
| | |
[előzmény: (63428) sztar1, 2022-11-05 13:22:39] |
|
Kezdő
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|