Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499682/3 Témák: 19670 Tagok: 113671 Legújabb tag: soraaipro Online: (81/18
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

mentolos halászlé



Tagság: 2003-08-05 15:43:51
Tagszám: #6054
Hozzászólások: 295
5938. Elküldve: 2007-08-22 20:27:07,

OFF TOPIC

[62401.]

"milyen feri"

Tudod, aki lejön a hegyről és a .... ....!
icon31.gif
[előzmény: (5937) fiat1954, 2007-08-22 19:14:44]
Haladó
mentolos halászlé adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
5937. Elküldve: 2007-08-22 19:14:44,

OFF TOPIC

[62402.]

milyen feri?..apropos, miből készül a legfinomabb halászlé?...kicsontozott lófejből!! icon53.gif
[válaszok erre: #5938] [előzmény: (5936) mentolos halászlé, 2007-08-22 18:51:34]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


mentolos halászlé



Tagság: 2003-08-05 15:43:51
Tagszám: #6054
Hozzászólások: 295
5936. Elküldve: 2007-08-22 18:51:34,

OFF TOPIC

[62403.]

Ki ez, Feri gyerekkorában ?
icon21.gif icon21.gif icon21.gif icon21.gif
[válaszok erre: #5937] [előzmény: (5935) valaki 1979, 2007-08-21 17:56:13]
Haladó
mentolos halászlé adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


valaki 1979



Tagság: 2006-12-30 11:08:15
Tagszám: #39121
Hozzászólások: 1662
5935. Elküldve: 2007-08-21 17:56:13,

OFF TOPIC

[62404.]

icon42.gif

-------------------------------------------------------------------------
VU + duo 4kse -
[75°E-45°W][ Opticum 2800-100-as tükör]
[válaszok erre: #5936]
Kiváló dolgozó
valaki 1979 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yolajos



Tagság: 2003-01-20 00:00:00
Tagszám: #829
Hozzászólások: 238
5934. Elküldve: 2007-08-21 15:53:53,

OFF TOPIC

[62405.]

digi-tális élvezet mindenkinek !
Haladó
yolajos adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
5933. Elküldve: 2007-08-20 17:45:16,

OFF TOPIC

[62406.]

köszi mindenkinek, már jön is a dc-n icon32.gif
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
5932. Elküldve: 2007-08-20 16:26:54,

OFF TOPIC

[62407.]

http://www.youtube.com/watch?v=MLONYSe_Tag
Vigyázz, a Poveri-t sima v-vel írják!

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[előzmény: (5928) Gazember, 2007-08-20 15:50:05]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


valaki 1979



Tagság: 2006-12-30 11:08:15
Tagszám: #39121
Hozzászólások: 1662
5931. Elküldve: 2007-08-20 16:25:09,

OFF TOPIC

[62408.]

LimeWire! Itt biztos megtalálod! icon2.gif

-------------------------------------------------------------------------
VU + duo 4kse -
[75°E-45°W][ Opticum 2800-100-as tükör]
[előzmény: (5928) Gazember, 2007-08-20 15:50:05]
Kiváló dolgozó
valaki 1979 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


valaki 1979



Tagság: 2006-12-30 11:08:15
Tagszám: #39121
Hozzászólások: 1662
5930. Elküldve: 2007-08-20 16:20:21,

OFF TOPIC

[62409.]

Üdvözlet! Ricchi e Poveri! icon2.gif
Egy torrentről nemrég töltöttem le [96,3MB]
Benne van elsö szám Made In Italy!

-------------------------------------------------------------------------
VU + duo 4kse -
[75°E-45°W][ Opticum 2800-100-as tükör]
[előzmény: (5929) oldboy3, 2007-08-20 15:59:09]
Kiváló dolgozó
valaki 1979 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


oldboy3



Tagság: 2005-12-30 13:56:38
Tagszám: #25136
Hozzászólások: 1215
5929. Elküldve: 2007-08-20 15:59:09,

OFF TOPIC

[62410.]

Olaszul nem tudok de ismerem
Ricchi E Poweri - Made In Italy (3:53)

üdv!
[válaszok erre: #5930] [előzmény: (5928) Gazember, 2007-08-20 15:50:05]
Kiváló dolgozó
oldboy3 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
5928. Elküldve: 2007-08-20 15:50:05,

OFF TOPIC

[62411.]

Aki tud olaszul mondja már meg mi ez a zene és kik adják elő, egy ismerősömnek kéne leszednem cd minőségben.

http://www.devilfish.try.hu/ezmi.mp3
[válaszok erre: #5929 #5931 #5932]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


fiat1954



Tagság: 2004-06-27 15:40:43
Tagszám: #11187
Hozzászólások: 4104
5927. Elküldve: 2007-08-20 13:20:49,

OFF TOPIC

[62412.]

szia nem tudom miért vagy kibukva,mert én egy légifolyosó kellős közepén lakom{te sem laksz ettől nagyon messze} egyébként nem fogod elhinni ,két hete egy légi szerencsétlenség gyanús eset is volt ,mert egy leszálló boeing útját keresztezte egy heli méterre pontosan..szentem a légiirányitó megőszülhetet és bekapott egykét nem shlossgoldot ijedtében mikor rájött mit csinált..
[előzmény: (5926) K. Tibor, 2007-08-20 01:00:22]
Kiváló dolgozó
fiat1954 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K. Tibor



Tagság: 2002-03-16 00:00:00
Tagszám: #4
Hozzászólások: 5439
5926. Elküldve: 2007-08-20 01:00:22,

OFF TOPIC

[62413.]

Köcsög repülők:

Már reggel tízkor arra estünk ki az ágyból, hogy üveghangon sivító repülőkötelékek dübörögnek fölöttünk mélyrepülésben, és azóta az idegesítő zümmögést vagyunk kénytelenek hallgatni. A repülők ugyanis gyakorolnak, hogy hétfőn virulhasson a feje mindenkinek, amikor már élesben csinálják. Brrr-brrr. A migrénért fogadják pártunk és kormányunk szíves elnézését. Ja, hogy hétvégén pihennél? Akkor most majd nem fogsz.

Évtizedeken át volt Budapest fölött légibemutató, pontosabban légi- és víziparádé, és sosem jöttek be Pest fölé gyakorlatozni. Pedig akkor nem csak pár könnyű gépecske pilinckázott a Duna fölött, hanem komoly kötelékezések folytak, ezerszám ugráló ejtőernyősökkel. Mégsem volt szükség rá, hogy már reggel kilenckor felverjék a várost. Begyakorolták a Bakony fölött, vagy a Duna valamelyik elhagyott szakasza fölött, és huszadikán jöttek. De még néhány éve is lehetett látni Veress Zolit az Északi összekötő híd környékén gyakorolni délutánonként, ott műrepülgetett a Szu-26-ossal, mert a hajógyárat nem zavarja. De most a belváros fölött kell bőgetni a hajtóműveket, különben rossz lesz a bemutató, még leesik valamelyik hülye pilóta, aztán oda a beígért kurva nagy biztonság. Hát akkor basszuk el a budapestiek hétvégi nyugalmát, majd kárpótoljuk őket egy tízperces repülőbemutatóval, biztos szívesen kijönnek majd megnézni milyen az, amikor nem gyakorlatozásképpen csinálják ugyanazt.

Álmaimban egy Wirbelwind képe dereng fel. Pedig szeretem a repülőket.

***************************

VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
[válaszok erre: #5927] [előzmény: (5925) Sörpocak, 2007-08-19 22:38:53]
Kiváló dolgozó
K. Tibor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sörpocak



Tagság: 2006-07-05 13:10:50
Tagszám: #32383
Hozzászólások: 65
5925. Elküldve: 2007-08-19 22:38:53,

OFF TOPIC

[62414.]

Hali!
Általában kiirja, de ha a billentyűzetet nem dugod be, akkor elakad, és kiirja mit nyomj.
Itt most délen nagy vihar van, hála az égnek szakad az eső, és hatalmas vihar van.
_Jó éjt, mielőtt megint megszűnik az áram.
[válaszok erre: #5926] [előzmény: (5921) Rönó, 2007-08-19 21:03:02]
Kezdő
Sörpocak adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
5924. Elküldve: 2007-08-19 22:36:52,

OFF TOPIC

[62415.]

Valakinek nincs "krekk"-je a DVR-Studio Pro 1.66-hoz?

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rönó



Tagság: 2004-10-08 18:01:16
Tagszám: #13089
Hozzászólások: 567
5923. Elküldve: 2007-08-19 21:20:25,

OFF TOPIC

[62416.]

Szia!
Nagyon Köszönöm!
Jó éjt, és holnapra mámoros ünneplést! icon13.gif Ma viszont vigyázz mert nálunk már zeng, villámlik...stb!
Üdv: Rönó icon32.gif icon70.gif icon50.gif icon48.gif
[előzmény: (5922) amdrulez, 2007-08-19 21:08:59]
Törzstag
Rönó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


amdrulez



Tagság: 2005-03-29 16:10:53
Tagszám: #17223
Hozzászólások: 1345
5922. Elküldve: 2007-08-19 21:08:59,

OFF TOPIC

[62417.]

Alaplap gyártójától függ, de általában DEL ill F2, de lehet még:
F1, F10, Space stb.

Bootoláskor ki szokta írni, hogy mivel kell belépni. Ha monitor lassan kapcsol be, akkor a Pause/Break billentyűvel le tudod állítani a Boot folyamatot, és úgy akkor már látod, hogy miként kell belépni.
[válaszok erre: #5923] [előzmény: (5921) Rönó, 2007-08-19 21:03:02]
Kiváló dolgozó
amdrulez adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rönó



Tagság: 2004-10-08 18:01:16
Tagszám: #13089
Hozzászólások: 567
5921. Elküldve: 2007-08-19 21:03:02,

OFF TOPIC

[62418.]

Sziasztok!
Hogy lehet pc-nek belépni a bios-ba? Már rég csináltam (xp reinstall) és most ismét szükséges de már elfelejtettem. Aki tud kérem segítsen! Előre is köszi!
Üdv: Rönó icon50.gif icon50.gif
[válaszok erre: #5922 #5925]
Törzstag
Rönó adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vizes



Tagság: 2006-05-31 16:56:41
Tagszám: #31164
Hozzászólások: 3617
5920. Elküldve: 2007-08-17 10:58:20,

OFF TOPIC

[62419.]

azt írják, hogy valami technikai gond van aminek az elhárítása előreláthatólag 12-24 óra közötti időt vesz igénybe

azt tanácsolják hagyd futni a skype-ot, és majd ha ok minden akkor belép

[előzmény: (5919) tibsi, 2007-08-17 10:14:50]
Kiváló dolgozó
vizes adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tibsi



Tagság: 2005-12-25 13:55:34
Tagszám: #24941
Hozzászólások: 1446
5919. Elküldve: 2007-08-17 10:14:50,

OFF TOPIC

[62420.]

Problems with Skype login

http://heartbeat.skype.com/2007/08/problems_with_skype_login.html
[válaszok erre: #5920] [előzmény: (5918) agy, 2007-08-17 08:42:39]
Kiváló dolgozó
tibsi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


agy



Tagság: 2003-10-16 13:28:55
Tagszám: #6986
Hozzászólások: 842
5918. Elküldve: 2007-08-17 08:42:39,

OFF TOPIC

[62421.]

Sziasztok!
Megy nálatok a skype, mert nekem 2 napja nem csatlakozik fel.
Köszi icon2.gif

@gy
[válaszok erre: #5919]
Törzstag
agy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lorenzen



Tagság: 2005-07-12 15:17:01
Tagszám: #20376
Hozzászólások: 2488
5917. Elküldve: 2007-08-15 21:56:40,

OFF TOPIC

[62422.]

20 cm távolság, ez már igen!

Impulzusban akár 20W is kijöhet a mobilból. Habár a távolság négyzetével arányosan csökken a teljesítmény, de 20 cm-en belöl, ez elhanyagolható teljesítmény csökkenés.
[előzmény: (5916) K. Tibor, 2007-08-15 21:19:41]
Kiváló dolgozó
lorenzen adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K. Tibor



Tagság: 2002-03-16 00:00:00
Tagszám: #4
Hozzászólások: 5439
5916. Elküldve: 2007-08-15 21:19:41,

OFF TOPIC

[62423.]

láttam olyat, aki a csuklóján hordja egy kis batyuban,egy csaj.

Meg olyat is aki egy kis állatka bábuban az is egy csaj.

Egyébként a 9-es és a 12-es pontot én már eddig betartottam, főleg a 9-esre ügyelek.

***************************

VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
[válaszok erre: #5917] [előzmény: (5915) lorenzen, 2007-08-15 21:07:52]
Kiváló dolgozó
K. Tibor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


lorenzen



Tagság: 2005-07-12 15:17:01
Tagszám: #20376
Hozzászólások: 2488
5915. Elküldve: 2007-08-15 21:07:52,

OFF TOPIC

[62424.]

Ha ezeket az ajánlásokat betartja valaki, akkor legalább nem árt magának.
De az állítások felét alapos indokkal nem tudnák alátámasztani.

A kedvencem:
Ne hordjunk zsebben telefont.
Hol hordjuk? Fogadjunk fel telefonhordozót?
[válaszok erre: #5916] [előzmény: (5909) K. Tibor, 2007-08-15 19:03:17]
Kiváló dolgozó
lorenzen adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
5914. Elküldve: 2007-08-15 20:50:04,

OFF TOPIC

[62425.]

gyanus volt nekem is de hát egy 1746-os számról kaptam gondoltam ez valami pannon szám meg egy kép is volt egy nő áll a kezén és mellé az volt írva mutsd meg mms-ben info:1220, de fel fogom hívni az ügyfélszolgáltot és elmodnom az estet kíváncsi leszek mit mondanak

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[előzmény: (5913) K.Gabi, 2007-08-15 20:46:10]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0099749565124512 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail