OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 mentolos halászlé

Tagság: 2003-08-05 15:43:51 Tagszám: #6054 Hozzászólások: 295 |
5938. Elküldve: 2007-08-22 20:27:07, OFF TOPIC
|
[62401.] |
"milyen feri"
Tudod, aki lejön a hegyről és a .... ....!
|
| | |
[előzmény: (5937) fiat1954, 2007-08-22 19:14:44] |
|
Haladó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
5937. Elküldve: 2007-08-22 19:14:44, OFF TOPIC
|
[62402.] |
milyen feri?..apropos, miből készül a legfinomabb halászlé?...kicsontozott lófejből!!
|
| | | [válaszok erre: #5938] |
[előzmény: (5936) mentolos halászlé, 2007-08-22 18:51:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 mentolos halászlé

Tagság: 2003-08-05 15:43:51 Tagszám: #6054 Hozzászólások: 295 |
5936. Elküldve: 2007-08-22 18:51:34, OFF TOPIC
|
[62403.] |
Ki ez, Feri gyerekkorában ?
|
| | | [válaszok erre: #5937] |
[előzmény: (5935) valaki 1979, 2007-08-21 17:56:13] |
|
Haladó
|
|
 valaki 1979

Tagság: 2006-12-30 11:08:15 Tagszám: #39121 Hozzászólások: 1662 |
5935. Elküldve: 2007-08-21 17:56:13, OFF TOPIC
|
[62404.] |
-------------------------------------------------------------------------
VU + duo 4kse -
[75°E-45°W][ Opticum 2800-100-as tükör]
|
| | | [válaszok erre: #5936] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yolajos

Tagság: 2003-01-20 00:00:00 Tagszám: #829 Hozzászólások: 238 |
5934. Elküldve: 2007-08-21 15:53:53, OFF TOPIC
|
[62405.] |
digi-tális élvezet mindenkinek !
|
| |
|
Haladó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
5933. Elküldve: 2007-08-20 17:45:16, OFF TOPIC
|
[62406.] |
köszi mindenkinek, már jön is a dc-n
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
5932. Elküldve: 2007-08-20 16:26:54, OFF TOPIC
|
[62407.] |
http://www.youtube.com/watch?v=MLONYSe_Tag
Vigyázz, a Poveri-t sima v-vel írják!
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | |
[előzmény: (5928) Gazember, 2007-08-20 15:50:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 valaki 1979

Tagság: 2006-12-30 11:08:15 Tagszám: #39121 Hozzászólások: 1662 |
5931. Elküldve: 2007-08-20 16:25:09, OFF TOPIC
|
[62408.] |
LimeWire! Itt biztos megtalálod!
-------------------------------------------------------------------------
VU + duo 4kse -
[75°E-45°W][ Opticum 2800-100-as tükör]
|
| | |
[előzmény: (5928) Gazember, 2007-08-20 15:50:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 valaki 1979

Tagság: 2006-12-30 11:08:15 Tagszám: #39121 Hozzászólások: 1662 |
5930. Elküldve: 2007-08-20 16:20:21, OFF TOPIC
|
[62409.] |
Üdvözlet! Ricchi e Poveri!
Egy torrentről nemrég töltöttem le [96,3MB]
Benne van elsö szám Made In Italy!
-------------------------------------------------------------------------
VU + duo 4kse -
[75°E-45°W][ Opticum 2800-100-as tükör]
|
| | |
[előzmény: (5929) oldboy3, 2007-08-20 15:59:09] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 oldboy3

Tagság: 2005-12-30 13:56:38 Tagszám: #25136 Hozzászólások: 1215 |
5929. Elküldve: 2007-08-20 15:59:09, OFF TOPIC
|
[62410.] |
Olaszul nem tudok de ismerem
Ricchi E Poweri - Made In Italy (3:53)
üdv!
|
| | | [válaszok erre: #5930] |
[előzmény: (5928) Gazember, 2007-08-20 15:50:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 fiat1954

Tagság: 2004-06-27 15:40:43 Tagszám: #11187 Hozzászólások: 4104 |
5927. Elküldve: 2007-08-20 13:20:49, OFF TOPIC
|
[62412.] |
szia nem tudom miért vagy kibukva,mert én egy légifolyosó kellős közepén lakom{te sem laksz ettől nagyon messze} egyébként nem fogod elhinni ,két hete egy légi szerencsétlenség gyanús eset is volt ,mert egy leszálló boeing útját keresztezte egy heli méterre pontosan..szentem a légiirányitó megőszülhetet és bekapott egykét nem shlossgoldot ijedtében mikor rájött mit csinált..
|
| | |
[előzmény: (5926) K. Tibor, 2007-08-20 01:00:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K. Tibor

Tagság: 2002-03-16 00:00:00 Tagszám: #4 Hozzászólások: 5439 |
5926. Elküldve: 2007-08-20 01:00:22, OFF TOPIC
|
[62413.] |
Köcsög repülők:
Már reggel tízkor arra estünk ki az ágyból, hogy üveghangon sivító repülőkötelékek dübörögnek fölöttünk mélyrepülésben, és azóta az idegesítő zümmögést vagyunk kénytelenek hallgatni. A repülők ugyanis gyakorolnak, hogy hétfőn virulhasson a feje mindenkinek, amikor már élesben csinálják. Brrr-brrr. A migrénért fogadják pártunk és kormányunk szíves elnézését. Ja, hogy hétvégén pihennél? Akkor most majd nem fogsz.
Évtizedeken át volt Budapest fölött légibemutató, pontosabban légi- és víziparádé, és sosem jöttek be Pest fölé gyakorlatozni. Pedig akkor nem csak pár könnyű gépecske pilinckázott a Duna fölött, hanem komoly kötelékezések folytak, ezerszám ugráló ejtőernyősökkel. Mégsem volt szükség rá, hogy már reggel kilenckor felverjék a várost. Begyakorolták a Bakony fölött, vagy a Duna valamelyik elhagyott szakasza fölött, és huszadikán jöttek. De még néhány éve is lehetett látni Veress Zolit az Északi összekötő híd környékén gyakorolni délutánonként, ott műrepülgetett a Szu-26-ossal, mert a hajógyárat nem zavarja. De most a belváros fölött kell bőgetni a hajtóműveket, különben rossz lesz a bemutató, még leesik valamelyik hülye pilóta, aztán oda a beígért kurva nagy biztonság. Hát akkor basszuk el a budapestiek hétvégi nyugalmát, majd kárpótoljuk őket egy tízperces repülőbemutatóval, biztos szívesen kijönnek majd megnézni milyen az, amikor nem gyakorlatozásképpen csinálják ugyanazt.
Álmaimban egy Wirbelwind képe dereng fel. Pedig szeretem a repülőket.
***************************
VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
|
| | | [válaszok erre: #5927] |
[előzmény: (5925) Sörpocak, 2007-08-19 22:38:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sörpocak

Tagság: 2006-07-05 13:10:50 Tagszám: #32383 Hozzászólások: 65 |
5925. Elküldve: 2007-08-19 22:38:53, OFF TOPIC
|
[62414.] |
Hali!
Általában kiirja, de ha a billentyűzetet nem dugod be, akkor elakad, és kiirja mit nyomj.
Itt most délen nagy vihar van, hála az égnek szakad az eső, és hatalmas vihar van.
_Jó éjt, mielőtt megint megszűnik az áram.
|
| | | [válaszok erre: #5926] |
[előzmény: (5921) Rönó, 2007-08-19 21:03:02] |
|
Kezdő
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
5924. Elküldve: 2007-08-19 22:36:52, OFF TOPIC
|
[62415.] |
Valakinek nincs "krekk"-je a DVR-Studio Pro 1.66-hoz?
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rönó

Tagság: 2004-10-08 18:01:16 Tagszám: #13089 Hozzászólások: 567 |
5923. Elküldve: 2007-08-19 21:20:25, OFF TOPIC
|
[62416.] |
Szia!
Nagyon Köszönöm!
Jó éjt, és holnapra mámoros ünneplést! Ma viszont vigyázz mert nálunk már zeng, villámlik...stb!
Üdv: Rönó
|
| | |
[előzmény: (5922) amdrulez, 2007-08-19 21:08:59] |
|
Törzstag
|
|
 amdrulez

Tagság: 2005-03-29 16:10:53 Tagszám: #17223 Hozzászólások: 1345 |
5922. Elküldve: 2007-08-19 21:08:59, OFF TOPIC
|
[62417.] |
Alaplap gyártójától függ, de általában DEL ill F2, de lehet még:
F1, F10, Space stb.
Bootoláskor ki szokta írni, hogy mivel kell belépni. Ha monitor lassan kapcsol be, akkor a Pause/Break billentyűvel le tudod állítani a Boot folyamatot, és úgy akkor már látod, hogy miként kell belépni.
|
| | | [válaszok erre: #5923] |
[előzmény: (5921) Rönó, 2007-08-19 21:03:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Rönó

Tagság: 2004-10-08 18:01:16 Tagszám: #13089 Hozzászólások: 567 |
5921. Elküldve: 2007-08-19 21:03:02, OFF TOPIC
|
[62418.] |
Sziasztok!
Hogy lehet pc-nek belépni a bios-ba? Már rég csináltam (xp reinstall) és most ismét szükséges de már elfelejtettem. Aki tud kérem segítsen! Előre is köszi!
Üdv: Rönó
|
| | | [válaszok erre: #5922 #5925] |
|
|
Törzstag
|
|
 vizes

Tagság: 2006-05-31 16:56:41 Tagszám: #31164 Hozzászólások: 3617 |
5920. Elküldve: 2007-08-17 10:58:20, OFF TOPIC
|
[62419.] |
azt írják, hogy valami technikai gond van aminek az elhárítása előreláthatólag 12-24 óra közötti időt vesz igénybe
azt tanácsolják hagyd futni a skype-ot, és majd ha ok minden akkor belép
|
| | |
[előzmény: (5919) tibsi, 2007-08-17 10:14:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tibsi

Tagság: 2005-12-25 13:55:34 Tagszám: #24941 Hozzászólások: 1446 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 agy

Tagság: 2003-10-16 13:28:55 Tagszám: #6986 Hozzászólások: 842 |
5918. Elküldve: 2007-08-17 08:42:39, OFF TOPIC
|
[62421.] |
Sziasztok!
Megy nálatok a skype, mert nekem 2 napja nem csatlakozik fel.
Köszi
@gy
|
| | | [válaszok erre: #5919] |
|
|
Törzstag
|
|
 lorenzen

Tagság: 2005-07-12 15:17:01 Tagszám: #20376 Hozzászólások: 2488 |
5917. Elküldve: 2007-08-15 21:56:40, OFF TOPIC
|
[62422.] |
20 cm távolság, ez már igen!
Impulzusban akár 20W is kijöhet a mobilból. Habár a távolság négyzetével arányosan csökken a teljesítmény, de 20 cm-en belöl, ez elhanyagolható teljesítmény csökkenés.
|
| | |
[előzmény: (5916) K. Tibor, 2007-08-15 21:19:41] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 K. Tibor

Tagság: 2002-03-16 00:00:00 Tagszám: #4 Hozzászólások: 5439 |
5916. Elküldve: 2007-08-15 21:19:41, OFF TOPIC
|
[62423.] |
láttam olyat, aki a csuklóján hordja egy kis batyuban,egy csaj.
Meg olyat is aki egy kis állatka bábuban az is egy csaj.
Egyébként a 9-es és a 12-es pontot én már eddig betartottam, főleg a 9-esre ügyelek.
***************************
VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
|
| | | [válaszok erre: #5917] |
[előzmény: (5915) lorenzen, 2007-08-15 21:07:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 lorenzen

Tagság: 2005-07-12 15:17:01 Tagszám: #20376 Hozzászólások: 2488 |
5915. Elküldve: 2007-08-15 21:07:52, OFF TOPIC
|
[62424.] |
Ha ezeket az ajánlásokat betartja valaki, akkor legalább nem árt magának.
De az állítások felét alapos indokkal nem tudnák alátámasztani.
A kedvencem:
Ne hordjunk zsebben telefont.
Hol hordjuk? Fogadjunk fel telefonhordozót?
|
| | | [válaszok erre: #5916] |
[előzmény: (5909) K. Tibor, 2007-08-15 19:03:17] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
5914. Elküldve: 2007-08-15 20:50:04, OFF TOPIC
|
[62425.] |
gyanus volt nekem is de hát egy 1746-os számról kaptam gondoltam ez valami pannon szám meg egy kép is volt egy nő áll a kezén és mellé az volt írva mutsd meg mms-ben info:1220, de fel fogom hívni az ügyfélszolgáltot és elmodnom az estet kíváncsi leszek mit mondanak
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | |
[előzmény: (5913) K.Gabi, 2007-08-15 20:46:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|