OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5863. Elküldve: 2007-08-10 18:31:23, OFF TOPIC
|
[62476.] |
Hú akkor most ezt föl kellene raknom!
Olyat sem találsz az eszközökben, hogy E-mail fiókok?
Mert akkor abból itt van a folyt.
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | | [válaszok erre: #5865] |
[előzmény: (5862) hikjma, 2007-08-10 15:56:56] |
|
Törzstag
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
5862. Elküldve: 2007-08-10 15:56:56, OFF TOPIC
|
[62477.] |
A 6-os otluk.
|
| | | [válaszok erre: #5863] |
[előzmény: (5860) rézdrót, 2007-08-10 15:05:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5861. Elküldve: 2007-08-10 15:06:15, OFF TOPIC
|
[62478.] |
Dioxinnal szennyezett guar gumis termékek listája,
2007. augusztus 9.-ig
http://oevi.hu/
Levesporok (sűrítőanyag)
Maggi Paradicsomleves cérnametélttel (forg: Nestlé Hungária Kft.)
Maggi Tavaszi hagymaleves zsemlekockával (forg.:Nestlé Hungária Kft.)
Majonéz, torma (stabilizátor, sűrítőanyag)
Asztali torma (Koch's torma Hungary Kft., Kiskunfélegyháza)
COOP Majonéz (forg: CO-OP Hungary Zrt., Budapest)
COOP Torma, ecetes (forg: CO-OP Hungary Zrt., Budapest)
Majonézes torma, pikáns (Koch's torma Hungary Kft., Kiskunfélegyháza)
UNIVER Fokhagymás majonéz (Univer, Kecskemét)
UNIVER Ketchup (Univer Product Zrt., Kecskemét)
Update 1. - Norbi majonéz (Univer Product Zrt., Kecskemét)
Húskészítmények (stabilizátor)
Borjú májas (Pick Szeged Zrt, Szeged)
COOP Baromfi virsli (tömlős) (Forg: CO-OP Hungary Zrt., Budapest)
COOP Májas (tömlős) (Forg: CO-OP Hungary Zrt., Budapest)
COOP Liba májas (tömlős) (Forg: CO-OP Hungary Zrt., Budapest)
Darálthús (konzerv) (Ringa HúsipariRt. Kapuvár)
Darált sertéshús (konzerv) (Szegedi Paprika Zrt, Szeged)
Gyulai Májas (Gyulai Húskombinát Zrt., Gyula)
Kaiser Csirkemájas (Kaiser Food Kft, Abda.)
Kaiser Francia májas (tömlős) (Kaiser Food Kft, Abda.)
Kaiser Májas (Kaiser Food Kft., Abda)
Sajtos griller (vákumcsomagolt) (Pick Szeged Zrt., Szeged)
TESCO - Amerikai tonhal saláta (forg.: TESCO- Global Áruházak Zrt., Budaörs)
TESCO - Baromfi párizsi (Orosháza Finom Szárnyas Különlegességek Rt.)
TESCO Király májas (gazdaságos -tömlős) (forg: TESCO-Global Áruházak Zrt., Budaörs)
TESCO - Libamájas (HUNGERIT Rt.)
TESCO - Párizsi (FALCOTRADE Húsipari Rt., Gyöngyös)
TESCO - Sertésvirsli (vákumcsomagolt) (forg: TESCO-Global Áruházak Rt., Budaörs)
TESCO Vagdalthús konzerv (gazdaságos) (Szegedi Paprika Zrt, Szeged)
Párizsi, sajtos (Észak-hansági Húsfeldolgozó Kft., Jánossomorja)
Sajtos tavaszi felvágott (Észak-hansági Húsfeldolgozó Kft., Jánossomorja)
VALDOR Sajtos baromfi virsli (HUNGERIT Rt.)
VALDOR - Pasztőrözött, füstölt baromfi virsli (HUNGERIT Rt.)
Kaviár Ozean (forg: Óceán Delikatesz Kft., Veszprém)
Kenyerek, kalácsok, pizzák (emulgeálószer)
Diétás búzakorpás kenyér (Palóctáj Kft. Salgótarján)
Finom fonott kalács (Palóctáj Kft. Salgótarján)
Rozskenyér (szeletelt) (Ceres Sütőipari Zrt., Győr)
Sokmagvas barna kenyér (Palóctáj Kft. Salgótarján)
TESCO - Csíkos kalács (Ceres Sütőipari Zrt, Győr)
TESCO - Fonott kalács (Ceres Sütőipari Zrt, Győr)
ARO Sonkás pizza (forg.: Maresi Foodbroker Kft., Budapest)
ARO Sonkás-gombás pizza (forg.: Maresi Foodbroker Kft., Budapest)
Tejes italok, vaj- és sajkrémek
Bakony körözött (gazdagon) (forg.: Veszprémtej Zrt., Veszprém)
Bounty Kókusz tej ital (Master Foods Hungary Bt., Budapest)
COOP Vajkrém, natúr (Friesland Hungary Zrt., Debreceni gyára)
Milli Vajkrém (natúr) (Friesland Hungary Zrt., Hajdúböszörményi Sajtüzem)
MIZO Vajkrém (póréhagymás) (SOLE-MIZO Zrt., Csornai tejüzeme)
Parmalat Tejszínes krémsajt (Fejértej Parmalat Rt., Székesfehérvár)
SOLE PARTY natúr vajkrém (Sole Hungária Rt.)
Gyümölcs- és ivójoghurtok, joghurtos édességek (stabilizátor)
Danone Obstgarten Kirsche tejszínes krémdesszert (Danone Kft. Budapest)
Danone Tejberizs - gyümölcsös (Danone Kft. Budapest)
Danone - Hamm, Tejberizs meggydarabokkal (Danone Kft., Budapest)
Milli Epres joghurt Plussz vitaminok 7 (Hajdútej Debreceni Tejüzem, Debrecen)
Őszibarackos ivójoghurt (Hajdútej Debreceni Tejüzem, Debrecen)
Túrórudik, túrókrémek (stabilizátor)
Aktívia krémtúró (vaníliás) (Danone Kft., Budapest)
Bakony Epres túrókrém (Veszprémtej Zrt., Veszprém)
Bakony túrókrém - málnás utóhőkezelt, habosított túrókrém (forg: Veszprémtej Zrt.)
COOP Krémtúró (vaníliás) (forg: CO-OP Hungary Zrt., Budapest)
Danone - Hamm, Tejberizs meggydarabokkal (Danone Kft., Budapest)
Danone Szuper Rudi Kakaós krémmel (Danone Kft. Budapest)
Fekete ribizlis túrókrém - habosított (Veszprémtej Rt., Veszprém)
Milkland Csokoládé ízű puding tejszínhabbal (forg: Si-Ker E.C. Siófok)
Mill Puding habttejszínnel, vaníliás, csokolásé ízű (poharas) (Friesland Hungary Zrt., Debreceni gyára)
Milli Túrókrém (mazsolával) (Friesland Hungary Zrt., Debreceni gyára)
Milli Vaníliás krémtúró (Friesland Hungary Zrt., Hajdúböszörményi Sajtüzem)
MIZO puding csokoládés, vaníliás - Update 1 (poharas) (SOLE-MIZO Zrt, Szeged)
Müller - Milch Reis, csokoládés (Molkerei Alois Müller Gmbh & Co.)
SOLE joghurt, sárgabarack darabokkal (SOLE-MIZO Zrt, Szeged)
Túró - Csoki - Natúr (30 gr) - Reál borítóval (Sole Hungária Rt. Szeged)
Üdítőitalok
Cappy Ice Furit (többféle ízben) (Coca Cola Beverages Magyarország Zrt, Dunaharaszti)
Fanta narancs (Coca Cola Beverages Magyarország Zrt, Dunaharaszti)
Olympos mandarin ital (rostos) (Maspex Olympos Kft., Nyárlőrinc)
Jégkrémek (stabilizátor)
Algida termékek (Unilever Magyarország Zrt., Veszprémi Jégkrémgyára)
Algida KIDS, málna-vanília Canasta - eper-vanília Carte d'or - csokoládé Carte Dor Light - madártej
Cornetto - csokoládé
Cornetto joghurt - citrom
Magnum Classic
Magnum málna
Magnum meggy
Max csokoládé
Romero (gesztenye- vanília- jégkrémtekercs Solero Exotic Fruits)
Vienetta citrom
Vienette csokoládé
Vienetta vanília jégkrémtorta
Schöller termékek (NESTLE Ice Cream Hungaria Zrt., Törökbálint)
Bagaméri (csokoládé - sztracsatella - puncs)
Caramello
La Cremeria ( Sötét és világos kakaós- mogyorós tejes jégkrém, tetején csokoládés öntettel (14%) és aprított mogyoróval
Macao, mandel
Macao, apricose
Macao, vérnarancs
Nesquik, kakaós és vaníliás tejes jégkrém
Nestlé Smarties
Egyéb jégkrémek
Be Happy vanília tejes joghurt fruktózzal és édesítőszerrel Light (Baldauf és Társa Kft., Szada)
Bellissimo - áfonya gyümölcs jégkrém (KIWI-CO Rt., Budapest)
Gelatiamo - joghurt tejes jégkrém probiotikus joghurtból (Ragonese Kft. Budapest)
Gelatiamo - vanília-tejszín ízű jégkrém (Ragonese Kft. Budapest)
Ginissimo - tejszín tejjégkrém mézes diódarabkákkal és dióízű sárgabarack öntettel (Baldauf és Társa Kft., Szada)
TESCO gazdaságos - kakaós-puncs ízűbtejes jégkrém (KIWI-CO Rt., Budapest)
TESCO Prémium Summer Night - Vanília ízesítésű 2,2 % alkoholtartalmú, tejes gyümölcsjégkrém
mazsolával, naranccsal (KIWI-CO Rt. Budapest)
Instant italporok
Energy Drink Powder - Energy Tea Instant Trópusi gyümölcsízű italpor (TUTTI Élelmiszeripari Kft.)
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| |
|
Törzstag
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5860. Elküldve: 2007-08-10 15:05:50, OFF TOPIC
|
[62479.] |
Hú , akkor ez melyik office?
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | | [válaszok erre: #5862] |
[előzmény: (5859) zozo76, 2007-08-10 14:35:40] |
|
Törzstag
|
|
 zozo76

Tagság: 2006-04-30 20:24:15 Tagszám: #30129 Hozzászólások: 1626 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
5858. Elküldve: 2007-08-10 14:29:46, OFF TOPIC
|
[62481.] |
Jól hangzik, de nálam nincs körlevél varázslö az eszközöknél.
|
| | |
[előzmény: (5857) rézdrót, 2007-08-10 13:30:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5857. Elküldve: 2007-08-10 13:30:38, OFF TOPIC
|
[62482.] |
Ja még jutott eszembe :) ha csak kiakarod másolni belölle akkor Ctrl+A (mind kijelől) és beilleszted 1 worldpad doc-ba innen már 1-1-ben átvihetet a cím jegyzékbe.
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | | [válaszok erre: #5858] |
[előzmény: (5856) rézdrót, 2007-08-10 13:15:07] |
|
Törzstag
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5856. Elküldve: 2007-08-10 13:15:07, OFF TOPIC
|
[62483.] |
Helló!
Megnyitod az autlookot- >új levél- >- > ezközök- > levelek,kőrlevél-> kőrlevél varázsló.
A varázslónak le kell tudni kezelni (100%´) az excel táblázatban lévő adatot.
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | | [válaszok erre: #5857] |
[előzmény: (5855) hikjma, 2007-08-10 12:48:33] |
|
Törzstag
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
5855. Elküldve: 2007-08-10 12:48:33, OFF TOPIC
|
[62484.] |
Hogy tudok excel táblázatban lévő e-mail címekből otlukos címlistát szerkeszteni, minden küldözgetés nélkül.
|
| | | [válaszok erre: #5856] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 teleholdkóros

Tagság: 2006-02-19 20:05:10 Tagszám: #27345 Hozzászólások: 607 |
5854. Elküldve: 2007-08-09 19:57:18, OFF TOPIC
|
[62485.] |
Köszönöm a jó képeket Egy szintén macska-jajos Ne felejtsük nagy költönket:(szabad átiratban):A gép az úr,s én csak cifra szolga
|
| | |
[előzmény: (5852) rézdrót, 2007-08-09 19:42:50] |
|
Törzstag
|
|
 vizes

Tagság: 2006-05-31 16:56:41 Tagszám: #31164 Hozzászólások: 3617 |
5853. Elküldve: 2007-08-09 19:45:27, OFF TOPIC
|
[62486.] |
sziasztok
nincs véletlenül valakinek meg a
Wándor-Boot 5 útvonal tervező?
köszi
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5852. Elküldve: 2007-08-09 19:42:50, OFF TOPIC
|
[62487.] |
De az annyáéból már megvólt az adatmentés:
Na nem akarok én itt animal topicot csinálni, úgyhogy mielőtt valaki szólna érte abba hagyom :))
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | | [válaszok erre: #5854] |
[előzmény: (5851) Gyu-La 51Géza, 2007-08-09 18:29:06] |
|
Törzstag
|
|
 Gyu-La 51Géza

Tagság: 2006-11-28 14:04:23 Tagszám: #37843 Hozzászólások: 9385 |
5851. Elküldve: 2007-08-09 18:29:06, OFF TOPIC
|
[62488.] |
Hali ! Csak ne felejtsd el a kismacska agyából "kimenteni"az Adatokat
|
| | | [válaszok erre: #5852] |
[előzmény: (5849) rézdrót, 2007-08-09 17:51:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Madison 07

Tagság: 2007-03-09 21:33:08 Tagszám: #42624 Hozzászólások: 4080 |
5850. Elküldve: 2007-08-09 18:22:10, OFF TOPIC
|
[62489.] |
Elég finnyás macska, az egeret már + sem eszi
Üdv.: Madison'
|
| | |
[előzmény: (5849) rézdrót, 2007-08-09 17:51:47] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5849. Elküldve: 2007-08-09 17:51:47, OFF TOPIC
|
[62490.] |
Megvan miokozta a gondokat a gépemben:
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | | [válaszok erre: #5850 #5851] |
[előzmény: (5848) rézdrót, 2007-08-05 23:10:42] |
|
Törzstag
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5848. Elküldve: 2007-08-05 23:10:42, OFF TOPIC
|
[62491.] |
Erről a témáról nem is olyan túl rég beszéltünk.
Szóval egy jobb képességű file recovery
minden további nélkűl elbír egy formázott partícióval. Ha csak lehet itt a gyorsformázást kellene kiválasztani, mert ezzel a valóságban nem is tőrlünk adatot.
Na de ebbe most ne is mélledjünk bele,
Egy a lényeg összeomlott partícióval formázás nélkül nemsok mindent lehet kezdeni.
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen... [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-08-05 23:31:27]
|
| | | [válaszok erre: #5849] |
[előzmény: (5847) amdrulez, 2007-08-05 20:25:39] |
|
Törzstag
|
|
 amdrulez

Tagság: 2005-03-29 16:10:53 Tagszám: #17223 Hozzászólások: 1345 |
5847. Elküldve: 2007-08-05 20:25:39, OFF TOPIC
|
[62492.] |
* Recovers Data even if DRIVE NOT FORMATTED message is displayed by your Computer while accessing USB removable media in My Computer and usb device Volume is not Recognized by the System because file system is not detected.
Ezt úgy értelmezem, mint a hiba, amit leírtál. Tehát a rendszer azt írja, hogy nem formatált, mérete nem meghatározható, a rendszer nem talál fájlrendszert.
Ez alapján sztem jó lehet - de szerencsére (?) nincs ilyen pendrive-m, így gyakorlati tapasztalatom sincs ilyenben. HDD-ről már állítottam vissza adatot - nem ezzel a progival, de ott se volt semmi /partició, fájlrendszer stb. csak annyit tudtam, hogy NTFS volt, és kész. Ezt vissza tudtam állítani/
|
| | | [válaszok erre: #5848] |
[előzmény: (5846) agy, 2007-08-05 20:11:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 agy

Tagság: 2003-10-16 13:28:55 Tagszám: #6986 Hozzászólások: 842 |
5846. Elküldve: 2007-08-05 20:11:21, OFF TOPIC
|
[62493.] |
Szia ! Köszi, próbálkozom. Az a helyzet, hogy nem nyitja meg a pendrivet semmi.
üdv
@gy
|
| | | [válaszok erre: #5847] |
[előzmény: (5844) amdrulez, 2007-08-05 16:46:17] |
|
Törzstag
|
|
 radioman

Tagság: 2004-12-26 20:38:38 Tagszám: #14670 Hozzászólások: 485 |
5845. Elküldve: 2007-08-05 18:18:29, OFF TOPIC
|
[62494.] |
Sziasztok!
Melyik mobil-társaságnál van olyan, hogy kiválasztotsz egy (vagy több) számot, és ingyen hívhatod?
|
| |
|
Törzstag
|
|
 amdrulez

Tagság: 2005-03-29 16:10:53 Tagszám: #17223 Hozzászólások: 1345 |
5844. Elküldve: 2007-08-05 16:46:17, OFF TOPIC
|
[62495.] |
Szia!
Próbálj ki valamilyen adatvisszaállító progit.
Első nekifutásnak EZT találtam.
Shareware, de sztem egy visszaállítást meg lehet vele csinálni. Ami lényeg, hogy NE ÍRJ rá a pendrive-ra semmit - a visszaállított adatokat a HDD-re mentsd ki.
Ha nem tudja visszaállítani /korlátozás vagy egyébb miatt/, akkor keresek másikat ;)
|
| | | [válaszok erre: #5846] |
[előzmény: (5840) agy, 2007-08-05 15:20:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 agy

Tagság: 2003-10-16 13:28:55 Tagszám: #6986 Hozzászólások: 842 |
5843. Elküldve: 2007-08-05 16:39:04, OFF TOPIC
|
[62496.] |
Köszi, de nem csinál semmit, és formázni akar.
üdv
@gy
|
| | |
[előzmény: (5841) zozo76, 2007-08-05 16:24:42] |
|
Törzstag
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
5842. Elküldve: 2007-08-05 16:38:58, OFF TOPIC
|
[62497.] |
Gyere MSN-re légyszi!
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | |
[előzmény: (5841) zozo76, 2007-08-05 16:24:42] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zozo76

Tagság: 2006-04-30 20:24:15 Tagszám: #30129 Hozzászólások: 1626 |
5841. Elküldve: 2007-08-05 16:24:42, OFF TOPIC
|
[62498.] |
Szia!
Ha XP-t használsz próbálj meg lefuttatni egy hibaellenőrzést.Tulajdonságok-eszközök-ellenőrzés,itt kipipálni a fájlrendszer,szektorhibák javítást.Nem biztos,hogy segít,nekem a múlthéten egy mmc kártyám adta meg magát,de az még garis volt.Én is próbáltam azt formázni,mert nekem is azt írta ki,hogy formázatlan,megformázza?Igen,de nem is tudta befejezni a formázást.
|
| | | [válaszok erre: #5842 #5843] |
[előzmény: (5840) agy, 2007-08-05 15:20:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 agy

Tagság: 2003-10-16 13:28:55 Tagszám: #6986 Hozzászólások: 842 |
5840. Elküldve: 2007-08-05 15:20:52, OFF TOPIC
|
[62499.] |
Sziasztok! Szakértők Segítség ! A pendrive-m eddig müködött. Rádugom usb-re, érzékeli a gép. TotalCommander vagy sajátgéppel megakarom nyitni, kiirja nincs ilyen meghajtó. A sajátgéppel nézve meg kiirja , hogy formázatlan, akarom-e formázni. Mindenre 0 bajtot ir ki (foglaltság, kapacitás, szabad hely) pedig tele van adattal.Lehet róla még menteni???(ha formázom akkor eltünik minden addigi adatom!?)Vagy dohatom a kukába?? .
Szakértők segítsetek!!!
Köszi előre is a válaszokat.
@gy [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2007-08-05 15:30:27]
|
| | | [válaszok erre: #5841 #5844] |
|
|
Törzstag
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5838. Elküldve: 2007-08-05 08:41:02, OFF TOPIC
|
[62500.] |
Ok! KÖszönöm!
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | |
[előzmény: (5835) anntszer, 2007-08-04 21:56:56] |
|
Törzstag
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|