Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499706/27 Témák: 19688 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (48/30
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

Gazember



Tagság: 2003-02-01 00:00:00
Tagszám: #919
Hozzászólások: 2475
5836. Elküldve: 2007-08-04 23:39:13,

OFF TOPIC

[62501.]

brutusz_he_www.kepfeltoltes.hu_.jpg
http://www.kepfeltoltes.hu
[válaszok erre: #5837]
Kiváló dolgozó
Gazember adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


anntszer



Tagság: 2006-02-14 19:43:43
Tagszám: #27060
Hozzászólások: 756
5835. Elküldve: 2007-08-04 21:56:56,

OFF TOPIC

[62502.]

Nem nem!A splitter Tv felöli részét szürözni kell vagy létezik olyan eloszto ami MM (modem)Radio ill.TV ezt viszont a Ktv. s kollégának KELL(!) megcsinálni ha Ö kötötte a Netedet!Én a tunered bemenetére is gondoltam egy un. galvanikusan leválaszto szüröt (a földhurok miatt),a debreceni Ostelnál van cirka 1400Ft. .Ez kondival leválasztja a melegpontot ill. az árnyékolást is!
Üdv:anntszer
[válaszok erre: #5838] [előzmény: (5833) rézdrót, 2007-08-04 20:55:06]
Törzstag
anntszer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K. Tibor



Tagság: 2002-03-16 00:00:00
Tagszám: #4
Hozzászólások: 5439
5834. Elküldve: 2007-08-04 21:13:57,

OFF TOPIC

[62503.]

sziget.jpg


Milyen jó ez a szigetfesztivál, tiszta kultúra nem ? icon49.gif

***************************

VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
[előzmény: (5833) rézdrót, 2007-08-04 20:55:06]
Kiváló dolgozó
K. Tibor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rézdrót



Tagság: 2006-02-13 16:08:51
Tagszám: #26990
Hozzászólások: 578
5833. Elküldve: 2007-08-04 20:55:06,

OFF TOPIC

[62504.]

Na ezt talaltam itthon:
spitter1186253615.jpg

Ez Így jó?
Vagy ez a cucc nem az amit Te ajánlasz?

Más is segíthet!
Köszönöm!


- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
[válaszok erre: #5834 #5835] [előzmény: (5831) anntszer, 2007-08-04 16:26:20]
Törzstag
rézdrót adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rézdrót



Tagság: 2006-02-13 16:08:51
Tagszám: #26990
Hozzászólások: 578
5832. Elküldve: 2007-08-04 20:15:08,

OFF TOPIC

[62505.]

Igen igen , ezt javasolták a KTV-sek is.
Mármint, hogy a gépemben lévő tuner kártya elé akasszak egy ilyet.

De ez nem az ő s(z)aruk ezt oldjam +én.
Érdekes, hogy a pinnacle kártyával nem csinálta ezt.

Ja még egy kérdés : a leválasztó szűrőre tudsz adni tipust; esetleg lelőhelyet?

- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
[előzmény: (5831) anntszer, 2007-08-04 16:26:20]
Törzstag
rézdrót adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


anntszer



Tagság: 2006-02-14 19:43:43
Tagszám: #27060
Hozzászólások: 756
5831. Elküldve: 2007-08-04 16:26:20,

OFF TOPIC

[62506.]

Szia!Használj leválaszto szüröt a Ktv. miatt a földhurok hülye dolgokat tud produkálni!
[válaszok erre: #5832 #5833] [előzmény: (5822) rézdrót, 2007-08-02 22:34:25]
Törzstag
anntszer adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


agy



Tagság: 2003-10-16 13:28:55
Tagszám: #6986
Hozzászólások: 842
5830. Elküldve: 2007-08-04 12:50:46,

OFF TOPIC

[62507.]

Köszi! Már nálam is megy icon2.gif

@gy
[előzmény: (5825) brunomezenga, 2007-08-03 20:00:01]
Törzstag
agy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


K. Tibor



Tagság: 2002-03-16 00:00:00
Tagszám: #4
Hozzászólások: 5439
5829. Elküldve: 2007-08-04 00:55:04,

OFF TOPIC

[62508.]

"Tisztelt Úram.

Levelére válaszolva,a személyi igazolvány,lakcim kártya,1 havi közüzemi számla,ado kártya kell a hitelhez,melyet elküdi számunkra,és maximum 1 napalatt elbirálásra kerül.A törlesztörészlet 60 hónapos futamidöre,30% önerövel:5899 ft.
A 30% öneröt a hitel elfogadása után kell befizetni számlánkra.
A terméket a hitel elfogadása,és az elöleg befizetése után,értesiteni fogjuk önt a szállitás pontos idelyéröl,mely tartalmazza a megrendelt terméket,számlát,és a jotálás (garanciát).Annyi kérésünk lenne önhöz,hogy miután megkapza a terméket,amiben természetesen a hitelszerzödés is lessz,ugy az egyik példányt sziveskedjen eljuttatni részünkre aláirva,(email).
A törlesztörészlet természetesen csekken keresztül történik,melyett a bank fog önnek postai uton eljuttatni.Megértését elöre is tisztelettel köszönjük,és várjuk mielöbbi rendelését.Legyen szép napja.

Tisztelettel:
ELEKTROWORDSHOP"


Kerüljétek mint plázacica a csirkeszart. icon21.gif

***************************

VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
[előzmény: (5828) Aftermath, 2007-08-03 22:02:15]
Kiváló dolgozó
K. Tibor adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Aftermath



Tagság: 2005-10-30 22:46:31
Tagszám: #23272
Hozzászólások: 32
5828. Elküldve: 2007-08-03 22:02:15,

OFF TOPIC

[62509.]

azt elfelejtettem leírni hogy csak egy ilyen műholdnál van a nyugat 43-nál. talán kicsi a tányé 90 cmr, főleg éjszaka felé megy el.
köszi
[válaszok erre: #5829]
Zöldfülű
Aftermath adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


@malacka@



Tagság: 2005-05-02 12:33:43
Tagszám: #18390
Hozzászólások: 3037
5827. Elküldve: 2007-08-03 20:36:47,

OFF TOPIC

[62510.]

Első hallásra kábelszakadásra tippelek. A csatlakozókat leellenőrizted már? A kábelre rámértél már?

______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
[előzmény: (5826) Aftermath, 2007-08-03 20:11:40]
Kiváló dolgozó
@malacka@ adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Aftermath



Tagság: 2005-10-30 22:46:31
Tagszám: #23272
Hozzászólások: 32
5826. Elküldve: 2007-08-03 20:11:40,

OFF TOPIC

[62511.]

hello

azt szeretném kérdezni hogy mitől van az ha ugrál a jelszint, ha pillanatra megáll akkor 50-50%. semmi sem takarja el a rálátást a műholdra. a fejet sajna nemtudom hogy milyen, de úgy 1-1,5 éve vettem.
köszi
[válaszok erre: #5827]
Zöldfülű
Aftermath adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


brunomezenga



Tagság: 2007-04-07 07:29:53
Tagszám: #43675
Hozzászólások: 558
5825. Elküldve: 2007-08-03 20:00:01,

OFF TOPIC

[62512.]

Hali!
Nálam most jó.
[válaszok erre: #5830] [előzmény: (5823) agy, 2007-08-03 17:25:39]
Törzstag
brunomezenga adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


teleholdkóros



Tagság: 2006-02-19 20:05:10
Tagszám: #27345
Hozzászólások: 607
5824. Elküldve: 2007-08-03 17:43:11,

OFF TOPIC

[62513.]

Nekem sem jön be. icon50.gif
[előzmény: (5823) agy, 2007-08-03 17:25:39]
Törzstag
teleholdkóros adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


agy



Tagság: 2003-10-16 13:28:55
Tagszám: #6986
Hozzászólások: 842
5823. Elküldve: 2007-08-03 17:25:39,

OFF TOPIC

[62514.]

Sziasztok! Megnézné valaki , hogy a http://www.hobbielektronika.hu/forum/ megy-e, eddig bejött az oldal, most meg üres lapra azt irja kész.
Köszi icon2.gif

@gy
[válaszok erre: #5824 #5825]
Törzstag
agy adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rézdrót



Tagság: 2006-02-13 16:08:51
Tagszám: #26990
Hozzászólások: 578
5822. Elküldve: 2007-08-02 22:34:25,

OFF TOPIC

[62515.]

Sziasztok!
Na megint egy hülye kérdés, de hátha valaki kirázza a kisújjából.
Szóval nemrégiben raktam össze az új gépemet. Rakatam bele egy szép új tv tuner kártyát is.
Na ha a kártyára rákötöm az antennát (közös internet- kábeltv koax) akkor a lakásban lévő tv-kon különféle UFÓ hadüzenetek jelennek meg. Ha + közben még netezek is akkor aztán elszabadul a pokol.


- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
[válaszok erre: #5831]
Törzstag
rézdrót adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


brunomezenga



Tagság: 2007-04-07 07:29:53
Tagszám: #43675
Hozzászólások: 558
5821. Elküldve: 2007-08-02 10:17:36,

OFF TOPIC

[62516.]

Halihó!
Ismét megjöttem, és ismét felrakom az off-os írásom. Ja Rézdrót: miért kellene haragudnom? Értem én a viccet! Egy Toutch az ára!




Akit érdekel az egészsége, az igyon ALOE VERA gélt. Szinte minden betegségre van valami megoldás. Ez nem gyógyszer, de nem is csodaszer. Ez egy természetadta lehetőség, csak élni kell vele. Nem fáj ha iszol napi 5 centet. Ha valaki élni szeretne az egészségével, írjon. Mindent megoldunk. Merd vállalni az egészséged.
Törzstag
brunomezenga adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Hule



Tagság: 2003-03-06 00:00:00
Tagszám: #1357
Hozzászólások: 95
5820. Elküldve: 2007-08-02 06:35:19,

OFF TOPIC

[62517.]

En most csak arra hasznalom hogy a digi menjen a 21"-os monitoron... egyetlen elonye hogy 75 Hz-en megy icon77.gif
[előzmény: (5817) rézdrót, 2007-08-01 22:22:33]
Kezdő
Hule adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rézdrót



Tagság: 2006-02-13 16:08:51
Tagszám: #26990
Hozzászólások: 578
5819. Elküldve: 2007-08-01 22:57:04,

OFF TOPIC

[62518.]

icon21.gif

- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
[előzmény: (5818) hikjma, 2007-08-01 22:37:03]
Törzstag
rézdrót adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


hikjma



Tagság: 2004-01-18 20:04:41
Tagszám: #8252
Hozzászólások: 2794
5818. Elküldve: 2007-08-01 22:37:03,

OFF TOPIC

[62519.]

Na ez a dolog engem is gonolkodóba ejtett, mármint nem a gél / vagy az is /. icon77.gif
[válaszok erre: #5819] [előzmény: (5817) rézdrót, 2007-08-01 22:22:33]
Kiváló dolgozó
hikjma adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rézdrót



Tagság: 2006-02-13 16:08:51
Tagszám: #26990
Hozzászólások: 578
5817. Elküldve: 2007-08-01 22:22:33,

OFF TOPIC

[62520.]

Na !
Van ennek azért tudása.
Most átolvastam másütt is az ajánlóját. Sajna nekem nem kell mert nemrég vettem egy Dazle digitalizálót.
Ez igy ft-ban már sok lenne.
(vagy gyorsanjában eladom a vaterán) :))

- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
[válaszok erre: #5818 #5820] [előzmény: (5812) Hule, 2007-08-01 22:07:36]
Törzstag
rézdrót adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rézdrót



Tagság: 2006-02-13 16:08:51
Tagszám: #26990
Hozzászólások: 578
5816. Elküldve: 2007-08-01 22:16:46,

OFF TOPIC

[62521.]

Sajna mostanában halni sincs időm.
Néha feljövök 1-2 fórumra, és kész.
Az ss2 most be se nincsen izzítva.
Két hete raktam össze egy új gépet.

- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
[előzmény: (5814) huni66, 2007-08-01 22:11:08]
Törzstag
rézdrót adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rézdrót



Tagság: 2006-02-13 16:08:51
Tagszám: #26990
Hozzászólások: 578
5815. Elküldve: 2007-08-01 22:14:13,

OFF TOPIC

[62522.]

Na hogy lássuk is.
Ez azért elég komolynak látszik
(sajna az ára is)
box3_31185999157.jpg

De azér köszönöm szépen!

- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
[előzmény: (5812) Hule, 2007-08-01 22:07:36]
Törzstag
rézdrót adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


huni66



Tagság: 2005-05-01 21:15:58
Tagszám: #18375
Hozzászólások: 10248
5814. Elküldve: 2007-08-01 22:11:08,

OFF TOPIC

[62523.]

CSAÓ , nézd az MTV-ket , ki tudja meddig nézheted........ icon21.gif icon50.gif

Üdv : Huni

KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
[válaszok erre: #5816] [előzmény: (5813) rézdrót, 2007-08-01 22:08:53]
Kiváló dolgozó
huni66 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


rézdrót



Tagság: 2006-02-13 16:08:51
Tagszám: #26990
Hozzászólások: 578
5813. Elküldve: 2007-08-01 22:08:53,

OFF TOPIC

[62524.]

SZIA HUNI!

10361622681.gif

- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
[válaszok erre: #5814] [előzmény: (5810) huni66, 2007-08-01 22:00:32]
Törzstag
rézdrót adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Hule



Tagság: 2003-03-06 00:00:00
Tagszám: #1357
Hozzászólások: 95
5812. Elküldve: 2007-08-01 22:07:36,

OFF TOPIC

[62525.]

nekem ez van:

http://www.pixelview.hu/html/box3.html
[válaszok erre: #5815 #5817] [előzmény: (5811) rézdrót, 2007-08-01 22:03:59]
Kezdő
Hule adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010443925857544 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail