OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 Gazember

Tagság: 2003-02-01 00:00:00 Tagszám: #919 Hozzászólások: 2475 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 anntszer

Tagság: 2006-02-14 19:43:43 Tagszám: #27060 Hozzászólások: 756 |
5835. Elküldve: 2007-08-04 21:56:56, OFF TOPIC
|
[62502.] |
Nem nem!A splitter Tv felöli részét szürözni kell vagy létezik olyan eloszto ami MM (modem)Radio ill.TV ezt viszont a Ktv. s kollégának KELL(!) megcsinálni ha Ö kötötte a Netedet!Én a tunered bemenetére is gondoltam egy un. galvanikusan leválaszto szüröt (a földhurok miatt),a debreceni Ostelnál van cirka 1400Ft. .Ez kondival leválasztja a melegpontot ill. az árnyékolást is!
Üdv:anntszer
|
| | | [válaszok erre: #5838] |
[előzmény: (5833) rézdrót, 2007-08-04 20:55:06] |
|
Törzstag
|
|
 K. Tibor

Tagság: 2002-03-16 00:00:00 Tagszám: #4 Hozzászólások: 5439 |
5834. Elküldve: 2007-08-04 21:13:57, OFF TOPIC
|
[62503.] |
Milyen jó ez a szigetfesztivál, tiszta kultúra nem ?
***************************
VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
|
| | |
[előzmény: (5833) rézdrót, 2007-08-04 20:55:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5833. Elküldve: 2007-08-04 20:55:06, OFF TOPIC
|
[62504.] |
Na ezt talaltam itthon:
Ez Így jó?
Vagy ez a cucc nem az amit Te ajánlasz?
Más is segíthet!
Köszönöm!
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | | [válaszok erre: #5834 #5835] |
[előzmény: (5831) anntszer, 2007-08-04 16:26:20] |
|
Törzstag
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5832. Elküldve: 2007-08-04 20:15:08, OFF TOPIC
|
[62505.] |
Igen igen , ezt javasolták a KTV-sek is.
Mármint, hogy a gépemben lévő tuner kártya elé akasszak egy ilyet.
De ez nem az ő s(z)aruk ezt oldjam +én.
Érdekes, hogy a pinnacle kártyával nem csinálta ezt.
Ja még egy kérdés : a leválasztó szűrőre tudsz adni tipust; esetleg lelőhelyet?
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | |
[előzmény: (5831) anntszer, 2007-08-04 16:26:20] |
|
Törzstag
|
|
 anntszer

Tagság: 2006-02-14 19:43:43 Tagszám: #27060 Hozzászólások: 756 |
5831. Elküldve: 2007-08-04 16:26:20, OFF TOPIC
|
[62506.] |
Szia!Használj leválaszto szüröt a Ktv. miatt a földhurok hülye dolgokat tud produkálni!
|
| | | [válaszok erre: #5832 #5833] |
[előzmény: (5822) rézdrót, 2007-08-02 22:34:25] |
|
Törzstag
|
|
 agy

Tagság: 2003-10-16 13:28:55 Tagszám: #6986 Hozzászólások: 842 |
5830. Elküldve: 2007-08-04 12:50:46, OFF TOPIC
|
[62507.] |
Köszi! Már nálam is megy
@gy
|
| | |
[előzmény: (5825) brunomezenga, 2007-08-03 20:00:01] |
|
Törzstag
|
|
 K. Tibor

Tagság: 2002-03-16 00:00:00 Tagszám: #4 Hozzászólások: 5439 |
5829. Elküldve: 2007-08-04 00:55:04, OFF TOPIC
|
[62508.] |
"Tisztelt Úram.
Levelére válaszolva,a személyi igazolvány,lakcim kártya,1 havi közüzemi számla,ado kártya kell a hitelhez,melyet elküdi számunkra,és maximum 1 napalatt elbirálásra kerül.A törlesztörészlet 60 hónapos futamidöre,30% önerövel:5899 ft.
A 30% öneröt a hitel elfogadása után kell befizetni számlánkra.
A terméket a hitel elfogadása,és az elöleg befizetése után,értesiteni fogjuk önt a szállitás pontos idelyéröl,mely tartalmazza a megrendelt terméket,számlát,és a jotálás (garanciát).Annyi kérésünk lenne önhöz,hogy miután megkapza a terméket,amiben természetesen a hitelszerzödés is lessz,ugy az egyik példányt sziveskedjen eljuttatni részünkre aláirva,(email).
A törlesztörészlet természetesen csekken keresztül történik,melyett a bank fog önnek postai uton eljuttatni.Megértését elöre is tisztelettel köszönjük,és várjuk mielöbbi rendelését.Legyen szép napja.
Tisztelettel:
ELEKTROWORDSHOP"
Kerüljétek mint plázacica a csirkeszart.
***************************
VU+ DUO 4K SE , Panasonic VIERA TX-65GZ950E OLED DVBS2/C/T/T2, Gibertini OP100L, Inverto Black Ultra Twin LNB, Amiko DM3800 MOTOR
|
| | |
[előzmény: (5828) Aftermath, 2007-08-03 22:02:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aftermath

Tagság: 2005-10-30 22:46:31 Tagszám: #23272 Hozzászólások: 32 |
5828. Elküldve: 2007-08-03 22:02:15, OFF TOPIC
|
[62509.] |
azt elfelejtettem leírni hogy csak egy ilyen műholdnál van a nyugat 43-nál. talán kicsi a tányé 90 cmr, főleg éjszaka felé megy el.
köszi
|
| | | [válaszok erre: #5829] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 @malacka@

Tagság: 2005-05-02 12:33:43 Tagszám: #18390 Hozzászólások: 3037 |
5827. Elküldve: 2007-08-03 20:36:47, OFF TOPIC
|
[62510.] |
Első hallásra kábelszakadásra tippelek. A csatlakozókat leellenőrizted már? A kábelre rámértél már?
______________________________
Vu+ Zero4K (PurE2), Triax TDS 65A (28,3°E-30°W), Inverto Black Ultra Twin
|
| | |
[előzmény: (5826) Aftermath, 2007-08-03 20:11:40] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Aftermath

Tagság: 2005-10-30 22:46:31 Tagszám: #23272 Hozzászólások: 32 |
5826. Elküldve: 2007-08-03 20:11:40, OFF TOPIC
|
[62511.] |
hello
azt szeretném kérdezni hogy mitől van az ha ugrál a jelszint, ha pillanatra megáll akkor 50-50%. semmi sem takarja el a rálátást a műholdra. a fejet sajna nemtudom hogy milyen, de úgy 1-1,5 éve vettem.
köszi
|
| | | [válaszok erre: #5827] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 brunomezenga

Tagság: 2007-04-07 07:29:53 Tagszám: #43675 Hozzászólások: 558 |
5825. Elküldve: 2007-08-03 20:00:01, OFF TOPIC
|
[62512.] |
Hali!
Nálam most jó.
|
| | | [válaszok erre: #5830] |
[előzmény: (5823) agy, 2007-08-03 17:25:39] |
|
Törzstag
|
|
 teleholdkóros

Tagság: 2006-02-19 20:05:10 Tagszám: #27345 Hozzászólások: 607 |
5824. Elküldve: 2007-08-03 17:43:11, OFF TOPIC
|
[62513.] |
Nekem sem jön be.
|
| | |
[előzmény: (5823) agy, 2007-08-03 17:25:39] |
|
Törzstag
|
|
 agy

Tagság: 2003-10-16 13:28:55 Tagszám: #6986 Hozzászólások: 842 |
|
Törzstag
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5822. Elküldve: 2007-08-02 22:34:25, OFF TOPIC
|
[62515.] |
Sziasztok!
Na megint egy hülye kérdés, de hátha valaki kirázza a kisújjából.
Szóval nemrégiben raktam össze az új gépemet. Rakatam bele egy szép új tv tuner kártyát is.
Na ha a kártyára rákötöm az antennát (közös internet- kábeltv koax) akkor a lakásban lévő tv-kon különféle UFÓ hadüzenetek jelennek meg. Ha + közben még netezek is akkor aztán elszabadul a pokol.
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | | [válaszok erre: #5831] |
|
|
Törzstag
|
|
 brunomezenga

Tagság: 2007-04-07 07:29:53 Tagszám: #43675 Hozzászólások: 558 |
5821. Elküldve: 2007-08-02 10:17:36, OFF TOPIC
|
[62516.] |
Halihó!
Ismét megjöttem, és ismét felrakom az off-os írásom. Ja Rézdrót: miért kellene haragudnom? Értem én a viccet! Egy Toutch az ára!
Akit érdekel az egészsége, az igyon ALOE VERA gélt. Szinte minden betegségre van valami megoldás. Ez nem gyógyszer, de nem is csodaszer. Ez egy természetadta lehetőség, csak élni kell vele. Nem fáj ha iszol napi 5 centet. Ha valaki élni szeretne az egészségével, írjon. Mindent megoldunk. Merd vállalni az egészséged.
|
| |
|
Törzstag
|
|
 Hule

Tagság: 2003-03-06 00:00:00 Tagszám: #1357 Hozzászólások: 95 |
5820. Elküldve: 2007-08-02 06:35:19, OFF TOPIC
|
[62517.] |
En most csak arra hasznalom hogy a digi menjen a 21"-os monitoron... egyetlen elonye hogy 75 Hz-en megy
|
| | |
[előzmény: (5817) rézdrót, 2007-08-01 22:22:33] |
|
Kezdő
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5819. Elküldve: 2007-08-01 22:57:04, OFF TOPIC
|
[62518.] |
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | |
[előzmény: (5818) hikjma, 2007-08-01 22:37:03] |
|
Törzstag
|
|
 hikjma

Tagság: 2004-01-18 20:04:41 Tagszám: #8252 Hozzászólások: 2794 |
5818. Elküldve: 2007-08-01 22:37:03, OFF TOPIC
|
[62519.] |
Na ez a dolog engem is gonolkodóba ejtett, mármint nem a gél / vagy az is /.
|
| | | [válaszok erre: #5819] |
[előzmény: (5817) rézdrót, 2007-08-01 22:22:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5817. Elküldve: 2007-08-01 22:22:33, OFF TOPIC
|
[62520.] |
Na !
Van ennek azért tudása.
Most átolvastam másütt is az ajánlóját. Sajna nekem nem kell mert nemrég vettem egy Dazle digitalizálót.
Ez igy ft-ban már sok lenne.
(vagy gyorsanjában eladom a vaterán) :))
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | | [válaszok erre: #5818 #5820] |
[előzmény: (5812) Hule, 2007-08-01 22:07:36] |
|
Törzstag
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5816. Elküldve: 2007-08-01 22:16:46, OFF TOPIC
|
[62521.] |
Sajna mostanában halni sincs időm.
Néha feljövök 1-2 fórumra, és kész.
Az ss2 most be se nincsen izzítva.
Két hete raktam össze egy új gépet.
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | |
[előzmény: (5814) huni66, 2007-08-01 22:11:08] |
|
Törzstag
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5815. Elküldve: 2007-08-01 22:14:13, OFF TOPIC
|
[62522.] |
Na hogy lássuk is.
Ez azért elég komolynak látszik
(sajna az ára is)
De azér köszönöm szépen!
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | |
[előzmény: (5812) Hule, 2007-08-01 22:07:36] |
|
Törzstag
|
|
 huni66

Tagság: 2005-05-01 21:15:58 Tagszám: #18375 Hozzászólások: 10248 |
5814. Elküldve: 2007-08-01 22:11:08, OFF TOPIC
|
[62523.] |
CSAÓ , nézd az MTV-ket , ki tudja meddig nézheted........
Üdv : Huni
KU : Nagykecske 95E - 45W, C sáv : 180 - as tükör.TBS 8922 PCI, OMICOM PCI rev2.3, OCTAGON SF8008 SUPREME, uClan (U2C) Denys H.265, GT Media V8 UHD, pihen : AMIKO HD 8840 COMBO, OPTICUM SLOTH COMBO, beállító készülék : ILLU M3
|
| | | [válaszok erre: #5816] |
[előzmény: (5813) rézdrót, 2007-08-01 22:08:53] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 rézdrót

Tagság: 2006-02-13 16:08:51 Tagszám: #26990 Hozzászólások: 578 |
5813. Elküldve: 2007-08-01 22:08:53, OFF TOPIC
|
[62524.] |
SZIA HUNI!
- ...nem, nem tündérke. A kívánság az kívánság. Térdelj csak le szépen...
|
| | | [válaszok erre: #5814] |
[előzmény: (5810) huni66, 2007-08-01 22:00:32] |
|
Törzstag
|
|
 Hule

Tagság: 2003-03-06 00:00:00 Tagszám: #1357 Hozzászólások: 95 |
|
Kezdő
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|