OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 Kenderice

Tagság: 2003-02-13 00:00:00 Tagszám: #1008 Hozzászólások: 1471 |
62331. Elküldve: 2022-06-18 22:15:00, OFF TOPIC
|
[6751.] |
Igen, én ostobázok mert még mindig nem tudom mit akartál mondani például azzal, hogy oroszországban miért "működik" a windows.
Miért ne működne?
PC, telepítőlemez oszt' hajrá.
Vagy ott a PC-t ellátó áram válogat milyen oprendszer futhat?
Komolyan nem értem ezt...
Gigablue UHD UE 4K
|
| | | [válaszok erre: #62336 #62339] |
[előzmény: (62327) miki2002, 2022-06-18 20:42:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kenderice

Tagság: 2003-02-13 00:00:00 Tagszám: #1008 Hozzászólások: 1471 |
62330. Elküldve: 2022-06-18 22:12:14, OFF TOPIC
|
[6752.] |
A gondok a konteósokkal vannak akik nem érdemelnek semmilyen tiszteletet...
Gigablue UHD UE 4K
|
| | | [válaszok erre: #62334] |
[előzmény: (62326) Barczik L, 2022-06-18 20:27:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
62329. Elküldve: 2022-06-18 21:17:57, OFF TOPIC
|
[6753.] |
A data.hu-ról általában ingyen is le lehet tölteni, fel szokott dobni 2 lehetőséget, a lassú letöltést kell választani és kivárni a visszaszámlálót.
Ha te akarsz valamit megosztani, akkor meg ott a Google drive, sokkal egyszerűbb.
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | | [válaszok erre: #62332] |
[előzmény: (62328) Sarti, 2022-06-18 21:03:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Sarti

Tagság: 2021-06-24 12:02:20 Tagszám: #137409 Hozzászólások: 179 |
62328. Elküldve: 2022-06-18 21:03:31, OFF TOPIC
|
[6754.] |
Sziasztok, szeretnék letölteni egy dokumentumot a Data hu ról, de csak prémium előfizetéssel engedi, de nem akarok regisztrálni a Datára, létezik valami más prémium letöltő, ahol SMS küldök, és bizonyos ideig vagy napig letölthetek adatot?
|
| | | [válaszok erre: #62329] |
|
|
Haladó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
62327. Elküldve: 2022-06-18 20:42:44, OFF TOPIC
|
[6755.] |
Te beszélsz ostobákról ...?
Üdv: miki2002
|
| | | [válaszok erre: #62331] |
[előzmény: (62324) Kenderice, 2022-06-18 19:57:05] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
62326. Elküldve: 2022-06-18 20:27:21, OFF TOPIC
|
[6756.] |
Ostoba, buta, agyhalott..............
Na vannak ott gondok rendesen!
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | | [válaszok erre: #62330] |
[előzmény: (62323) Kenderice, 2022-06-18 19:53:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Oriza_Triznyák

Tagság: 2003-10-26 13:25:19 Tagszám: #7101 Hozzászólások: 3429 |
62325. Elküldve: 2022-06-18 20:22:12, OFF TOPIC
|
[6757.] |
Youtube esetén nem is kell feltétlenül az, hogy a tartalom konteó legyen.
|
| | |
[előzmény: (62321) Zoli049, 2022-06-18 19:17:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kenderice

Tagság: 2003-02-13 00:00:00 Tagszám: #1008 Hozzászólások: 1471 |
62324. Elküldve: 2022-06-18 19:57:05, OFF TOPIC
|
[6758.] |
Amit te hoztál szóba, arra sem adtál magyarázatot.
Például az, hogy miért hoztad szóba, hogy oroszországban windows-t használnak meg hogy billgécc érdekeltségei között nincsenek orosz cégek.
Efelett már kétszer átsiklottál magyarázat nélkül.
Ebből világosan lehet következtetni arra, hogy teljesen irrelelváns dolgokat írtál le amiknek semmi közük a témához.
Nem is értem mit akartál ezekkel mondani.
Most kérlek meg MÁSODSZOR, hogy magyarázd meg az összefüggéseket (már ha megy)...
Gigablue UHD UE 4K
|
| | | [válaszok erre: #62327] |
[előzmény: (62318) miki2002, 2022-06-18 17:31:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kenderice

Tagság: 2003-02-13 00:00:00 Tagszám: #1008 Hozzászólások: 1471 |
62323. Elküldve: 2022-06-18 19:53:48, OFF TOPIC
|
[6759.] |
Csak a nagyon ostobákat lehet irányítani.
Mind a közmédia által, mind a konteógyárak által.
Okos ember tud gondolkodni és szelektálni.
A buta ember gondolkodása meg olyan egyszerű, hogy mindent elhisznek fenntartások nélkül ami belefér az agymenésükbe és minden másra azonnal rátolják csípőből hogy hazugság, ami nem...
Gigablue UHD UE 4K
|
| | | [válaszok erre: #62326] |
[előzmény: (62322) Barczik L, 2022-06-18 19:39:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
62322. Elküldve: 2022-06-18 19:39:23, OFF TOPIC
|
[6760.] |
"Csak a fogyasztói igényeket szolgálják ki."
A fogyasztók irányítása.
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | | [válaszok erre: #62323 #62338] |
[előzmény: (62321) Zoli049, 2022-06-18 19:17:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zoli049

Tagság: 2009-03-23 04:09:44 Tagszám: #72118 Hozzászólások: 2134 |
62321. Elküldve: 2022-06-18 19:17:10, OFF TOPIC
|
[6761.] |
Azér' ez a "konteogyár" egyre jobban felfutó biznissz ám, csak 1-2 idiótának meg kell nézni a YT nézettségét és meg lehet nézni tudományos, tényekkel alátámasztott csatornák nézettségeit. Görbetükör.
Csak a fogyasztói igényeket szolgálják ki.
|
| | | [válaszok erre: #62322 #62325] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
62320. Elküldve: 2022-06-18 18:33:12, OFF TOPIC
|
[6762.] |
Korábban írták hogy "Te nem tudod mit jelent a konteó"
Ennek könnyű utána nézni de a kérdésem az hogy ti mit tartotok annak?
Azokat is akik nem hisznek el mindent amit csak beadnak nekik és van bennük egy egészséges kételkedés?
Vagy azokról van szó amik showműsorként mennek és közük sincs a valósághoz?!
A kettő közt hatalmas szakadék van!
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
62319. Elküldve: 2022-06-18 17:45:07, OFF TOPIC
|
[6763.] |
Nem is olyan rég a közmédia volt a fő ha nem az egyetlen infó forrásunk mindenre. Úgy jön ide.
A sértegetés helyett gondolkodni is kéne!
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel. [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-06-18 18:03:07]
|
| | |
[előzmény: (62317) Kenderice, 2022-06-18 17:26:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
62318. Elküldve: 2022-06-18 17:31:06, OFF TOPIC
|
[6764.] |
Amit nem én hoztam szóba, azt ne rajtam keresd!
A stúdió felvételeket nem a NASA hozta nyilvánosságra, hanem sok évvel később a készítői! Remélem kielégítő a válaszom!
"Még a szovjetek sem kételkedtek benne"
Én sem azt írtam, csak pár kérdés még mindig nyitott.
Üdv: miki2002
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-06-18 17:55:15]
|
| | | [válaszok erre: #62324] |
[előzmény: (62316) Kenderice, 2022-06-18 17:24:34] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kenderice

Tagság: 2003-02-13 00:00:00 Tagszám: #1008 Hozzászólások: 1471 |
62317. Elküldve: 2022-06-18 17:26:25, OFF TOPIC
|
[6765.] |
Ez a közmédiás dolog hogy is jött most ide?
Ugye nem arról van szó, hogy attól lesz igaz egy konteó mert a közmédia hazudik?
Mert ha így gondolod, akkor faék egyszerű a gondolkodásmechanizmusod...
Gigablue UHD UE 4K
|
| | | [válaszok erre: #62319] |
[előzmény: (62310) Barczik L, 2022-06-18 12:01:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kenderice

Tagság: 2003-02-13 00:00:00 Tagszám: #1008 Hozzászólások: 1471 |
62316. Elküldve: 2022-06-18 17:24:34, OFF TOPIC
|
[6766.] |
"A holdraszállással az a legnagyobb probléma, hogy a NASA nem árulta el, hogy sok felvétel stúdióban készült."
Hát ha nem árulta el, te akkor honnan tudod?
Neked titokban megsúgták?
Még a szovjetek sem kételkedtek benne, pedig ők kiabáltak volna leghangosabban, ha bármi gyanús lett volna körülötte.
Amúgy az a konteókban a legviccesebb és egyben legszánalmasabb is, hogy egy adott tudományág képviselőit úgy en bloc hazugnak nevezik, de előszeretettel hivatkoznak EGYETLEN emberre, mint hiteles forrásra!
Érted már hol a gond?
A lovon fordítva ülés tipikus esete.
Amúgy a lényegen szépen átsiklottál.
Szóval mi következik abból, hogy egy cégcsoportban nincs orosz cég vagy hogy az oroszok használnak windowst?
Ezekre nem megy a válasz?
Mert akkor ugye tudod hova kerülnek ezek az érveid?
Úgy van, a levesbe...
Gigablue UHD UE 4K
|
| | | [válaszok erre: #62318] |
[előzmény: (62312) miki2002, 2022-06-18 13:11:01] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 garga pista

Tagság: 2006-07-02 18:43:48 Tagszám: #32270 Hozzászólások: 5630 |
62315. Elküldve: 2022-06-18 14:38:05, OFF TOPIC
|
[6767.] |
Erről jut eszembe, sok éve volt egy jó oldal, kezdő "hackereknek" szétröhögtem rajta magam, kis guglizással meglett, az archive.com lementette:
(előre is bocsi azoktól akik C64-el hackelik a Windows-os gépeket )
https://web.archive.org/web/20070205170441fw_/http://hackerguide.uw.hu/index.php?page=hw
Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
|
| | |
[előzmény: (62314) KWP, 2022-06-18 14:21:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360 |
62314. Elküldve: 2022-06-18 14:21:44, OFF TOPIC
|
[6768.] |
Na OTT a baj, amikor valaki az ilyen "Rejtélyek Szigete", "Világ titkai", meg hasonló agyament oldalak cikkeit olyan készpénznek veszi, mintha valami neves híroldal cikkeit olvasná.
Elárulom, hogy ezekre az oldalakra (sajnos a facebook néha feldobja nekem) a barátaimmal RÖHÖGNI szoktunk feljárni, hogy kinek épp mennyire gurult el a gyógyszere. Szoktunk azon elmélkedni, hogy az oldal készítője ezeket komolyan is gondolja (ez a nagyobbik baj, akkor orvosi eset), vagy csak a kattintásokért, vagyis a pénzbevételért csinálja (ez még a maga módján érthető.)
És nem, nem vagyok valami földhöz ragadt idióta, ami azt illeti, őszintén hiszek a szellemek létezésében (sok mindent tapasztaltam már, tudnék róla mesélni, csak nagyon offtopic volna), és abban is biztos vagyok, hogy az emberiség nincs egyedül az univerzumban.
|
| | | [válaszok erre: #62315] |
[előzmény: (62311) miki2002, 2022-06-18 12:11:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 KWP

Tagság: 2002-09-25 00:00:00 Tagszám: #309 Hozzászólások: 7360 |
62313. Elküldve: 2022-06-18 14:18:58, OFF TOPIC
|
[6769.] |
Ott a pont.
Személyes ismerősi körömben is van sajnos nem egy ilyen.
Egyébként nagyon kedves emberek, nincs velük semmi bajom, összeveszni sem fogok egyikükkel sem, de rég elkönyveltem magamban, hogy ha bármi komoly témában tanácsra van szükségem, őket messzire elkerülöm, mert ostobák.
Nyilván ezt nekik nem mondom a szemükbe, mert nem célom megsérteni őket... de attól még ezt gondolom róluk.
Ettől függetlenül kedvelem őket, csak be vannak skatulyázva nálam, mint megvezethető, szavahihetetlen emberek, akik ellenőrizetlen marhaságokat vesznek készpénznek, csak azért mert valaki hangosan mondja. Tudnék konkrét hajmeresztő példákat mondani, de szerintem annyira senkit nem érdekel itt a téma, hogy kilóméteresre duzzasszam ezt a hozzászólást. :)
|
| | |
[előzmény: (62308) Oriza_Triznyák, 2022-06-18 10:16:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
62312. Elküldve: 2022-06-18 13:11:01, OFF TOPIC
|
[6770.] |
A holdraszállással az a legnagyobb probléma, hogy a NASA nem árulta el, hogy sok felvétel stúdióban készült.
Két kérdés azonban még mindig okot ad az összefüggés elméletekre.
A Van Allen övön át lehetett -e jutni?
A hagyományos film, hogy bírta ki a sugárzást.
https://sg.hu/cikkek/tudomany/98850/megfejtettek-a-van-allen-ovek-titkat
Üdv: miki2002
|
| | | [válaszok erre: #62316] |
[előzmény: (62306) Kenderice, 2022-06-18 09:28:06] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
62310. Elküldve: 2022-06-18 12:01:27, OFF TOPIC
|
[6772.] |
Agyhalottak lehetnek azok a birkák is akik elhisznek mindent amit a közmédia a torkukon lenyom!
Kényelmesebb is azt elhinni, mint saját agyat használva (kivált ha nincs) gondolkodni.
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | | [válaszok erre: #62317] |
[előzmény: (62309) Kenderice, 2022-06-18 11:44:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kenderice

Tagság: 2003-02-13 00:00:00 Tagszám: #1008 Hozzászólások: 1471 |
62309. Elküldve: 2022-06-18 11:44:24, OFF TOPIC
|
[6773.] |
Az UFO szót is használjuk meg mondjuk a mikrochip szót is.
Ettől még magyarok maradunk ugye?
Azt, hogy a billgécces cégek között nincs orosz meg nem értem.
Mi következik szerinted ebből?
Hogy billyfiú ki akar nyírni 7500 millió embert? Mert hogy az agyhalott konteósok szerint bill azt mondta, hogy 500millió ember elég a Földön és a többit ki kell irtani. :(21
Gondolom vannak olyan ázsiai vagy afrikai cégcsoportok, amikben meg nincsenek amerikai cégek.
És? Ebből következtetni lehet akármire is?
Az Oroszországban működő windows-os dolgot sem értem.
Mire kell következtetni ebből szerinted?
Gigablue UHD UE 4K
|
| | | [válaszok erre: #62310 #62311] |
[előzmény: (62307) longoria, 2022-06-18 09:45:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Oriza_Triznyák

Tagság: 2003-10-26 13:25:19 Tagszám: #7101 Hozzászólások: 3429 |
62308. Elküldve: 2022-06-18 10:16:37, OFF TOPIC
|
[6774.] |
Kenderice úr itt most (nagyrészt) olyan konteókat sorolt fel, amiket tudományosan többször megcáfoltak, és teszik is ezt napi szinten, de bizonyos emberek inkább hisznek a szomszéd Józsinak, vagy bárkinek, aki írta a faszbukon, hogy az bizony igaz.
Gyakran előfordul, hogy ezek az emberek ilyenkor elkezdik az adott konteóban hívű emberek, csoportok társaságát keresni (főképp az Interneten), és mivel találnak ilyet, megerősítést kapnak, hogy bizony nem ők a hülyék - bezárva ezzel magukat egy burokba, kizárva ezzel a tudományt.
|
| | | [válaszok erre: #62313] |
[előzmény: (62307) longoria, 2022-06-18 09:45:23] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 longoria

Tagság: 2012-05-31 07:52:59 Tagszám: #105056 Hozzászólások: 292 |
62307. Elküldve: 2022-06-18 09:45:23, OFF TOPIC
|
[6775.] |
Miért is használunk angol kifejezést az összeesküvés-elmélet-re? Sajnos az "amerikanizmus" terjed. Mert azt gondoljuk hogy ez a "cool". Hát nem az. Egyébként Billgécc-el kapcsolatban kicsit kellene olvasgatni. Ismered ezt?
https://www.weforum.org/
A világ 1000 legerosebb cégének a szervezete aminek Bill Gates az elnoke. Érdekes, hogy egy orosz sincs benne.
Ha megérted, hogy mi ez, akkor sokminderre fényderul, hogy mi miért torténik a világban.
Jaj meg utánna kellene olvasni, pl. hogy mi a Marshall terv. Az amerikaiak kigondolták a második világháború után ezt a tervet. Most is ezt akarják alkalmazni.
Ja meg Oroszországban még miért mukodik a Windows? [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-06-18 09:55:17]
|
| | | [válaszok erre: #62308 #62309] |
[előzmény: (62306) Kenderice, 2022-06-18 09:28:06] |
|
Haladó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|