OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
|
 Kenderice

Tagság: 2003-02-13 00:00:00 Tagszám: #1008 Hozzászólások: 1471 |
62181. Elküldve: 2022-06-01 09:31:40, OFF TOPIC
|
[6901.] |
Azt írta, hogy Veszprémben...
Gigablue UHD UE 4K
|
| | | [válaszok erre: #62182] |
[előzmény: (62179) attila.scourgeofgod, 2022-06-01 08:52:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zoro67

Tagság: 2007-07-25 12:14:24 Tagszám: #47407 Hozzászólások: 3775 |
62180. Elküldve: 2022-06-01 09:01:29, OFF TOPIC
|
[6902.] |
Meg lesz az 🙂 izgatottan várjuk mi is lessz abban a csomagban🙂
LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
|
| | |
[előzmény: (62169) SaTom, 2022-05-30 11:02:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
62179. Elküldve: 2022-06-01 08:52:20, OFF TOPIC
|
[6903.] |
Hát, olyat még nem láttam Bp-en, amibe pénzt kell dobni, lopnák/törnék a "hozzáértők" azonnal... Appal működnek, online lehet fizetni bankkártyával...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-06-01 08:58:11]
|
| | | [válaszok erre: #62181] |
[előzmény: (62178) ITI, 2022-06-01 08:38:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6951 |
62178. Elküldve: 2022-06-01 08:38:29, OFF TOPIC
|
[6904.] |
Mivel az E-roller nem jármű, mindenhol lehet közlekedni vele, járdán is. Érdekesség képen írom hogy Veszprémben ilyen E-rollerek bérelhetőek az egész város területén belül. Van rajta egy kis doboz, ahova be kell dobni a pénzt és már indítható is a roller.
|
| | | [válaszok erre: #62179 #62185] |
[előzmény: (62177) Zoli049, 2022-06-01 06:36:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zoli049

Tagság: 2009-03-23 04:09:44 Tagszám: #72118 Hozzászólások: 2134 |
62177. Elküldve: 2022-06-01 06:36:50, OFF TOPIC
|
[6905.] |
Az E-rollerre tudtommal még nincs szabály.
|
| | | [válaszok erre: #62178 #62183] |
[előzmény: (62176) gombilaci, 2022-06-01 06:31:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gombilaci

Tagság: 2007-01-22 17:12:40 Tagszám: #40408 Hozzászólások: 7019 |
62176. Elküldve: 2022-06-01 06:31:50, OFF TOPIC
|
[6906.] |
Vagy megfelelni a szabályoknak és tovább rollerezni...
|
| | | [válaszok erre: #62177] |
[előzmény: (62171) petersg, 2022-05-31 20:57:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 gomey

Tagság: 2009-06-07 12:13:38 Tagszám: #75148 Hozzászólások: 5215 |
62175. Elküldve: 2022-06-01 02:51:57, OFF TOPIC
|
[6907.] |
A kerékpár is jármű, nem ezen múlik.
Az E-kerékpár már régóta jogosítványos.
Egyedül a pedálrásegítéses az, ami megy még jogsi nélkül.
De még számít a teljesítmény is azt hiszem.....
|
| | |
[előzmény: (62173) petersg, 2022-05-31 21:52:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 petersg

Tagság: 2009-05-10 17:21:36 Tagszám: #73851 Hozzászólások: 881 |
62174. Elküldve: 2022-05-31 22:08:47, OFF TOPIC
|
[6908.] |
Rendszeresen jön egy nö a järdän reggelente,egyszer ugrottam,mäsodszor figyelmeztettem,legközelebb fellököm a järdän,s rendört hivok baleset okozäs miatt,ugyanis ketszer mondtam neki:abiciut a tuloldalt van!
|
| |
|
Törzstag
|
|
 petersg

Tagság: 2009-05-10 17:21:36 Tagszám: #73851 Hozzászólások: 881 |
62173. Elküldve: 2022-05-31 21:52:44, OFF TOPIC
|
[6909.] |
Az E biket is be akarjäk sorolni,mivel motor viszi,van tejesitmenye: järmü-innentöl kezdve..
Hja, nem mehet järdan csak bic uton v rendesen max 45-el..
"Önerejeböl haladni kepes"
Az E auto ugyanez-motos järmü.. [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-05-31 21:59:22]
|
| | | [válaszok erre: #62175] |
[előzmény: (62172) ITI, 2022-05-31 21:07:28] |
|
Törzstag
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6951 |
62172. Elküldve: 2022-05-31 21:07:28, OFF TOPIC
|
[6910.] |
Érthető. Nem bicikli, tehát csak az SMKP kategóriába fér csak bele. Már csak az a kérdés hogy a roller nem jármű, ezért hogy lehet majd SMKP?
Erre én is kíváncsi vagyok.
|
| | | [válaszok erre: #62173] |
[előzmény: (62171) petersg, 2022-05-31 20:57:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 petersg

Tagság: 2009-05-10 17:21:36 Tagszám: #73851 Hozzászólások: 881 |
62171. Elküldve: 2022-05-31 20:57:46, OFF TOPIC
|
[6911.] |
Sziasztok!
El roller-el kell adni gyorsan!
A minap hallottam:sisak,jogsi ,köt-bzt kell majd..
|
| | | [válaszok erre: #62172 #62176] |
|
|
Törzstag
|
|
 Gabywap

Tagság: 2008-12-27 23:55:48 Tagszám: #68125 Hozzászólások: 10040 |
62170. Elküldve: 2022-05-30 11:34:22, OFF TOPIC
|
[6912.] |
Majd csak ide sétál lassan! :)
[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o] |
| | |
[előzmény: (62169) SaTom, 2022-05-30 11:02:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 SaTom

Tagság: 2018-10-15 11:43:57 Tagszám: #135468 Hozzászólások: 1680 |
62169. Elküldve: 2022-05-30 11:02:29, OFF TOPIC
|
[6913.] |
@Gabywap, Zoro67:
Sziasztok,
alább az SR-525 csomagkövetési információja.
Azt nem állítom, hogy „viharosan” közeledik hozzánk, de hogy úton van (valami :-) ), az már biztos.
Üdv.
SaTom
|
| | | [válaszok erre: #62170 #62180 #62199] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
62168. Elküldve: 2022-05-29 22:37:02, OFF TOPIC
|
[6914.] |
Azért ez nem teljesen így működik, szerintem még idehaza sem...
Ugyanis van bankfelügyelet, illetve van NMHH, akik vizsgálhatják, hogy az intézkedés (áremelés) jogos volt-e vagy sem - mindezt akár egy erőteljes kormányzati hátszéllel.
Másrészt, ha egy adott kormányzat (nem a mostani, hanem úgy általában) elég okos, elszánt és tökös is, akkor többnyire képes érvényesíteni az akaratát.
Megjegyzés: sajnos, egyre nő azon vállalatok száma, melyek mégis képesek nemzetek és kormányok felett a saját, önző gazdaságpolitikájukat érvényesíteni - ez egy nagyon rossz irány, nem lenne szabad hagyni...
|
| | |
[előzmény: (62137) egedi, 2022-05-27 08:23:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 masodikmusor

Tagság: 2009-01-25 22:26:46 Tagszám: #69681 Hozzászólások: 3291 |
62167. Elküldve: 2022-05-29 12:16:23, OFF TOPIC
|
[6915.] |
Az a szivattyú, amely tíz méternél mélyebbről felhozza a vizet, nyilván búvárszivattyú. Tehát le kell ereszteni mélyre.
|
| | |
[előzmény: (62157) ITI, 2022-05-28 18:47:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
62166. Elküldve: 2022-05-29 09:01:47, OFF TOPIC
|
[6916.] |
A csőszivattyút leteheted a kút aljára (oldalán szív) és ha nem szippantja ki a kutat, akkor folyamatosan nyomja a vizet 5,5 m -ről.
Üdv: miki2002
|
| | |
[előzmény: (62163) foreman, 2022-05-29 08:19:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pityu54

Tagság: 2010-03-12 20:37:00 Tagszám: #83191 Hozzászólások: 11910 |
62165. Elküldve: 2022-05-29 08:39:12, OFF TOPIC
|
[6917.] |
Arról szólt a fáma,hogy itt víz és pálesz is van.....jó sok!
Úgyhogy te jöheCC!
Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV
|
| | |
[előzmény: (62163) foreman, 2022-05-29 08:19:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Zoli049

Tagság: 2009-03-23 04:09:44 Tagszám: #72118 Hozzászólások: 2134 |
62164. Elküldve: 2022-05-29 08:38:48, OFF TOPIC
|
[6918.] |
62154
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 foreman

Tagság: 2009-05-31 18:29:00 Tagszám: #74811 Hozzászólások: 1478 |
62163. Elküldve: 2022-05-29 08:19:45, OFF TOPIC
|
[6919.] |
Látod, Miki, épp ez volt a gond, a vízhozam!!- ezért szerettem volna a felhúzó csövet minél lejjebb engedni. 4m-es volt az eredeti, 6m-en a kút feneke, 5.80-ról indultam, ma reggel pedig arasznyi darabokat leszabdalva a Kpe-ből, visszakerültem 4,40-re. Itt már elég tisztának tűnik a víz, mellesleg valamennyire elzárt áteresztő csap mögött viszonylag folyamatosan folyik.
Itt a vége, ennyit tudtam...
Még1X köszönöm a hsz-okat, Pityu54 Komámét különösen, csak jönne máá azzal a pálesszel
21,94E 46,73N
96,5E-50W
|
| | | [válaszok erre: #62165 #62166] |
[előzmény: (62162) miki2002, 2022-05-29 08:08:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 miki2002

Tagság: 2008-12-28 02:09:48 Tagszám: #68134 Hozzászólások: 20778 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Barczik L

Tagság: 2009-04-28 12:44:01 Tagszám: #73340 Hozzászólások: 10663 |
62161. Elküldve: 2022-05-29 06:53:31, OFF TOPIC
|
[6921.] |
Mindez tengerszint magasságra értendő! A hegyekben, dombokon arányosan kisebb.
Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
|
| | |
[előzmény: (62159) sanca2, 2022-05-29 04:54:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 petersg

Tagság: 2009-05-10 17:21:36 Tagszám: #73851 Hozzászólások: 881 |
62160. Elküldve: 2022-05-29 05:07:06, OFF TOPIC
|
[6922.] |
Gyakorlatban kb 9,ezert csinaltam amit irtam.
Kb 13-on volt a viz.A tömlö meg käbel le volt äsva 1 m-re,telen is ment rola a mosgep.
A hvm nyomkapcsoloja inditotta a buvart is,kb 2,5 nyomäst tudott,naonta 2x20perc locsoläst birt nyäron,ivovzminöseg volt.
|
| | |
[előzmény: (62159) sanca2, 2022-05-29 04:54:32] |
|
Törzstag
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
62159. Elküldve: 2022-05-29 04:54:32, OFF TOPIC
|
[6923.] |
10 méter a max elvileg, gyakorlatilag 9.6-9.8 méter csak
Mutass már egy szivattyút ami 10 -től lejebről felszívja a vizet
Köszi
|
| | | [válaszok erre: #62160 #62161] |
[előzmény: (62157) ITI, 2022-05-28 18:47:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 petersg

Tagság: 2009-05-10 17:21:36 Tagszám: #73851 Hozzászólások: 881 |
62158. Elküldve: 2022-05-29 04:51:04, OFF TOPIC
|
[6924.] |
Nekem 300-as kutam volt,22M en volt Orosz buvär,fent häzi vizmü 3/4 es ipari tömlövel kötve.
Tökeletesen ment több,mint 10 evet..
|
| | |
[előzmény: (62155) foreman, 2022-05-28 17:07:26] |
|
Törzstag
|
|
 ITI

Tagság: 2010-03-14 06:42:20 Tagszám: #83228 Hozzászólások: 6951 |
62157. Elküldve: 2022-05-28 18:47:20, OFF TOPIC
|
[6925.] |
Szia!
Az egytárcsás szivattyúk 6-7 méterről tudják felszívni a vizet, a többtárcsás, mélykút szivattyúk, akár 30 méterről is felhozzák a vizet. A membrános (Ruszki) szivattyúk 40 méterről is felhozzák, vagy mélyebbről is, de a vízhozamuk jóval kisebb, mint a tárcsás szivattyúké. Ezek merülő szivattyúk, a lábszelepes szivattyúknál fontos hogy levegő ne jusson be a rendszerbe.
|
| | | [válaszok erre: #62159 #62167] |
[előzmény: (62153) Hatalom2000, 2022-05-28 10:35:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
OFF TOPIC (üzenet: 68328, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|