Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499894/4 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (92/33
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

Kenderice



Tagság: 2003-02-13 00:00:00
Tagszám: #1008
Hozzászólások: 1471
62181. Elküldve: 2022-06-01 09:31:40,

OFF TOPIC

[6901.]

Azt írta, hogy Veszprémben...

Gigablue UHD UE 4K
[válaszok erre: #62182] [előzmény: (62179) attila.scourgeofgod, 2022-06-01 08:52:20]
Kiváló dolgozó
Kenderice adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zoro67



Tagság: 2007-07-25 12:14:24
Tagszám: #47407
Hozzászólások: 3775
62180. Elküldve: 2022-06-01 09:01:29,

OFF TOPIC

[6902.]

Meg lesz az 🙂 izgatottan várjuk mi is lessz abban a csomagban🙂

LG OLED55B9SLA Tv
Dreambox 920UHD--Ustym 4K--Sat-
Andrew 370 prím K90-W45 (ku sáv) Fortec Star 240 K93-W40,5 (C-sáv) Körner 19,3, 2x Körner 9.2
Wave Frontier
[előzmény: (62169) SaTom, 2022-05-30 11:02:29]
Kiváló dolgozó
zoro67 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
62179. Elküldve: 2022-06-01 08:52:20,

OFF TOPIC

[6903.]

Hát, olyat még nem láttam Bp-en, amibe pénzt kell dobni, lopnák/törnék a "hozzáértők" azonnal... Appal működnek, online lehet fizetni bankkártyával...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-06-01 08:58:11]
[válaszok erre: #62181] [előzmény: (62178) ITI, 2022-06-01 08:38:29]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6951
62178. Elküldve: 2022-06-01 08:38:29,

OFF TOPIC

[6904.]

Mivel az E-roller nem jármű, mindenhol lehet közlekedni vele, járdán is. Érdekesség képen írom hogy Veszprémben ilyen E-rollerek bérelhetőek az egész város területén belül. Van rajta egy kis doboz, ahova be kell dobni a pénzt és már indítható is a roller.
[válaszok erre: #62179 #62185] [előzmény: (62177) Zoli049, 2022-06-01 06:36:50]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62177. Elküldve: 2022-06-01 06:36:50,

OFF TOPIC

[6905.]

Az E-rollerre tudtommal még nincs szabály.
[válaszok erre: #62178 #62183] [előzmény: (62176) gombilaci, 2022-06-01 06:31:50]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gombilaci



Tagság: 2007-01-22 17:12:40
Tagszám: #40408
Hozzászólások: 7019
62176. Elküldve: 2022-06-01 06:31:50,

OFF TOPIC

[6906.]

Vagy megfelelni a szabályoknak és tovább rollerezni...
[válaszok erre: #62177] [előzmény: (62171) petersg, 2022-05-31 20:57:46]
Kiváló dolgozó
gombilaci adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


gomey



Tagság: 2009-06-07 12:13:38
Tagszám: #75148
Hozzászólások: 5215
62175. Elküldve: 2022-06-01 02:51:57,

OFF TOPIC

[6907.]

A kerékpár is jármű, nem ezen múlik.
Az E-kerékpár már régóta jogosítványos.
Egyedül a pedálrásegítéses az, ami megy még jogsi nélkül.
De még számít a teljesítmény is azt hiszem.....
[előzmény: (62173) petersg, 2022-05-31 21:52:44]
Kiváló dolgozó
gomey adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
62174. Elküldve: 2022-05-31 22:08:47,

OFF TOPIC

[6908.]

Rendszeresen jön egy nö a järdän reggelente,egyszer ugrottam,mäsodszor figyelmeztettem,legközelebb fellököm a järdän,s rendört hivok baleset okozäs miatt,ugyanis ketszer mondtam neki:abiciut a tuloldalt van!
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
62173. Elküldve: 2022-05-31 21:52:44,

OFF TOPIC

[6909.]

Az E biket is be akarjäk sorolni,mivel motor viszi,van tejesitmenye: järmü-innentöl kezdve..
Hja, nem mehet järdan csak bic uton v rendesen max 45-el..
"Önerejeböl haladni kepes"
Az E auto ugyanez-motos järmü..
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-05-31 21:59:22]
[válaszok erre: #62175] [előzmény: (62172) ITI, 2022-05-31 21:07:28]
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6951
62172. Elküldve: 2022-05-31 21:07:28,

OFF TOPIC

[6910.]

Érthető. Nem bicikli, tehát csak az SMKP kategóriába fér csak bele. Már csak az a kérdés hogy a roller nem jármű, ezért hogy lehet majd SMKP?
Erre én is kíváncsi vagyok.
[válaszok erre: #62173] [előzmény: (62171) petersg, 2022-05-31 20:57:46]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
62171. Elküldve: 2022-05-31 20:57:46,

OFF TOPIC

[6911.]

Sziasztok!
El roller-el kell adni gyorsan!
A minap hallottam:sisak,jogsi ,köt-bzt kell majd..
[válaszok erre: #62172 #62176]
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Gabywap



Tagság: 2008-12-27 23:55:48
Tagszám: #68125
Hozzászólások: 10040
62170. Elküldve: 2022-05-30 11:34:22,

OFF TOPIC

[6912.]

Majd csak ide sétál lassan! :)

[o.o]_START__GO_! Privát üzenetben nincs támogatás! Írj ide a fórumra! [o.o]
[előzmény: (62169) SaTom, 2022-05-30 11:02:29]
Kiváló dolgozó
Gabywap adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


SaTom



Tagság: 2018-10-15 11:43:57
Tagszám: #135468
Hozzászólások: 1680
62169. Elküldve: 2022-05-30 11:02:29,

OFF TOPIC

[6913.]

@Gabywap, Zoro67:

Sziasztok,
alább az SR-525 csomagkövetési információja.

Azt nem állítom, hogy „viharosan” közeledik hozzánk, de hogy úton van (valami :-) ), az már biztos.

699package.jpg

Üdv.
SaTom
[válaszok erre: #62170 #62180 #62199]
Kiváló dolgozó
SaTom adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
62168. Elküldve: 2022-05-29 22:37:02,

OFF TOPIC

[6914.]

Azért ez nem teljesen így működik, szerintem még idehaza sem...
Ugyanis van bankfelügyelet, illetve van NMHH, akik vizsgálhatják, hogy az intézkedés (áremelés) jogos volt-e vagy sem - mindezt akár egy erőteljes kormányzati hátszéllel.
Másrészt, ha egy adott kormányzat (nem a mostani, hanem úgy általában) elég okos, elszánt és tökös is, akkor többnyire képes érvényesíteni az akaratát.
Megjegyzés: sajnos, egyre nő azon vállalatok száma, melyek mégis képesek nemzetek és kormányok felett a saját, önző gazdaságpolitikájukat érvényesíteni - ez egy nagyon rossz irány, nem lenne szabad hagyni...
[előzmény: (62137) egedi, 2022-05-27 08:23:58]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


masodikmusor



Tagság: 2009-01-25 22:26:46
Tagszám: #69681
Hozzászólások: 3291
62167. Elküldve: 2022-05-29 12:16:23,

OFF TOPIC

[6915.]

Az a szivattyú, amely tíz méternél mélyebbről felhozza a vizet, nyilván búvárszivattyú. Tehát le kell ereszteni mélyre.
[előzmény: (62157) ITI, 2022-05-28 18:47:20]
Kiváló dolgozó
masodikmusor adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62166. Elküldve: 2022-05-29 09:01:47,

OFF TOPIC

[6916.]

A csőszivattyút leteheted a kút aljára (oldalán szív) és ha nem szippantja ki a kutat, akkor folyamatosan nyomja a vizet 5,5 m -ről.

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény: (62163) foreman, 2022-05-29 08:19:45]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pityu54



Tagság: 2010-03-12 20:37:00
Tagszám: #83191
Hozzászólások: 11910
62165. Elküldve: 2022-05-29 08:39:12,

OFF TOPIC

[6917.]

Arról szólt a fáma,hogy itt víz és pálesz is van.....jó sok! icon33.gif
Úgyhogy te jöheCC!
icon32.gif icon50.gif

Üdv: pityu54
UPC Direct_Olcsó TV

Amiko 8260+;Amiko_8240;Amiko_Alien1&2;Gm_9080;Dm7020s;Dm500s;Cryptobox 650 HD
[előzmény: (62163) foreman, 2022-05-29 08:19:45]
Kiváló dolgozó
pityu54 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62164. Elküldve: 2022-05-29 08:38:48,

OFF TOPIC

[6918.]

62154
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


foreman



Tagság: 2009-05-31 18:29:00
Tagszám: #74811
Hozzászólások: 1478
62163. Elküldve: 2022-05-29 08:19:45,

OFF TOPIC

[6919.]

Látod, Miki, épp ez volt a gond, a vízhozam!!- ezért szerettem volna a felhúzó csövet minél lejjebb engedni. 4m-es volt az eredeti, 6m-en a kút feneke, 5.80-ról indultam, ma reggel pedig arasznyi darabokat leszabdalva a Kpe-ből, visszakerültem 4,40-re. Itt már elég tisztának tűnik a víz, mellesleg valamennyire elzárt áteresztő csap mögött viszonylag folyamatosan folyik.
Itt a vége, ennyit tudtam...
Még1X köszönöm a hsz-okat, Pityu54 Komámét különösen, csak jönne máá azzal a pálesszel icon21.gif

21,94E 46,73N
96,5E-50W
[válaszok erre: #62165 #62166] [előzmény: (62162) miki2002, 2022-05-29 08:08:10]
Kiváló dolgozó
foreman adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62162. Elküldve: 2022-05-29 08:08:10,

OFF TOPIC

[6920.]

Csőszivattyú biztos műlödne, ha van elég vízhozam.
https://www.obi.hu/elektromos-szivattyuk-hazi-vizmuvek/elpumps-melykuti-csoszivattyu-bp-1-4-meruelo-4-1300-w/p/2994804
https://www.szerszamwebaruhaz.com/43571/melykuti-szivattyu-60-m-900-w?utm_source=argep.hu&utm_medium=cpc&utm_campaign=price_comparison_site&utm_term=VD_43571


Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-05-29 08:13:18]
[válaszok erre: #62163] [előzmény: (62155) foreman, 2022-05-28 17:07:26]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
62161. Elküldve: 2022-05-29 06:53:31,

OFF TOPIC

[6921.]

Mindez tengerszint magasságra értendő! A hegyekben, dombokon arányosan kisebb.

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[előzmény: (62159) sanca2, 2022-05-29 04:54:32]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
62160. Elküldve: 2022-05-29 05:07:06,

OFF TOPIC

[6922.]

Gyakorlatban kb 9,ezert csinaltam amit irtam.
Kb 13-on volt a viz.A tömlö meg käbel le volt äsva 1 m-re,telen is ment rola a mosgep.
A hvm nyomkapcsoloja inditotta a buvart is,kb 2,5 nyomäst tudott,naonta 2x20perc locsoläst birt nyäron,ivovzminöseg volt.
[előzmény: (62159) sanca2, 2022-05-29 04:54:32]
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
62159. Elküldve: 2022-05-29 04:54:32,

OFF TOPIC

[6923.]

10 méter a max elvileg, gyakorlatilag 9.6-9.8 méter csak

Mutass már egy szivattyút ami 10 -től lejebről felszívja a vizet

Köszi
[válaszok erre: #62160 #62161] [előzmény: (62157) ITI, 2022-05-28 18:47:20]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


petersg



Tagság: 2009-05-10 17:21:36
Tagszám: #73851
Hozzászólások: 881
62158. Elküldve: 2022-05-29 04:51:04,

OFF TOPIC

[6924.]

Nekem 300-as kutam volt,22M en volt Orosz buvär,fent häzi vizmü 3/4 es ipari tömlövel kötve.
Tökeletesen ment több,mint 10 evet..
[előzmény: (62155) foreman, 2022-05-28 17:07:26]
Törzstag
petersg adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ITI



Tagság: 2010-03-14 06:42:20
Tagszám: #83228
Hozzászólások: 6951
62157. Elküldve: 2022-05-28 18:47:20,

OFF TOPIC

[6925.]

Szia!
Az egytárcsás szivattyúk 6-7 méterről tudják felszívni a vizet, a többtárcsás, mélykút szivattyúk, akár 30 méterről is felhozzák a vizet. A membrános (Ruszki) szivattyúk 40 méterről is felhozzák, vagy mélyebbről is, de a vízhozamuk jóval kisebb, mint a tárcsás szivattyúké. Ezek merülő szivattyúk, a lábszelepes szivattyúknál fontos hogy levegő ne jusson be a rendszerbe.
[válaszok erre: #62159 #62167] [előzmény: (62153) Hatalom2000, 2022-05-28 10:35:24]
Kiváló dolgozó
ITI adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.01137113571167 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail