Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499897/7 Témák: 19750 Tagok: 113684 Legújabb tag: nthobweo Online: (64/34
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 

tamás_bátya



Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
62056. Elküldve: 2022-05-08 10:15:51,

OFF TOPIC

[7026.]

nálunk Szlovákiában, van a Sz.Telekom saját, Orange saját, O2, és 4ka, az O2 a telekom hálózatát használja, és 4ka használja az Orange hálózatot, ezen kívül még van a Tesco mobile, de ez ugyan az mint az O
2. és persze át lehet kapcsolni az EU n belül más hálózatra, de csak akkor ha nincs térerő.

[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2022-05-08 10:21:36]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Oriza_Triznyák



Tagság: 2003-10-26 13:25:19
Tagszám: #7101
Hozzászólások: 3429
62055. Elküldve: 2022-05-07 20:20:20,

OFF TOPIC

[7027.]

Ezek virtuális providerek. Saját apn van, de a hálózat mobil része nem saját.
[előzmény: (62054) Zoli049, 2022-05-07 16:18:10]
Kiváló dolgozó
Oriza_Triznyák adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62054. Elküldve: 2022-05-07 16:18:10,

OFF TOPIC

[7028.]

Volt a Tesco-nak is, az használta a Voda hálózatát, ha jól emlékszem? A számok a mai napig aktívak, lehet azokon is van valami?
[válaszok erre: #62055] [előzmény: (62053) attila.scourgeofgod, 2022-05-07 12:51:49]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
62053. Elküldve: 2022-05-07 12:51:49,

OFF TOPIC

[7029.]

Nálunk is volt, Blue Mobile néven, a Telekom hálózatát használták, de már megszűnt...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #62054] [előzmény: (62052) egedi, 2022-05-07 12:03:14]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


egedi



Tagság: 2004-05-18 12:10:25
Tagszám: #10527
Hozzászólások: 4131
62052. Elküldve: 2022-05-07 12:03:14,

OFF TOPIC

[7030.]

Az is lehet, hogy miután a Lidl Mobil (nálunk nincs ilyen szolgáltató) a Vodafone hálozatát használja elégtelen térerő esetén az adott áruházban ingyenes roaming szolgálatásként jelenik meg.
Nem?

"Lidl Connect is a virtual operator of Vodafone Germany. You get to use the Vodafone network and cross-European roaming without limits (within the EU). You can buy the Sim Card in any Lidl – the starter packs are near the counters."
[válaszok erre: #62053] [előzmény: (62050) e_lite, 2022-05-06 20:20:14]
Kiváló dolgozó
egedi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


miki2002



Tagság: 2008-12-28 02:09:48
Tagszám: #68134
Hozzászólások: 20778
62051. Elküldve: 2022-05-06 21:58:21,

OFF TOPIC

[7031.]

Nekem van Vodafone és T is, de egyiknél sem működik.

Üdv: miki2002

Vu+ Duo2 4xDVB-S2; Vu+ Duo2 DVB-S2+DVB-T2/C; Vu+ Duo2 DVB-S2
[előzmény: (62049) Leíratkozott felhasználó, 2022-05-06 19:30:13]
Kiváló dolgozó
miki2002 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


e_lite



Tagság: 2006-01-22 19:40:59
Tagszám: #26124
Hozzászólások: 1046
62050. Elküldve: 2022-05-06 20:20:14,

OFF TOPIC

[7032.]

Na- végre- viszont az is lehet, hogy ez a voda sajátossága- kb mikor indultak akkor is más adóit használták- mig nem volt kiépitve sajátjuk- amit tapasztaltál igen is valós szitu, de csak vodásoknak és / vagy olyan celláknál ahol erre szögség van- köszi az infot.


e_lite
[válaszok erre: #62052] [előzmény: (62049) Leíratkozott felhasználó, 2022-05-06 19:30:13]
Kiváló dolgozó
e_lite adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
62049. Elküldve: 2022-05-06 19:30:13,

OFF TOPIC

[7033.]

én Vodafonos vagyok, nekem működik, és nem érdekel , hogy kinek megy és kinek nem, Miskolcom lakom, és ez Magyarország és nem Szlovákia, és már nagyon bánom, hogy felhoztam ezt a témát mert most én vagyok csak a sz@rban, és nincs kedvem vitázni senkivel.
[válaszok erre: #62050 #62051]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62048. Elküldve: 2022-05-06 17:23:59,

OFF TOPIC

[7034.]

Magyarországi próba!
A pince laghátulján nincs Telekom, ott csak éppen, hogy van Yettel és Digi, mert 100 méterre vannak a bázisállomások. Ennek ellenére, csak segélyhívás lehetséges. Sehogy nem enged fel egyik sem. De írtabb lentebb, hogy megkérdeztem ma egy Telekom üfsz-on, mert volt éppen dolgom, nincs ilyen. Lehet, hogy Szlovákiában működik, ezt nem vitatom.
[előzmény: (62046) tamás_bátya, 2022-05-06 15:08:50]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
62047. Elküldve: 2022-05-06 15:23:23,

OFF TOPIC

[7035.]

Részben jogos a felvetésed, ez felett én átsiklottam, hogy a saját szolgáltatónak meg ne legyen térereje, a szobában ahol próbáltam 1 vonal volt a 4ből.

Viszont szerintem a roamingot kár belekeverni, mert az alapból arról szól hogy külföldön másik szolgáltató felenged, akivel a sajátod le van szerződve.

De majd vki telefonos guru összefoglalja az egészet, eddig max a Vodafonal műxik én úgy értelmezem (Mo-n).

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[előzmény: (62046) tamás_bátya, 2022-05-06 15:08:50]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya



Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
62046. Elküldve: 2022-05-06 15:08:50,

OFF TOPIC

[7036.]

Sziasztok, így utólag én már csak arra lennék kíváncsi, hogy hogyan jótettek rá , hogy nem működik? egyáltalán , hogy csináltátok meg azt, hogy ne legyen térerő, hogy kiszolgálót tudjatok váltani, talán az egér seggibe dugtátok a telefont ? Ma beszéltem egy kollégámmal a Telekomnál dolgozik, mint technikus (sajnos nincs regisztrálva itt a fórumon) elmeséltem neki, hogy mi a téma, ...
nagy tévedésben vagytok, Johnyopen amit irt valójában működik, csak olyan úgy van megírva, hogy senki sem értette meg, hogy hogyan működhet...előre is elnézést kérek, mindenkitől nem áll szándékomban senkit sem megbántani a tudatlansága miatt. Tehát mikor megkérdeztem, hogy hogyan próbáltátok ki,.......a technikus kollégám szavaival éljek....csak akkor lehet váltani kiszolgálót , ha a térerőszintje vagy nulla, vagy legalább 10% alatt van, mert különben nem engedi a torony, miért is váltanál más kiszolgálóra ha van saját erős térerőd, esetleg megengedi, hogy át válts 4G ről 3G vagy 2G re saját hálózatodban (ezen az éven Szlovákiában a Telekom SK készül teljesen kikapcsolni a 3G hálózatot, nem tudom hogy lesz Magyarországon) persze sokszor sokat segít a 3G hálózat akkor ha nincs 4G per pillanat vagy nagyon gyenge, mert a 4G hálózat csak akkor működik igazán ha van jó térerő általában kint szabadban, tehát mielőtt panaszkodnátok, hogy nem működik, előbb olvassátok el szerződést , hogy mit irtatok alá a mobilszolgáltatónál , milyen funkciók érhetők el, mert térerő hiányában átváltani egy másik kiszolgálóra, csak akkor működik ha támogatja ezt a funkciót a mobilszolgáltató és természetesen ez plusz pénzébe kerül. pl. meg említeném azt is, hogy sok szolgáltató nem támogatja a videó beszélgetést (nem messenger, Skype stb. online) és a hívás át irányítást sem azt hiszem a Telekom és a Vodafon, talán támogatja ezeket a funkciókat , de az olcsóbb tarifájú szolgáltatók ezt mellőzik. és a roamingról meg ezt a linket küldte olvassátok el , ha valakinek nem világos valami, hogy képbe legyen. ma már nem leszek itt, ha valami kellene....
https://europa.eu/youreurope/citizens/consumers/internet-telecoms/mobile-roaming-costs/index_hu.htm
[válaszok erre: #62047 #62048]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


e_lite



Tagság: 2006-01-22 19:40:59
Tagszám: #26124
Hozzászólások: 1046
62045. Elküldve: 2022-05-06 13:43:35,

OFF TOPIC

[7037.]

Majd csak mindenki összerakja a pontos képet, ki ,hol? melyik országban? melyik hálózarol hol akar romingot stb stb- belföldön NINCS roaming- +1 .- a szkrinsotok szlovák hálózatokat mutatnak -
:)

e_lite
[előzmény: (62042) attila.scourgeofgod, 2022-05-06 12:08:22]
Kiváló dolgozó
e_lite adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
62044. Elküldve: 2022-05-06 12:29:32,

OFF TOPIC

[7038.]

Pedig van ilyen, nekem így mondta az ügyfélszolgálatnál mikor felhívtam a Vodafont, és akkor mit jelent az R betű a térerő mellet, és miért van térerő ott ahol eddig nem volt , na erre szeretnék akkor választ kapni ? más felhasználók is visszajeleztek, hogy működik, de voltak olyanok is kiknek nem működik hiszen Tamás_bátya felhasználó el is küldte a screenshot-ot, hogy neki is működik, hát már csak ne gondoljátok, hogy kamu lenne, távol álljon tőlem, ha tudok mindig segítek mindenkinek, ez rendesen rosszul esik nekem, segiteni akartam , na ne csináljátok már, még a végén én maradok a sz@rban (bocsánat).
[előzmény: (62042) attila.scourgeofgod, 2022-05-06 12:08:22]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62043. Elküldve: 2022-05-06 12:26:26,

OFF TOPIC

[7039.]

Ezért olvastam kétkedve, hogy ez itthon működne!
[előzmény: (62042) attila.scourgeofgod, 2022-05-06 12:08:22]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
62042. Elküldve: 2022-05-06 12:08:22,

OFF TOPIC

[7040.]

Magyarországon nincs belföldi roaming...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #62043 #62044 #62045] [előzmény: (62041) Zoli049, 2022-05-06 11:50:24]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62041. Elküldve: 2022-05-06 11:50:24,

OFF TOPIC

[7041.]

Namégegyszer...
F L O T T Á S nyomottáras SIM kártyával? icon53.gif
A T-s SIM-et melyik hazai engedi fel a saját hálózatára?
Ma megkérdeztem üfsz-on és azt mondták, nincs ilyen.
[válaszok erre: #62042] [előzmény: (62040) Sarti, 2022-05-06 08:05:27]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sarti



Tagság: 2021-06-24 12:02:20
Tagszám: #137409
Hozzászólások: 179
62040. Elküldve: 2022-05-06 08:05:27,

OFF TOPIC

[7042.]

Igen...és ha akarod csinálhatok egy képet, hogy elhidd, nekem is megjelent az R betű és van újból térerő, kipróbáltam a pincében, itt mindig is gyenge volt a jel.
[válaszok erre: #62041] [előzmény: (62039) Zoli049, 2022-05-05 18:53:31]
Haladó
Sarti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62039. Elküldve: 2022-05-05 18:53:31,

OFF TOPIC

[7043.]

Feltöltőkártyás vagy? Flottással semelyik és semmit nem enged. Ez eddig eszembe sem jutott volna, ha itt nem olvasom. icon18.gif
[válaszok erre: #62040] [előzmény: (62038) Sarti, 2022-05-05 18:33:38]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Sarti



Tagság: 2021-06-24 12:02:20
Tagszám: #137409
Hozzászólások: 179
62038. Elküldve: 2022-05-05 18:33:38,

OFF TOPIC

[7044.]

Sziasztok, kipróbáltam nekem is működik Telekomos vagyok, utólag megtudtam, hogy ez csak akkor működik ha támogatja a szolgáltató ezt a funkciót, sajnos igen, sok szolgáltató nem támogatja mert minimális az érdeklődés, és a szolgáltatónak ez plusz pénzébe kerül.
[válaszok erre: #62039]
Haladó
Sarti adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Zoli049



Tagság: 2009-03-23 04:09:44
Tagszám: #72118
Hozzászólások: 2134
62037. Elküldve: 2022-05-05 17:41:02,

OFF TOPIC

[7045.]

...és biztosan fizet, ha ez igaz? icon33.gif
Én full korlátlanban a T-nél, kipróbáltam, egyik sem enged fel!
4 szolgáltató van nálatok?
[előzmény: (62036) tamás_bátya, 2022-05-05 17:23:20]
Kiváló dolgozó
Zoli049 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya



Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
62036. Elküldve: 2022-05-05 17:23:20,

OFF TOPIC

[7046.]

ja..és még be kell kapcsolni az adat Roaming funkciót is, na így teljes. ezt valahogy Jonyopen barátunk elfelejtette leírni icon53.gif
[válaszok erre: #62037]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tamás_bátya



Tagság: 2019-05-10 12:49:16
Tagszám: #135897
Hozzászólások: 446
62035. Elküldve: 2022-05-05 16:53:35,

OFF TOPIC

[7047.]

Sziasztok, én is kipróbáltam a munkába elenyészően kicsi a térerő, bevallom Szlovákiában lakom és tényleg működik itt küldöm a képet, nekem eredetileg 4Ka van hát általában a pincében vagy üzletekben gyenge a térerő tehát ha átkapcsolom manuálisra, és kiszolgálót választok, pl. Orange 4G SK, nincs ott a pipa az igaz de megjelenik fent a térerő mellet egy R betű és komolyan van jó erős térerő mindenűt, komolyan nem tudom, vagy a szolgáltatótól függ vagy a telefontól
c887cc83e493ccc4e9cb3b6e2f5a901f.md.jpg
9a751467441b7800fe24d0bbc4b74810.md.jpg
[válaszok erre: #62038]
Törzstag
tamás_bátya adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Barczik L



Tagság: 2009-04-28 12:44:01
Tagszám: #73340
Hozzászólások: 10663
62034. Elküldve: 2022-05-05 16:33:07,

OFF TOPIC

[7048.]

Tiltott!
Ennyit ír minden nem digisre és nem csatlakozik. (Alcatel 1S) Szintén 4G/Volte

Amiko Alien 2+ /Spark/ - Toroidal wave frontier D90- 1W>21E<45E 13LNB + 90-es a Digipower forgatón -Direktegy+DIGI kábel.
[előzmény: (62030) Leíratkozott felhasználó, 2022-05-05 14:31:28]
Kiváló dolgozó
Barczik L adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


garga pista



Tagság: 2006-07-02 18:43:48
Tagszám: #32270
Hozzászólások: 5630
62033. Elküldve: 2022-05-05 15:04:11,

OFF TOPIC

[7049.]

Én Telenor/Yettel-es vagyok, az előbb rápróbáltam de egyikre se enged fel csak a sajátra. (4G/Volte-ra van állítva a telefon.)

Sat: Ustym 4K Pro, Vu+ Zero 4K + Technisat Multytenne + Gibertini 100 - Net: Fritz!Box 7690, 7590, 6490 Cable + exDigi optika
Ignore lista: miki2002, Zolien Nincs support privátban! Írj a fórumra!
[előzmény: (62025) Leíratkozott felhasználó, 2022-05-05 12:02:07]
Kiváló dolgozó
garga pista adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Patyomkin



Tagság: 2012-06-22 15:00:38
Tagszám: #105867
Hozzászólások: 5357
62032. Elküldve: 2022-05-05 14:58:15,

OFF TOPIC

[7050.]

Természetesen ki van kapcsolva a secure boot, ez volt az első dolog.
köszi a segítséget!
[előzmény: (62028) net_user, 2022-05-05 12:47:30]
Kiváló dolgozó
Patyomkin adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

OFF TOPIC

(üzenet: 68328, Sat)
 
    / 2734 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010076999664307 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail