| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110234, Sat) |
|
|
|
 andras1974

Tagság: 2010-06-06 14:10:00 Tagszám: #85684 Hozzászólások: 1067 |
82620. Elküldve: 2010-08-21 20:15:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28926.] |
honnan veszed a digisportextrát????én szerintem nem lesz, mert a bundesligát oda adták a eurosport2-nek hát így megy miért nem vette meg a sport1,2,m ez is a digi hibája kétlem,de nagyon!!!
|
| | | [válaszok erre: #82622 #82624 #82627] |
[előzmény: (82618) Kótyagos, 2010-08-21 17:53:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 NOKIA4EVER

Tagság: 2009-12-02 20:40:31 Tagszám: #80343 Hozzászólások: 719 |
82619. Elküldve: 2010-08-21 20:14:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28927.] |
Egy ismerős kérdését tolmácsolom: Az antenna be van állítva a thorra de a 11900 tp csatornáin ill a duna1 duna 2 (és pár nem digid tp-n) 70 % minőség van) de a digi csatornái nem jönnek (se a 12 643 ..stb...semmi..?) mi lehet a gond???
|
| | | [válaszok erre: #82633] |
|
|
Törzstag
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82618. Elküldve: 2010-08-21 17:53:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28928.] |
Mert indul majd a DIGISPORT EXTRA a DIGI INfo helyén, akkor lesz, amikor meccset ad.
Kótyagos
|
| | | [válaszok erre: #82620] |
[előzmény: (82617) enrico1, 2010-08-21 17:50:39] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 enrico1

Tagság: 2006-06-09 15:59:57 Tagszám: #31504 Hozzászólások: 507 |
82617. Elküldve: 2010-08-21 17:50:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28929.] |
Kösz,már kezd tisztulni a kép...Nem kötözködök,de a vasárnapi angol meccsek ajánlatánál azt mondja"a szombati 3meccs után,vasárnap ismét 2meccset tűzzünk műsorra"Ne én legyek már a hülye:D.Lényeg hogy adják az esti szuperkupát!
|
| | | [válaszok erre: #82618] |
[előzmény: (82616) zolya, 2010-08-21 17:39:04] |
|
Törzstag
|
|
 zolya

Tagság: 2009-04-06 17:44:52 Tagszám: #72636 Hozzászólások: 308 |
82616. Elküldve: 2010-08-21 17:39:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28930.] |
Este olasz szuperkupa!Az Arsenal meccs szünetében is beszéltek róla.
|
| | | [válaszok erre: #82617] |
[előzmény: (82606) enrico1, 2010-08-21 15:56:49] |
|
Törzstag
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82615. Elküldve: 2010-08-21 17:18:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28931.] |
Meglátjuk, lehet,hogy nem is lesz műholdon SPORT M...
Kótyagos
|
| | | [válaszok erre: #82621] |
[előzmény: (82614) Csattogtatós, 2010-08-21 16:53:14] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csattogtatós

Tagság: 2009-02-26 15:51:55 Tagszám: #71007 Hozzászólások: 2880 |
82614. Elküldve: 2010-08-21 16:53:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28932.] |
esetleg a direct odanyomja még a filmmúzeumot vagy az mgm csatit. úgy már fer
|
| | | [válaszok erre: #82615] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Layosh

Tagság: 2007-03-06 08:14:37 Tagszám: #42476 Hozzászólások: 4436 |
82613. Elküldve: 2010-08-21 16:46:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28933.] |
Ez így van, ezért szeretné a UPC annyira. Valószínű a sport m-et odaadták jószándékuk jeléül egy kis árengedmény reményben.
----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor
www.digiportal.hu |
| | |
[előzmény: (82610) Amatőr61, 2010-08-21 16:25:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Csattogtatós

Tagság: 2009-02-26 15:51:55 Tagszám: #71007 Hozzászólások: 2880 |
82612. Elküldve: 2010-08-21 16:44:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28934.] |
ha megkapja a digi a sportm csatit akkor a direct meg megkaphatja a dilisportot lehet valamivel olcsóbban valahogy megegyezkednek
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82611. Elküldve: 2010-08-21 16:34:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28935.] |
Eszemben sincs nyűglődni, véleményt cserélin viszont igen.Meglátjuk az 50%-ot ide vagy oda.
Kótyagos
|
| | |
[előzmény: (82605) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-21 15:45:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045 |
82610. Elküldve: 2010-08-21 16:25:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28936.] |
Szia.
A Digi Sport jelenleg az egyik legértékesebb magyar nyelvű sportcsatorna.
Bagóért - Sport M - biztos, hogy nem fogják odaadni...
|
| | | [válaszok erre: #82613] |
[előzmény: (82603) taurus, 2010-08-21 15:39:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045 |
82609. Elküldve: 2010-08-21 16:19:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28937.] |
Szia.
Hyundai 1169-es vevőről még nem hallottam...
http://www.digikabel.hu/Belteri_egysegek
Általában Dual ( Hyundai 7160 ) készüléket szoktak adni, de, ha nincs, azt visznek ami éppen raktáron található. Örülj neki, a két önálló gép jobb megoldás, mint a Dual.
|
| | | [válaszok erre: #82636] |
[előzmény: (82596) zöldalma-sz, 2010-08-21 15:14:33] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Satlina

Tagság: 2007-03-21 16:08:26 Tagszám: #43034 Hozzászólások: 1356 |
82608. Elküldve: 2010-08-21 16:09:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28938.] |
Nem fognak "cserélni", fogadni mernék rá,
annak ellenére, hogy lenne "nálunk is vevő rá" !
|
| | |
[előzmény: (82603) taurus, 2010-08-21 15:39:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 andras1974

Tagság: 2010-06-06 14:10:00 Tagszám: #85684 Hozzászólások: 1067 |
82607. Elküldve: 2010-08-21 16:08:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28939.] |
bundesliga már nem lesz a digisporton????eurosport2 fogja adni,hát ezt nem értem minek ennyi csati?a legrosszabb helyre került/minőség,kommentátor ,beharangozó hiánya...stb/
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 enrico1

Tagság: 2006-06-09 15:59:57 Tagszám: #31504 Hozzászólások: 507 |
82606. Elküldve: 2010-08-21 15:56:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28940.] |
Na,most jelen állás szerin Stoke City-Tottenham vasárnap 10.15...Akkor rendben az esti meccs...Azért az ajánlóban megnézhetnék hogy mit írnak ki...Köszi mindenkinek
|
| | | [válaszok erre: #82616] |
[előzmény: (82599) enrico1, 2010-08-21 15:25:42] |
|
Törzstag
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
82605. Elküldve: 2010-08-21 15:45:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28941.] |
Ne nyüglődj már!
Addig úgysem mond senki semmit hivatalosan, amíg fel nem kerül. Majd meglátod. Addig tótágast is állhatsz percenként.
Különben meg ha számokat akarsz mindenképpen, 50% hogy felkerül. Tehát vagy lesz, vagy nem.
|
| | | [válaszok erre: #82611] |
[előzmény: (82602) Kótyagos, 2010-08-21 15:33:26] |
|
|
|
|
 zöldalma-sz

Tagság: 2008-07-12 11:35:58 Tagszám: #61380 Hozzászólások: 274 |
82604. Elküldve: 2010-08-21 15:41:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28942.] |
Igen az rendkívül megérné a diginek: heti 1 NB I-es meccsért odaadni az olasz, portugál, angol stb. meccseket...
_____________________________
üdvözlettel: Szkitosz.
### friss hírek, infók: www.karpatmedia.hu
|
| | |
[előzmény: (82603) taurus, 2010-08-21 15:39:50] |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
82603. Elküldve: 2010-08-21 15:39:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28943.] |
Remélem cserébe a Directen lesz dilisport.
|
| | | [válaszok erre: #82604 #82608 #82610] |
[előzmény: (82600) andras1974, 2010-08-21 15:25:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82602. Elküldve: 2010-08-21 15:33:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28944.] |
Ezt tudtuk eddig, a DIGI műhold a kérdés, mert kábelen is van már.
Kótyagos
|
| | | [válaszok erre: #82605] |
[előzmény: (82595) Satlina, 2010-08-21 14:29:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82601. Elküldve: 2010-08-21 15:32:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28945.] |
Mikor hívtad őket?
Kótyagos
|
| | |
[előzmény: (82600) andras1974, 2010-08-21 15:25:55] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 andras1974

Tagság: 2010-06-06 14:10:00 Tagszám: #85684 Hozzászólások: 1067 |
82600. Elküldve: 2010-08-21 15:25:55, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28946.] |
ügyfélszolgálaton mondták /sportm/ napok kérdése és lesz müholdon is textelik...
|
| | | [válaszok erre: #82601 #82603] |
[előzmény: (82593) Kótyagos, 2010-08-21 14:08:02] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 enrico1

Tagság: 2006-06-09 15:59:57 Tagszám: #31504 Hozzászólások: 507 |
82599. Elküldve: 2010-08-21 15:25:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28947.] |
Köszi,azért ha valaki látja esetleg amit írtam,akkor légyszi erősítse meg...
|
| | | [válaszok erre: #82606] |
[előzmény: (82597) banok5, 2010-08-21 15:19:06] |
|
Törzstag
|
|
 andras1974

Tagság: 2010-06-06 14:10:00 Tagszám: #85684 Hozzászólások: 1067 |
82598. Elküldve: 2010-08-21 15:23:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28948.] |
az nem mára szól, csak az ünnep bekavart jővőhéten szombat biztos ,hogy lesz digisport.hu
|
| | |
[előzmény: (82594) enrico1, 2010-08-21 14:08:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 banok5

Tagság: 2007-01-06 15:34:28 Tagszám: #39568 Hozzászólások: 1416 |
82597. Elküldve: 2010-08-21 15:19:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28949.] |
ha tudsz nézni keleti 13°-ot akkor ajánlom a RaiUno-t mert az adja az Inter-Roma szuperkupát.
___________________________________
sweet.tv
|
| | | [válaszok erre: #82599] |
[előzmény: (82590) enrico1, 2010-08-21 11:46:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zöldalma-sz

Tagság: 2008-07-12 11:35:58 Tagszám: #61380 Hozzászólások: 274 |
82596. Elküldve: 2010-08-21 15:14:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28950.] |
Szerintetek az rendben van, ha valaki az eddigi 1 beltéris megoldás helyett - amikor társbeltérit kért - egyszerüen kapott 2 db "új" (?), hyundai 1169 - kb 2 hónapja. nem is társbeltérik, meg semmi, két külön beltériről van szó, külön kártyákkal. Ráadásul nekem a 1169 is gyanusnak tűnik, hogy már ősrégi típus. Olyat ad még ki a digi egyáltalán?
- mivel ezt a szerelő bartelezte, de persze közölte, hogy az úgy nagyon rendben van. Nemmellesleg úgy hagyta ott a beállítást, hogy a tükör nem teljesen jól állt (pár adó így nem jött) és a beltérin meg a nyelvbeállítás rendre visszaáll az eredetire - szóval gyanítom hibásak is a beltérik.
_____________________________
üdvözlettel: Szkitosz.
### friss hírek, infók: www.karpatmedia.hu
|
| | | [válaszok erre: #82609] |
|
|
Haladó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110234, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|