Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499734/55 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (86/34
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110234, Sat)
 

andras1974



Tagság: 2010-06-06 14:10:00
Tagszám: #85684
Hozzászólások: 1067
82620. Elküldve: 2010-08-21 20:15:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28926.]

honnan veszed a digisportextrát????én szerintem nem lesz, mert a bundesligát oda adták a eurosport2-nek hát így megy miért nem vette meg a sport1,2,m ez is a digi hibája kétlem,de nagyon!!! icon50.gif icon78.gif
[válaszok erre: #82622 #82624 #82627] [előzmény: (82618) Kótyagos, 2010-08-21 17:53:15]
Kiváló dolgozó
andras1974 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


NOKIA4EVER



Tagság: 2009-12-02 20:40:31
Tagszám: #80343
Hozzászólások: 719
82619. Elküldve: 2010-08-21 20:14:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28927.]

Egy ismerős kérdését tolmácsolom: Az antenna be van állítva a thorra de a 11900 tp csatornáin ill a duna1 duna 2 (és pár nem digid tp-n) 70 % minőség van) de a digi csatornái nem jönnek (se a 12 643 ..stb...semmi..?) mi lehet a gond???
[válaszok erre: #82633]
Törzstag
NOKIA4EVER adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82618. Elküldve: 2010-08-21 17:53:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28928.]

Mert indul majd a DIGISPORT EXTRA a DIGI INfo helyén, akkor lesz, amikor meccset ad.

Kótyagos
[válaszok erre: #82620] [előzmény: (82617) enrico1, 2010-08-21 17:50:39]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


enrico1



Tagság: 2006-06-09 15:59:57
Tagszám: #31504
Hozzászólások: 507
82617. Elküldve: 2010-08-21 17:50:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28929.]

Kösz,már kezd tisztulni a kép...Nem kötözködök,de a vasárnapi angol meccsek ajánlatánál azt mondja"a szombati 3meccs után,vasárnap ismét 2meccset tűzzünk műsorra"Ne én legyek már a hülye:D.Lényeg hogy adják az esti szuperkupát!
[válaszok erre: #82618] [előzmény: (82616) zolya, 2010-08-21 17:39:04]
Törzstag
enrico1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zolya



Tagság: 2009-04-06 17:44:52
Tagszám: #72636
Hozzászólások: 308
82616. Elküldve: 2010-08-21 17:39:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28930.]

Este olasz szuperkupa!Az Arsenal meccs szünetében is beszéltek róla.
[válaszok erre: #82617] [előzmény: (82606) enrico1, 2010-08-21 15:56:49]
Törzstag
zolya adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82615. Elküldve: 2010-08-21 17:18:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28931.]

Meglátjuk, lehet,hogy nem is lesz műholdon SPORT M...

Kótyagos
[válaszok erre: #82621] [előzmény: (82614) Csattogtatós, 2010-08-21 16:53:14]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csattogtatós



Tagság: 2009-02-26 15:51:55
Tagszám: #71007
Hozzászólások: 2880
82614. Elküldve: 2010-08-21 16:53:14,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28932.]

esetleg a direct odanyomja még a filmmúzeumot vagy az mgm csatit. úgy már fer icon42.gif
[válaszok erre: #82615]
Kiváló dolgozó
Csattogtatós adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Layosh



Tagság: 2007-03-06 08:14:37
Tagszám: #42476
Hozzászólások: 4436
82613. Elküldve: 2010-08-21 16:46:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28933.]

Ez így van, ezért szeretné a UPC annyira. Valószínű a sport m-et odaadták jószándékuk jeléül egy kis árengedmény reményben.

----------------------
Szerkentyűim: Dreambox DM-800se HD triple tuner DVB-S/T/C, Gibertini 85 alu + Opticum DM-2800 motor

www.digiportal.hu
[előzmény: (82610) Amatőr61, 2010-08-21 16:25:52]
Kiváló dolgozó
Layosh adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Csattogtatós



Tagság: 2009-02-26 15:51:55
Tagszám: #71007
Hozzászólások: 2880
82612. Elküldve: 2010-08-21 16:44:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28934.]

ha megkapja a digi a sportm csatit akkor a direct meg megkaphatja a dilisportot lehet valamivel olcsóbban valahogy megegyezkednek icon28.gif
Kiváló dolgozó
Csattogtatós adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82611. Elküldve: 2010-08-21 16:34:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28935.]

Eszemben sincs nyűglődni, véleményt cserélin viszont igen.Meglátjuk az 50%-ot ide vagy oda.

Kótyagos
[előzmény: (82605) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-21 15:45:43]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8045
82610. Elküldve: 2010-08-21 16:25:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28936.]

Szia.

A Digi Sport jelenleg az egyik legértékesebb magyar nyelvű sportcsatorna.
Bagóért - Sport M - biztos, hogy nem fogják odaadni...
[válaszok erre: #82613] [előzmény: (82603) taurus, 2010-08-21 15:39:50]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8045
82609. Elküldve: 2010-08-21 16:19:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28937.]

Szia.

Hyundai 1169-es vevőről még nem hallottam...
http://www.digikabel.hu/Belteri_egysegek

Általában Dual ( Hyundai 7160 ) készüléket szoktak adni, de, ha nincs, azt visznek ami éppen raktáron található. Örülj neki, a két önálló gép jobb megoldás, mint a Dual.
[válaszok erre: #82636] [előzmény: (82596) zöldalma-sz, 2010-08-21 15:14:33]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Satlina



Tagság: 2007-03-21 16:08:26
Tagszám: #43034
Hozzászólások: 1356
82608. Elküldve: 2010-08-21 16:09:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28938.]


Nem fognak "cserélni", fogadni mernék rá,
annak ellenére, hogy lenne "nálunk is vevő rá" ! icon25.gif
[előzmény: (82603) taurus, 2010-08-21 15:39:50]
Kiváló dolgozó
Satlina adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


andras1974



Tagság: 2010-06-06 14:10:00
Tagszám: #85684
Hozzászólások: 1067
82607. Elküldve: 2010-08-21 16:08:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28939.]

bundesliga már nem lesz a digisporton????eurosport2 fogja adni,hát ezt nem értem minek ennyi csati?a legrosszabb helyre került/minőség,kommentátor ,beharangozó hiánya...stb/
Kiváló dolgozó
andras1974 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


enrico1



Tagság: 2006-06-09 15:59:57
Tagszám: #31504
Hozzászólások: 507
82606. Elküldve: 2010-08-21 15:56:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28940.]

Na,most jelen állás szerin Stoke City-Tottenham vasárnap 10.15...Akkor rendben az esti meccs...Azért az ajánlóban megnézhetnék hogy mit írnak ki...Köszi mindenkinek
[válaszok erre: #82616] [előzmény: (82599) enrico1, 2010-08-21 15:25:42]
Törzstag
enrico1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
82605. Elküldve: 2010-08-21 15:45:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28941.]

Ne nyüglődj már!

Addig úgysem mond senki semmit hivatalosan, amíg fel nem kerül. Majd meglátod. Addig tótágast is állhatsz percenként.

Különben meg ha számokat akarsz mindenképpen, 50% hogy felkerül. Tehát vagy lesz, vagy nem.
[válaszok erre: #82611] [előzmény: (82602) Kótyagos, 2010-08-21 15:33:26]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


zöldalma-sz



Tagság: 2008-07-12 11:35:58
Tagszám: #61380
Hozzászólások: 274
82604. Elküldve: 2010-08-21 15:41:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28942.]

Igen az rendkívül megérné a diginek: heti 1 NB I-es meccsért odaadni az olasz, portugál, angol stb. meccseket... icon43.gif

_____________________________
üdvözlettel: Szkitosz.

### friss hírek, infók: www.karpatmedia.hu
[előzmény: (82603) taurus, 2010-08-21 15:39:50]
Haladó
zöldalma-sz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82603. Elküldve: 2010-08-21 15:39:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28943.]

Remélem cserébe a Directen lesz dilisport. icon42.gif
[válaszok erre: #82604 #82608 #82610] [előzmény: (82600) andras1974, 2010-08-21 15:25:55]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82602. Elküldve: 2010-08-21 15:33:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28944.]

Ezt tudtuk eddig, a DIGI műhold a kérdés, mert kábelen is van már.

Kótyagos
[válaszok erre: #82605] [előzmény: (82595) Satlina, 2010-08-21 14:29:55]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82601. Elküldve: 2010-08-21 15:32:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28945.]

Mikor hívtad őket?

Kótyagos
[előzmény: (82600) andras1974, 2010-08-21 15:25:55]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


andras1974



Tagság: 2010-06-06 14:10:00
Tagszám: #85684
Hozzászólások: 1067
82600. Elküldve: 2010-08-21 15:25:55,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28946.]

ügyfélszolgálaton mondták /sportm/ napok kérdése és lesz müholdon is textelik...
[válaszok erre: #82601 #82603] [előzmény: (82593) Kótyagos, 2010-08-21 14:08:02]
Kiváló dolgozó
andras1974 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


enrico1



Tagság: 2006-06-09 15:59:57
Tagszám: #31504
Hozzászólások: 507
82599. Elküldve: 2010-08-21 15:25:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28947.]

Köszi,azért ha valaki látja esetleg amit írtam,akkor légyszi erősítse meg...
[válaszok erre: #82606] [előzmény: (82597) banok5, 2010-08-21 15:19:06]
Törzstag
enrico1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


andras1974



Tagság: 2010-06-06 14:10:00
Tagszám: #85684
Hozzászólások: 1067
82598. Elküldve: 2010-08-21 15:23:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28948.]

az nem mára szól, csak az ünnep bekavart jővőhéten szombat biztos ,hogy lesz digisport.hu
[előzmény: (82594) enrico1, 2010-08-21 14:08:28]
Kiváló dolgozó
andras1974 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


banok5



Tagság: 2007-01-06 15:34:28
Tagszám: #39568
Hozzászólások: 1416
82597. Elküldve: 2010-08-21 15:19:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28949.]

ha tudsz nézni keleti 13°-ot akkor ajánlom a RaiUno-t mert az adja az Inter-Roma szuperkupát.

___________________________________

sweet.tv
[válaszok erre: #82599] [előzmény: (82590) enrico1, 2010-08-21 11:46:49]
Kiváló dolgozó
banok5 adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zöldalma-sz



Tagság: 2008-07-12 11:35:58
Tagszám: #61380
Hozzászólások: 274
82596. Elküldve: 2010-08-21 15:14:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28950.]

Szerintetek az rendben van, ha valaki az eddigi 1 beltéris megoldás helyett - amikor társbeltérit kért - egyszerüen kapott 2 db "új" (?), hyundai 1169 - kb 2 hónapja. nem is társbeltérik, meg semmi, két külön beltériről van szó, külön kártyákkal. Ráadásul nekem a 1169 is gyanusnak tűnik, hogy már ősrégi típus. Olyat ad még ki a digi egyáltalán?
- mivel ezt a szerelő bartelezte, de persze közölte, hogy az úgy nagyon rendben van. Nemmellesleg úgy hagyta ott a beállítást, hogy a tükör nem teljesen jól állt (pár adó így nem jött) és a beltérin meg a nyelvbeállítás rendre visszaáll az eredetire - szóval gyanítom hibásak is a beltérik. icon48.gif

_____________________________
üdvözlettel: Szkitosz.

### friss hírek, infók: www.karpatmedia.hu
[válaszok erre: #82609]
Haladó
zöldalma-sz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110234, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010509014129639 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail