Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499736/57 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (76/30
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110234, Sat)
 

Satlina



Tagság: 2007-03-21 16:08:26
Tagszám: #43034
Hozzászólások: 1356
82570. Elküldve: 2010-08-20 13:53:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28976.]

Biztos lehetsz benne, hogy nem lesz a Digi TV-nél SPORT M, (de Fimmúzeum se),
mint ahogy nem lesz a UPC-nél DigiSport, (meg Nóta Tv),nem kötnek üzletet !

[válaszok erre: #82571] [előzmény: (82561) Kótyagos, 2010-08-20 12:13:49]
Kiváló dolgozó
Satlina adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82569. Elküldve: 2010-08-20 13:49:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28977.]

Van néhány.


http://www.lyngsat.com/packages/digi.html
[előzmény: (82566) joco79, 2010-08-20 13:35:10]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
82568. Elküldve: 2010-08-20 13:43:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28978.]

semilyen nincs icon36.gif

de

azon a holdon van több FTA adás is ( ha erre gondoltál )
[előzmény: (82566) joco79, 2010-08-20 13:35:10]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


andras1974



Tagság: 2010-06-06 14:10:00
Tagszám: #85684
Hozzászólások: 1067
82567. Elküldve: 2010-08-20 13:38:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28979.]

a csatornák az égbe köttetnek! icon73.gif
[előzmény: (82565) Kótyagos, 2010-08-20 12:37:37]
Kiváló dolgozó
andras1974 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


joco79



Tagság: 2008-06-28 20:47:16
Tagszám: #60941
Hozzászólások: 482
82566. Elküldve: 2010-08-20 13:35:10,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28980.]

sziasztok!! leirná nekem valaki hogy milyen szabadon foghato csatornák vannak a digi tv nél?? köszi elöre is


hajrá digi
[válaszok erre: #82568 #82569 #82574]
Törzstag
joco79 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82565. Elküldve: 2010-08-20 12:37:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28981.]

Ha tesznek fel új csatornákat a műholdra , azt mely országban HUN vagy ROM?

Kótyagos
[válaszok erre: #82567] [előzmény: (82564) taurus, 2010-08-20 12:33:50]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82564. Elküldve: 2010-08-20 12:33:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28982.]

Akkor ők még dolgozhatnának...........
[válaszok erre: #82565] [előzmény: (82563) Kótyagos, 2010-08-20 12:31:21]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82563. Elküldve: 2010-08-20 12:31:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28983.]

Nem.

Kótyagos
[válaszok erre: #82564] [előzmény: (82562) taurus, 2010-08-20 12:29:22]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82562. Elküldve: 2010-08-20 12:29:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28984.]

Romániában is ünnep van?
[válaszok erre: #82563] [előzmény: (82561) Kótyagos, 2010-08-20 12:13:49]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82561. Elküldve: 2010-08-20 12:13:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28985.]

Úgy látom nem lesz SPORT M DIGI műholdon.Egész héten nem történt semmi, ma meg ünnepnap van.

Kótyagos
[válaszok erre: #82562 #82570 #82572]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8045
82560. Elküldve: 2010-08-20 09:26:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28986.]

Szia.

A gond vélhetően abból fakad, hogy nem twin fejjel - ilyenkor két koax jön le a Hyundai beltéribe - lett szerelve.
Egyetlen kábel jön le a parabolától ?
[előzmény: (82555) Poncius, 2010-08-20 08:23:31]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanca2



Tagság: 2007-07-03 18:20:45
Tagszám: #46676
Hozzászólások: 16092
82559. Elküldve: 2010-08-20 08:39:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28987.]

Twin fejet raktak fel??

Vagy csak felfűzték?
[előzmény: (82555) Poncius, 2010-08-20 08:23:31]
Kiváló dolgozó
sanca2 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


asr27



Tagság: 2010-05-19 10:27:23
Tagszám: #85114
Hozzászólások: 751
82558. Elküldve: 2010-08-20 08:35:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28988.]

Haveromnál is így van csak ott a musicmixnél és a digisportnál! csak akkor tudod nézni a fő beltérin ha a másikon is az a csatorna megy! Ez is a Digi átka!
[előzmény: (82555) Poncius, 2010-08-20 08:23:31]
Törzstag
asr27 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82557. Elküldve: 2010-08-20 08:29:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28989.]

Ha csatorna kerül fel műholdra azt Magyarországon vagy Romániában rakják fel a csatornakiosztásra?

Kótyagos
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82556. Elküldve: 2010-08-20 08:26:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28990.]

Állítsd a Hyundaion a Nota TV pl. S nézd meg ezeket a csatornákat a másikon , szerintem menni fognak.

Kótyagos
[előzmény: (82555) Poncius, 2010-08-20 08:23:31]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Poncius



Tagság: 2006-10-27 08:54:37
Tagszám: #36385
Hozzászólások: 8
82555. Elküldve: 2010-08-20 08:23:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28991.]

Sziasztok!
Az lenne a gondom hogy nemrég kötötték be nálam a müholdas digit. Van egy fő Hyundai beltéri meg van egy kis infrás a másik szobában. Az a gond hogyha az infrás is be van dugva a beltériben pár csatorna nem nézhető pl: TV6, NótaTv,Fasshion,BebeTv de ha kihúzom akkor a fő beltérin ezek a csatornák minden gond nélkül mennek ha visszadugom akkor viszont egyiken sem lehet nézni. Mit kellene beállítanom hogy ezeket a csatikat is tudjam nézni mindkét helyen?
[válaszok erre: #82556 #82558 #82559 #82560]
Zöldfülű
Poncius adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
82554. Elküldve: 2010-08-20 07:27:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28992.]

Tematik miatt tartom lehetségesnek , hogy bekerül a két új adó, mert a Tematik csatornái csak a Digin vannak (MusicMixet kivéve)
[előzmény: (82550) attila.scourgeofgod, 2010-08-19 20:26:44]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ferencz1971



Tagság: 2010-01-19 14:58:15
Tagszám: #81431
Hozzászólások: 181
82553. Elküldve: 2010-08-20 03:19:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28993.]

Ezt egy kicsit bovebben ki kellene fejteni!
[előzmény: (82551) taurus, 2010-08-19 20:38:15]
Haladó
Ferencz1971 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Tom-y



Tagság: 2007-01-10 13:02:50
Tagszám: #39783
Hozzászólások: 461
82552. Elküldve: 2010-08-19 20:41:56,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28994.]

Nem a Digikábel topicba akartad ezt írni?Én is kaptam a kábeles STB-hez kártyát,de semmire sem jó.Ha HBO-t fizetnél elő akkor tudnád használni.
[előzmény: (82549) tuti192, 2010-08-19 20:15:09]
Törzstag
Tom-y adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82551. Elküldve: 2010-08-19 20:38:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28995.]

Hogy az előfizetők normális szolgáltatást kapjanak.

Valamint van ott több rivális szolgáltató is.
[válaszok erre: #82553] [előzmény: (82546) Ferencz1971, 2010-08-19 19:55:51]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
82550. Elküldve: 2010-08-19 20:26:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28996.]

Ezek pakkban mennek, nem magukban...egyet-kettőt csak úgy nem adnak oda, mert az drága, vinni kell az összeset...nem Tematik, SPI, csak a Tematik terjeszti/forgalmazza...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #82554] [előzmény: (82548) sathaver, 2010-08-19 20:07:28]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


tuti192



Tagság: 2008-05-08 20:51:35
Tagszám: #59143
Hozzászólások: 356
82549. Elküldve: 2010-08-19 20:15:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28997.]

ma voltam a digibe STB-ért és adtak hozzá nagra kártyát. és az van ráírva, hogy műhold akkor most mivan? megy vele a műholdas beltéri is, vagy bejön az HBO és stb vagy nem tudom minek kell a kártya mert anélkül is bejönnek a digitális csatornák de viszont azt írja, hogy en ehez a készülékhez lett iniciálva a kártya.
akkor most mi van?:DD
[válaszok erre: #82552]
Törzstag
tuti192 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sathaver



Tagság: 2006-01-07 18:28:04
Tagszám: #25498
Hozzászólások: 9790
82548. Elküldve: 2010-08-19 20:07:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28998.]

Tesó én a két uj Tematik filmcsatornára irtam! Nem a többire
[válaszok erre: #82550] [előzmény: (82547) attila.scourgeofgod, 2010-08-19 20:00:46]
Kiváló dolgozó
sathaver adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
82547. Elküldve: 2010-08-19 20:00:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[28999.]

Műhódon meg Direct-en és HHD-nál érhetők el a Filmbox csatik...tehát a Digire ne nagyon vegyél mérget...de ez magyar forrásból is olvasható:
http://www.mediainfo.hu/hirek/article.php?id=17523



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #82548] [előzmény: (82536) sathaver, 2010-08-19 18:52:05]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ferencz1971



Tagság: 2010-01-19 14:58:15
Tagszám: #81431
Hozzászólások: 181
82546. Elküldve: 2010-08-19 19:55:51,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29000.]

Pl kire? icon70.gif
[válaszok erre: #82551] [előzmény: (82545) taurus, 2010-08-19 19:52:09]
Haladó
Ferencz1971 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110234, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011790990829468 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail