| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110234, Sat) |
|
|
|
 Satlina

Tagság: 2007-03-21 16:08:26 Tagszám: #43034 Hozzászólások: 1356 |
82570. Elküldve: 2010-08-20 13:53:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28976.] |
Biztos lehetsz benne, hogy nem lesz a Digi TV-nél SPORT M, (de Fimmúzeum se),
mint ahogy nem lesz a UPC-nél DigiSport, (meg Nóta Tv),nem kötnek üzletet !
|
| | | [válaszok erre: #82571] |
[előzmény: (82561) Kótyagos, 2010-08-20 12:13:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
82568. Elküldve: 2010-08-20 13:43:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28978.] |
semilyen nincs
de
azon a holdon van több FTA adás is ( ha erre gondoltál )
|
| | |
[előzmény: (82566) joco79, 2010-08-20 13:35:10] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 andras1974

Tagság: 2010-06-06 14:10:00 Tagszám: #85684 Hozzászólások: 1067 |
82567. Elküldve: 2010-08-20 13:38:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28979.] |
a csatornák az égbe köttetnek!
|
| | |
[előzmény: (82565) Kótyagos, 2010-08-20 12:37:37] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 joco79

Tagság: 2008-06-28 20:47:16 Tagszám: #60941 Hozzászólások: 482 |
82566. Elküldve: 2010-08-20 13:35:10, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28980.] |
sziasztok!! leirná nekem valaki hogy milyen szabadon foghato csatornák vannak a digi tv nél?? köszi elöre is
hajrá digi
|
| | | [válaszok erre: #82568 #82569 #82574] |
|
|
Törzstag
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82565. Elküldve: 2010-08-20 12:37:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28981.] |
Ha tesznek fel új csatornákat a műholdra , azt mely országban HUN vagy ROM?
Kótyagos
|
| | | [válaszok erre: #82567] |
[előzmény: (82564) taurus, 2010-08-20 12:33:50] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
82564. Elküldve: 2010-08-20 12:33:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28982.] |
Akkor ők még dolgozhatnának...........
|
| | | [válaszok erre: #82565] |
[előzmény: (82563) Kótyagos, 2010-08-20 12:31:21] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82563. Elküldve: 2010-08-20 12:31:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28983.] |
Nem.
Kótyagos
|
| | | [válaszok erre: #82564] |
[előzmény: (82562) taurus, 2010-08-20 12:29:22] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
82562. Elküldve: 2010-08-20 12:29:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28984.] |
Romániában is ünnep van?
|
| | | [válaszok erre: #82563] |
[előzmény: (82561) Kótyagos, 2010-08-20 12:13:49] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82561. Elküldve: 2010-08-20 12:13:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28985.] |
Úgy látom nem lesz SPORT M DIGI műholdon.Egész héten nem történt semmi, ma meg ünnepnap van.
Kótyagos
|
| | | [válaszok erre: #82562 #82570 #82572] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8045 |
82560. Elküldve: 2010-08-20 09:26:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28986.] |
Szia.
A gond vélhetően abból fakad, hogy nem twin fejjel - ilyenkor két koax jön le a Hyundai beltéribe - lett szerelve.
Egyetlen kábel jön le a parabolától ?
|
| | |
[előzmény: (82555) Poncius, 2010-08-20 08:23:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 sanca2

Tagság: 2007-07-03 18:20:45 Tagszám: #46676 Hozzászólások: 16092 |
82559. Elküldve: 2010-08-20 08:39:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28987.] |
Twin fejet raktak fel??
Vagy csak felfűzték?
|
| | |
[előzmény: (82555) Poncius, 2010-08-20 08:23:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 asr27

Tagság: 2010-05-19 10:27:23 Tagszám: #85114 Hozzászólások: 751 |
82558. Elküldve: 2010-08-20 08:35:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28988.] |
Haveromnál is így van csak ott a musicmixnél és a digisportnál! csak akkor tudod nézni a fő beltérin ha a másikon is az a csatorna megy! Ez is a Digi átka!
|
| | |
[előzmény: (82555) Poncius, 2010-08-20 08:23:31] |
|
Törzstag
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82557. Elküldve: 2010-08-20 08:29:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28989.] |
Ha csatorna kerül fel műholdra azt Magyarországon vagy Romániában rakják fel a csatornakiosztásra?
Kótyagos
|
| |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82556. Elküldve: 2010-08-20 08:26:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28990.] |
Állítsd a Hyundaion a Nota TV pl. S nézd meg ezeket a csatornákat a másikon , szerintem menni fognak.
Kótyagos
|
| | |
[előzmény: (82555) Poncius, 2010-08-20 08:23:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Poncius

Tagság: 2006-10-27 08:54:37 Tagszám: #36385 Hozzászólások: 8 |
82555. Elküldve: 2010-08-20 08:23:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28991.] |
Sziasztok!
Az lenne a gondom hogy nemrég kötötték be nálam a müholdas digit. Van egy fő Hyundai beltéri meg van egy kis infrás a másik szobában. Az a gond hogyha az infrás is be van dugva a beltériben pár csatorna nem nézhető pl: TV6, NótaTv,Fasshion,BebeTv de ha kihúzom akkor a fő beltérin ezek a csatornák minden gond nélkül mennek ha visszadugom akkor viszont egyiken sem lehet nézni. Mit kellene beállítanom hogy ezeket a csatikat is tudjam nézni mindkét helyen?
|
| | | [válaszok erre: #82556 #82558 #82559 #82560] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
82554. Elküldve: 2010-08-20 07:27:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28992.] |
Tematik miatt tartom lehetségesnek , hogy bekerül a két új adó, mert a Tematik csatornái csak a Digin vannak (MusicMixet kivéve)
|
| | |
[előzmény: (82550) attila.scourgeofgod, 2010-08-19 20:26:44] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Ferencz1971

Tagság: 2010-01-19 14:58:15 Tagszám: #81431 Hozzászólások: 181 |
82553. Elküldve: 2010-08-20 03:19:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28993.] |
Ezt egy kicsit bovebben ki kellene fejteni!
|
| | |
[előzmény: (82551) taurus, 2010-08-19 20:38:15] |
|
Haladó
|
|
 Tom-y

Tagság: 2007-01-10 13:02:50 Tagszám: #39783 Hozzászólások: 461 |
82552. Elküldve: 2010-08-19 20:41:56, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28994.] |
Nem a Digikábel topicba akartad ezt írni?Én is kaptam a kábeles STB-hez kártyát,de semmire sem jó.Ha HBO-t fizetnél elő akkor tudnád használni.
|
| | |
[előzmény: (82549) tuti192, 2010-08-19 20:15:09] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
82551. Elküldve: 2010-08-19 20:38:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28995.] |
Hogy az előfizetők normális szolgáltatást kapjanak.
Valamint van ott több rivális szolgáltató is.
|
| | | [válaszok erre: #82553] |
[előzmény: (82546) Ferencz1971, 2010-08-19 19:55:51] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
82550. Elküldve: 2010-08-19 20:26:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28996.] |
Ezek pakkban mennek, nem magukban...egyet-kettőt csak úgy nem adnak oda, mert az drága, vinni kell az összeset...nem Tematik, SPI, csak a Tematik terjeszti/forgalmazza...
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | | [válaszok erre: #82554] |
[előzmény: (82548) sathaver, 2010-08-19 20:07:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 tuti192

Tagság: 2008-05-08 20:51:35 Tagszám: #59143 Hozzászólások: 356 |
82549. Elküldve: 2010-08-19 20:15:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28997.] |
ma voltam a digibe STB-ért és adtak hozzá nagra kártyát. és az van ráírva, hogy műhold akkor most mivan? megy vele a műholdas beltéri is, vagy bejön az HBO és stb vagy nem tudom minek kell a kártya mert anélkül is bejönnek a digitális csatornák de viszont azt írja, hogy en ehez a készülékhez lett iniciálva a kártya.
akkor most mi van?:DD
|
| | | [válaszok erre: #82552] |
|
|
Törzstag
|
|
 sathaver

Tagság: 2006-01-07 18:28:04 Tagszám: #25498 Hozzászólások: 9790 |
82548. Elküldve: 2010-08-19 20:07:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[28998.] |
Tesó én a két uj Tematik filmcsatornára irtam! Nem a többire
|
| | | [válaszok erre: #82550] |
[előzmény: (82547) attila.scourgeofgod, 2010-08-19 20:00:46] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Ferencz1971

Tagság: 2010-01-19 14:58:15 Tagszám: #81431 Hozzászólások: 181 |
82546. Elküldve: 2010-08-19 19:55:51, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29000.] |
Pl kire?
|
| | | [válaszok erre: #82551] |
[előzmény: (82545) taurus, 2010-08-19 19:52:09] |
|
Haladó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110234, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|