Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499737/0 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (72/23
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110235, Sat)
 

Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
82521. Elküldve: 2010-08-19 17:02:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29026.]

Szia.

Ezt a "mérkőzések felvásárlási akciót" (pl. Bajnokok Ligája) nem a DIGI találta ki. Ez egy bevett gyakorlat évek óta Nyugat -Európában, sőt lassan már nálunk is.
Nyilván, akik számára elérhetetlen egy-egy sportesemény, az bosszús.
De vajon van-e értelme ?
A DIGI mini egy megoldási lehetőség lenne, persze nem mindenkinek, csak aki hajlandó az ügyért némi kompromisszumra - meg van rá pénze.
De, ez fordított esetben nem biztos, hogy létezne...
[válaszok erre: #82524] [előzmény: (82518) taurus, 2010-08-19 16:37:20]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
82520. Elküldve: 2010-08-19 16:54:33,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29027.]

Szia.

Elfogult vagy, egyik irányba megengedő, a másikba pedig kevésbé elnéző módon.
Ezért amit írsz, annak kevésbé van hitele - legalábbis számomra.
[válaszok erre: #82529] [előzmény: (82512) agronimus, 2010-08-19 14:52:16]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


isapi58



Tagság: 2009-06-23 15:59:26
Tagszám: #75614
Hozzászólások: 221
82519. Elküldve: 2010-08-19 16:52:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29028.]

Nem értek veled egyet! János is írta a Upc prénium szolgáltatónak indult!A digi megjelenése igen pozítív hatással volt az árakra! Emlékez a szolgáltatók tiltakozására!
[előzmény: (82514) Satlina, 2010-08-19 15:31:27]
Haladó
isapi58 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82518. Elküldve: 2010-08-19 16:37:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29029.]

Nagy öröm hogy a mai Győr és Debrecen meccset is a Dili adja................ icon49.gif
[válaszok erre: #82521 #82531] [előzmény: (82517) andras1974, 2010-08-19 16:34:03]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


andras1974



Tagság: 2010-06-06 14:10:00
Tagszám: #85684
Hozzászólások: 1067
82517. Elküldve: 2010-08-19 16:34:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29030.]

azért a upc is magába nézhet ,elég szépen beintet a diginek lsd filmmúzeum annak idején !!!nem várhatja el ,hogy a digisportot fillérért kapja, itt nem futsal és gyenge bajnoki meccseket közvetítenek,de bezzeg 3 sport csatornát indítani és beszedni a reklám pénzt ,színvonalas műsor hiány cikk!!!a digi megvásárolta a közvetítési jogot ennek ellenére is/sportm a digikabelen már elérhető/........
[válaszok erre: #82518] [előzmény: (82515) agronimus, 2010-08-19 16:16:52]
Kiváló dolgozó
andras1974 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
82516. Elküldve: 2010-08-19 16:20:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29031.]

Mi az hogy "piaci"áron?
[válaszok erre: #82528] [előzmény: (82512) agronimus, 2010-08-19 14:52:16]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


agronimus



Tagság: 2005-11-24 15:10:46
Tagszám: #24049
Hozzászólások: 88
82515. Elküldve: 2010-08-19 16:16:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29032.]

"ha nem lenne digi, még mindig 6000 Ft-ért adnák..."

el kell keseritselek. en ma is 6000ft-ot fizetek a tv-ert (kabel). viszont gondolom dupla annyi csatiert mint te.

ha pedig a műhódasra gondolsz, azota hogy bejott a digi mar tobb tarsasag csinalja (tre, hello, ugyhallom jon kulfoldi is) szoval a konkurencia digi nelkul is jott volna es lenyomta volna az arakat.
[válaszok erre: #82517] [előzmény: (82513) Green Army, 2010-08-19 15:10:15]
Kezdő
agronimus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Satlina



Tagság: 2007-03-21 16:08:26
Tagszám: #43034
Hozzászólások: 1356
82514. Elküldve: 2010-08-19 15:31:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29033.]

...."ha nem lenne digi,"....

Akkor biztosan lenne más ! Ez csak egy "megmagyarázás", hogy mi lenne ha.......
Ha nem lenne a "fagylaltos bácsi", biztosan drágábbért ennénk a jégkrémet is ! icon25.gif icon72.gif icon20.gif

[válaszok erre: #82519] [előzmény: (82513) Green Army, 2010-08-19 15:10:15]
Kiváló dolgozó
Satlina adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Green Army



Tagság: 2006-12-12 09:50:25
Tagszám: #38450
Hozzászólások: 198
82513. Elküldve: 2010-08-19 15:10:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29034.]

ha nem lenne digi, még mindig 6000 Ft-ért adnák...
hát lehetne felmérést csinálni, hogy hányan nézik M-on az nfl-t éjjel 2-kor.
[válaszok erre: #82514 #82515] [előzmény: (82512) agronimus, 2010-08-19 14:52:16]
Haladó
Green Army adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


agronimus



Tagság: 2005-11-24 15:10:46
Tagszám: #24049
Hozzászólások: 88
82512. Elküldve: 2010-08-19 14:52:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29035.]

"nem védem a digit"

de azt teszed. elleneben en nem neveztem gralllovagnak a upc-t. csak annyit irtam, hogy ok piaci aron kinaljak a csatornaikat es gondolom olyan arat is adnak erte. nem ugy mint a digi aki az EU legnagyobb sportcsatornajatol is tobbet (tobbszoroset) kinal egy olyan esemenyert, amit a nezok toredeke fog latni. a digi nem a upc-vel esa t-home-al baszik ki hanem azokkal akik nem lathatjak, mert irrealis arat kernek erte, mert irrealis arat adtak is erte (hitelbol).

egyebkent az NFL-t meg az NBA-t le csapatbajnoksagozni... icon29.gif icon23.gif
[válaszok erre: #82513 #82516 #82520] [előzmény: (82511) Green Army, 2010-08-19 13:56:40]
Kezdő
agronimus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Green Army



Tagság: 2006-12-12 09:50:25
Tagszám: #38450
Hozzászólások: 198
82511. Elküldve: 2010-08-19 13:56:40,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29036.]

tenisznyelven ez olyan, mintha a sport tv adná a magyar csapatbajnokságot, a digi meg a Roland Garrost...
annak idején (5-6? éve) a upc nem sajnált elkérni csak a sport1-ért 2000 Ft-ot havonta, manapság közel ennyiért 50-60 csatit adnak.

nem védem a digit, de a upc-t nevezni Grál lovagnak, több mint vicces.
[válaszok erre: #82512] [előzmény: (82508) agronimus, 2010-08-19 12:11:38]
Haladó
Green Army adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
82510. Elküldve: 2010-08-19 12:33:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29037.]

Sokan szeretnék,és már évek óta azt mondják hogy tönkre megy,de nem fog :)
Mi nem látunk az asztalok mögé nem kell félteni egyik szolgáltatót sem,nekünk legyen jó a többi meg az ő dolguk.
[előzmény: (82509) agronimus, 2010-08-19 12:17:19]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


agronimus



Tagság: 2005-11-24 15:10:46
Tagszám: #24049
Hozzászólások: 88
82509. Elküldve: 2010-08-19 12:17:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29038.]

nem tudom milyen okosak voltak/vannak a upcnel. egy biztos, hogy nem olyan szorostalpuak mint a diginel, akik zsarolasi celbol csinalnak csatornakat, nem pedig azert hogy tovabbadjak es penzt keressenek vele.

ezert remelem, hogy ezek utan a upc es a t-home is leszarja a digisportot es a kicsi cserepedenyek gyorsan tonkremennek a sok adosagba amit a nyakukba vettek azert hogy szopassak a konkurencianal levoket.


[válaszok erre: #82510] [előzmény: (82507) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-19 12:06:29]
Kezdő
agronimus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


agronimus



Tagság: 2005-11-24 15:10:46
Tagszám: #24049
Hozzászólások: 88
82508. Elküldve: 2010-08-19 12:11:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29039.]

szerencsere nem mindenki "fociszexualis"..
NFL, NBA, tenisz, box, poker, hazai motorsport.
de focibuziknak is ott a holland, angol 2,spanyol, francia, magyar, futsal.

csinalj egy felmerest, hogy miccolnanak a digisek, ha kikerulne a sport1-2, meg a tobbi chellomedia!?
[válaszok erre: #82511] [előzmény: (82506) Green Army, 2010-08-19 11:45:06]
Kezdő
agronimus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
82507. Elküldve: 2010-08-19 12:06:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29040.]

Látod ilyen okosok ültek anno UPC nél ezért is volt annyi az ára amennyi,de hál istennek ezek az okosok eltüntek icon21.gif
[válaszok erre: #82509] [előzmény: (82500) agronimus, 2010-08-19 10:14:32]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Green Army



Tagság: 2006-12-12 09:50:25
Tagszám: #38450
Hozzászólások: 198
82506. Elküldve: 2010-08-19 11:45:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29041.]

mehehe.
és mire hivatkoznak majd?
hogy lehet nézni náluk a nagyszerü magyar , skót, holland bajnokságot, miközben a diginél van az angol, olasz, meg BL, EL
icon43.gif
[válaszok erre: #82508] [előzmény: (82500) agronimus, 2010-08-19 10:14:32]
Haladó
Green Army adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyo2122



Tagság: 2009-08-24 17:58:15
Tagszám: #77157
Hozzászólások: 200
82505. Elküldve: 2010-08-19 11:31:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29042.]

Teljes a sötétség a Cool TV és megállt a kép a Film + on !!!!!!!!
Haladó
sanyo2122 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ferencz1971



Tagság: 2010-01-19 14:58:15
Tagszám: #81431
Hozzászólások: 181
82504. Elküldve: 2010-08-19 11:14:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29043.]

A bartelnek az a lenyege, hogy az uzlet ket oldala ar/ertek aranyban kiegyenliti egymast. Kozel sem biztos, hogy sportot sportert. Szelsoseges esetben lehet az pl know how is!
[előzmény: (82499) Kótyagos, 2010-08-19 07:56:50]
Haladó
Ferencz1971 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


agronimus



Tagság: 2005-11-24 15:10:46
Tagszám: #24049
Hozzászólások: 88
82503. Elküldve: 2010-08-19 10:28:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29044.]

en is szeretem a digiseket. kulonosen azokat akik amikor jogosan fikazom a digit, ugy vedik mintha az anyjukat szidnam. icon43.gif
[előzmény: (82501) digi, 2010-08-19 10:23:02]
Kezdő
agronimus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vaterlo78



Tagság: 2010-04-07 09:36:28
Tagszám: #83933
Hozzászólások: 453
82502. Elküldve: 2010-08-19 10:25:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29045.]

Teljesen igazad van!!! icon41.gif
[előzmény: (82500) agronimus, 2010-08-19 10:14:32]
Törzstag
vaterlo78 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
82501. Elküldve: 2010-08-19 10:23:02,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29046.]

icon70.gif szeretünk téged, mi akik előfizetői vagyunk a DIGI-nek!
[válaszok erre: #82503] [előzmény: (82500) agronimus, 2010-08-19 10:14:32]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


agronimus



Tagság: 2005-11-24 15:10:46
Tagszám: #24049
Hozzászólások: 88
82500. Elküldve: 2010-08-19 10:14:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29047.]

"Sport1,Sport2 és TV Paprika már van a DIGI-n"

en a upc helyeben a szerzodes lejartakor az arat a 3x-osara emelnem. aztan kezdodhetnek a targyalasok amugy szorostalpu modra.

[size=1]"latod? nem latod? a digitv nem a baratod!"[/size]
[válaszok erre: #82501 #82502 #82506 #82507] [előzmény: (82499) Kótyagos, 2010-08-19 07:56:50]
Kezdő
agronimus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82499. Elküldve: 2010-08-19 07:56:50,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29048.]

Sport1,Sport2 és TV Paprika már van a DIGI-n, a bartel lényege ugyanazt ugyanazért sportot, sportért filmet, filmcsatornáért stb.Plusz ráfizet vagy fedi a kettő egymást anyagi téren.

Kótyagos
[válaszok erre: #82500 #82504] [előzmény: (82497) agronimus, 2010-08-18 23:11:43]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Green Army



Tagság: 2006-12-12 09:50:25
Tagszám: #38450
Hozzászólások: 198
82498. Elküldve: 2010-08-19 07:38:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29049.]

sikerült megoldani, addig kutakodtam, mig a szervíz menübe sikerült belépni, ahol aktiváltam a 16:9 képarányt, ami ezentúl a normál menüben is benn lesz.
estére aztán a kapcsolójel is megérkezett...
[előzmény: (82464) joco79, 2010-08-18 15:36:54]
Haladó
Green Army adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


agronimus



Tagság: 2005-11-24 15:10:46
Tagszám: #24049
Hozzászólások: 88
82497. Elküldve: 2010-08-18 23:11:43,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29050.]

"...bartel üzlet is lehet, én ezzel értek egyet. "

jah. pl. megkapjatok a sport1-et, sport2-ot. es ha jok lesztek akkor a tv-paprikat es a tvdekot is. icon23.gif
[válaszok erre: #82499] [előzmény: (82495) Kótyagos, 2010-08-18 21:47:25]
Kezdő
agronimus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110235, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011944055557251 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail