| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
82521. Elküldve: 2010-08-19 17:02:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29026.] |
Szia.
Ezt a "mérkőzések felvásárlási akciót" (pl. Bajnokok Ligája) nem a DIGI találta ki. Ez egy bevett gyakorlat évek óta Nyugat -Európában, sőt lassan már nálunk is.
Nyilván, akik számára elérhetetlen egy-egy sportesemény, az bosszús.
De vajon van-e értelme ?
A DIGI mini egy megoldási lehetőség lenne, persze nem mindenkinek, csak aki hajlandó az ügyért némi kompromisszumra - meg van rá pénze.
De, ez fordított esetben nem biztos, hogy létezne...
|
| | | [válaszok erre: #82524] |
[előzmény: (82518) taurus, 2010-08-19 16:37:20] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
82520. Elküldve: 2010-08-19 16:54:33, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29027.] |
Szia.
Elfogult vagy, egyik irányba megengedő, a másikba pedig kevésbé elnéző módon.
Ezért amit írsz, annak kevésbé van hitele - legalábbis számomra.
|
| | | [válaszok erre: #82529] |
[előzmény: (82512) agronimus, 2010-08-19 14:52:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 isapi58

Tagság: 2009-06-23 15:59:26 Tagszám: #75614 Hozzászólások: 221 |
82519. Elküldve: 2010-08-19 16:52:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29028.] |
Nem értek veled egyet! János is írta a Upc prénium szolgáltatónak indult!A digi megjelenése igen pozítív hatással volt az árakra! Emlékez a szolgáltatók tiltakozására!
|
| | |
[előzmény: (82514) Satlina, 2010-08-19 15:31:27] |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
82518. Elküldve: 2010-08-19 16:37:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29029.] |
Nagy öröm hogy a mai Győr és Debrecen meccset is a Dili adja................
|
| | | [válaszok erre: #82521 #82531] |
[előzmény: (82517) andras1974, 2010-08-19 16:34:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 andras1974

Tagság: 2010-06-06 14:10:00 Tagszám: #85684 Hozzászólások: 1067 |
82517. Elküldve: 2010-08-19 16:34:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29030.] |
azért a upc is magába nézhet ,elég szépen beintet a diginek lsd filmmúzeum annak idején !!!nem várhatja el ,hogy a digisportot fillérért kapja, itt nem futsal és gyenge bajnoki meccseket közvetítenek,de bezzeg 3 sport csatornát indítani és beszedni a reklám pénzt ,színvonalas műsor hiány cikk!!!a digi megvásárolta a közvetítési jogot ennek ellenére is/sportm a digikabelen már elérhető/........
|
| | | [válaszok erre: #82518] |
[előzmény: (82515) agronimus, 2010-08-19 16:16:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
82516. Elküldve: 2010-08-19 16:20:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29031.] |
Mi az hogy "piaci"áron?
|
| | | [válaszok erre: #82528] |
[előzmény: (82512) agronimus, 2010-08-19 14:52:16] |
|
|
|
|
 agronimus

Tagság: 2005-11-24 15:10:46 Tagszám: #24049 Hozzászólások: 88 |
82515. Elküldve: 2010-08-19 16:16:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29032.] |
"ha nem lenne digi, még mindig 6000 Ft-ért adnák..."
el kell keseritselek. en ma is 6000ft-ot fizetek a tv-ert (kabel). viszont gondolom dupla annyi csatiert mint te.
ha pedig a műhódasra gondolsz, azota hogy bejott a digi mar tobb tarsasag csinalja (tre, hello, ugyhallom jon kulfoldi is) szoval a konkurencia digi nelkul is jott volna es lenyomta volna az arakat.
|
| | | [válaszok erre: #82517] |
[előzmény: (82513) Green Army, 2010-08-19 15:10:15] |
|
Kezdő
|
|
 Satlina

Tagság: 2007-03-21 16:08:26 Tagszám: #43034 Hozzászólások: 1356 |
82514. Elküldve: 2010-08-19 15:31:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29033.] |
...."ha nem lenne digi,"....
Akkor biztosan lenne más ! Ez csak egy "megmagyarázás", hogy mi lenne ha.......
Ha nem lenne a "fagylaltos bácsi", biztosan drágábbért ennénk a jégkrémet is !
|
| | | [válaszok erre: #82519] |
[előzmény: (82513) Green Army, 2010-08-19 15:10:15] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Green Army

Tagság: 2006-12-12 09:50:25 Tagszám: #38450 Hozzászólások: 198 |
82513. Elküldve: 2010-08-19 15:10:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29034.] |
ha nem lenne digi, még mindig 6000 Ft-ért adnák...
hát lehetne felmérést csinálni, hogy hányan nézik M-on az nfl-t éjjel 2-kor.
|
| | | [válaszok erre: #82514 #82515] |
[előzmény: (82512) agronimus, 2010-08-19 14:52:16] |
|
Haladó
|
|
 agronimus

Tagság: 2005-11-24 15:10:46 Tagszám: #24049 Hozzászólások: 88 |
82512. Elküldve: 2010-08-19 14:52:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29035.] |
"nem védem a digit"
de azt teszed. elleneben en nem neveztem gralllovagnak a upc-t. csak annyit irtam, hogy ok piaci aron kinaljak a csatornaikat es gondolom olyan arat is adnak erte. nem ugy mint a digi aki az EU legnagyobb sportcsatornajatol is tobbet (tobbszoroset) kinal egy olyan esemenyert, amit a nezok toredeke fog latni. a digi nem a upc-vel esa t-home-al baszik ki hanem azokkal akik nem lathatjak, mert irrealis arat kernek erte, mert irrealis arat adtak is erte (hitelbol).
egyebkent az NFL-t meg az NBA-t le csapatbajnoksagozni...
|
| | | [válaszok erre: #82513 #82516 #82520] |
[előzmény: (82511) Green Army, 2010-08-19 13:56:40] |
|
Kezdő
|
|
 Green Army

Tagság: 2006-12-12 09:50:25 Tagszám: #38450 Hozzászólások: 198 |
82511. Elküldve: 2010-08-19 13:56:40, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29036.] |
tenisznyelven ez olyan, mintha a sport tv adná a magyar csapatbajnokságot, a digi meg a Roland Garrost...
annak idején (5-6? éve) a upc nem sajnált elkérni csak a sport1-ért 2000 Ft-ot havonta, manapság közel ennyiért 50-60 csatit adnak.
nem védem a digit, de a upc-t nevezni Grál lovagnak, több mint vicces.
|
| | | [válaszok erre: #82512] |
[előzmény: (82508) agronimus, 2010-08-19 12:11:38] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
82510. Elküldve: 2010-08-19 12:33:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29037.] |
Sokan szeretnék,és már évek óta azt mondják hogy tönkre megy,de nem fog :)
Mi nem látunk az asztalok mögé nem kell félteni egyik szolgáltatót sem,nekünk legyen jó a többi meg az ő dolguk.
|
| | |
[előzmény: (82509) agronimus, 2010-08-19 12:17:19] |
|
|
|
|
 agronimus

Tagság: 2005-11-24 15:10:46 Tagszám: #24049 Hozzászólások: 88 |
82509. Elküldve: 2010-08-19 12:17:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29038.] |
nem tudom milyen okosak voltak/vannak a upcnel. egy biztos, hogy nem olyan szorostalpuak mint a diginel, akik zsarolasi celbol csinalnak csatornakat, nem pedig azert hogy tovabbadjak es penzt keressenek vele.
ezert remelem, hogy ezek utan a upc es a t-home is leszarja a digisportot es a kicsi cserepedenyek gyorsan tonkremennek a sok adosagba amit a nyakukba vettek azert hogy szopassak a konkurencianal levoket.
|
| | | [válaszok erre: #82510] |
[előzmény: (82507) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-19 12:06:29] |
|
Kezdő
|
|
 agronimus

Tagság: 2005-11-24 15:10:46 Tagszám: #24049 Hozzászólások: 88 |
82508. Elküldve: 2010-08-19 12:11:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29039.] |
szerencsere nem mindenki "fociszexualis"..
NFL, NBA, tenisz, box, poker, hazai motorsport.
de focibuziknak is ott a holland, angol 2,spanyol, francia, magyar, futsal.
csinalj egy felmerest, hogy miccolnanak a digisek, ha kikerulne a sport1-2, meg a tobbi chellomedia!?
|
| | | [válaszok erre: #82511] |
[előzmény: (82506) Green Army, 2010-08-19 11:45:06] |
|
Kezdő
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
82507. Elküldve: 2010-08-19 12:06:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29040.] |
Látod ilyen okosok ültek anno UPC nél ezért is volt annyi az ára amennyi,de hál istennek ezek az okosok eltüntek
|
| | | [válaszok erre: #82509] |
[előzmény: (82500) agronimus, 2010-08-19 10:14:32] |
|
|
|
|
 Green Army

Tagság: 2006-12-12 09:50:25 Tagszám: #38450 Hozzászólások: 198 |
82506. Elküldve: 2010-08-19 11:45:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29041.] |
mehehe.
és mire hivatkoznak majd?
hogy lehet nézni náluk a nagyszerü magyar , skót, holland bajnokságot, miközben a diginél van az angol, olasz, meg BL, EL
|
| | | [válaszok erre: #82508] |
[előzmény: (82500) agronimus, 2010-08-19 10:14:32] |
|
Haladó
|
|
 sanyo2122

Tagság: 2009-08-24 17:58:15 Tagszám: #77157 Hozzászólások: 200 |
82505. Elküldve: 2010-08-19 11:31:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29042.] |
Teljes a sötétség a Cool TV és megállt a kép a Film + on !!!!!!!!
|
| |
|
Haladó
|
|
 Ferencz1971

Tagság: 2010-01-19 14:58:15 Tagszám: #81431 Hozzászólások: 181 |
82504. Elküldve: 2010-08-19 11:14:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29043.] |
A bartelnek az a lenyege, hogy az uzlet ket oldala ar/ertek aranyban kiegyenliti egymast. Kozel sem biztos, hogy sportot sportert. Szelsoseges esetben lehet az pl know how is!
|
| | |
[előzmény: (82499) Kótyagos, 2010-08-19 07:56:50] |
|
Haladó
|
|
 agronimus

Tagság: 2005-11-24 15:10:46 Tagszám: #24049 Hozzászólások: 88 |
82503. Elküldve: 2010-08-19 10:28:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29044.] |
en is szeretem a digiseket. kulonosen azokat akik amikor jogosan fikazom a digit, ugy vedik mintha az anyjukat szidnam.
|
| | |
[előzmény: (82501) digi, 2010-08-19 10:23:02] |
|
Kezdő
|
|
 vaterlo78

Tagság: 2010-04-07 09:36:28 Tagszám: #83933 Hozzászólások: 453 |
82502. Elküldve: 2010-08-19 10:25:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29045.] |
Teljesen igazad van!!!
|
| | |
[előzmény: (82500) agronimus, 2010-08-19 10:14:32] |
|
Törzstag
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
82501. Elküldve: 2010-08-19 10:23:02, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29046.] |
szeretünk téged, mi akik előfizetői vagyunk a DIGI-nek!
|
| | | [válaszok erre: #82503] |
[előzmény: (82500) agronimus, 2010-08-19 10:14:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 agronimus

Tagság: 2005-11-24 15:10:46 Tagszám: #24049 Hozzászólások: 88 |
82500. Elküldve: 2010-08-19 10:14:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29047.] |
"Sport1,Sport2 és TV Paprika már van a DIGI-n"
en a upc helyeben a szerzodes lejartakor az arat a 3x-osara emelnem. aztan kezdodhetnek a targyalasok amugy szorostalpu modra.
[size=1]"latod? nem latod? a digitv nem a baratod!"[/size]
|
| | | [válaszok erre: #82501 #82502 #82506 #82507] |
[előzmény: (82499) Kótyagos, 2010-08-19 07:56:50] |
|
Kezdő
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82499. Elküldve: 2010-08-19 07:56:50, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29048.] |
Sport1,Sport2 és TV Paprika már van a DIGI-n, a bartel lényege ugyanazt ugyanazért sportot, sportért filmet, filmcsatornáért stb.Plusz ráfizet vagy fedi a kettő egymást anyagi téren.
Kótyagos
|
| | | [válaszok erre: #82500 #82504] |
[előzmény: (82497) agronimus, 2010-08-18 23:11:43] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Green Army

Tagság: 2006-12-12 09:50:25 Tagszám: #38450 Hozzászólások: 198 |
82498. Elküldve: 2010-08-19 07:38:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29049.] |
sikerült megoldani, addig kutakodtam, mig a szervíz menübe sikerült belépni, ahol aktiváltam a 16:9 képarányt, ami ezentúl a normál menüben is benn lesz.
estére aztán a kapcsolójel is megérkezett...
|
| | |
[előzmény: (82464) joco79, 2010-08-18 15:36:54] |
|
Haladó
|
|
 agronimus

Tagság: 2005-11-24 15:10:46 Tagszám: #24049 Hozzászólások: 88 |
82497. Elküldve: 2010-08-18 23:11:43, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29050.] |
"...bartel üzlet is lehet, én ezzel értek egyet. "
jah. pl. megkapjatok a sport1-et, sport2-ot. es ha jok lesztek akkor a tv-paprikat es a tvdekot is.
|
| | | [válaszok erre: #82499] |
[előzmény: (82495) Kótyagos, 2010-08-18 21:47:25] |
|
Kezdő
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|