| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
82471. Elküldve: 2010-08-18 17:20:39, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29076.] |
Műholdra?
|
| | |
[előzmény: (82470) zöldalma-sz, 2010-08-18 16:57:48] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zöldalma-sz

Tagság: 2008-07-12 11:35:58 Tagszám: #61380 Hozzászólások: 274 |
82470. Elküldve: 2010-08-18 16:57:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29077.] |
az MGM-re a UPC-nek van kizárólagos magyarországi joga, így az nem fog bekerülni.
_____________________________
üdvözlettel: Szkitosz.
### friss hírek, infók: www.karpatmedia.hu
|
| | | [válaszok erre: #82471 #82473 #82474 #82476] |
[előzmény: (82469) Halcolm, 2010-08-18 16:17:20] |
|
Haladó
|
|
 Halcolm

Tagság: 2008-04-23 21:18:37 Tagszám: #58688 Hozzászólások: 26 |
82469. Elküldve: 2010-08-18 16:17:20, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29078.] |
Én is örülnék már egy kis csatorna frissítésnek, főleg ha az MGM is bekerülne a csatorna kiosztásba. Érdekes, hogy más szolgáltatónál szinte alapként szerepel.
|
| | | [válaszok erre: #82470] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 joco79

Tagság: 2008-06-28 20:47:16 Tagszám: #60941 Hozzászólások: 482 |
82468. Elküldve: 2010-08-18 16:09:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29079.] |
enyém 3éves!! samsung 100 hercz!! de nincs benn 16:9! igy kérem a digit hogy legalább az eto meccsére tegyék rendbe
hajrá digi
|
| | |
[előzmény: (82466) attila.scourgeofgod, 2010-08-18 15:42:01] |
|
Törzstag
|
|
 ale

Tagság: 2008-04-01 09:49:24 Tagszám: #57785 Hozzászólások: 328 |
82467. Elküldve: 2010-08-18 15:51:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29080.] |
Tarr-os előfizető vagyok. Nem régóta van Digisport a rendszeren, digitálison szuper az Sd is, a HD-ról nem is beszélve. Viszont analógról nálunk is eltűnt a kapcsolójel, pedig egy ideig jó volt. Ez biztos a digi sara. A digitális rendszeren viszont azt hiszem a bix-ből veszik, ott tökéletes mindkét verzió.
|
| |
|
Törzstag
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
82466. Elküldve: 2010-08-18 15:42:01, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29081.] |
Skin #5 használata esetén fél óráig tudod szerkeszteni... egyébként nekem is van egy öregecske(9-10 éves) Samsung 55-ös CRT-m, már akkoriban sem volt egy csúcsmodell, de tudja a 4:3, nagyítás és 16:9 képarányokat.
DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
|
| | | [válaszok erre: #82468] |
[előzmény: (82465) joco79, 2010-08-18 15:37:52] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 joco79

Tagság: 2008-06-28 20:47:16 Tagszám: #60941 Hozzászólások: 482 |
82465. Elküldve: 2010-08-18 15:37:52, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29082.] |
bocs a sok 1 -esért beragadt a gombom nem vettem észre!! 16:9 akart lenni
hajrá digi
|
| | | [válaszok erre: #82466] |
[előzmény: (82464) joco79, 2010-08-18 15:36:54] |
|
Törzstag
|
|
 joco79

Tagság: 2008-06-28 20:47:16 Tagszám: #60941 Hozzászólások: 482 |
82464. Elküldve: 2010-08-18 15:36:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29083.] |
egyetértek veled army!!!! nekem samsung tv-m van 4:3 as éc van zoom funcio meg 4:3 rajta de 111111111116:9 es nincs!! igy nekem narad a nyujtott digisport sajna!! szomoru
hajrá digi
|
| | | [válaszok erre: #82465 #82498] |
[előzmény: (82463) Green Army, 2010-08-18 15:09:00] |
|
Törzstag
|
|
 Green Army

Tagság: 2006-12-12 09:50:25 Tagszám: #38450 Hozzászólások: 198 |
82463. Elküldve: 2010-08-18 15:09:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29084.] |
nem, 72-es Orion...
egyébként Samsung.
van 16:9-es Philipsem is, de elvi kérdés hogy mindenhol jól menjen.
|
| | | [válaszok erre: #82464] |
[előzmény: (82462) yaksi, 2010-08-18 14:37:25] |
|
Haladó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
82462. Elküldve: 2010-08-18 14:37:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29085.] |
Miért, milyen tévéd van, Color Star?
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #82463] |
[előzmény: (82460) Green Army, 2010-08-18 14:34:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82461. Elküldve: 2010-08-18 14:35:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29086.] |
Mert nincs kapcsolójel vasárnap óta.
Kótyagos
|
| | |
[előzmény: (82460) Green Army, 2010-08-18 14:34:16] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Green Army

Tagság: 2006-12-12 09:50:25 Tagszám: #38450 Hozzászólások: 198 |
82460. Elküldve: 2010-08-18 14:34:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29087.] |
és ha nincs a tv-n ilyen opció?
a képarány jó, az összes létező 16:9-es csatorna letterboxban jön, egyedül a Digisporton vannak csúcsfejek
|
| | | [válaszok erre: #82461 #82462] |
[előzmény: (82459) yaksi, 2010-08-18 14:27:49] |
|
Haladó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
82459. Elküldve: 2010-08-18 14:27:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29088.] |
Mi lenne, ha kézzel váltanál képarányt?
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #82460] |
[előzmény: (82457) Green Army, 2010-08-18 14:00:13] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82458. Elküldve: 2010-08-18 14:16:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29089.] |
Majd meglátjuk, Én csupán a napi helyzetet beszélem meg a fórumon.50 % vagy lesz műholdon vagy nem SPORT M.Üzletbe nem lát bele senkisem.
Kótyagos
|
| | |
[előzmény: (82455) yaksi, 2010-08-18 12:59:19] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Green Army

Tagság: 2006-12-12 09:50:25 Tagszám: #38450 Hozzászólások: 198 |
82457. Elküldve: 2010-08-18 14:00:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29090.] |
a sztori folytatódik, hiába mondtam az üf-nak, hogy kapcsolójelet küldjenek ne szerelőt, kiküldték a szerelőt. persze a szerelő lehülyézte az egész bandát, hogy ő hogyan csináljon kapcsolójelet, és lezárta munkalapot.
jelenleg nézhten a halfejü embereket focipályán.
|
| | | [válaszok erre: #82459] |
[előzmény: (82407) Green Army, 2010-08-17 08:59:00] |
|
Haladó
|
|
 sanyo2122

Tagság: 2009-08-24 17:58:15 Tagszám: #77157 Hozzászólások: 200 |
82456. Elküldve: 2010-08-18 13:20:15, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29091.] |
Én örülnék minden új csatinak még a sport M nek is de sportból van elég most valami film ( MGM , Film+2, sorozat+ Fem3, AXN Scifi, AXN Crime...) csati vagy esetleg valami zene (VIVA TV, MCM, DanceTV)!!!!!!!!
|
| |
|
Haladó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
82455. Elküldve: 2010-08-18 12:59:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29092.] |
Igen, van. Tesztel, de sehol, senki egy szóval sem írta, hogy marad is. Emlékszel, amikor hetkig volt tesztben Boomerang a DTH-n, azt is levették. A FixTV is tesztelt Digikábelen, sőt a csatornakiosztásba is bekerült, mégsincs jelenleg. Szóval, ne alapozz arra, hogy a Digikábelre felkerült tesztjelleggel. Közel sem valószínű, hogy a DTH-n is lesz.
Annak idején Comedy Central is volt Digikábelen, a DTH-n meg nem. VH1 van DTH-n, Digikábelen meg nincs...
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #82458] |
[előzmény: (82451) Kótyagos, 2010-08-18 12:41:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
82454. Elküldve: 2010-08-18 12:55:41, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29093.] |
Cserébe jó lenne a dilisport-ért.
|
| | |
[előzmény: (82453) attila.scourgeofgod, 2010-08-18 12:54:25] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
82452. Elküldve: 2010-08-18 12:51:21, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29095.] |
Akkor van ott is.
|
| | |
[előzmény: (82451) Kótyagos, 2010-08-18 12:41:26] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82451. Elküldve: 2010-08-18 12:41:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29096.] |
Yaksi meg azt írta,hogy DIGIKÁBELEN van!!!!
Kótyagos
|
| | | [válaszok erre: #82452 #82453 #82455] |
[előzmény: (82450) taurus, 2010-08-18 12:38:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
82450. Elküldve: 2010-08-18 12:38:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29097.] |
Már leírtuk hogy a Directnél van. Gyere át oda.
|
| | | [válaszok erre: #82451] |
[előzmény: (82446) Kótyagos, 2010-08-18 11:59:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82449. Elküldve: 2010-08-18 12:22:42, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29098.] |
No, azok sokat tudhatnak róla...
Kótyagos
|
| | |
[előzmény: (82448) yaksi, 2010-08-18 12:21:45] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 yaksi

Tagság: 2004-07-30 18:37:58 Tagszám: #11773 Hozzászólások: 15571 |
82448. Elküldve: 2010-08-18 12:21:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29099.] |
Miért nem kérdezed meg az ÜFSZ-t?
yaksi
VU+ Uno 4K SE
|
| | | [válaszok erre: #82449] |
[előzmény: (82434) Kótyagos, 2010-08-17 17:30:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Amatőr61

Tagság: 2008-08-05 20:41:45 Tagszám: #62236 Hozzászólások: 8046 |
82447. Elküldve: 2010-08-18 12:19:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29100.] |
Szia.
Vélhetően kevés DIGI előfizetőt zavar a hiánya - mondom ezt annak ellenére, hogy szeretem a labdarúgást.
|
| | |
[előzmény: (82446) Kótyagos, 2010-08-18 11:59:36] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|