Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499739/2 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (60/17
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110235, Sat)
 

taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82471. Elküldve: 2010-08-18 17:20:39,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29076.]

Műholdra?
[előzmény: (82470) zöldalma-sz, 2010-08-18 16:57:48]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zöldalma-sz



Tagság: 2008-07-12 11:35:58
Tagszám: #61380
Hozzászólások: 274
82470. Elküldve: 2010-08-18 16:57:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29077.]

az MGM-re a UPC-nek van kizárólagos magyarországi joga, így az nem fog bekerülni.

_____________________________
üdvözlettel: Szkitosz.

### friss hírek, infók: www.karpatmedia.hu
[válaszok erre: #82471 #82473 #82474 #82476] [előzmény: (82469) Halcolm, 2010-08-18 16:17:20]
Haladó
zöldalma-sz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Halcolm



Tagság: 2008-04-23 21:18:37
Tagszám: #58688
Hozzászólások: 26
82469. Elküldve: 2010-08-18 16:17:20,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29078.]

Én is örülnék már egy kis csatorna frissítésnek, főleg ha az MGM is bekerülne a csatorna kiosztásba. Érdekes, hogy más szolgáltatónál szinte alapként szerepel.
[válaszok erre: #82470]
Zöldfülű
Halcolm adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


joco79



Tagság: 2008-06-28 20:47:16
Tagszám: #60941
Hozzászólások: 482
82468. Elküldve: 2010-08-18 16:09:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29079.]

enyém 3éves!! samsung 100 hercz!! de nincs benn 16:9! igy kérem a digit hogy legalább az eto meccsére tegyék rendbe

hajrá digi
[előzmény: (82466) attila.scourgeofgod, 2010-08-18 15:42:01]
Törzstag
joco79 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


ale



Tagság: 2008-04-01 09:49:24
Tagszám: #57785
Hozzászólások: 328
82467. Elküldve: 2010-08-18 15:51:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29080.]

Tarr-os előfizető vagyok. Nem régóta van Digisport a rendszeren, digitálison szuper az Sd is, a HD-ról nem is beszélve. Viszont analógról nálunk is eltűnt a kapcsolójel, pedig egy ideig jó volt. Ez biztos a digi sara. A digitális rendszeren viszont azt hiszem a bix-ből veszik, ott tökéletes mindkét verzió.
Törzstag
ale adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
82466. Elküldve: 2010-08-18 15:42:01,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29081.]

Skin #5 használata esetén fél óráig tudod szerkeszteni... egyébként nekem is van egy öregecske(9-10 éves) Samsung 55-ös CRT-m, már akkoriban sem volt egy csúcsmodell, de tudja a 4:3, nagyítás és 16:9 képarányokat.




DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #82468] [előzmény: (82465) joco79, 2010-08-18 15:37:52]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


joco79



Tagság: 2008-06-28 20:47:16
Tagszám: #60941
Hozzászólások: 482
82465. Elküldve: 2010-08-18 15:37:52,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29082.]

bocs a sok 1 -esért beragadt a gombom nem vettem észre!! 16:9 akart lenni

hajrá digi
[válaszok erre: #82466] [előzmény: (82464) joco79, 2010-08-18 15:36:54]
Törzstag
joco79 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


joco79



Tagság: 2008-06-28 20:47:16
Tagszám: #60941
Hozzászólások: 482
82464. Elküldve: 2010-08-18 15:36:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29083.]

egyetértek veled army!!!! nekem samsung tv-m van 4:3 as éc van zoom funcio meg 4:3 rajta de 111111111116:9 es nincs!! igy nekem narad a nyujtott digisport sajna!! szomoru

hajrá digi
[válaszok erre: #82465 #82498] [előzmény: (82463) Green Army, 2010-08-18 15:09:00]
Törzstag
joco79 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Green Army



Tagság: 2006-12-12 09:50:25
Tagszám: #38450
Hozzászólások: 198
82463. Elküldve: 2010-08-18 15:09:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29084.]

nem, 72-es Orion...

egyébként Samsung.
van 16:9-es Philipsem is, de elvi kérdés hogy mindenhol jól menjen.
[válaszok erre: #82464] [előzmény: (82462) yaksi, 2010-08-18 14:37:25]
Haladó
Green Army adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
82462. Elküldve: 2010-08-18 14:37:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29085.]

Miért, milyen tévéd van, Color Star?

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #82463] [előzmény: (82460) Green Army, 2010-08-18 14:34:16]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82461. Elküldve: 2010-08-18 14:35:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29086.]

Mert nincs kapcsolójel vasárnap óta.

Kótyagos
[előzmény: (82460) Green Army, 2010-08-18 14:34:16]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Green Army



Tagság: 2006-12-12 09:50:25
Tagszám: #38450
Hozzászólások: 198
82460. Elküldve: 2010-08-18 14:34:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29087.]

és ha nincs a tv-n ilyen opció?
a képarány jó, az összes létező 16:9-es csatorna letterboxban jön, egyedül a Digisporton vannak csúcsfejek
[válaszok erre: #82461 #82462] [előzmény: (82459) yaksi, 2010-08-18 14:27:49]
Haladó
Green Army adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
82459. Elküldve: 2010-08-18 14:27:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29088.]

Mi lenne, ha kézzel váltanál képarányt?

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #82460] [előzmény: (82457) Green Army, 2010-08-18 14:00:13]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82458. Elküldve: 2010-08-18 14:16:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29089.]

Majd meglátjuk, Én csupán a napi helyzetet beszélem meg a fórumon.50 % vagy lesz műholdon vagy nem SPORT M.Üzletbe nem lát bele senkisem.

Kótyagos
[előzmény: (82455) yaksi, 2010-08-18 12:59:19]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Green Army



Tagság: 2006-12-12 09:50:25
Tagszám: #38450
Hozzászólások: 198
82457. Elküldve: 2010-08-18 14:00:13,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29090.]

a sztori folytatódik, hiába mondtam az üf-nak, hogy kapcsolójelet küldjenek ne szerelőt, kiküldték a szerelőt. persze a szerelő lehülyézte az egész bandát, hogy ő hogyan csináljon kapcsolójelet, és lezárta munkalapot.
jelenleg nézhten a halfejü embereket focipályán. icon30.gif
[válaszok erre: #82459] [előzmény: (82407) Green Army, 2010-08-17 08:59:00]
Haladó
Green Army adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


sanyo2122



Tagság: 2009-08-24 17:58:15
Tagszám: #77157
Hozzászólások: 200
82456. Elküldve: 2010-08-18 13:20:15,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29091.]

Én örülnék minden új csatinak még a sport M nek is de sportból van elég most valami film ( MGM , Film+2, sorozat+ Fem3, AXN Scifi, AXN Crime...) csati vagy esetleg valami zene (VIVA TV, MCM, DanceTV)!!!!!!!! icon32.gif
Haladó
sanyo2122 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
82455. Elküldve: 2010-08-18 12:59:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29092.]

Igen, van. Tesztel, de sehol, senki egy szóval sem írta, hogy marad is. Emlékszel, amikor hetkig volt tesztben Boomerang a DTH-n, azt is levették. A FixTV is tesztelt Digikábelen, sőt a csatornakiosztásba is bekerült, mégsincs jelenleg. Szóval, ne alapozz arra, hogy a Digikábelre felkerült tesztjelleggel. Közel sem valószínű, hogy a DTH-n is lesz.

Annak idején Comedy Central is volt Digikábelen, a DTH-n meg nem. VH1 van DTH-n, Digikábelen meg nincs...

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #82458] [előzmény: (82451) Kótyagos, 2010-08-18 12:41:26]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82454. Elküldve: 2010-08-18 12:55:41,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29093.]

Cserébe jó lenne a dilisport-ért.
[előzmény: (82453) attila.scourgeofgod, 2010-08-18 12:54:25]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
82453. Elküldve: 2010-08-18 12:54:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29094.]

Digitális Digikábelen tesztel, azt egy árva szóval se mondta senki sem, hogy DTH-n is lesz.



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #82454] [előzmény: (82451) Kótyagos, 2010-08-18 12:41:26]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82452. Elküldve: 2010-08-18 12:51:21,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29095.]

Akkor van ott is.
[előzmény: (82451) Kótyagos, 2010-08-18 12:41:26]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82451. Elküldve: 2010-08-18 12:41:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29096.]

Yaksi meg azt írta,hogy DIGIKÁBELEN van!!!!

Kótyagos
[válaszok erre: #82452 #82453 #82455] [előzmény: (82450) taurus, 2010-08-18 12:38:28]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82450. Elküldve: 2010-08-18 12:38:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29097.]

Már leírtuk hogy a Directnél van. Gyere át oda. icon42.gif
[válaszok erre: #82451] [előzmény: (82446) Kótyagos, 2010-08-18 11:59:36]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82449. Elküldve: 2010-08-18 12:22:42,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29098.]

No, azok sokat tudhatnak róla...

Kótyagos
[előzmény: (82448) yaksi, 2010-08-18 12:21:45]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


yaksi



Tagság: 2004-07-30 18:37:58
Tagszám: #11773
Hozzászólások: 15571
82448. Elküldve: 2010-08-18 12:21:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29099.]

Miért nem kérdezed meg az ÜFSZ-t?

yaksi

VU+ Uno 4K SE
[válaszok erre: #82449] [előzmény: (82434) Kótyagos, 2010-08-17 17:30:57]
Kiváló dolgozó
yaksi adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Amatőr61



Tagság: 2008-08-05 20:41:45
Tagszám: #62236
Hozzászólások: 8046
82447. Elküldve: 2010-08-18 12:19:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29100.]

Szia.

Vélhetően kevés DIGI előfizetőt zavar a hiánya - mondom ezt annak ellenére, hogy szeretem a labdarúgást.
[előzmény: (82446) Kótyagos, 2010-08-18 11:59:36]
Kiváló dolgozó
Amatőr61 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110235, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.010782957077026 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail