Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499742/5 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (73/28
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110235, Sat)
 

Permi



Tagság: 2002-12-18 00:00:00
Tagszám: #642
Hozzászólások: 3810
82421. Elküldve: 2010-08-17 16:32:13,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29126.]

UPC... emiatt sötét a digiseknek... icon50.gif
[válaszok erre: #82422] [előzmény: (82419) Kótyagos, 2010-08-17 16:26:11]
Kiváló dolgozó
Permi adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82420. Elküldve: 2010-08-17 16:26:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29127.]

Mindkettőnek!!!

Kótyagos
[előzmény: (82418) Ata80, 2010-08-17 16:20:58]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82419. Elküldve: 2010-08-17 16:26:11,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29128.]

Hiszek Neked, de műholdon még semmi nagy sötétség van TESZT SPORT M felirat alatt.Ezt hidd el !

Kótyagos
[válaszok erre: #82421] [előzmény: (82417) Rentner, 2010-08-17 15:40:57]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Ata80



Tagság: 2009-07-01 17:25:45
Tagszám: #75853
Hozzászólások: 265
82418. Elküldve: 2010-08-17 16:20:58,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29129.]

Sziasztok!

Én mondjuk jobban örülnék, ha már új csatornát akarnak a Diginél betenni, ha a SportM helyett a Viasat Nature csatornát tennék be.

Üdv

Ata
[válaszok erre: #82420]
Haladó
Ata80 adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
82417. Elküldve: 2010-08-17 15:40:57,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29130.]

Kótyagos!

Fűződik nekem érdekem ahhoz, hogy átverjelek???
Idegelni akarnálak???
Annyit hazudtam Neked, hogy már ezt sem hiszed el???

12.187 V 28.000 7/8 > Thor mühold > UPC

icon50.gif icon61.gif icon61.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[válaszok erre: #82419] [előzmény: (82413) Kótyagos, 2010-08-17 14:10:08]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82416. Elküldve: 2010-08-17 15:29:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29131.]

Létezik, hogy beteszik kábelre és műholdon nem lesz?Mióta van kábelen SPORT M?Minden városban van a DIGI-n?

Kótyagos
[válaszok erre: #82423] [előzmény: (82415) Green Army, 2010-08-17 15:26:54]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Green Army



Tagság: 2006-12-12 09:50:25
Tagszám: #38450
Hozzászólások: 198
82415. Elküldve: 2010-08-17 15:26:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29132.]

minden uj adást először a kábelesbe tesznek be, aztán kis idővel a müholdasba.
[válaszok erre: #82416] [előzmény: (82413) Kótyagos, 2010-08-17 14:10:08]
Haladó
Green Army adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82414. Elküldve: 2010-08-17 14:50:53,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29133.]

Ha betennék a minicsomagba........
[előzmény: (82409) szbarna, 2010-08-17 09:54:28]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82413. Elküldve: 2010-08-17 14:10:08,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29134.]

Andras1974!Minden elképzelhető, műholdon, beltérivel rendelkezőknek különben nincs SPORTM, ez a valóság kedvéért, nem értem akkor kábelon miért van?
[válaszok erre: #82415 #82417] [előzmény: (82412) andras1974, 2010-08-17 13:42:59]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


andras1974



Tagság: 2010-06-06 14:10:00
Tagszám: #85684
Hozzászólások: 1067
82412. Elküldve: 2010-08-17 13:42:59,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29135.]

nem hiszem ,hogy lesz mert kábelen nem állitoták volna be a SPORTM csatit ez már nagy kánaán lenne........
[válaszok erre: #82413]
Kiváló dolgozó
andras1974 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82411. Elküldve: 2010-08-17 11:49:18,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29136.]

A románoknak ott van a Digisport plus, csak érinti a magyarokat, vagy nem?

Kótyagos
[előzmény: (82409) szbarna, 2010-08-17 09:54:28]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Green Army



Tagság: 2006-12-12 09:50:25
Tagszám: #38450
Hozzászólások: 198
82410. Elküldve: 2010-08-17 10:31:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29137.]

Erdélyben már régóta megy a digisport+
[előzmény: (82409) szbarna, 2010-08-17 09:54:28]
Haladó
Green Army adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


szbarna



Tagság: 2005-01-26 13:24:15
Tagszám: #15437
Hozzászólások: 1188
82409. Elküldve: 2010-08-17 09:54:28,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29138.]

Idézet:
Kiváncsian várom hogyan oldja meg a Digi egy csatornával ha bejönnek az olasz meccsek is.



Hamarosan indul a Digisport Extra osztva a Digi Infoval, csak a sportkozvetitesek , meccsek alatt lesz elerheto, utanna Digi Info .

Azt viszont nemtudom h ez a magyarorszagi elofizetoket is fogja erinteni vagy csak a romaniaikat.


udv SZBARNA
[válaszok erre: #82410 #82411 #82414 #82438] [előzmény: (82391) taurus, 2010-08-16 16:51:32]
Kiváló dolgozó
szbarna adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
82408. Elküldve: 2010-08-17 09:31:49,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29139.]

Jó a jelszint,jók a beállítások pixelesedik de, csak előfizető a hibás aszt hogy tömörítési problémák okozzák "az kizárt mondja".Küldjük a szerelőt "de minek"mondom?!
[előzmény: (82407) Green Army, 2010-08-17 08:59:00]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Green Army



Tagság: 2006-12-12 09:50:25
Tagszám: #38450
Hozzászólások: 198
82407. Elküldve: 2010-08-17 08:59:00,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29140.]

én is hiába mondtam, hogy ugyanazokkal a beállításokkal jó az EU2, a Digisport meg nem.
állítsam át a tv-t.
ennyit tudott mondani.
köszönjük Emese.
[válaszok erre: #82408 #82457] [előzmény: (82406) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-17 08:41:16]
Haladó
Green Army adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
82406. Elküldve: 2010-08-17 08:41:16,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29141.]

Aszt mondja az ügyfélszolgálatos hölgy "azért pixelesedik a kép mert rosszul van beállítva a képméretarány".
[válaszok erre: #82407]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


Green Army



Tagság: 2006-12-12 09:50:25
Tagszám: #38450
Hozzászólások: 198
82405. Elküldve: 2010-08-17 08:33:22,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29142.]

itt nem tervezik.
hetente talán 2 meccs ütközik az angol és az olasz bajnokság között, megoldják.
mivel lesz egy 12.30-as olasz meccs is, hetente 4 meccs garantált Itáliából is.
[előzmény: (82404) taurus, 2010-08-17 08:22:14]
Haladó
Green Army adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82404. Elküldve: 2010-08-17 08:22:14,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29143.]

Szerintem lessz annyi meccs . A cseheknek is az utolsó pillanatokban tették fel a hétvégén.
De elötte volt hír róla. Itt még semmit sem hallani.
[válaszok erre: #82405] [előzmény: (82402) vargacst, 2010-08-17 07:16:04]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Green Army



Tagság: 2006-12-12 09:50:25
Tagszám: #38450
Hozzászólások: 198
82403. Elküldve: 2010-08-17 07:33:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29144.]

sajnos az enyémen, pedig nem túl régi (kb 4 éves nagyképernyős Samsung) nincs opció a 4:3, 16:9 állítására.
igy várhatom epekedve a kapcsolójelet...
[előzmény: (82397) Owen5, 2010-08-16 19:34:26]
Haladó
Green Army adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vargacst



Tagság: 2008-11-06 10:52:26
Tagszám: #65257
Hozzászólások: 356
82402. Elküldve: 2010-08-17 07:16:04,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29145.]

Csak műsorválasztéktól függ. Ha meg tudják tölteni tartalommal akár 1-2 napon belül is fel tudják rakni (lásd a Román verziót).

GM 990HD,Optibox Koala HD, Showbox S300PVR, 110-es motoros lavór, Digifon, DigiLan 1000 Mbit/s,
LG42LH4000
[válaszok erre: #82404] [előzmény: (82394) taurus, 2010-08-16 17:50:25]
Törzstag
vargacst adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


milan1991



Tagság: 2008-01-31 21:43:19
Tagszám: #55244
Hozzászólások: 340
82401. Elküldve: 2010-08-16 22:50:35,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29146.]

Nálam van egy olyan, hogy Digisport Up-Link 1 szerintem a Digi Infó helyett lett. :)

Jah és egyébként a
Kanal D
Kiss TV
és a
Disney Channel (angol-román)
FTA!!

Földi digitális:Strong 8300 CI + Inglar TV-4591F DIGITAL antenna CH 21-69 + AMS APL-109
Műholdas: Digi+ 4 TV
[előzmény: (82399) Kótyagos, 2010-08-16 20:09:19]
Törzstag
milan1991 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zöldalma-sz



Tagság: 2008-07-12 11:35:58
Tagszám: #61380
Hozzászólások: 274
82400. Elküldve: 2010-08-16 20:12:47,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29147.]

így igaz.

_____________________________
üdvözlettel: Szkitosz.

### friss hírek, infók: www.karpatmedia.hu
[előzmény: (82399) Kótyagos, 2010-08-16 20:09:19]
Haladó
zöldalma-sz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Kótyagos



Tagság: 2008-12-15 15:41:49
Tagszám: #66740
Hozzászólások: 1202
82399. Elküldve: 2010-08-16 20:09:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29148.]

Egyelőre semmi jel nem mutat egy másik DIGISPORT csatornára.

Kótyagos
[válaszok erre: #82400 #82401] [előzmény: (82398) zöldalma-sz, 2010-08-16 19:51:38]
Kiváló dolgozó
Kótyagos adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


zöldalma-sz



Tagság: 2008-07-12 11:35:58
Tagszám: #61380
Hozzászólások: 274
82398. Elküldve: 2010-08-16 19:51:38,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29149.]

...és még a portugál meccsek is jönnek :-)

_____________________________
üdvözlettel: Szkitosz.

### friss hírek, infók: www.karpatmedia.hu
[válaszok erre: #82399] [előzmény: (82391) taurus, 2010-08-16 16:51:32]
Haladó
zöldalma-sz adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Owen5



Tagság: 2006-12-04 00:35:10
Tagszám: #38073
Hozzászólások: 168
82397. Elküldve: 2010-08-16 19:34:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29150.]

Nincs kapcsoló jel rajta,akárcsak a dunán fix 16:9 hagyományos tv-n ha nem lehet képarányt állitani tojás fejeket nézel.
[válaszok erre: #82403] [előzmény: (82395) Green Army, 2010-08-16 18:48:19]
Haladó
Owen5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110235, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.0095710754394531 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail