| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
|
 Permi

Tagság: 2002-12-18 00:00:00 Tagszám: #642 Hozzászólások: 3810 |
82421. Elküldve: 2010-08-17 16:32:13, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29126.] |
UPC... emiatt sötét a digiseknek...
|
| | | [válaszok erre: #82422] |
[előzmény: (82419) Kótyagos, 2010-08-17 16:26:11] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82420. Elküldve: 2010-08-17 16:26:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29127.] |
Mindkettőnek!!!
Kótyagos
|
| | |
[előzmény: (82418) Ata80, 2010-08-17 16:20:58] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82419. Elküldve: 2010-08-17 16:26:11, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29128.] |
Hiszek Neked, de műholdon még semmi nagy sötétség van TESZT SPORT M felirat alatt.Ezt hidd el !
Kótyagos
|
| | | [válaszok erre: #82421] |
[előzmény: (82417) Rentner, 2010-08-17 15:40:57] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Ata80

Tagság: 2009-07-01 17:25:45 Tagszám: #75853 Hozzászólások: 265 |
82418. Elküldve: 2010-08-17 16:20:58, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29129.] |
Sziasztok!
Én mondjuk jobban örülnék, ha már új csatornát akarnak a Diginél betenni, ha a SportM helyett a Viasat Nature csatornát tennék be.
Üdv
Ata
|
| | | [válaszok erre: #82420] |
|
|
Haladó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
82417. Elküldve: 2010-08-17 15:40:57, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29130.] |
Kótyagos!
Fűződik nekem érdekem ahhoz, hogy átverjelek???
Idegelni akarnálak???
Annyit hazudtam Neked, hogy már ezt sem hiszed el???
12.187 V 28.000 7/8 > Thor mühold > UPC
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #82419] |
[előzmény: (82413) Kótyagos, 2010-08-17 14:10:08] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82416. Elküldve: 2010-08-17 15:29:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29131.] |
Létezik, hogy beteszik kábelre és műholdon nem lesz?Mióta van kábelen SPORT M?Minden városban van a DIGI-n?
Kótyagos
|
| | | [válaszok erre: #82423] |
[előzmény: (82415) Green Army, 2010-08-17 15:26:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Green Army

Tagság: 2006-12-12 09:50:25 Tagszám: #38450 Hozzászólások: 198 |
82415. Elküldve: 2010-08-17 15:26:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29132.] |
minden uj adást először a kábelesbe tesznek be, aztán kis idővel a müholdasba.
|
| | | [válaszok erre: #82416] |
[előzmény: (82413) Kótyagos, 2010-08-17 14:10:08] |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
82414. Elküldve: 2010-08-17 14:50:53, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29133.] |
Ha betennék a minicsomagba........
|
| | |
[előzmény: (82409) szbarna, 2010-08-17 09:54:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82413. Elküldve: 2010-08-17 14:10:08, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29134.] |
Andras1974!Minden elképzelhető, műholdon, beltérivel rendelkezőknek különben nincs SPORTM, ez a valóság kedvéért, nem értem akkor kábelon miért van?
|
| | | [válaszok erre: #82415 #82417] |
[előzmény: (82412) andras1974, 2010-08-17 13:42:59] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 andras1974

Tagság: 2010-06-06 14:10:00 Tagszám: #85684 Hozzászólások: 1067 |
82412. Elküldve: 2010-08-17 13:42:59, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29135.] |
nem hiszem ,hogy lesz mert kábelen nem állitoták volna be a SPORTM csatit ez már nagy kánaán lenne........
|
| | | [válaszok erre: #82413] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82411. Elküldve: 2010-08-17 11:49:18, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29136.] |
A románoknak ott van a Digisport plus, csak érinti a magyarokat, vagy nem?
Kótyagos
|
| | |
[előzmény: (82409) szbarna, 2010-08-17 09:54:28] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Green Army

Tagság: 2006-12-12 09:50:25 Tagszám: #38450 Hozzászólások: 198 |
82410. Elküldve: 2010-08-17 10:31:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29137.] |
Erdélyben már régóta megy a digisport+
|
| | |
[előzmény: (82409) szbarna, 2010-08-17 09:54:28] |
|
Haladó
|
|
 szbarna

Tagság: 2005-01-26 13:24:15 Tagszám: #15437 Hozzászólások: 1188 |
82409. Elküldve: 2010-08-17 09:54:28, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29138.] |
Idézet:
| Kiváncsian várom hogyan oldja meg a Digi egy csatornával ha bejönnek az olasz meccsek is.
| |
Hamarosan indul a Digisport Extra osztva a Digi Infoval, csak a sportkozvetitesek , meccsek alatt lesz elerheto, utanna Digi Info .
Azt viszont nemtudom h ez a magyarorszagi elofizetoket is fogja erinteni vagy csak a romaniaikat.
udv SZBARNA
|
| | | [válaszok erre: #82410 #82411 #82414 #82438] |
[előzmény: (82391) taurus, 2010-08-16 16:51:32] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
82408. Elküldve: 2010-08-17 09:31:49, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29139.] |
Jó a jelszint,jók a beállítások pixelesedik de, csak előfizető a hibás aszt hogy tömörítési problémák okozzák "az kizárt mondja".Küldjük a szerelőt "de minek"mondom?!
|
| | |
[előzmény: (82407) Green Army, 2010-08-17 08:59:00] |
|
|
|
|
 Green Army

Tagság: 2006-12-12 09:50:25 Tagszám: #38450 Hozzászólások: 198 |
82407. Elküldve: 2010-08-17 08:59:00, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29140.] |
én is hiába mondtam, hogy ugyanazokkal a beállításokkal jó az EU2, a Digisport meg nem.
állítsam át a tv-t.
ennyit tudott mondani.
köszönjük Emese.
|
| | | [válaszok erre: #82408 #82457] |
[előzmény: (82406) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-17 08:41:16] |
|
Haladó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
82406. Elküldve: 2010-08-17 08:41:16, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29141.] |
Aszt mondja az ügyfélszolgálatos hölgy "azért pixelesedik a kép mert rosszul van beállítva a képméretarány".
|
| | | [válaszok erre: #82407] |
|
|
|
|
|
 Green Army

Tagság: 2006-12-12 09:50:25 Tagszám: #38450 Hozzászólások: 198 |
82405. Elküldve: 2010-08-17 08:33:22, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29142.] |
itt nem tervezik.
hetente talán 2 meccs ütközik az angol és az olasz bajnokság között, megoldják.
mivel lesz egy 12.30-as olasz meccs is, hetente 4 meccs garantált Itáliából is.
|
| | |
[előzmény: (82404) taurus, 2010-08-17 08:22:14] |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
82404. Elküldve: 2010-08-17 08:22:14, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29143.] |
Szerintem lessz annyi meccs . A cseheknek is az utolsó pillanatokban tették fel a hétvégén.
De elötte volt hír róla. Itt még semmit sem hallani.
|
| | | [válaszok erre: #82405] |
[előzmény: (82402) vargacst, 2010-08-17 07:16:04] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Green Army

Tagság: 2006-12-12 09:50:25 Tagszám: #38450 Hozzászólások: 198 |
82403. Elküldve: 2010-08-17 07:33:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29144.] |
sajnos az enyémen, pedig nem túl régi (kb 4 éves nagyképernyős Samsung) nincs opció a 4:3, 16:9 állítására.
igy várhatom epekedve a kapcsolójelet...
|
| | |
[előzmény: (82397) Owen5, 2010-08-16 19:34:26] |
|
Haladó
|
|
 vargacst

Tagság: 2008-11-06 10:52:26 Tagszám: #65257 Hozzászólások: 356 |
82402. Elküldve: 2010-08-17 07:16:04, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29145.] |
Csak műsorválasztéktól függ. Ha meg tudják tölteni tartalommal akár 1-2 napon belül is fel tudják rakni (lásd a Román verziót).
GM 990HD,Optibox Koala HD, Showbox S300PVR, 110-es motoros lavór, Digifon, DigiLan 1000 Mbit/s,
LG42LH4000
|
| | | [válaszok erre: #82404] |
[előzmény: (82394) taurus, 2010-08-16 17:50:25] |
|
Törzstag
|
|
 milan1991

Tagság: 2008-01-31 21:43:19 Tagszám: #55244 Hozzászólások: 340 |
82401. Elküldve: 2010-08-16 22:50:35, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29146.] |
Nálam van egy olyan, hogy Digisport Up-Link 1 szerintem a Digi Infó helyett lett. :)
Jah és egyébként a
Kanal D
Kiss TV
és a
Disney Channel (angol-román)
FTA!!
Földi digitális:Strong 8300 CI + Inglar TV-4591F DIGITAL antenna CH 21-69 + AMS APL-109
Műholdas: Digi+ 4 TV
|
| | |
[előzmény: (82399) Kótyagos, 2010-08-16 20:09:19] |
|
Törzstag
|
|
 zöldalma-sz

Tagság: 2008-07-12 11:35:58 Tagszám: #61380 Hozzászólások: 274 |
82400. Elküldve: 2010-08-16 20:12:47, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29147.] |
így igaz.
_____________________________
üdvözlettel: Szkitosz.
### friss hírek, infók: www.karpatmedia.hu
|
| | |
[előzmény: (82399) Kótyagos, 2010-08-16 20:09:19] |
|
Haladó
|
|
 Kótyagos

Tagság: 2008-12-15 15:41:49 Tagszám: #66740 Hozzászólások: 1202 |
82399. Elküldve: 2010-08-16 20:09:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29148.] |
Egyelőre semmi jel nem mutat egy másik DIGISPORT csatornára.
Kótyagos
|
| | | [válaszok erre: #82400 #82401] |
[előzmény: (82398) zöldalma-sz, 2010-08-16 19:51:38] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 zöldalma-sz

Tagság: 2008-07-12 11:35:58 Tagszám: #61380 Hozzászólások: 274 |
82398. Elküldve: 2010-08-16 19:51:38, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29149.] |
...és még a portugál meccsek is jönnek :-)
_____________________________
üdvözlettel: Szkitosz.
### friss hírek, infók: www.karpatmedia.hu
|
| | | [válaszok erre: #82399] |
[előzmény: (82391) taurus, 2010-08-16 16:51:32] |
|
Haladó
|
|
 Owen5

Tagság: 2006-12-04 00:35:10 Tagszám: #38073 Hozzászólások: 168 |
82397. Elküldve: 2010-08-16 19:34:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29150.] |
Nincs kapcsoló jel rajta,akárcsak a dunán fix 16:9 hagyományos tv-n ha nem lehet képarányt állitani tojás fejeket nézel.
|
| | | [válaszok erre: #82403] |
[előzmény: (82395) Green Army, 2010-08-16 18:48:19] |
|
Haladó
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110235, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|