| Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük! |
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110236, Sat) |
|
|
|
 Owen5

Tagság: 2006-12-04 00:35:10 Tagszám: #38073 Hozzászólások: 168 |
82397. Elküldve: 2010-08-16 19:34:26, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29151.] |
Nincs kapcsoló jel rajta,akárcsak a dunán fix 16:9 hagyományos tv-n ha nem lehet képarányt állitani tojás fejeket nézel.
|
| | | [válaszok erre: #82403] |
[előzmény: (82395) Green Army, 2010-08-16 18:48:19] |
|
Haladó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
82396. Elküldve: 2010-08-16 19:05:44, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29152.] |
Állítsd automatára, szerintem!
|
| | |
[előzmény: (82380) Green Army, 2010-08-16 11:26:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Green Army

Tagság: 2006-12-12 09:50:25 Tagszám: #38450 Hozzászólások: 198 |
82395. Elküldve: 2010-08-16 18:48:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29153.] |
erre a kérdésre valaki tudja a megoldást?
nem jó kapcsolójel?
ÜF-t hívtam, de semmit nem tudtak mondani.
|
| | | [válaszok erre: #82397] |
[előzmény: (82380) Green Army, 2010-08-16 11:26:31] |
|
Haladó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
82394. Elküldve: 2010-08-16 17:50:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29154.] |
Mikor indul?
|
| | | [válaszok erre: #82402] |
[előzmény: (82392) vargacst, 2010-08-16 17:00:29] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vargacst

Tagság: 2008-11-06 10:52:26 Tagszám: #65257 Hozzászólások: 356 |
82392. Elküldve: 2010-08-16 17:00:29, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29155.] |
Pl.: Digisport+ Hu.
GM 990HD,Optibox Koala HD, Showbox S300PVR, 110-es motoros lavór, Digifon, DigiLan 1000 Mbit/s,
LG42LH4000
|
| | | [válaszok erre: #82394] |
[előzmény: (82391) taurus, 2010-08-16 16:51:32] |
|
Törzstag
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
82391. Elküldve: 2010-08-16 16:51:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29156.] |
Kiváncsian várom hogyan oldja meg a Digi egy csatornával ha bejönnek az olasz meccsek is.
|
| | | [válaszok erre: #82392 #82398 #82409] |
|
|
Kiváló dolgozó
|
|
 taurus

Tagság: 2003-05-23 16:57:27 Tagszám: #4512 Hozzászólások: 12509 |
82390. Elküldve: 2010-08-16 15:53:48, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29157.] |
Tömörítés
|
| | |
[előzmény: (82387) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-16 14:42:31] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 pelikan70

Tagság: 2010-08-08 15:31:25 Tagszám: #87516 Hozzászólások: 2 |
82389. Elküldve: 2010-08-16 15:43:09, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29158.] |
Hali!
És mi van ha bedöglik a vevő,kártya csere?
Csak ezért nem jó Digi-re?
|
| | |
[előzmény: (82388) attila.scourgeofgod, 2010-08-16 15:00:46] |
|
Zöldfülű
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Leíratkozott felhasználó |
82387. Elküldve: 2010-08-16 14:42:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29160.] |
Amikor pixelesedi a kép pl a úszó eb alatt m1,m2.A jelszint rendben legalábbis aszt mutatja a humax digi 1 beltéri.Ilyenkor miben van a hiba?
|
| | | [válaszok erre: #82390] |
|
|
|
|
|
 pelikan70

Tagság: 2010-08-08 15:31:25 Tagszám: #87516 Hozzászólások: 2 |
82386. Elküldve: 2010-08-16 14:33:45, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29161.] |
Üdv mindenkinek!
Segítséget szeretnék kérni.Digi előfizető vagyok és szeretném lecserélni a beltérimet jelenleg Hunday Hss-1165 -ös beltérim van de szereztem egy Philips Dsr9005-öst ami korszerűbb hdmi kimenete is van és hd adásokat is veszi.
Kérdés 1: A Digis kártya csak azzal a készülékkel működik amivel párosítva van?
Kérdés 2:Kártyacsere nélkül össze lehet párosítani a kártyát a Philips-el?
Kérdés 3:Ezt a Philips beltérit a Premiere előfizetők kapták ami Nagra kódolású tudhatja a Nagra3-at is?
Előre is kösz a válaszokat!
|
| | | [válaszok erre: #82388] |
|
|
Zöldfülű
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
82385. Elküldve: 2010-08-16 14:27:36, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29162.] |
Én is...
Akkora sávszélt nem fog kapni egy HD adó sem a közeljövőben.
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | |
[előzmény: (82384) attila.scourgeofgod, 2010-08-16 14:26:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 stubyte

Tagság: 2007-06-23 13:43:03 Tagszám: #46295 Hozzászólások: 10168 |
82383. Elküldve: 2010-08-16 13:53:25, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29164.] |
Full HD-ban egy jó ideig senki sem fog adni , esetleg, ha elcsípsz egy-két minőségi feed-et az éterben az lehet full HD-s.
Legalább 30-40 Mbit/sec körüli sávszél kell egy normális full HD-s adáshoz
STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
|
| | | [válaszok erre: #82384] |
[előzmény: (82381) vargacst, 2010-08-16 12:00:03] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 attila.scourgeofgod

Tagság: 2009-08-19 20:58:00 Tagszám: #77030 Hozzászólások: 14469 |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 vargacst

Tagság: 2008-11-06 10:52:26 Tagszám: #65257 Hozzászólások: 356 |
82381. Elküldve: 2010-08-16 12:00:03, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29166.] |
Remélem az átállás után már Full HD-ben is fognak adni. A Spektrum az már biztosan az ATV időszakosan most is abban ad.
GM 990HD,Optibox Koala HD, Showbox S300PVR, 110-es motoros lavór, Digifon, DigiLan 1000 Mbit/s,
LG42LH4000
|
| | | [válaszok erre: #82383] |
[előzmény: (82379) digi, 2010-08-16 10:52:06] |
|
Törzstag
|
|
 Green Army

Tagság: 2006-12-12 09:50:25 Tagszám: #38450 Hozzászólások: 198 |
82380. Elküldve: 2010-08-16 11:26:31, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29167.] |
át is állitottam csíkosra, 4:3 "levélláda"
de most megint átváltott tojásfejüre.
ugyanezzel a beállítással az EU2 jól megy.
|
| | | [válaszok erre: #82395 #82396] |
[előzmény: (82379) digi, 2010-08-16 10:52:06] |
|
Haladó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
82379. Elküldve: 2010-08-16 10:52:06, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29168.] |
Meg a Spektrumon, meg a Dunán. Én ezeket találtam, de lehet van újabb is. Az ATV Szeptember vagy Október 1-től (nem tudom pontosan) lesz valóban 16:9. A TV2, meg az RTL Klub is tervezi még az idén, hogy átáll. Lehet cserélni a régi TV-ket! Vagy csíkosra állítod, vagy tojásfejűre! [Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-08-16 10:59:15]
|
| | | [válaszok erre: #82380 #82381 #82382] |
[előzmény: (82378) digi, 2010-08-16 10:41:54] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
82378. Elküldve: 2010-08-16 10:41:54, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29169.] |
Van kapcsolójel a DIGI Sporton! Igaz, nem régóta, úgy 2 hete.
|
| | | [válaszok erre: #82379] |
[előzmény: (82377) Green Army, 2010-08-16 10:10:07] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Green Army

Tagság: 2006-12-12 09:50:25 Tagszám: #38450 Hozzászólások: 198 |
82377. Elküldve: 2010-08-16 10:10:07, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29170.] |
pont a saját adójukon Digisport nem képesek megcsinálni.
van egy 16:9-es tévén, de nincs kedvem folyton átcipelni a másik szobába, millió vezetéket kihúzkodni.
|
| | | [válaszok erre: #82378] |
[előzmény: (82376) Rentner, 2010-08-16 09:43:37] |
|
Haladó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
82376. Elküldve: 2010-08-16 09:43:37, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29171.] |
Azt is lassan csinálták, ami a javukat szolgálta volna.
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #82377] |
[előzmény: (82375) Green Army, 2010-08-16 09:36:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 Green Army

Tagság: 2006-12-12 09:50:25 Tagszám: #38450 Hozzászólások: 198 |
82375. Elküldve: 2010-08-16 09:36:27, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29172.] |
kapcsolójelet megcsinálják valaha?
|
| | | [válaszok erre: #82376] |
[előzmény: (82374) Rentner, 2010-08-16 09:20:32] |
|
Haladó
|
|
 Rentner

Tagság: 2008-09-02 17:29:09 Tagszám: #63179 Hozzászólások: 4406 |
82374. Elküldve: 2010-08-16 09:20:32, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29173.] |
A >Hobby Müholdazók< szerencsésebb lenne, mint kifejezés - az ingyenélő helyett.
Mert tény, hogy van sok, a kelleténél több, ingyenélő, de a hobbysták azért nem azok!
Nem veszem magamra, előfizettem a Digi-re, de tanultam is belőle.
Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
|
| | | [válaszok erre: #82375] |
[előzmény: (82372) enrico1, 2010-08-16 09:10:24] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 digi

Tagság: 2006-10-03 10:29:29 Tagszám: #35525 Hozzászólások: 1517 |
82373. Elküldve: 2010-08-16 09:16:19, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29174.] |
Lepkefogók!
|
| | |
[előzmény: (82371) KWP, 2010-08-16 09:03:27] |
|
Kiváló dolgozó
|
|
 enrico1

Tagság: 2006-06-09 15:59:57 Tagszám: #31504 Hozzászólások: 507 |
82372. Elküldve: 2010-08-16 09:10:24, One DTH (műholdas szolgáltatás)
|
[29175.] |
Neked is szia,nos nem értem hogy miért foglalsz állást ez ügyben,az előzmények ismerete nélkül(az "úriember hozzászólásai törölve lettek)Itt az a baj,hogy lassan az ingyenélőknek(illegális vételezőknek)áll már fejjebb!(lassan még külön joguk lesz...)Részemről ez már lezártnak tekintem...Ja,és megsúgom Neked hogy 2hete mondtam le a digit másik szolgáltató miatt...
|
| | | [válaszok erre: #82374] |
[előzmény: (82370) korgag, 2010-08-16 08:02:14] |
|
Törzstag
|
|
One DTH (műholdas szolgáltatás) (üzenet: 110236, Sat) |
|
|
SAT.HU Antenna Szakáruház
|