Regisztrál :: Profil :: Beállítás :: Tagok :: Szavazógép :: Csoportok :: Segítség Vissza :: Főoldal 
 Hozzászólások: 9499744/7 Témák: 19703 Tagok: 113672 Legújabb tag: chattool Online: (81/27
 Név: Jelszó:  Eltárol  Elfelejtette jelszavát?

Megkérnénk minden kedves fórumozót, hogy magyar érdekeltségű csomagokhoz tartozó kulcsok felküldésétől tartózkodjon! Ezen adatok publikálása az országon belül illegális, ezért az ilyesmit törölni vagyunk kénytelenek. Megértésüket köszönjük!

    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110236, Sat)
 

Owen5



Tagság: 2006-12-04 00:35:10
Tagszám: #38073
Hozzászólások: 168
82397. Elküldve: 2010-08-16 19:34:26,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29151.]

Nincs kapcsoló jel rajta,akárcsak a dunán fix 16:9 hagyományos tv-n ha nem lehet képarányt állitani tojás fejeket nézel.
[válaszok erre: #82403] [előzmény: (82395) Green Army, 2010-08-16 18:48:19]
Haladó
Owen5 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
82396. Elküldve: 2010-08-16 19:05:44,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29152.]

Állítsd automatára, szerintem!
[előzmény: (82380) Green Army, 2010-08-16 11:26:31]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Green Army



Tagság: 2006-12-12 09:50:25
Tagszám: #38450
Hozzászólások: 198
82395. Elküldve: 2010-08-16 18:48:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29153.]

erre a kérdésre valaki tudja a megoldást?
nem jó kapcsolójel?
ÜF-t hívtam, de semmit nem tudtak mondani. icon44.gif
[válaszok erre: #82397] [előzmény: (82380) Green Army, 2010-08-16 11:26:31]
Haladó
Green Army adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82394. Elküldve: 2010-08-16 17:50:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29154.]

Mikor indul?
[válaszok erre: #82402] [előzmény: (82392) vargacst, 2010-08-16 17:00:29]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vargacst



Tagság: 2008-11-06 10:52:26
Tagszám: #65257
Hozzászólások: 356
82392. Elküldve: 2010-08-16 17:00:29,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29155.]

Pl.: Digisport+ Hu.

GM 990HD,Optibox Koala HD, Showbox S300PVR, 110-es motoros lavór, Digifon, DigiLan 1000 Mbit/s,
LG42LH4000
[válaszok erre: #82394] [előzmény: (82391) taurus, 2010-08-16 16:51:32]
Törzstag
vargacst adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82391. Elküldve: 2010-08-16 16:51:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29156.]

Kiváncsian várom hogyan oldja meg a Digi egy csatornával ha bejönnek az olasz meccsek is.
[válaszok erre: #82392 #82398 #82409]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


taurus



Tagság: 2003-05-23 16:57:27
Tagszám: #4512
Hozzászólások: 12509
82390. Elküldve: 2010-08-16 15:53:48,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29157.]

Tömörítés
[előzmény: (82387) Leíratkozott felhasználó, 2010-08-16 14:42:31]
Kiváló dolgozó
taurus adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


pelikan70



Tagság: 2010-08-08 15:31:25
Tagszám: #87516
Hozzászólások: 2
82389. Elküldve: 2010-08-16 15:43:09,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29158.]

Hali!

És mi van ha bedöglik a vevő,kártya csere?
Csak ezért nem jó Digi-re?
[előzmény: (82388) attila.scourgeofgod, 2010-08-16 15:00:46]
Zöldfülű
pelikan70 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
82388. Elküldve: 2010-08-16 15:00:46,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29159.]

1. Igen
2. Nem
3. Teljesen mindegy, nem tudod használni Digi-hez



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #82389] [előzmény: (82386) pelikan70, 2010-08-16 14:33:45]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Leíratkozott felhasználó
82387. Elküldve: 2010-08-16 14:42:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29160.]

Amikor pixelesedi a kép pl a úszó eb alatt m1,m2.A jelszint rendben legalábbis aszt mutatja a humax digi 1 beltéri.Ilyenkor miben van a hiba?
[válaszok erre: #82390]
Üzenet szerkesztése   Üzenet törlése   


pelikan70



Tagság: 2010-08-08 15:31:25
Tagszám: #87516
Hozzászólások: 2
82386. Elküldve: 2010-08-16 14:33:45,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29161.]

Üdv mindenkinek!

Segítséget szeretnék kérni.Digi előfizető vagyok és szeretném lecserélni a beltérimet jelenleg Hunday Hss-1165 -ös beltérim van de szereztem egy Philips Dsr9005-öst ami korszerűbb hdmi kimenete is van és hd adásokat is veszi.
Kérdés 1: A Digis kártya csak azzal a készülékkel működik amivel párosítva van?
Kérdés 2:Kártyacsere nélkül össze lehet párosítani a kártyát a Philips-el?
Kérdés 3:Ezt a Philips beltérit a Premiere előfizetők kapták ami Nagra kódolású tudhatja a Nagra3-at is?

Előre is kösz a válaszokat!
[válaszok erre: #82388]
Zöldfülű
pelikan70 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
82385. Elküldve: 2010-08-16 14:27:36,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29162.]

Én is...
Akkora sávszélt nem fog kapni egy HD adó sem a közeljövőben. icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[előzmény: (82384) attila.scourgeofgod, 2010-08-16 14:26:07]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
82384. Elküldve: 2010-08-16 14:26:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29163.]

Szvsz Digikábelre gondolt, nem DTH-ra...



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[válaszok erre: #82385] [előzmény: (82383) stubyte, 2010-08-16 13:53:25]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


stubyte



Tagság: 2007-06-23 13:43:03
Tagszám: #46295
Hozzászólások: 10168
82383. Elküldve: 2010-08-16 13:53:25,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29164.]

Full HD-ban egy jó ideig senki sem fog adni , esetleg, ha elcsípsz egy-két minőségi feed-et az éterben az lehet full HD-s.
Legalább 30-40 Mbit/sec körüli sávszél kell egy normális full HD-s adáshoz icon50.gif

STuB
Védd a fákat - Egyél hódot !!!
[válaszok erre: #82384] [előzmény: (82381) vargacst, 2010-08-16 12:00:03]
Kiváló dolgozó
stubyte adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


attila.scourgeofgod



Tagság: 2009-08-19 20:58:00
Tagszám: #77030
Hozzászólások: 14469
82382. Elküldve: 2010-08-16 13:46:05,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29165.]

Talán magyar érdekeltségű IKO-s csatik is lassan 16:9-re váltanak, a horvátoknál most váltott a SportKlub+ és a GolfKlub.



DTV News - Friss hírek a digitális televíziózás világából
[előzmény: (82379) digi, 2010-08-16 10:52:06]
Kiváló dolgozó
attila.scourgeofgod adatlapja Privát üzenet küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


vargacst



Tagság: 2008-11-06 10:52:26
Tagszám: #65257
Hozzászólások: 356
82381. Elküldve: 2010-08-16 12:00:03,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29166.]

Remélem az átállás után már Full HD-ben is fognak adni. A Spektrum az már biztosan az ATV időszakosan most is abban ad.

GM 990HD,Optibox Koala HD, Showbox S300PVR, 110-es motoros lavór, Digifon, DigiLan 1000 Mbit/s,
LG42LH4000
[válaszok erre: #82383] [előzmény: (82379) digi, 2010-08-16 10:52:06]
Törzstag
vargacst adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése WWW oldal Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Green Army



Tagság: 2006-12-12 09:50:25
Tagszám: #38450
Hozzászólások: 198
82380. Elküldve: 2010-08-16 11:26:31,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29167.]

át is állitottam csíkosra, 4:3 "levélláda"
de most megint átváltott tojásfejüre.
ugyanezzel a beállítással az EU2 jól megy.
[válaszok erre: #82395 #82396] [előzmény: (82379) digi, 2010-08-16 10:52:06]
Haladó
Green Army adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
82379. Elküldve: 2010-08-16 10:52:06,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29168.]

Meg a Spektrumon, meg a Dunán. Én ezeket találtam, de lehet van újabb is. Az ATV Szeptember vagy Október 1-től (nem tudom pontosan) lesz valóban 16:9. A TV2, meg az RTL Klub is tervezi még az idén, hogy átáll. Lehet cserélni a régi TV-ket! Vagy csíkosra állítod, vagy tojásfejűre! icon21.gif
[Ezt a hozzászólást újraszerkesztették: 2010-08-16 10:59:15]
[válaszok erre: #82380 #82381 #82382] [előzmény: (82378) digi, 2010-08-16 10:41:54]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
82378. Elküldve: 2010-08-16 10:41:54,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29169.]

Van kapcsolójel a DIGI Sporton! Igaz, nem régóta, úgy 2 hete.
[válaszok erre: #82379] [előzmény: (82377) Green Army, 2010-08-16 10:10:07]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Green Army



Tagság: 2006-12-12 09:50:25
Tagszám: #38450
Hozzászólások: 198
82377. Elküldve: 2010-08-16 10:10:07,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29170.]

pont a saját adójukon Digisport nem képesek megcsinálni.
van egy 16:9-es tévén, de nincs kedvem folyton átcipelni a másik szobába, millió vezetéket kihúzkodni.
[válaszok erre: #82378] [előzmény: (82376) Rentner, 2010-08-16 09:43:37]
Haladó
Green Army adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
82376. Elküldve: 2010-08-16 09:43:37,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29171.]

Azt is lassan csinálták, ami a javukat szolgálta volna.


icon50.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[válaszok erre: #82377] [előzmény: (82375) Green Army, 2010-08-16 09:36:27]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Green Army



Tagság: 2006-12-12 09:50:25
Tagszám: #38450
Hozzászólások: 198
82375. Elküldve: 2010-08-16 09:36:27,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29172.]

kapcsolójelet megcsinálják valaha? icon67.gif
[válaszok erre: #82376] [előzmény: (82374) Rentner, 2010-08-16 09:20:32]
Haladó
Green Army adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


Rentner



Tagság: 2008-09-02 17:29:09
Tagszám: #63179
Hozzászólások: 4406
82374. Elküldve: 2010-08-16 09:20:32,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29173.]

A >Hobby Müholdazók< szerencsésebb lenne, mint kifejezés - az ingyenélő helyett.

Mert tény, hogy van sok, a kelleténél több, ingyenélő, de a hobbysták azért nem azok!
Nem veszem magamra, előfizettem a Digi-re, de tanultam is belőle. icon25.gif

icon50.gif

Üdv. Laci . Jó vételt!
DM 7020 - Illu-C3 - (T-Combo) - Alu.ant. - 8 LNB - (28.5E>>>4.0W).
[válaszok erre: #82375] [előzmény: (82372) enrico1, 2010-08-16 09:10:24]
Kiváló dolgozó
Rentner adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


digi



Tagság: 2006-10-03 10:29:29
Tagszám: #35525
Hozzászólások: 1517
82373. Elküldve: 2010-08-16 09:16:19,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29174.]

Lepkefogók! icon32.gif icon32.gif
[előzmény: (82371) KWP, 2010-08-16 09:03:27]
Kiváló dolgozó
digi adatlapja Privát üzenet küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   


enrico1



Tagság: 2006-06-09 15:59:57
Tagszám: #31504
Hozzászólások: 507
82372. Elküldve: 2010-08-16 09:10:24,

One DTH (műholdas szolgáltatás)

[29175.]

Neked is szia,nos nem értem hogy miért foglalsz állást ez ügyben,az előzmények ismerete nélkül(az "úriember hozzászólásai törölve lettek)Itt az a baj,hogy lassan az ingyenélőknek(illegális vételezőknek)áll már fejjebb!(lassan még külön joguk lesz...)Részemről ez már lezártnak tekintem...Ja,és megsúgom Neked hogy 2hete mondtam le a digit másik szolgáltató miatt...
[válaszok erre: #82374] [előzmény: (82370) korgag, 2010-08-16 08:02:14]
Törzstag
enrico1 adatlapja Privát üzenet küldése Email küldése Felvétel a címjegyzékbe Felvétel tiltó listára Hozzászólások száma:   
 

One DTH (műholdas szolgáltatás)

(üzenet: 110236, Sat)
 
    / 4410 
Lista: 
Kép:
Smile:
  

SAT.HU Antenna Szakáruház

Új hozzászólás írása
  Név :   Jelszó :
  Mail :
  Üzenet:

 Betűszín:  Háttérszín:
 Árnyék:      Parázslás:
BBcode On/Off.    Betűméret:
Url/Kép autokonverzió On/Off.
Aláírás beszúrása
  Kép feltöltés: [Feltöltési max. file méret (byte): 20000]
    Írja be ide a képen látható biztonsági kódot:
Smiley kódok teljes listája
Az oldal 0.011284112930298 másodperc alatt generálódott.

  Cégadatok  |   Felhasználási feltételek  |   Adatvédelem  |   Általános Fórum Szabályzat  |   Segítség
  Netboard Bt. © 2001-2023. E-mail